Více než 50 afrických dětí ochrnulo po očkování proti meningitidě, které podporuje Bill Gates.

Bill a Melinda Gatesovi nejméně deset let vedou křížovou výpravu za to, aby každé dítě na planetě bylo očkované. V první řadě se starají o africký kontinent, kde je špatná hygiena a nedostatek čisté vody. To vytváří prostředí, ve kterém se bez překážek šíří onemocnění, jako je meningitida a malárie. Místo toho, aby se s tím něco udělalo, multi-miliardář a jeho spojenci v Africe lidi do očkování nutí, jako do jediného řešení. To nyní vyvolává vlnu ochrnutí u mladých lidí.

O temné stránce očkování a jeho obětech na webu http://vactruth.com/ informovala investigativní novinářka Christina England: V obci Gouro v severní části Čadu ochrnulo nejméně 50 mladých lidí. Po očkování novou vakcínou, speciálně vyvinutou pro Afriku proti meningitidě MenAfriVac. MenAfriVac je vychvalovaný prostředek na prevenci proti meningitidě. Všechny postižené dětí po něm měly halucinace, křeče a nakonec ochrnutí. Některým dětem bylo sotva sedm let.

Bratranec dvojčat, které očkování poškodilo sdělil, že necelých 24 hodin po očkování vakcínou MenAfriVac se objevily strašlivé vedlejší účinky. Mnohé děti trpěly bolestmi hlavy a zvracením, což později vedlo k ,,nekontrolovatelným křečím“, ve kterých ,,se svíjely a z úst jim tekly sliny“. Rodiče a místní orgány se snažily vládní úředníky přesvědčit, aby začali konat a postiženým dětem pomohli. Jejich volání o pomoc, ale zcela ignorovali.

Vláda Čadu se snaží rodiče uplatit, aby mlčeli

Bratranec dětí, kterému Christina England říká ,,pan M.“ dále vypráví: teprve po týdnu, co se v Gouro objevily ochrnutí, přijel ministr zdravotnictví a ministr sociálních věcí (republiky Čad). Pak se rozhodlo, že 50 ochrnutých dětí přesunou do cca 500 km vzdálené nemocnice. V celé oblasti, kde se Gouro nachází, pracuje jen jeden lékař.

Ale místo toho, aby se zkoumalo, proč vakcína MenAfriVac vyvolává tak prudkou reakci a okamžitě se pozastavilo její další šíření, než budou k dispozici další informace, tak stejní vládní úředníci zkusili trpělivé rodiče podplatit penězi, aby o celé věci mlčely. Podle pana M. měli větší zájem na tom, aby zakryli nebezpečí vakcíny Man AfriVac, než aby chránili vesničany před nebezpečím.

,,Vláda a média o tragédii mlčí, přestože stále existuje mnoho otázek, které jsou nezodpovězené,“ píše pan M. v e-mailu Christině England. Média tento důležitý příběh dosud nezveřejnila. ,,To vše nás zneklidňuje a do budoucna se obáváme toho nejhoršího. Je smutné, že je celé město ochrnuté.“

Ještě horší je, že Bill & Melinda Gates Foundation, Světová zdravotnická organizace WHO a Meningitis Vaccine Project ( MVP), kteří vehementně Men AfriVac prosazují, zcela otevřeně o bezpečnosti vakcíny lhali. Opakovaně tvrdili, že se vakcíny dají přepravovat i bez chlazení. V příbalovém letáku vakcíny se jasně uvádí, že by měl být uchovány v chladu a chráněny před světlem.

,,Proč velké organizace vynakládají 571 milionů dolarů na očkovací projekty?  Proč Mezinárodní výbor Červeného kříže nepostaví ani studnu za 3 000 dolarů, která zajistí přístup k pitné vodě?“ ptá se mimo jiné Christina Englander na další otázky ohledně této strašné situace. ,,Proč  očkovací program nebyl pozastaven a co tyto organizace dělají proti strašlivým událostem, které se odehrály v Gouro?“

Autor: Ethan A. Huffje

Zdroje k článku: VacTruth.com, Makaila

Zdroj: http://info.kopp-verlag.de/medizin-und-gesundheit/gesundes-leben/ethan-a-huff/mehr-als-5-afrikanische-kinder-nach-von-bill-gates-gefoerderter-meningitis-impfung-gelaehmt.html
31 Komentářů k Více než 50 afrických dětí ochrnulo po očkování proti meningitidě, které podporuje Bill Gates.

 1. openeyes napsal:

  pod očkovaním si nesprávne predstavujeme vybudovanie imunity. Stačí sa zamyslieť nad tým, pri väčšine vakcín získavame len DOČASNÚ imunitu, avšak po prekonaní rovnakej choroby prirodzenou cestou CELOŽIVOTNÚ. Je teda jasné, že proces získania skutočnej imunity iný, a očkovanie má ešte veeeľa medzier, ktoré farmaceutický premysel umyslene neche skúmať (a to nespomínam agresívy hliník používaný vo väčšine vakcín)

  • closeeyes napsal:

   Tak jsem se zamyslel a hned me napadl případ tetanu, který se Vašim teoriím vymyká – po jeho prodělání se nevytvoří žádná imunita, narozdíl od očkování, které sice možná jen „dočasně“ funguje, ale zato bez onemocnění. U ostatních nemocí také můžeme říct, že očkování proti nim vytvoři dočasnou imunitu, ale opět není důvod k tomu přestat očkovat, protože „krátká“(v řádech let) imunita je lepší než žádná s následnou možností nakažení nemocí, na kterou už si žádnou imunitu ani nemusíme vytvořit, protože se toho nedožijeme.

 2. Leos50 napsal:

  Treba zaočkovať Gatesovcov. Kalibrom ráže 9mm medzi oči.

 3. Josef Švejk napsal:

  To nic, vždyť jde jenom o Afričany. To je něco jako „havěť z nižší formy života,“ jak by podotkl John McCain. I kdyby to bylo „Půl miliónu mrtvých dětí stálo by to za to.“ přidala by se jistě i Madeleine Albrightová.
  Zkrátka nejde o nic, jen o „vedlejší ztráty“, ty jsou u Američanů z USA normální.

  • vlad napsal:

   Josef Švejk máš pravdu, pro řeznici krvavou Madlenku vedlejší ztráty stojí za to!
   Musíme to dát někam do archívu aby i další generace věděly, že Madeleine Albrightová byla největší kamarádka humanisty Havla!!!
   Stydím se za to, že údajně měla krvavá Madlenka české kořeny.

 4. vlad napsal:

  No stydím se i za Havla. Dnes se ještě pěstuje jeho kult osobnosti.
  Za 20 let se budou děti učit: Největší zaprodanci a vlastizrádci Hácha, Hlinka, Tiso, Kalousek, Zaorálek, Schwancerberg, Havel.
  Milé děti, největší svině z nich byl Havel. Nejen, že zaprodal svůj národ, ale nechal i humanitárně bombardovat nevinné lidi v Jugoslávii. Té Jugoslavie jejíž lid se postavil proti napadení ČSSR vojsky waršavské smlouvy.
  Waršavská smlouva bylo armádní uskupení velmi mírného ražení na rozdíl od agresivního paktu NATO. Ale to už je jiná otázka milé děti. Zítra se budem učit v jiné jeskyni, tady už radiace překročila nebezpečnou mez. Slááááááva gerojum Bééééééééééééééééééééééééééééééééé

  • Robo napsal:

   :-)
   kedy už pôjdeme na to pivo aj s vlastovkou, geronimoh, Contumaxom, svobodným a inými. .?

   Nechcel by admin niečo zorganizovať, nech je to väčšie (neviem, či by to bolo bezpečné, takže asi nie), možno dorazí aj Honzyk! :-D
   Bola by väčšia prča, jak s kúzelníkom! :-D

   • Robo napsal:

    …Švejk samozrejme nesmie chýbať – pôvodne bol v „ostatní“, ale reagujem vlastne na jeho pásmo.. :-)

    Inak, Josefe…neviem, či sa mi to iba nezdá, ale vidím Ťa každý deň múdrejšieho, klobúk dolu.
    Nebojíš sa prísť s vlastným názorom, ani keď sa nezhoduje úplne s „hlavným prúdom“ tu medzi nami. V tomto sa podobas trochu Calembredainovi, ibaže mne je to sympatické viac (Tvoje niektoré konkrétne postoje).

    ..len som dostal takto spätne potrebu to oceniť, nevsimajte si moc moje vylevy..:-)

   • Contumax napsal:

    Robo
    A co takhle jít 4.2.ve 13 h na Kavčí hory do TV
    a potom jít někam jinam na pívo…

    • Robo napsal:

     to by asi šlo. Vystúpiť ale nechcem, nechám to na pripravenejsich kolegoch.
     Vezmem si teda asi dovolenku.

     Je treba sa niekam prihlásiť alebo nás pustia na jednanie len tak?

     • vlad napsal:

      Chlapci rád bych zašel na akci proti lživé TV, ale i na pivko. Rád bych Vás poznal a pokecal. Bohužel si musím vydělávat na chléb náš vezdejší a v pondělí zřejmě odjíždím s kamionem na cesty :-(
      P.S. Honzyk zcela jistě nedorazí. Svoje nesmysly dokáže anonymně trollit jen na webu. Ne z očí do očí.

   • Jan Jinsky napsal:

    Jo, jo – tak se dohodněte kde se půjde na pivo. Nebezpečné to nebude, o partu kecalů se dnešní tajné služby nezajímají, netřeba se obávat :o))

    Spíš se bojím, že bude nuda, až budete všichni mlít to samé :o)

    • Calembredaine napsal:

     Ty se nudit nebudeš Honzkyku! Nestihneš to, páč poté co se představíš dostaneš půllitrem do makovice a přijede pro tě rychlá … ale spíš ta pomalá:)

  • Contumax napsal:

   Vlad
   Ty voko… Tys ti vystih, často to vidím jako Ty Vlad… !!!

 5. viliam napsal:

  …depopulacia sa vola skutocne ich nadacia…uz vopchali svoj satansky instinkt aj do GMO…genialita v zrudnej podobe…

  • Robo napsal:

   viliam, tušíš niečo o genialite Človeka?

   Skús ísť po stopách Atlantidy (elebo starých indiánskych alebo egyptských kultúr) a pochopíš, že je treba to iba sledovať, ibaže emócie v tom potreba nie sú, pretože vojnu máme už vyhranu.
   Sledovať a v rámci možností (každý naplno v poli svojich pôsobnosti, v dosahu), to áno.
   Vkladať do toho svoje emócie, to by nám iba ublížilo..

 6. CARLOS IV napsal:

  Gates se od Johna Mc Caina nelisi – snad jen v tom ze je Zid, tedy musi naplnovat jejich poslani, ktere ovsem kryje za sve „filantropicke“ aktivity.
  Jak se pravi v proslule reci Menachema Begina v r. 1982:
  ———
  „Our race is the Master Race. We Jews are divine gods on this planet. We are as different from the inferior races as they are from insects. In fact, compared to our race, other races are beasts and animals, cattle at best. Other races are considered as human excrement. Our destiny is to rule over the inferior races. Our earthly kingdom will be ruled by our leader with a rod of iron. The masses will lick our feet and serve us as our slaves.“ –
  (Israeli Prime Minister Menachem Begin in a speech to the Knesset quoted in Begin and the Beasts,“ New Statesman, June 25, 1982 by Amnon Kapeliouk.)
  “Nase rasa je rasou nadrazenou. My Zide jsme Bozskym narodem teto planety. Od ostatnich ras se lisime tak jako se ony lisi od hmyzu. Ostatni rasy jsou v porovnani s nami jen selmy a zvirata, nebo v nejlepsim pripade dobytek. Jine rasy povazujeme za lidske vykaly. Nasim poslanim je vladnout temto nizsim rasam. Nasi vudcove ovladnou kralovstvi pozemske ohnem a mecem. Masy poddanych nam budou libat boty a slouzit nam jako otroci”.
  Beeeeeeeeeeeeeeee…….

  • Svobodný napsal:

   Jasně Židi jsou tak nadřazení že určitě ani nekadí. Stačí si je představit na záchodě stejně jako každeho jineho psychopata a jejich nadřazenost je fuč jak jarní kvítí:)

 7. Ladik1959 napsal:

  Pochopím,když chce někdo vydělat,ale až mě otřepe,při pomyšlení, že jde přes mrtvoly,obzvlášť u takto bohatého jako je Gates.To už je nevyléčitelná psychopatíe v nejvyšším stádiu…

  • flamenco napsal:

   Peníze = svoboda = neomezená moc , to je rovnice pro zrůdy.
   Já jen vím, že zlato a prachy se nedají jíst a mamon blbne hlavu.

  • Contumax napsal:

   Ladík1959
   Psychopatie to je dle světského myšlení a psychologové a psychiatři tomu dali statut duševních chorob ale když půjdeš ještě hlouběji, zjistíš že je ovládají temné neviditelné síly, démoni…
   Podle mého názoru to není psychická porucha ale démon, který je zcela ovládá…

   • Ladik1959 napsal:

    Contumax – já to taky,tak vidím,jenže člověk při letmém pohledu si toto nějak nechce připustit a to je chyba.Protože satan použil tu největší lest,že lidi přesvědčil,že neexistuje.A tak to kažný vidí jinak,než to opravdu je.
    Pokud se lidé oddělí od víry ve Stvořitele a uvěří mamonu,tak je satan snáze ovládne.V tom tkví veškeré zlo dnešní doby.

    • Contumax napsal:

     Ladík 1959
     To je velmi moudře řečeno Ladíku….!!!
     Mamon zatemňuje mysl…!!!
     Jsou pod vládou satana a satan od prvopočátku se snaží lidem nalhat svou neexistenci aby žili v domnění, že je to jejich vůle a poznání…
     V nutil jim myšlenku, že zbytek lidstva je odpad, ale Bůh stvořil samozřejmě různorodost a ta je právě skvělá a patřičná…
     Uniformita vraždí, stereotyp vraždí duše… Říkejme tomu mantra, nebo workoholismus, nebo brainwashing, PC hry, sledování Debilizátoru, i ustavičné učení v základní škole je vymývání mozku…
     Stačí chodit do fabriky dělat porad dokola jedno a to samé, týden, měsíc, rok, deset let – každý den stejný úkony – vymytí mozku…
     Proto je dobry měnit život, navazovat nová přátelství a přátelit se s novými lidmi, občas někam odjet třebas i jen na jeden den…nebo se i odstěhovat…
     Jíst různý jídla… všiml jsem si, že lidi jedí pořád dokola stejný jídlo….
     Nejsme ani nastavení tedy stvoření na nic takového, duše která se potřebuje učit musí neustále žít v nových podnětech… Samozřejmě i meditovat a žít moudře, žádný hektický stavy…

     • Ladik1959 napsal:

      Contumax plně souhlasím,ten dnešní styl života nás ubíjí je třeba nezaměřovat se na pouhé přebývání, přežívání a odhodit zkostnatělost dnešního systému.

 8. Contumax napsal:

  AIDS je umělý produkt SSA zavlečený do Afriky za účelem eugeniků vyhubit celou Afriku…!!!

 9. doktor napsal:

  K Madlence bych dodal- jak její židovská rodina okradla Židy (byt,který dostali po gestapákovi v Praze u hradu byl původně zabavený židovské rodině.Po květnu 1945 byt dostali Madlenčini rodiče a ukradli všechny obrazy….).No a pozůstalým z Osvětimi nezůstalo nic…..

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!