Výzva k účasti a stížnostem na jednání Rady České televize 4.2.2015 od 13h

Minulý týden 21.1.2015 jsme přednesli na pravidelném jednání Rady České televize několik stížností, především na manipulaci zpravodajství o církevních restitucích a o ukrajinském konfliktu. Není to zdaleka jediná stížnost v těchto oblastech a to jak od nás, tak od bezpočtu dalších občanů. I přes nové složení Rady ČT lze očekávat, že její chování, jako celku, zůstané nezměněné a tedy loajální k současnému řediteli Petru Dvořákovi a ke zločineckým politicko-ekonomickým elitářským strukturám v ČR, Evropě a USA, které ženou svět do 3. světové války.

Vzhledem k tomu, že Rada ČT, která jediná může odvolat ředitele ČT, je volená poslaneckou sněmovnou, a v Zákoně o ČT neexistují sankce za lživé zpravodajství, tak jediný způsob, jak činnost Rady ČT a tím i podobu zpravodajství ovlivnit, zůstává přímý tlak na členy Rady. A jediný způsob, jak se s nimi oficiálně setkat a něco jim sdělit, je na veřejném jednání Rady ČT, které probíhá 1x za 2 týdny v prostřední budově České televize v přízemí v Café restaurantu, tak jak je uvedeno na pozvánce zde: http://www.ceskatelevize.cz/rada-ct/pozvanky/ od 13:00.

Tentokrát bude program obzvláště zajímavý, protože dle pozvánky je na programu také projednávání o činnosti zahraničních zpravodajů.

K tomu, aby brali členové Rady a ředitel ČT stížnosti diváků vážně, tak je nezbytné, aby nás tam bylo více než 4, jako posledně a nejlépe, abyste také měli připravenou vlastní stížnost. Měli bychom tam být pokaždé a pokaždé hlasitě vyžadovat nápravu chyb.

Situace mezi občany v ČR je bohužel spíše taková, že místo toho, aby se zvedli a vyjádřili se k tomu, co se jim nelíbí a soustavně tlačili na povinnosti přislušných institucí, tak většinou sedí doma a maximálně si stěžují v komentářích na internetu. Za takové situace je bohužel pochopitelné, že si arogantní gauneři v médiích a politice dělají co chtějí a snahy několika málo aktivistů jsou jim pro smích.

Změňme to! Osoby v čele českých státních médií si nesmějí dále myslet, že jsou nepostižitelné!

Průběh a texty stížností minulého jednání Rady ČT:
http://www.nwoo.org/2015/01/28/zprava-o-vystoupeni-zastupcu-verejnosti-se-stiznostmi-na-neobjektivitu-na-jednani-rady-ct-21-1-2015/

Událost na FB zde: https://www.facebook.com/events/327622214103460/
29 Komentářů k Výzva k účasti a stížnostem na jednání Rady České televize 4.2.2015 od 13h

 1. .lak napsal:

  Jestli něco obsadili emzáci tak je to ČT a nic lidského ve finále z nich nevyleze. Nebudu tak příliš přísný, odpovědi za otázkou za noblesního ano, pokud se dá počítat za vyučeného boryše.

 2. Kurt Kombajn napsal:

  A za mě jim tam vzkažte že už dlouho nedávali Rákosníčka!

 3. mino napsal:

  Nevím co proto udělat.Bydlím na opačném konci republiky.Nejraději tu havloidní verbéž vypráskat i s šéfy.Není to veř.-právní televize ale hlasná trouba havloidů v čele s kraďouskem a šlafenbergem.Přestat platit konc.poplatek,co jinak.Bohužel zákon to neumožňuje.Změnit zákon!!!!!

 4. vlad napsal:

  Velmi rád bych se zůčastnil s Vámi zasedání Rady ČT. Měl bych asi 256 dotazů. Bohužel nejsem z Prahy a nemám čas ani peníze se k Vám připojit. Položte prosím otázku Radě za mne: Proč vedení ČT mlčí k zjevnému porušení zákonu o propagaci fašizmu v případě ministra Zaorálka. MZV Zaorálek se nikdy neohradil vůči fašistické ideologii, kterou propaguje vládnoucí elita Kyjeva. Druhý dotaz: Proč ČT nezveřejnila zprávu o tom, že ČR se nepřipojila k usnesení VS OSN "o rezoluci namířenou k boji proti heroizaci nacistické ideologie".
  Dávám Vám plnou moc mluvit za mne.

 5. smerko napsal:

  Vlad.. Můžu ti říct co ti na tu otázku odpoví :-D... Řeknou nechtěli jsme my čt ani jiné média vyvolat paniku :-samozřejmě že jsme o tom věděli ale bylo by velmi nebezpečné říct to lidem :-) vyvolalo by to paniku a eště urychlilo 3svetovou

 6. smerko napsal:

  A teď je otázka: podnikli tedy njáké kroky aby se na ukraiňě třeba cia nebo jiné družstvo pokusilo situaci nějakým způsobem uklidnit? Nebo spíše přikládaly do ohně??? Musíte tam jít na zasedání a mít připravené fakt materiály důkazy a cíleně útočit na jejich politické kecy které vám zavřou pusu! Takže se velmi dobře připravit aby ste s toho vytěžili co nejvíc :-) budu čekat jak to dopadlo a držet palce ať z nich vimamite njáké lepší info :-) hlavně se nenechte koupit!:-D A neberte prachy nebo skončíte 6METRU pod zemí!

  • Robo napsal:

   prachy pán Koral od nich nevezme, toho sa vôbec nebojím.

   Inak ale 100% súhlas, že pred kamery je treba ísť naplno pripravený a tiež úplne kľudný a sebaistý.

   My už svije vieme a na ovcanov (100% zhypnotizovanych), bohužiaľ, viacej plati stále sebaistota, ako vecné argumenty..

   • Robo napsal:

    ..máme už implementovanu anglosasku kultúru, bohužiaľ (ale zbavíme sa aj tej) - že slušnosť je slabosť (slušnosti v ramci možností sa ale je treba vždy držať) a sebaistota = pravda (samozrejme nezmysel, ale tu sa je potreba pripraviť).

  • Ujo debnar napsal:

   A vy neberte tie drogy

 7. Lex DRUID napsal:

  Dovolím si jen upozornit, že ceny benzínu ač stále nadsazené, tak mírně klesly a "vynucovací prostředky demokracie" použité na Ukrajině Majdanovci byly prakticky schváleny všemi "vyspělými" západními zeměmi.
  P.S.
  Nemáte někdo informaci, kolik z mně neznámého počtu "hrdinných bojovníků z Majdanu", kteří sem byli za vaše peníze letecky dopraveni v pozlacených Hávovo-Kalouskových armádních Casách bez víz a pasů asi tak stejně legálně jako získal Schwanzerberg české občanství, bylo vráceno na Ukrajinu, kolik z nich dostalo "z humanitárních důvodů" státní či městský byt na který neměli mladé rodiny a nízkopříjmoví občané nárok, nebo jim byl dokonce přidělen "za zásluhy" domek se zahrádkou, zabavený exekutory nějaké nešťastné oběti současného systému?
  Dost pochybuji, že se o této hře tajných služeb posvěcené českou vládou někdy dozvím celou pravdu.

  • Contumax napsal:

   Z Včera jsem poznal, tedy věděl jsem to, ale včera byl poznatek hlubší a více jsem pochopil, u bráchy v klubu, je to soukroméj klub, že je celá skoro celá společnost naprogramováná, naočkováno amerikanismem, debilitou....
   Slovani přebrali dekadentní SSA kulturu, což kultůrou není... Lidem to přijde zcela normální, vůbec nemají pocit, že by to meli odmítat...
   Včera mě to došlo, že nejsou ani schopní se proti tomu bránit... Hudební kanály jsou opravdový kanály extrementy hudby... Už to, že je tam opravdu ukazovaný úpadek, rozbíjí se v klipech věci, ukazují se tam hodně potetovaný, marast...
   Takže mají lidi pravdu, kteří říkají, že jsme kolonie, že nás zahanbili,výcvik ponížení a strachu se jim u většiny podařil...
   A TV NA DESTRUKCI NÁRODA MÁ LVÍ PODÍL...!!!

 8. Jarek* napsal:

  Přátelé promiňte mi prosím, ale já nemohu komentovat něco, co několik let nesleduji. Bednu nezapínám, protože jsem v minulosti zjistil, že se v ní lže, zamlčuje a vysílají se v ní negativní informace útočící na podprahové vnímání. Tomu organizovanému svinstvu se vyhýbám, stejně tak i rozhlasu. když náhodou zaslechnu ze sousedství čirvikat radiopřijímač, tak to jsou takové zkreslené nepřirozené zvuky, které mi prostě vadí poslouchat. Proto mi nyní těžko se stavět názorově k něčemu, co je mi vlastně léta ukradené, co prostě ignoruji.

  • rur napsal:

   jo, to si vychytal. Taky nemám TV, protože jsem přišel na to samé co ty. Rádio poslouchám jen kvůli hudbě a nebo v autě občas radiozurnal-to když jsou na silnici všichni obezřetní a jezdí jako svatí, tak aby mě něco naštvalo :-)
   Ale horší je že TV a na zpravy v ní kouká celá moje rodina od nejmladších po nejstarší členy, sousedi, kamaradi, kolegové z práce..no a co potom s takovejma lidma, je jich většina a většina pak rozhoduje co bude, co bylo a co je. Proto je potřeba i když na TV nekoukáme protlačit a dokázat aby se v ní pracovalo objektivně a nebyla v rukou jen jedné strany.

 9. Žabák napsal:

  .

 10. martin bareš napsal:

  já k televizi a ostatním mediím mluvit nemůžu, oficiální media ignoruju. Mohl bych jenom prvoplánově zakřičet "jste do jednoho fašouni a oblbujete nás 25 let". za což by mne ovčani, trolové vyhodili, že, když nic konkrétního nevím a nepředložím důkazy, že budu zažalován na urážku na cti,ať táhnu.
  tak sem dám alespoň tohle:
  Na zvedavci je další zpráva o těch našich socanech = fašistech, vládní koalici = fašistech.
  Probrala se komunistka Konečná a upozornila na to, že Bohoušek Sobotků bude financovat projekt založený Američany v Praze: vznikne zde jakési "Centrum pro občanskou společnost", které bude školit lidi / aktivisty. Snad už nemusím dál nic psát.
  Tahle zkurvená vláda rozjíždí podporu fašismu a jeho kultivaci ve velkým.
  Nejen tedy pomoc Ukrajině "budovat občankou společnost", jak to před časem podepsali a dneska úspěšně realizujou.

  Jenže jak to tu zmínil Contumax a vlastně všichni, naši lidi se nechaj opít hezkejma řečma o sociálních jistotách, výsledek žádnej, nezjistitelnej a stejně to stačí na to, aby volby vyhrávali trotlové.
  Kdyby je vyhráli jednou čistokrevný fašouni, co se nemaskujou jako socani a spol., tak nevím jestli by se někdo probral, ale možná jo.

 11. martin bareš napsal:

  ale jeden malej optimistickej typ či zkušenost jsem taky pobral.

  Ukrajinská krize v plný nahotě, to zdrazňuju, odhalila charakter většiny lidí v tak zv. "civilizovaným" světě, kterej nemá problém se šířením a předáváním informací. Napsal jsem úmyslně civilizovaným - tím nechco psát o světě arabským, protože ho neznám.
  Dále odhalila kapitalistickou demokracii, jako nefunkční mechanizmum a snad pár lidí přišlo na to, že demokracie (teď si dovolím říci své moudro) je uspořádání, který se odvíjí od kulturních, náboženských a historických tradic toho kterýho území či národa, kde se vytvoří nějaký systém vlády a uspořádání. A hlavně to není žádný výdobyttek a mohlo by se od toho klišé upustit.
  Čili vnucování modelu demokracie podle Ameriky a ohánění se tím, je volovina. Tohle musíme skromně šířit.
  V Singapůru např.může tak být jen něco tradičního a naroubujou na to americký systém - čili zastřený kolonialismus.
  A pak Ukrajina mi odhalila hloubku toho marastu mezi lidma, pokrytectví, sobectví a nějak mi to dodalo určitou víru, že nejsem takovej vůl. Sice z toho nic nemám...
  A celá ta mediální špína, politická užvaněnost o ničem, hnus všechny ty zástupný hodnoty, hry, který si lidi hrajou, oblbujou, zbytečnosti... docela mi to pomohlo, ale jinak.

  Chtěl bych věřit, že se ve zbytku svýho života dočkám něčeho lepšího, ale cejtím, že za to dobrý a statečný lidi zaplatěj svými životy.

 12. Žabák napsal:

  Právě dávaj na spektrum Oliver Stone: Neznámé dějiny Spojených států. Mrkněte na to nebo si to někde stáhněte, je to zuper :)

 13. skazde napsal:

  Rozdělení v roce 1992 je neplatné!

  Přátelé, vypadá to, že žijeme v neexistujících republikách a že všechno, co politici napáchali od takzvaného rozdělení v roce 1992 je neplatné. Česká a Slovenská Federativní republika fakticky nikdy nezanikla, protože, cituji:
  Federální shromáždění České a Slovenské Federativní Republiky se usneslo na tomto ústavním zákoně:
  ČL. 1
  (1) V referendu mohou být předloženy občanům České a Slovenské Federativní Republiky k rozhodnutí zásadní otázky formy státoprávního uspořádání České a Slovenské Federativní Republiky.
  (2) O návrhu na vystoupení České republiky nebo Slovenské republiky z České a Slovenské Federativní Republiky lze rozhodnout jen referendem.
  Konec citace.

  Pokud referendum neproběhlo, rozdělení bylo nezákonné a existence ČSFR trvá, nejsme tudíž členy EU, nejsme členy NATO !

  • Žabák napsal:

   To máte jedno. Právo slouží vždy jen silnějšímu nebo vládnoucí třídě. Poplatky ve zdravotnictví nejsou proti ústavnímu nároku na bezplatné zdravotnictví. Tak rozhodl svého času ústavní soud a bylo.
   Cituji článek 31 Listiny základních práv a svobod:
   "Každý má právo na ochranu zdraví. Občané mají na základě veřejného pojištění právo na bezplatnou zdravotní péči a na zdravotní pomůcky za podmínek, které stanoví zákon."
   Tak poplatky byly prej OK :)

   Prostě když se chce pes bít, hůl se vždy najde.

 14. kočkodlak napsal:

  To je naprosto zbytečný, jediný zájem který Rada má je aby všechny námitky uspokojivě rozptýlila.
  Již jsem jim také něco napsal a reakce byla naprosto alibistická

  • Contumax napsal:

   Kočkodlak
   Něco v tom smyslu si to taky myslím, dělá se to všude...
   Odpovědi líných, nezodpovědných úředníků jsou takové aby se vlk nažral a koza zůstala celá...
   Mimo to uvádím, že si TV o něco pořádného koleduje a že se potrestá sama...

 15. sibolet napsal:

  jakákoliv petice,stižnost má odezvu v práskaně sofistikovaných odpovědí vychcaných právníku,kteří měli legislativně furu času NATO,aby měli na VŠE takové ODPOVĚDI,na které lze pouze reagovat tak,že to skončí v luxusu současných kriminálu.

 16. Roman Sláma napsal:

  Vážení a milí,
  za sebe mohu prohlásit, že bych se toho jednání nemohl zúčastnit z jednoduchého důvodu:
  Když slyším slova „česká“ televize, tak mě osype vyrážka a sahám po revolveru. Zúčastnil jsem se už v roce 1991 !!! legendární republikánské demonstrace a blokády Kavčích Hor – na protest proti jednostrannému, manipulativnímu a diskriminačnímu jednání redaktorů i vedení ČT již tehdy. Od té doby se však NIC nezměnilo, ba právě naopak.
  Dnes již nevidím v jednání s těmito zločinci nijaký smysl. Kromě řešení nacpat ten barák semtexem a poslat na oběžnou dráhu Marsu i s redaktory (aby byli všichni Charlie…) vidím jediný možný způsob nápravy:
  Volit takovou politickou stranu (strany), které mají ve svém závazném programu ZRUŠENÍ POVINNÝCH KONCESIONÁŘSKÝCH POPLATKŮ (vymáhaných výpalnickým způsobem) a PŘÍPADNOU PRIVATIZACI CELÉHO MOLOCHU (beztak si jej už dávno pravdoláskaři uzurpovali). Ponechat jeden jediný „Vládní kanál“ hrazený z rozpočtu parlamentu, senátu a vlády. Případně z kanceláře Hradu. V době šíření nezávislých stanic rozhlasu i televize po internetu, a X jiných komerčních soukromých televizí vysílaných terestriálně, by taková „ztráta“ bolela jedině tak pražskou intelektuální kavárnu pravdolásky, případně celou tu kliku televizních redaktorů samotných. Prostě těm hajzlům vypustit rybník a odříznout je od chechtáků – na nic jiného oni totiž neslyší.
  REPUBLIKÁNSKÁ STRANA ČECH MORAVY A SLEZSKA MÁ TAKOVÝ BOD VE SVÉM PROGRAMU!

  Já osobně již dnes ČT (a televizi potažmo vůbec) příliš nesleduji – leda tak večerní zpravodajství, abych byl v obraze, CO SI MYSLÍ NEPŘÍTEL. A podle toho k těmto „informacím“ také přistupuji.
  Jinak poslouchám pravidelně výborný nezávislý rozhlasový vysílač z Banské Bystrice na Slovensku (některé vybrané pořady) – v Česku bohužel nic srovnatelného neexistuje, a jinak se o pravdivých skutečnostech informuji přes internet na různých nezávislých portálech. Celá „Česká“ televize mě tedy může být kromě obětovaných koncesionářských poplatků srdečně UKRADENÁ.

  Jinak vám samozřejmě držím palce.
  Republikán z Moravy

  • Odmítající podporovat vlastní zotročení napsal:

   Souhlas. Žádný zdroj financování, i kdyby to mělo být za cenu žádného nového českého programu/filmu v budoucnu. Kultura kterou si uchováme nesledováním čehokoli bude beztak vždy hodnotnější než to pokřivení naší kultury které nám bude vnuceno pomocí čehokoli co dnes může vzniknout (
   staré věci oželet dokáži také).

   Teď jen zbývá ohlídat si aby nedošlo k financování z jiných veřejných zdrojů. Logický závěr (jediný možný) tedy musí být že nestačí zrušit nějaké pitomé koncesionářské poplatky, ale že je třeba zcela odmítnout veřejnoprávní televizi, rozhlas a vůbec cokoli (různé vesnické tisky jsou často úplně stejný problém - nic hodnotného, peníze daňových poplatníků v prdeli, další zlo, znásilnění i okrádání se díky nim dere na svět).

   Předpokládám, že abstinenci po tom pitomém blikotání, problému co s volným časem a neřešit to jen hospodou... by měl každý běžný člověk nakonec zvládnout. Někomu bude stačit týden, někomu měsíc. Ono čím víc lidí se bude bez televize nudit a začne se bavit jinak, tím větší možnost na jiné aktivity (než čumět na bednu) bude pro všechny.

 17. Karel napsal:

  Mám dojem, že organizátoři zapomněli, že máme demokracii a účastnit protestu se mohou i lidé z opačného názorového spektra. Nechci komentovat vystoupení pana Šimandla, ale vaše reakce na něj z vás udělala úplné pitomce. Ani já jsem se neubránil smíchu, když tam ten pomatenec začal vykřikovat, aby si dávali pozor na to, co veřejnost předkládá. Tedy děkuji za upozornění. Já si už po té vaší ostudě dávat pozor budu. :-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!