Výzva k účasti a stížnostem na jednání Rady České televize 4.2.2015 od 13h

Minulý týden 21.1.2015 jsme přednesli na pravidelném jednání Rady České televize několik stížností, především na manipulaci zpravodajství o církevních restitucích a o ukrajinském konfliktu. Není to zdaleka jediná stížnost v těchto oblastech a to jak od nás, tak od bezpočtu dalších občanů. I přes nové složení Rady ČT lze očekávat, že její chování, jako celku, zůstané nezměněné a tedy loajální k současnému řediteli Petru Dvořákovi a ke zločineckým politicko-ekonomickým elitářským strukturám v ČR, Evropě a USA, které ženou svět do 3. světové války.

Vzhledem k tomu, že Rada ČT, která jediná může odvolat ředitele ČT, je volená poslaneckou sněmovnou, a v Zákoně o ČT neexistují sankce za lživé zpravodajství, tak jediný způsob, jak činnost Rady ČT a tím i podobu zpravodajství ovlivnit, zůstává přímý tlak na členy Rady. A jediný způsob, jak se s nimi oficiálně setkat a něco jim sdělit, je na veřejném jednání Rady ČT, které probíhá 1x za 2 týdny v prostřední budově České televize v přízemí v Café restaurantu, tak jak je uvedeno na pozvánce zde: http://www.ceskatelevize.cz/rada-ct/pozvanky/ od 13:00.

Tentokrát bude program obzvláště zajímavý, protože dle pozvánky je na programu také projednávání o činnosti zahraničních zpravodajů.

K tomu, aby brali členové Rady a ředitel ČT stížnosti diváků vážně, tak je nezbytné, aby nás tam bylo více než 4, jako posledně a nejlépe, abyste také měli připravenou vlastní stížnost. Měli bychom tam být pokaždé a pokaždé hlasitě vyžadovat nápravu chyb.

Situace mezi občany v ČR je bohužel spíše taková, že místo toho, aby se zvedli a vyjádřili se k tomu, co se jim nelíbí a soustavně tlačili na povinnosti přislušných institucí, tak většinou sedí doma a maximálně si stěžují v komentářích na internetu. Za takové situace je bohužel pochopitelné, že si arogantní gauneři v médiích a politice dělají co chtějí a snahy několika málo aktivistů jsou jim pro smích.

Změňme to! Osoby v čele českých státních médií si nesmějí dále myslet, že jsou nepostižitelné!

Průběh a texty stížností minulého jednání Rady ČT:
http://www.nwoo.org/2015/01/28/zprava-o-vystoupeni-zastupcu-verejnosti-se-stiznostmi-na-neobjektivitu-na-jednani-rady-ct-21-1-2015/

Událost na FB zde: https://www.facebook.com/events/327622214103460/
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!