Farion: Nejlepší rozhovor s moskalem (Rusem) je zaslat ho jako „náklad 200″ (zabitého)

c59845496da70423a2fe413342ebde8fOdeslaná na smetiště dějin ex-poslankyně a předsedkyně strany „Svoboda“ Irina Farion potichoučku vychází z hluboké deprese, kam ji zahnal nevděčný národ, když jí neobnovil mandát, a opět o sobě dává vědět. Farion je nekonečně pobouřena faktem rozhovorů, které je ukrajinská strana nucena vést v Minsku s „teroristy“.

„Lidé! Kde ve světě jste viděli, aby nezívislý stát vedl rozhovory s teroristy, vrahy a agresory! Tenhle stát se jmenuje Malorusko... V takzvané kontaktní skupině s teroristy, monstry a šílenými kacapy diskutuje lokaj Medvedčuk. To není jen fraška. To je geopolitická katastrofa, v jejímž čele jsou političtí satanisté. Současný prezident Maloruska v tom sabatu melouchaří jako ďábel. Vždyť se nakonec může stát, že bude potřeba s tou teroristickou kacapskou bandou to příměří plnit!... Jaká katastrofická mizérie národa na pozadí požáru hrdinství menšiny společnosti...“ - stěžuje si nacistka.

Jaká strašná msta za nestrávené hodiny výuky dějepisu v rusko-ukrajinské válce v letech 1917 - 1921 rok,“ - pokračuje nesnášenlivá Fahrion na své stránce na sociální síti.

Podle jejího názoru je nejlepším způsobem rozhovoru s Ruskem - vyslat na jeho území „náklad 200" (označení pro zabitého):

«Nejlepší rozhovor s moskalem je „náklad 200“ jejich směrem. Nedobývali jsme radikálních vítězství, protože nikdy jsme nemuseli složitě hledat nepřítele... Odtud pochází neustálé vracení našich katastrof,“ - říká politička a žádá, aby „oceloví mstitelé“ těžce oplatili každého „zabitého, zraněného a dokonce i zarmouceného“.

Zdroj: http://antifashist.com/item/farion-luchshij-razgovor-s-moskalem-otpravka-gruza-200.html
20 Komentářů k Farion: Nejlepší rozhovor s moskalem (Rusem) je zaslat ho jako „náklad 200″ (zabitého)

 1. Tahle baba je psychopat..jestli je někdo Satan ,tak je to ona a jí tam podobní vrahouni.Reinkarnace Zla.Smutnè na tom je,že je to žena a možnà matka.To ale nevím.Jeji provolávání jsou obsahově podobná Julče T. Věnec na hlavu,vytřeštit oči a začít spílat bez konce.... ani jurodivá není-to byli proroci a neškodní dobráci...
  zdravíjituš

  • Contumax napsal:

   Vlad
   Baby feministky, baba generál válečného letectva, babochlap admirál strategického loťstva, vagíny v soudních talárech... V emerických filmech babochlap šéf policejní jednotky, ve Vetřelci je babochlap nejlepší a nejodvážnější s vysokým IQ, nebo v jiných filmech babochlap vymlátí celou bandu nebezpečných chlapů holýma rukama...
   Nebo v jiných akčních filmech skáče a běhá v lodičkách a kostýmu upravená a střílí po všech stránkách nejlíp....
   Je známo, že ženský byli vždy vynalézavé a jsou vynikajícími psychickými vrahy a rádi vládnou, tedy pokud nenarazí...
   No a často nenarazí protože spousta mužů se chová ne-mužně...
   Často jsou rozpolcený chtěli by dobrého muže ale aby mu vládli a pokud se muž nepodřídí najde si bačkoru nebo jinou rohožku a rohožce začnou být nevěrný a když se někde ovíní alkoholem sama se vnucuje kdekomu...
   Neříkám, že by to dělali všechny ale často se s tím setkávám ať dříve nebo nyní, a přibývá toho víc a víc...
   Doufám, že se ženská část neurazí...
   Jsou ženy, které obdivuji ale ty jsou málo vidět...

 2. vlad napsal:

  A já vždy prosaoval aby na vládnoucí místa byli dosazovány ženy. Protože žena je jemná, má mateřský cit, pud záchrany rodu, brání slabšího, chce mír a lásku, není lovec a bojovník jako je od přírody muž..............
  Začínám mít neblahé tušení, že jsem byl naivka.

  • geronimoh napsal:

   vlad :
   co na to říct, na Margaret Thatherovou tvůj popis moc nesedí :)

   • vlad napsal:

    geronimoh no právě....dyk říkám, že jsem byl za naivku, lépe řečeno za blbce :-(

    • vlad napsal:

     geronimoh respektive za blbce jsem už minimálně 25 let. Naštěstí jsem až tak nezblbnul v r. 89 a necinkal jsem klíčemi jak o život, bo jsem nějak podvědomě čekal čertovinu. Ale před tímto slavným rokem Havlovským jsem při PŠM a nalejvárnách si myslel, co nám to naléváte za nesmysly do hlav politruci? Jakej, že imperialismus, zlý kapitalismus a jiné myšlenky, kterým jsem se smál. Čeče dnes se zděšením zjišťuju, že politruci měli pravdu.
     Mám teď dilema je dobře, že jsem nevěřil nebo jsem za debila dnes, když už věřím, že jsem otrok?

     • geronimoh napsal:

      vlad:
      Na první část tvé otázky ti řeknu, že já těm PŠM tehdy taky nevěřil, což byla chyba. Fakt je že nám toho spoustu důležitýho neřekli, například že v tom všem mají prsty židi. Na druhou část otázky odpovím, že dnes je debil ten, co si myslí, že je svobodný a pro toho debila jsme za debila my, co víme, že jsme novodobí otroci.
      Jak pravil Goethe : "Nikdo není beznadějněji zotročen, než ti, kteří falešně věří, že jsou svobodni"

      Ono je zajímavé kolik pravdy je ve starých českých dokumentárních filmech, ovšem tehdy jako mladý kluk jsem měl jiné starosti.
      Naopak ve škole nám toho moc neřekli, jako by se báli, nebo nevěděli co mají říct, takže například úplně přešli rok 1968 apod. Na vojně PŠM o ničem, pořád dokola o Hitlerovi, SS a tak, o židech nic. To už byla doba perestrojky a Gorbačova a na podzim 1989 jsem šel do civilu a hned byl převrat ...

  • martin bareš napsal:

   vlad: teď Bohoušek Sobotků s nacvičeným úsměvem do kamer, řeší velkej problém: který ženy a kolik si dá do vlády či strany, to už á nevím, je to jedno. Prostě někam.

   těžkej džob maj ty politycy.

 3. martin bareš napsal:

  geronimoh: tohle co píšeš je zajímavý.

  já dlouho sleduju KSČ. Jak píší, jak mluví. Za socBbylo z toho děsný haló na Svobodný Evropě a revoluční dizidenti, to nemohli rozdějchat. Urážet naši modlu? Urážet náš symbol svobody a demokracie?
  Problém byl v tom, a komunistům se to vymstilo, že napsal tak možná dvacet procent skutečosti o tom fašistickým spratkovi.

  A dnes v tom komunisti pokračujou dál. Jako by zapomněli. Spíš se bojej o svý korýtka.

  Podívej: Ukrajinská krize - strčili hlavu do písku
  Filip, jejich šéf dokonce nazývá situaci na Ukrajině "občanskou válkou". On nazývá genocidu občanskou válkou. On je nekomunista a hajzl. Ví něco slově appeasement - politika usmiřování?? Ví houno.
  Všimni si, jakým bezbarvým jazykem mluví. Asi aby se nikdo neurazil. A hlavně proti ČSSD, která skrytě dělá fašistickou politiku a hájí se kecama o socálních jistotách, ani slovo.
  Ani jim nevadí, že socánci maj už asi osmnáct let v platnosti tak zv. Bohumínské usnesení, které jim zakazuje spolupráci s "extremistickými stranama" (rozuměj komunisty). Proto asi socanská vláda posílá na Ukrajinu armádě tanky.

  Prostě komunisti jsou zbabělí/ či jejich vedení - Filip, Dolejš, Vostrá, nejsou schopni se jasně k něčemu postavit a vymezit. tečka.

  • geronimoh napsal:

   martin bareš:
   Prostě už jen divadlo. I kdyby teď vyhrála KSČM volby, i třeba nadpoloviční většinou, tak by se nic, nebo téměř nic nezměnilo. Jako v 90-letech v Itálii, když vyhrála jejich komunistická strana. Zřejmě bez SSSR za zády jsou to víc podnikatelé, než komunisti.

   PS : nepodařilo se mi z tvého prvního řádku rozluštit, o koho jde

 4. martin bareš napsal:

  tady mi něco vypadlo:
  Za socialismu napsal šéfredaktor Kojzar, či nějakej jeho kolega, článek o Václavu Havlovi do Rudýho práva. Obsah si nepamatuju. Na Svobodný Evropě bylo vzbouření, co si to ten komunistickej hajzlík vůbec dovolil.

  • geronimoh napsal:

   martin bareš:
   Ani bych se nedivil, kdyby byla pobouřená i KSČ. Z nvě objevujících informací mám dojem, že od smrti Stalina a nástupu Chruščeva do funkce se v SSSR postupně chopili moci sionisti a začali konat v rámci možností vše k oslabení a následnému rozložení SSSR a celého východního bloku. Nejspíš pro urychlení procesu začali válku v Afghánistánu ( oslabení SSSR, černý prodej vojenské techniky atd.), zpátečníci museli zemřít - Brežněv, Andropov, Černěnko, až tam dostali toho pravého, který položil SSSR - Gorbačova. Ten ještě potřeboval vyčistit velitelský sbor od konzervativců, takže proběhla akce "přistání na Rudém náměstí" a pak už nic nebránilo uskutečnit další hroznou katastrofu ruských dějin srovnatelnou asi jen s VŘSR

 5. Radbůza napsal:

  Ukrajinci jsou jedni z nejsilněji cítících se nacionalistů na světě, z čehož plyne i rasismus, s nímž se také obyvatelstvo Ukrajiny potýká. Z nacionalismu a rasismu tedy plynou veškeré konflikty a vzájemné nepochopení některých minorit majoritou. Potud citace, možná na tom něco bude, no a když se Zlo rozhodne využít takový útvar a podmínky v něm, pro svou práci, je sofistikovaně maskováno bandou užitečných idiotů a vrahů, viz. v tomto případě satanistkou Marion. V ní bych člověka neviděl.

 6. JJ49 napsal:

  Na tuhle ruskou nemoc, nyní v podobě téhle čarodejnice a jí podobných, existoval kdysi velice účinný lék - jmenoval se Stalin!

 7. Věra napsal:

  Tuhle vzteklou svini zavřít někam do sklepa a nepouštět ven.

 8. Robo napsal:

  satan označuje iného za satana a keď potom bude správne označený on, tak sa z ČT dozvieme: navzájom sa obviňujú zo satanizmu, takže pravdu sa nikdy nedozvieme.
  a to eštelen v tom najlepšom prípade.

  že sa na čítanie takých veci nevys... úplne. .

 9. pražská vlaštovka napsal:

  Přesně tohle mně ,Robo,zvedlo ze židle....!!!Že Satan nazval Satany mírumilovnè a napadené....Tahle baba,viděla jsem jí v akci ....no to bylo něco..málem jí trefil šlak-pěna u huby...
  dokonce i u nás by jí asi dali svěrací.pa všem J.

  • Robo napsal:

   vlastovka: poďme sa dohodnúť, že nebudeme čítať podobné články, ktoré nám nové informácie nedajú (tá jezibaba je nepodstatna), iba majú potenciál nás zbytočne rozhodit.. :-)
   Dvaja budeme silnejší, než jeden.. :-)

 10. pražská vlaštovka napsal:

  Máš pravdu ,Robo,jsi rozumnější ,než já....Já se někdy spravedlivě rozhořčím;to víš;jsem dubňák,takto beránek a ti jsou jak známo taky hned z domečku....zdravím všechny jituš

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!