Rozhovory se zajatými a léčenými ukrajinskými vojáky

Snímek obrazovky pořízený 2015-02-01 21:52:15Dvě 3minutová videa ukazují výpovědi o tom, co zažili ukrajinští vojáci, kteří se dostali do zajetí. Jejich zranění jsou ošetřena, nehladoví, netrpí zimou. Mohou si zavolat domů a je o ně postaráno lépe, než když byli součástí ukrajinské armády.
42 Komentářů k Rozhovory se zajatými a léčenými ukrajinskými vojáky

 1. jenda napsal:

  Přesvědčivá slova publicisty S. Klimkova:

  "Chraňte se vzbudit Rusa. Vy netušíte, čím tohle probuzení pro vás skončí. Můžete ho zadupat do bláta, promíchat s hovny, vysmívat se mu, ponižovat ho, opovrhovat jím a urážet ho...

  A v tu chvíli, kdy se vám začne zdát, že jste na Rusem zvítězili, že jste ho zničili, navěky věků zostudili, rozdrtili na prášek, najednou se stane něco neobvyklého a pro vás překvapivého: On přijde k vám domů. Unaveně klesne na židli, na kolena si položí samopal a zadívá se vám do očí.

  Bude cítit prachem, krví, smrtí. Ale bude ve vašem domě. A v tu chvíli vám Rus položí otázku: "V čem je síla, bratře?" A právě v tuhle chvíli tisíckrát zalitujete, že nejste Rusovi bratrem. Protože bratrovi on dokáže odpustit. Ale nepříteli nikdy. Francouzi si to ještě pamatují. Němci to vědí... Rus žije spravedlností. Obyvatel Západu žije lživými brífinky a záludnými tiskovými konferencemi. Dokud v jeho srdci žije spravedlnost, Rus se vždy dokáže zvednout z bláta, z temnot, z pekla. A s tímhle vy nedokážete udělat vůbec nic..."

  • JARIS napsal:

   Jendo, moc hezky napsano.

  • Josef Švejk napsal:

   "Němci budou proklínat hodinu, kdy vstoupili na naši půdu. Německé ženy budou proklínat hodinu, kdy porodily své syny - barbary. My nebudeme hanobit. My nebudeme proklínat. My budeme zabíjet." Ilja Erenburg
   "Evropa se spojuje proti Rusku... Nemáte strach?" Putin: "My už se setkali se spojenou Evropou, roku 1812 a roku 1941. To oni by se měli bát..."
   Rusko bylo napadené mnohokrát, ale nikdy nebylo dobyté. V ruském myšlení dobýt Rusko znamená zabít všechny Rusy.

   • Janhonza1 napsal:

    Kdyby se dnes rus pořádně nasral, tak půjde po evropě až za moře a vypleníl by tu sebranku jednou provždy. Až potom by snad mohl být na zemi klid, pokoj a pořádek.

  • Definitiva napsal:

   Preto tá plánovitá tisícročná genocída Slovanov, Rusov. Genocída od cirkvi kresťanskej, dedičnej moci, finančnej oligarchie. Preto Žido boľševická VOSR a židmi inštalovaný a riadený socializmus, preto dve svetové vojny, preto Ukrajina. My máme tiež ruské gény, kto má rodovú pamäť, ten má zmysel pre spravodlivosť, je neúplatný a pripravený zomrieť za svoju vlasť.

   • Jan Jinsky napsal:

    Vzhledem k počtu válek, při kterých se valily armády tam a zpátky nelze v Evropě mluvit o rasách.
    A tisícileté utrpení - to je jen výraz bezmoci a omlouvání a svádění všeho zlého na druhé.

    • Calembredaine napsal:

     Ty chzarskej cháme možná nemůžeš mluvit o rascáh, protože jsi příslušník podrasy! A taky pederas! Tvé utrpení a tvých obřezaných psiskovodců bude trvat mnohem déle než nějakých směšných tisíc let - v pekle ...

  • martin bareš napsal:

   taky se i to líbí, dík, žes to sem dal.

  • Robo napsal:

   Jenda, ďakujem.

   Ešte dodám časť rozhovoru s nejakou múdrou ženou: "Rusko vojny nezacina, Rusko ich vyhráva".

  • Vydra napsal:

   Jendo dík

 2. Žabák napsal:

  Právě dávaj na spektrum Oliver Stone: Neznámé dějiny Spojených států. Mrkněte na to nebo si to někde stáhněte, je to zuper :)

  • geronimoh napsal:

   Žabák: Oliver Stone má dobré dokumenty, dík za tip. Ve 3 ráno je opakování, nastavil jsem časovač

  • geronimoh napsal:

   Žabák:
   Nevím, proč se TV kanály nedomluví na stejném českém přejmenování, jednalo se o 10.díl (poslední) seriálu, který dávala ČT pod názvem Americké století podle Olivera Stonea

   • to je fuk napsal:

    Protoze nezname dejiny zneji zajimaveji a mohlo by se na to divat vic lidi nez na americke stoleti.

    Na strance rozzlobenimuzi.com se muzete podívat a i ulozit 10 dilu.

 3. Miroslav Kelnar napsal:

  Dnes už nemůžu mít jiný názor než, že je nutno tyto lidi postřílet. Slovan si nesmí nechat vládnout židy.

  • Definitiva napsal:

   Môžeš napísať dejiny, ako sa židia opäť prepracuvávajú ku holokaustu. Asi ho milujú, je to pre nich nástroj ovládnutia sveta. Že ich nejaký milión vykape? Vedľajšie straty. Tak to bolo aj v 2.sv.vojne, ktorú financovali a riadili USA banky.

  • Contumax napsal:

   Miroslav Kelnar
   Da da tavarišč....

   • antiNWO napsal:

    pre Kolemdoucí.
    Ak dal Zacharčenko príkaz postrielať zajatcov tak, len dobrovolnícke fašistické oddiely ako je Azov. Ak ideš dobrovolne a s nadšením vraždiť (masové hroby čo sa našli), znásilňovať, upalovať (Odesa- podla mainstreamu 50 upálených iné média hlásili 200 upáleních), ak strielaš Gradami do detskej nemocnici a robíš nimi na sídliskách diery do panelákov ak pri výmene zajatcov ti Ukrowermacht vráti utýraných a na 50 percentách spálených zajatcov, alebo ti na výmenu dá kriminálnikov, bláznov z blázninca a obyčajných ľudí odchytených na ulici. Ak budeš delostrelectvom ostrelovať obyčajných ľudí čo si išli zobrať z humanitárneho konvoja jedlo, lieky. Ak budeš predávať zajatcov na orgány. Ja tebe nebudem nadávať do idiotov, pretože sa nikdy neznížim na tvoju úroveň. Ja tebe a celej tvojej rodine prajem, aby ste zažili to čo zažívajú ľudia v Novorossii.

 4. Kolemjdoucí napsal:

  Tohle muže nekriticky konzumovat jen idiot.

  Sám Zacharčenko dal příkaz ke střílení zajatců, když se nezdařili výměny zajatců mezi tábory. Ani nebudu hledat odkaz...

  Soooc..

  • JJ49 napsal:

   Kdybych byl Zacharčenkem, tak bych minimálně nevzal do zajetí ani jednoho dělostřelce nebo rakeťáka a ani jednoho "humánního" kolemjdoucího! To jen minimálně za toho malého kluka, který svým tělem chránil svou sestřičku a přitom mu to utrhlo nohy a ruku a teď doktoři bojují o to, aby trochu viděl na jedno oko! Podobně jako to udělal Stalin s němci, kteří popravili Zoju Kosmoděmjanskou!

   • Kolemjdoucí napsal:

    Uklidním tě. Tohle Zacharčenko už dávno dělá. Jen soudruzi sem kvůli PR dávají toto naivní video...

  • martin bareš napsal:

   to máš kolemjdoucí odkud?

   Vyšlo najevo, že výměny zajatců Novorus odmítla, protože ukrouši pochytávali různé lidi a vydávali je za zajatce. Tedy výměnou zpět za své vojáky dávali kohokoliv.
   Z toho vyšlo, že zajatci se vyměňovat nebudou. Nikde jsem se ale nedočetl, co se se zajatci na obou stranách děje (kromě zpráv o mučení, vyjímání orgánů Ukrajinci). A nedělám si iluze, jak zachází ukrajinský fašista, banderovec z útvaru, který nepodléhá jednotnému velení s nepřítelem!!!.
   Je mi jasný, že vzteklej opolčenec který nemá rád ukrajinský vojáky - a určitě to není masová věc - nepřítele zabije. kdo by je taky měl rád.

   Ve vojně neplatí: já po tobě chlebem a ty po mně kamenem. Na to nehraj.

   Ale to, co píšeš se mi nezdá.

   Takže odkud to máš?

   Nebo seš stejná kategorie jako Jinský?

 5. Vladislav napsal:

  Probuďme svou rodovou paměť.
  Jsme západní Rusové, západní Slované! My a Rusové nebo Ukrajinci jsme téměř totéž.
  Na Ukrajině umírají naši bratři, poštvávaní proti sobě stejnými silami, jaké desítky generací našich předků.
  To, co psal výše Jenda nebo Definitiva, to se týká i nás!
  Uvědomme si, co jsme - a buďme tím VĚDOMĚ.

 6. Jan Jinsky napsal:

  Výpovědi zajatých jsou vždy pravdivé. To dá rozum... A to říkáte, že mainstream lže. Přitom tady žerete i s chlupama každou propagandu.

  • JJ49 napsal:

   Tak se nažer té pravdivé propagandy mainstreamu! A pokud praskneš tomuhle světu to neuškodí!

   • Jan Jinsky napsal:

    Jen jsem podotkl, že tahle videa jsou nedůveryhodná. To se snad smí.

    • antiNWO napsal:

     Samozrejme, že môžeš. Žijeme predsa v pseudodemokracii. Druhá vec je, že takýchto videí sú na nete desiatky. Za uváženie stojí zamyslenie, prečo Ukrowermacht neukáže podobné videá, určite sa tiež patrične starajú o zajatcov domobrany. Určite by sa ti pán Jinský páčili videá ako zajatci domobrany ležia v priekopách po transplantácii orgánov, alebo ako ích týraju a kyselinami z batérií mučia, alebo rozžeravenými tyčami v zadku spôsobujú nekonečné sexuálne rozkoše. Keďže ti toto nevadí a dokážeš to akceptovať, napadá mi už len aby si podobné zaobchádzanie okúsil na vlastnej koži. Môžno by ti takáto životná skúsenosť otvorila oči a vrátila do reality.

    • Eva napsal:

     Jak to že tady pořád opruzuje ta svině
     4% J. Jičínská ?

    • Eva napsal:

     Jičínská provokatérko, smrdí ti z huby a ještě někde !

    • vlad napsal:

     Nereagujte prosím na debilního trolla trotla Jinského (Míku). Troll je v internetovém slangu účastník online diskusních fór, chatů či blogů, který zasílá záměrně provokativní, urážlivé nebo irelevantní (off-topic) příspěvky k citlivým tématům, jejichž hlavním smyslem je vyprovokovat ostatní uživatele k emotivní odezvě nebo jinak narušit normální, věcnou diskusi. Za každou odpověď má ten hajzl zaprodanený prachy. Můj známý byl troll a prásknul mi jak vydělávají. Diskuzi s Jinským on odešle a má za každý link s ním peníze. Chápu, že jeho hnusné a debilní příspěvky Vás vytáčí. Ale nediskutujte s ním prosím, jen tak troll trotl Jinský nevydělá prachy. Dík

     • Jan Jinsky napsal:

      Vlade, za každý tvůj příspěvek dostávám milion rublů ve zlatě :o)
      Jsi fakt roztomilej, jak si zabedněnej a zabejčenej. A přitom je to každému úplně fuk :o))) Ale hlavně že konáš dobro

 7. varachamichara napsal:

  Hoj děcka. Mimochodem , není pravda že slovan není francouz , popř. němec,švéd , takhle hraničně to není omezeno.Jsou vyjímky, ale to je již zapomenuto , takže Jinský nemá pravdu.

 8. hyperbolios napsal:

  Jinsky ty kokotko! Pravda sa uz vali ako lavina a ludia sa vo velkom prebudzaju. Zacinas byt neuzitocny, s tvojimi chlebodarcamy pojdes kam patrite!
  Admin sorry za vyraz ale nahento stvorenie sa inak neda

  • Jan Jinsky napsal:

   No jo, davy se nám srocují :o) Ty umíš jen nadávat, nemusíš se omlouvat, víme to o tobě a máme tě radi takového, jaký jsi :o))

 9. Žabák napsal:

  .

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!