Ukrajinský ekonom Oleg Saskin: Mobilizace jen urychlí rozpad Ukrajiny

Soskin věří, že oznámená přísná opatření k zajištění mobilizačního plánu povedou jen ke kolapsu Ukrajiny. Komentoval tak prohlášení ministra obrany Stepana Poltoraka, že všichni muži ve vojenském věku, kteří budou chtít překročit hranice, budou muset mít potvrzení naborové kanceláře. Zdá se, že Poltorak vůbec nerozumí tomu, co říká.

31. ledna učinil prohlášení, že každý občan Ukrajiny ve vojenském věku, nemůže cestovat do zahraničí bez povolení vojenské kanceláře.

Tato násilná mobilizace povede jen k jedné věci: "Lidé v regionech se začnou bouřit, protože v čele armády jsou nekompetentní, zkorumpovaní lidé." rekl. Soskin taktéž řekl, že za zabití tisíců lidí v Ilovajském kotli nebyl nikdo potretrestán. Ex-ministr obrany Valerij Geletej, ani náčelník generálního štábu Viktor Muzhenko, který selhal při operaci na doněckém letišti.

Kdo vrátí rodičům syny, ženám muže??
Pro koho a pro co tito lidé umírají??
Pro bandy a klany oligarchů!!
Pro Valtsmana - Porošesenka (jméno po ženě), Kučmu - Pinčuka?? Pro Ukrajinu??

Ptá se kyjevský ekonom.

Zdroj: http://www.ukraina.ru/news/20150201/1011964138.html
26 Komentářů k Ukrajinský ekonom Oleg Saskin: Mobilizace jen urychlí rozpad Ukrajiny

 1. mino napsal:

  Takže je to venku.Mria letěla s tanky na palubě Bůh ví kam jen né do Nigerie.Ne náhodou do Kyjeva? Současná munice ze skladu z Vrbětic v kamionech putuje na Slovensko,ne náhodou na vlakové nádraží a pak po železnici na Ukrajinu?Na co si herče a ministře války hrajete?

  • janhonza1 napsal:

   Mriyu sledovalo moc lidí tady: http://www.flightradar24.com/49.31,8.3/5
   a letěla prý opravdu do Afriky. Tady je každé letadlo ve vzduchu naprosto přesně zmapováno, i malé cesny. Možná by tam šlo vyhledat kde je nyní.

  • Contumax napsal:

   Mino
   Když můžou Kurdům poslat asi 5 000 ks RPG dohromady 40 t nevíme čeho přesně, pry náboje do kulometů , tak i Ukrajině můžou v zájmu cizích mocností poslat i pár tanků, rozkradlo se dost a pořád se dá krást...

  • petr napsal:

   26.1. přiletěla „MRIA“ na letiště Mošnov (Ostrava) AN-225 "Mria", nakládala a pak odletěla se 4-mi modernizovanými tanky T-72A, údajně do Nigérie:
   Objednána byla na 3 lety "na otočku" do místa přistání, prý Nigérie v Africe.
   "MRIA" pak byla 27.1. 2015 spatřena a vyfocena v
   Dněpropetrovsku na Ukrajině.
   Antonov 225 Mrija (Мрия nebo Мрія, ukrajinsky sen), letoun s maximální vzletovou hmotností 640 tun, stroj vlastní ukrajinská letecká společnost „Avialinii Antonova“ (registrační číslo UR-82060)

 2. novapalo napsal:

  Veľmi presný postreh. Ja si myslím, že keď bude zabitých viac ako 20 000 ďalších ukrajinských vojakov, tak sa začnú masové vzbury.
  Novorosija toto môže urýchliť. Doporučoval by som Novorosiji teraz na zimu naverbovať nových vojakov. Týchto cvičiť 2 mesiace a potom na jar zahájiť útok pozdĺž celej frontovej línie.
  Ukrajina sa v lete rozpadne.........
  Mierové jednania sú pre Novorosiju veľmi nebezpečné. Čas hrá proti Novorosiji.
  Na Ukrajine sa nedá so súčasným vedením vyjednať žiadny mier. Súčasné vedenie Ukrajiny musí byť silou odstránené. Všetko ostatné je somarina........ Buď vyhrá Novorisija, alebo súčasné Ukrajinské vedenie.
  Nič iné z princípov existenie týchto protistrán nie je možné!!!!!!!!

  • Žabák napsal:

   Novorusko ohlásilo mobilizaci, takže se připravují. Co se týká času, tak ještě hůř je na tom Ukrajina. Je totálně bankrot a žije už jen z toho co dostane od SSa. To je taky jeden z důvodů proč do mlýnku na maso posílaj mladý kluky, který chytli na ulici.

  • jojo napsal:

   Nakonie novorosijci zachránia aj západnú Ukrajinu, aj keďsi to Tí tupci vôbec neuvedomujú a predpokladám, že s ich vymytími mozgami sa im ani nepoďakujú.

  • to je jedno napsal:

   Naivo, jen aby se tam do té doby nenakvartýrovalo NATO. USA hledá jakékoli skuliny pro záminku, aby to šlo a nemuselo to moc zdůvodňovat své veřejnosti...

   • Věra napsal:

    Své veřejnosti ať si zdůvodňuje celá uss co chce,ale EU by se měla ptát co že tam dělají ami vojska a já se ptám,proč to EU nevadí,že máme válku skoro za humny a EU posranci a vlády jsou v klidu,to je to co by mělo lidi zajímat,je vidět,že ve vládách sedí samé duté hlavy a my jsme tupé ovce.

 3. servus napsal:

  S těmi tanky je to divné. 26.1. letí tanky z Mošnova údajně do Nigérie. 27.1. Mrija přistává údajně v Dněpropetrovsku. 29.1. děkuje Ukrajina ministru Stropnickému za dodávku "military technical support". Souběžně si někdo na ukrajinském I-netu pochvaluje zlaté české ručičky, protože nové tanky z Česka jsou prý pohádka. Ve stejnou dobu to hoří na východě Ukrajiny a Kijevu Opolčenci likvidují jeden tank za druhým, takže tucet moderních tanků by byl vítaný. Pokud dodáváme tanky Ukrajině, je to průšvih, tím spíš, že to vláda před národem tají a zapírá.

 4. smerko napsal:

  Jo ale je otázka jestli už dávno neskolabovala?

 5. masaryk napsal:

  popravit vládu

 6. Fakertaw napsal:

  Sobotka je jasný vlastizrádce jednou bude souzen a ten rusínský Žid Babiš? To je fašistická špína už sama o sobě a bez vlasti.

 7. petr366 napsal:

  Vyvedu vás z omylu. Ty tanky jsou šroty. Generálka barvou. Jak potom vypadá originál ukrajinska. To raděj nevědět.

  • Contumax napsal:

   Petr 366
   Jasně ty jsi tanky spravoval na vedlejšák anebo jsi lakýrník a lakuješ i tady.... ???

  • geronimoh napsal:

   Pravděpodobně jim poslaly tanky T-72, které česká armáda nenechala zmodernizovat a v mainstreamu se o nich psalo jako o nepotřebných. Jsou pravda zastaralé, obzvlášť pokud je Ukrajinci nenastrojí aktivním pancířem. ony by tam ale podobně dopadly i Abramsy za 6 milionů dolarů, které zničí staré ruské RPG za 100 dolarů.

 8. Miroslav Kelnar napsal:

  Měli by zavést parlamentní vyšetřování, kam ty tanky skutečně letěly, pokud vláda lhala, okamžitě vyhlásit generální stávku na její odstoupení. Já jsem napsal Sobotkovi a Zaorálkovi, že jsou dva zbabělci, za které je mi jako Čechovi hanba a Stropnickému, že je hajzl.Pánové prosím, vyjádřete svůj názor osobně zde:
  sobotka@psp.cz
  zaoralek@psp.cz
  stropnickym@psp.cz

  • Fakertaw napsal:

   Ty špíny ty maily stejně nečtou. Čtou to jejich servilní asistenti a akorát to přesune do koše. Argument na kterej by tato servisní lůza slyšela, je občanské zatčení pro vlastizradu přímo na ulici.

  • Eva napsal:

   Miroslav Kelnar
   To vůbec nepomůže, dnes už skoro nic neplatí, žádný vymahatelnosti práva nebo aby někdo z nich byl zodpovědný, to ani náhodou !!!

 9. mino napsal:

  Ať ministr války,herec Stropnický vysvětlí zcela zřetelně,kde letěly tanky a kde se vozí munice z Vrbětic je to národu povinen!!!!!!!!!

 10. petr366 napsal:

  Contumaxi ty jelito skoro jsi to trefil.

 11. petr366 napsal:

  Contumaxi ty estebaku. Na rozdíl od tebe vím co říkám a na ty tanky si občas šáhnu. A nejen na ně.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!