Debalcevo – 2 víťazstvá Semenčenka – rozstrieľal bojovníkov Nacgardy a odtrhol hlavu šoférovi BSU

b8yve2hicaas4wl_0Semjon Semenčenko, samozvaný líder bataliónu Donbas, ktorý v ukrajinskej armáde doteraz nezískal žiadnu hodnosť veliteľa a ktorý sa preslávil dňa 24.11.2014 rozhodným príkazom bojovníkom Donbasu zaútočiť za každú cenu, (takže batalión ozbrojený ľahkými pechotnými zbraňami zaútočil proti opolčenským tankom a utrpel katastrofálnu porážku) opätovne preukázal svoje “bojové majstrovstvo.

Pod jeho vedením príslušníci bataliónu Donbas padli údajne do pasce ukrajinskej Nacgardy, konkrétne Kulčického bataliónu. Výsledkom tejto unikátnej veliteľskej bojovej akcie Semenčenka bolo 6 (200) a niekoľko desiatok (300). (200 v ruskej a ukrajinskej vojenskej terminológii znamená mŕtvi a 300 ranení).

Semenčenko, ktorý bol presvedčený, že jeho oddiel narazil na Novorusov, tak ako je jeho zvykom opustil boje a so svojou ochrankou (asi 10 mužov, 1 Gruzínec – bývalý ochrankár Ševarnadzeho 5 – 6 Čečencov a Osetíncov a len približne 3 Ukrajinci) a na aute rýchlo unikal do bezpečia.

No a rýchly utek sa pre veliteľa Semenčenka stal osudným. Jeho auto sa zrazilo s ukrajinským BTR (obrnený transportér), takže dvojica jeho ochrankárov, ktorá sedela vpredu sa zaradila na zoznam “200” ukrajinskej chunty, pričom šoférovi pri zrážke s BTR odtrhlo hlavu.

Semenčenko podľa lekárskej správy utrpel otras mozgu, poranenia hrudného koša, je podozrenie na poranenie vnútorných orgánov. A tak teraz znova leží vojenský veliteľ - samorast v nemocnici a tvári sa ako hrdina. Pritom jeho jedinou diagnózou je hlúposť a zbabelosť.

Správu potvrdil na sociálnych sieťach aj jeden z veliteľov Nacgardy Oleg Vojcechovskij a jeden z bojovníkov bataliónu Donbas s prezývkou “Fenix”. Členovia bataliónu Kulčického sa cítia dotknutí komentármi Semenčuka, ktorý im kladie za vinu ostreľovanie bataliónu Donbas a nechali sa počuť že si to so Semenčenkom ešte vybavia.

Súčasťou uvedených textov je aj vtipné video, ktoré predstavuje Semenčenka ako maršála. Semenčenko ukazuje redaktorovi svoje bojové majstrovstvo ako Novorusi očakávali útok zospodu a on ich nechal obísť zhora a ako vrchol dáva svoju taktickú a strategickú múdrosť prebratú zo Žukova – “Dopredu” pričom naznačuje že nepotrebuje žiadne učebnice stratégie a taktiky.

Zdroj: http://rusvesna.su/news/1422828074
8 Komentářů k Debalcevo – 2 víťazstvá Semenčenka – rozstrieľal bojovníkov Nacgardy a odtrhol hlavu šoférovi BSU

 1. J. Hruška napsal:

  Prosím vás, jak mohl utrpět otřes mozku, když žádný mozek nemá?

 2. Janhonza1 napsal:

  Má opravdu podivně stavěnou lebku a šišatý ksicht. Takový mívají retardi.

 3. koloděj napsal:

  Mozek určitě má, horší to bude s inteligenci a se srdcem.

 4. Berkowitz napsal:

  Situace v Debalcevském kotli (foto)
  http://1url.cz/8fOh

 5. JJ49 napsal:

  Já si myslím, že otřes mozku utrpěl při narození a jestli teď dostal znova na "bašku" tak je naděje, že se dostane do normálu! Možná by to pomohlo i ostatním "ukrajiinskim činovnikam"!

 6. simon napsal:

  konečne dobrá správa!

 7. Jasom napsal:

  Po zhliadnutí tohoto videa možno človek čo - to prehodnotí : http://gloria.tv/media/Wdd8LTzS549

 8. Benzin Petrolejovič Naftěnko napsal:

  Opravdu vypadá jako retard,raději měl dál chodit s tou fuseklí na hlavě....Ale jeho vojevůdcovské nadání a užitečnost na frontě bych nepodceňoval,neboť jak víme ze sportu i vlastní gól platí....

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!