Děbalcevský kotel: opolčenci sestřelili dva SU-25, karatelé ostřelovali kolonu běženců

su-25Místní domobrana na jihovýchodě ukrajiny oznámila, že se jí podařilo sestřelit dvě stíhačky SU-25 Ozbrojených sil Ukrajiny. V tutéž dobu karatelé ostřelovali kolonu běženců, která vyjela z Děbalceva. Jak opolčenci informovali, zemřelo 5 lidí. Boje probíhají i na jihozápadě Luhanska, kde domobrana brání ukrajinským vojákům dostat se z obklíčení.

Desítky automatů Kalašnikov odhozených ukrajinskými vojáky byly už odeslány na frontu v místě děbalcevského kotle. Zbývající je však ještě potřeba opravit.

„Byly získány od ukropů. Zůstaly bez majitele. Máme tu strojaře, který je dá do pořádku. A všechny zbraně po opravě posíláme zpátky našim klukům na frontu,“ - říká opolčenec.

V okrese Troickovo ozbrojené síly Luhanské národní republiky dělají vše pro to, aby nedopustili průlom ukrajinských vojáků z děbalcevského kotle.

„Vidíš vlevo ty dva sloupy? A napravo taky dva? To jsou oči a uši,“ - tak zajišťují průzkumníci pozice domobrany před nepřítelem.

Jednotky Ministerstva obrany LNR se v první řadě snaží zničit ty pozice kyjevských ozbrojenců, odkud probíhá ostřelování civilních objektů Luhanské republiky. K tomu používají nejen zprávy od rozvědky, ale také informace od zajatých ukrajinských vojáků.

„Dal souřadnice - tank shořel,“ - říká opolčenec.

Pozorovatelům OBSE byly 3. února předvedeny části rakety Točka-U sestřelené nad Alčevskem. Je jasné, že úder ukrajinských ozbrojenců směřoval na Luhansk.

„V Alčevsku byla Točka-U zjištěna a taky sestřelna. Situace je dostatečně složitá. Linie oddělení stran je narušená. Ale narušení není naší vinou, bylo způsobeno Kyjevem,“ - říká v tiskovém centru představitel LNR Igor Plotnický.

Na severu Luhanské oblasti karatelé stříleli z raketometů na město Brjanka. Pokud je známo, obětí se stal jeden občan.

Ozbrojené síly LNR své akce koordinují s jednotkami Ministerstva obrany DNR a mají situaci v děbalcevském kotli pod plnou kontrolou.

„Situace je napjatá, ale věříme si. Kontrolujeme 31. blokpost, ten je už za námi. Nepříteli se nic nedaří. Má velké ztráty,“ - vypráví luhanský opolčenec.

Rozbitou techniku ukrajinských vojáků opravují a znova posílají na frontu.

Ukrajinská artilerie během posledních hodin ostřelovala nejméně sedm osídlených míst LNR, včetně hlavního města mladé republiky. Výbuchy utichají jen na chvíli.

Když dělostřelci LNR odpovídají na ukrajinské ostřelování, vždy vybírají jen pozice mimo obydlená místa, aby neohrozili místní obyvatele.

„Situace je velmi složitá. Ale všechno je v pořádku. Pracujeme dobře. Když je pauza, pokropíme jejich střelecká stanoviště. Moji chlapci odpočívají hodinu a půl. Trochu se prospí. V ostatním čase – stále pracujeme,“ - vysvětluje jeden z dělostřelců domobrany.

Ozbrojené síly LNR úspěšně odrážejí všechny pokusy ukrajinské armády o protiútok na Luhansko a vytěsují protivníka z obydlených míst republiky.

Zdroj: http://politikus.ru/articles/42219-debalcevskiy-kotel-opolchency-sbili-dva-su-25-siloviki-obstrelyali-kolonnu-bezhencev.html
116 Komentářů k Děbalcevský kotel: opolčenci sestřelili dva SU-25, karatelé ostřelovali kolonu běženců

 1. brok napsal:

  Ale jaký náhle objevili v OSN a EU soucit s civilisty v Delbačevu. Chtějí, aby opolčenci zastavili na tři dny v kotli palbu, aby ukropové mohli "evakuovat civilní obyvatelstvo z místa bojů". Opolčenci civilisty evakuuji i bez OSN a Mogheriniové, zatímco slitovní ukroši na konvoje s civilisty pálí a zabíjejí ženy, děti a starce. Hajzlíkôm jde o to, zachránit ukrajinské vrahy před jejich spravedlivým osudem. Ta faleš, pokrytectví a lži Západu přesahují úroveň lidského chápání.

  • Robo napsal:

   čím viacej nám takto s.rú na hlavu, tým skôr sa oslobodime ako ľudstvo.
   Východní ukrajinci bojujú za našu slobodu.
   Za našu slobodu bojujú aj tí bezmozgovia, len inak a ako "vedľajší efekt"..

  • Miroslav Kelnar napsal:

   To je přesně ono, my se s naší mentalitou mezi tu bezcharakterní západoevropskou žumpu nehodíme, to já také už pochopil a kdo mi řekne, že jsem Evropan, tak mu ji natáhnu, jsem Ćech, ale ne Evropan, to je pro mě urážka.

  • Definitiva napsal:

   Tá faloš, pokrytectvo a lož a ešte veľa ďalších vlastností, napr. parazitický spôsob života, otrokárstvo a ekonomická kolonizácia... to sú vlastnosti určene genetikou. Genetika je nezávislá od ľudskej vôle. Západnú civilizáciu ako celok je treba rekonštruovať, doraziť, zničiť na večné veky a nikdy inak, nikdy viac nesmie povstať a zotročovať Slovanov.

 2. Robo napsal:

  pozor, aby niekto nenašiel na Ukrajine Tvoju tetu zo 4. kolena, aby si týmto neodsudil sám seba...

 3. geronimoh napsal:

  Někdy před měsícem tvrdili v ruské TV, že Ukrajinci mají maximálně 30 bojeschopných letadel. Tento týden už ztratily asi 3. Za chvíly budou bez letectva a budou muset požádat NATO o ochranu vzdušného prostoru.

  • Robo napsal:

   NATO žiadať nemusia, NATO to prikáže Soros. Veď on to tam má na starosť..
   Okrem toho tam NATO od začiatku operuje.

   • Robo napsal:

    ..ale vlastne..beriem späť, Porošenkova výzva na CNN bude mať svoje kúzlo.. :-)

   • jouza napsal:

    Už aby byla fronta i tady a společně s ruskými bratry jsme se zbavili okupantů a navždy zakopali ty americké zmrdy co nejhlouběji pod zem,....a ten smradlavý starý židák Söros,tak doufám,že do té doby chcípne a bude hozen do nejsmradlavější stoky jako žrádlo pro toulavé psy,potkany a krysy :-)

    • geronimoh napsal:

     Rusko a Čína ještě potřebují čas. Mají shodně naplánovanou modernizaci a posílení armád na rok 2020. Pak to začne být zajímavý.
     Čína = 650 milionů mobilizovatelných obyvatel

     • Robo napsal:

      Geronimoh: do 2020 bude dávno po. Okrem toho, Rusko má tiež svoje tajné zbrane.
      Hlavne ale pravdu a spravedlnosť. Rusko je preto neporaziteľné.
      SLOVANIA sú preto neporaziteľní.
      Nejakých pár tisíc satanistov Ťa predsa už nerozhádže, kým začneš konať, keď bude treba..

     • Contumax napsal:

      Geronimoh
      Z 1 miliardy a 300 milionů , celých 650 milionů, to by museli být v armádě i ženy....
      Nemýlím li se...

     • Contumax napsal:

      Geronimoh
      A nespletl jsi se ???
      Ono by stačilo 65 milionů a to by i odpovídalo číslu 1 miliardy a 300 milionům...
      Jestli správně počítám...

     • geronimoh napsal:

      Contumax :
      Jistě včetně žen, Čína má v armádě i ženy. To číslo bylo v jednom videu o síle čínské armády

     • Žabák napsal:

      Reálně můžete nabrat do armády tak 10% obyvatelstva, takže u číňanů nějakejch 100 mega plus mínus. Ale o to nejde. Tenhle konflikt se určitě nějak hne do roku 2020. Ať tak či onak.

     • geronimoh napsal:

      Contumax :
      Nespletl, jen chlapů s vojenským výcvikem mají asi 125 milionů

     • geronimoh napsal:

      Žabák :
      Německo ke konci WWII poslalo do války i děcka a důchodce, takže mnohem víc, než 10%. V nějakém dokumentu padlo, že papírově měli Němci v době kapitulace přes 20 milionů lidí

     • Contumax napsal:

      Geronimoh
      To se na to podívám, dík za tip...

     • Contumax napsal:

      Geronimoh
      To je síla ta Čína, a víš že jsem rád, že se s kamaradili opět s RF s ruským lidem, díky Putinově družině, kterou se obklopil... Putin má dobrý rádce, většina rádců, radí ve svůj prospěch...

     • Žabák napsal:

      No tak teoreticky můžeš poslat do zbraně ženy a děti všech věkových kategorií, ale k čemu ti to bude. Někdo tu armádu musí vydržovat a taky by měla mít určitou míru bojeschopnosti. Pokud vim, tak německej volkssturm se ke konci války moc nepředved. Myslim, že těch 650 mega prostě nedáš. Možná 200, ale to už bude na hraně. Ale řikám, je to šumák, protože do roku 2020 se tenhle konflikt určitě nějak posune.

     • geronimoh napsal:

      žabák :
      Trochu jsem přestřelil, ve videu je "Fit fo sevice" jen 618 milionů

     • geronimoh napsal:

      Mám na klávesnici nějaký špatný "r"
      "Fit for service = 618 milionů"

     • Žabák napsal:

      geronimoh: No dobře, ale "fit to service" znamená schopných služby. Neznamená automaticky, že z toho postavíš armádu.

     • Contumax napsal:

      Geronimoh
      Nejde mě video přehrát, nám slabý net, ale uložil jsem si to... Tyhle armádní věcičky mě baví...

     • geronimoh napsal:

      žabák :
      Však jsem psal mobilizovatelných lidí ....

     • geronimoh napsal:

      V reálu by se mobilizovali ve vlnách, pokud by byli potřeba, při nějaké dlouhé konvenční válce.
      Pokud by válčila Čína, tak asi bude rychle po válce

     • geronimoh napsal:

      Když jsem byl malý a Číňanů bylo jen asi 650 milionů, tak babička říkávala, že by nás utloukli čepicama :D

     • Contumax napsal:

      Geronimoh
      Číňané mají prý v horách ve skále základnu, nevíte o tom něco Geronimoh nebo Ty Žabáku ???

     • geronimoh napsal:

      V jednom ruském dokumentu o tom mluvili, že Číňani toho mají pod zemí víc, že je z toho jasně vidět, že jsou připravení na jadernou válku a že se jí zřejmě nebojí.
      Jinak jsem někde četl, že mají část jaderných zbraní schovaných pod nějakou horou ...

     • Contumax napsal:

      Geronimoh
      Tak víte se Žabákem o ty čínský záhadný základně ve skále v horách ???

    • Robo napsal:

     Nemusíme čakať na frontu, aby sme začali konať..
     Fronte je lepšie sa vyhnúť, máme deti.

     • jouza napsal:

      Brokovnice a ocelová lana už máte nachystaná??Ono se totiž s pejzáky a pravdoláskaři jinak,teda po dobrém nedá a z případných poklidných protestů s transparenty(pokud je nezmanipujují svými tzv. "odbory" atd) mají takovou srandu,že se smíchy za bachorce popadají. Nikdo totiž nikdy nedocílil toho,zbavit se dobrým slovem parazita,a nebo snad psa odblešíte nebo odčervíte domluvou parazitu???Vyhání snad sedlák potkany a krysy domluvou? A to a ti,co nás okrádají,zotročují a ničí,to je teda KUREVSKY veliký parazit.
      A na parazita platí pouze HRUBÁ síla,olovo a oheŇ.

     • Robo napsal:

      kto hovorí o dobrom slove? :-)

      Dobré slovo tak raz, dvakrát, jak sa dostalo tomu fašistovi u Zacharčenka, potom nakopa%t do zadku (mierne povedané).

      Že je tých satanistov celosvetovo iba pár tisíc, mzslím vážne, ostatní sú "len" zhipnotizovaní.

     • Robo napsal:

      a jouza....zdá sa mi, že tých našich idiotov vo vláde si príliš "idealizujes"..
      Vpravde by stačilo, keby sme sa len chystali im povedať prvý raz dobre slovo a pos.ali by si gate až cez rysku!
      Nemyslíš.

      Ono je to takto aj so skutočnými satanistami, statočneho aby si medzi nimi pohladal. Keby sme sa prichystali im povedať prvý raz dobré slovo, posrali by sa úplne rovnako (alebo i viac), jak napríklad Kalousek.

      Takže prichystaj si brokovnicu, v skutočnosti ju hádam ani nebudeš potrebovať.
      Stačí sa nebáť a vyraziť proti ozajstným ko.otom.

      Až stratíme strach, nič viacej nám netreba.

     • Robo napsal:

      ..za "nemyslíš" mal byť otáznik. Teda: "Nemyslíš? "

     • Robo napsal:

      achjaj...plná huba kecov o brokovnici, ale keď navrhujem "kamarátske pokecanie" s tými idiotmi, tak akoby mi nik nerozumel.

      Sme zhypnotizovani a ako takí pôjdeme slúžiť Rotschildovi, jedno n akej strane. Stačilo by si s nim pokecat a priateľsky ho trochu pár krát vyplesknut a bolo by po paráde.

      Miesto toho ideme modernizovať radšej čínske vojsko.
      Dnes sa tu už majte, jak chcete.

     • Contumax napsal:

      Robo
      No ták dotklo se Tě to...???

     • geronimoh napsal:

      Robo nevím, co se durdíš. Právě mi po obrazovce pochodují čínský vojandy v sukních a mají to perfektně secvičený, dokonce mají všechny stejně silný nohy :)

     • Robo napsal:

      geronimoh, contumax:
      dnes som nejaký nasrany už od rána. Asi som sa nechal znechutiť včerajšou diskusiou, okrem toho chodím do práce a tam sa príležitosti tiež nevyhnem.. :-D

      A hlavne som dúfal, Geronimoh, že aspoň Ty začínaš chápať, aká cesta je najľahšia a zároveň najúčinnejšia a jediná správna..

      Ti, čo už to naozaj chápu, sem asi diskutovať nechodia, ale hodili by sa asi..

      Čím viacej hľadám oravdu sám v sebe, tym menej sa mi chce privierat oči. .

    • Contumax napsal:

     Jouza
     Už aby...

     • jouza napsal:

      Njn,...ale ta protinárodní,zlodějská vlastizrádná špína,nazývající se vládou si dělá z lidí otevřenou vrtuli a srandu už víc jak 25 let,rozkradla a zadlužila republiku,denně nás okrádá na mzdách a daních,likviduje naše rodiny atd. .
      Když pustíš židobednu (TV),tak samé sračky a lži k odvedení pozornosti,levice se hádá s pravicí a jiná hovna.Doporučuji velmi k pročtení Mein Kampf od A.H.,a jak jeho ideologii viceméně nesdílím,například zrovna o tzv. dééémokradcii a parlamentu,100% sedí,jak prdel do hajzlu.Zrovna to čtu a říkám,nebyl to blázen,jak o něm tvrdí a tvrdí to proto,že je odhalil a viděl do nich.
      Kde se dostane k moci žid,vyrobí jako jednu z prvních věcí tzv. pravici a levici,hádky slouží k odvedení pozornosti od skutečného dění a zotročování napadeného národa.To je nepřesná podstata jednoho z jeho citátů.

    • Contumax napsal:

     Jouza
     Dočkej času jako husa klasu...
     Něco je a něco přibude...

    • Jan Jinsky napsal:

     Jouzo, jestli prahneš po válce, tak jeď na Ukrajinu.

     • Contumax napsal:

      Geronimoh
      Nejde mě video přehrát, nám slabý net, ale uložil jsem si to... Tyhle armádní věcičky mě baví...

     • Jeníček a Mařenka napsal:

      J.J.
      Lesbo bláznivá to Ty tam jeď a nech se vojet!))))

    • Contumax napsal:

     Jouza
     Rozumím Ti, už je to opravdu neúnosný ale jak říkám, dočkej ještě, ještě není ten pravý čas...

 4. jouza napsal:

  kokot jinsky: Ty židoamerickej hňupe,je bezesporu,že jsi jejich placený kompars,ty vlastizrádný sluníčkový židovský blbečku.

 5. Tykva Bukvatyr napsal:

  Sprostý nebývaš, to je pravda, ale inak si úplne mimo. To, čo píše jouza je prirodzená reakcia na nasionistov. Kto seje vietor, žne búrku. A mraky sa už zbiehajú.

 6. Jeníček a Mařenka napsal:

  J. J.
  Ty lesbo hysterická,provokuješ co?)))
  Chceš aby Tě hromadně znásilnili nacistický ukrokouši?))))

 7. Contumax napsal:

  Jouza
  Sláva Ruské Federaci... !!!

 8. vilon napsal:

  Robo, ty by si mal z zo svojích internetových vedomostí skladať bakalárskú prácu. Len neviem, či už máš na to roky.
  Lebo trepeš, aby ťa bolo všade vidieť. Škoda že sa tu neplatí piano.

  • Robo napsal:

   roky na čo?
   Aby som sa tých debilov prestal báť a aby som chápal, že vojna len nahráva tym istým debilm?
   Aký vek je na to ten správny?
   Dosiahnu asi horucej vojny proti Rusku a narazia drzkou na zem.
   A? Získame omnoho viacej slobody, ale nie tú, o ktorej sa celú dobu bavím ja.
   Ak nzacnes premýšľať a tvoriť svet, aký by si chcel pre svoje deti, vždy ta nejaký idiot odrbe.
   Pamätaj na to a nezamyslaj sa nado mnou. Ja pre teba niesom dôležitý.

   • geronimoh napsal:

    Robo : múdro hovoríš

    • Robo napsal:

     geronimoh, tak sa už, doprdele vyman z tej davovej psychózy aspoň Ty! :-D

     chlapi, my ba to prídeme, to je proste už dané, to sa stane!

     • geronimoh napsal:

      Robo :
      z jaké davové psychozy se mám vymanit ?

     • Robo napsal:

      Chápeš už dosť dobre, aká cesta na oslobodenie je ta správna.
      Ak budeme venovať miesto toho pozornosť vojnám, mier nikdy nevytvorime.

   • Contumax napsal:

    Robo
    Já Tě nechtěl to...
    Za včerejší pomoc Ti díky Robo !!!

    • Robo napsal:

     Contumax, veď si to neber njak osobne. Veď Ty vieš, že nám verím a že vás mám rád.
     Dokonca aj toho nášho miestneho maskota, skúša našu schopnosť sa ivladat.. :-D

     • Contumax napsal:

      Robo
      I já Tě mám rád...
      V psychóze nejsem ani zhypnotizovaný....
      Ale už si tady v ČR pár lidí stěžovalo na nějaký elektromagnetický zbraně...

     • Contumax napsal:

      Robo
      Oprava
      Už si tady v ČR stěžovali nějací lidé na elektromagnetické zbraně, které ovlivňují myšlení a dokážou i psychicky týrat....

     • Robo napsal:

      Contumax: pozri na David Icke, na nete má toho viac..

    • geronimoh napsal:

     Contumax :
     na náš včerejší návrh na změnu skladby článků asi nikdo nereaguje, co ?

  • Robo napsal:

   geronimoh: no vidíš, ten článok som ani nečítal :-D

   Miro Pavlicek preberá veľa z Timesov a podobne, už som bol na neho pár krát i zlý.
   A je pravda, že tiež cítim potrebu čítať články o tom, "ako áno", nielen "ako nie", takže sa pripajam k prosbe..:-)

  • Contumax napsal:

   Geronimoh
   Říkáš číňanky vojačky...číňanky se mě taky líbí, sou prťavý a dají se fakt nosit na rukou...

   • geronimoh napsal:

    Nevím jestli chlapi viděli film Samsara, je to něco podobného jako Baraka. A i v Samsaře použili ukázky z čínské přehlídky. Číňani to mají dokonale secvičený, viděl jsem ukázky z nácviku, no silná drezura, ale výsledek pěkný. No a jak jsem kontroloval, jestli ty Číňanky fakt zvedají nožky současně, tak čumím, že mají nohy jak naklonovaný. Asi mají z čeho vybírat na přehlídku :D

    • Contumax napsal:

     Geronimoh
     Baracu znám a ještě byly tuším další dva dokumenty, no mrknu se...
     Orient mě nenudí...

 9. geronimoh napsal:

  Je tu nějaká dusná atmosféra, trochu to odlehčíme :

  Muž odejde do práce a žena si přivede domů milence. Její malý syn přijde neočekávaně domů, uvidí milence s matkou a tak se schová do skříně a sleduje.
  V tom přijde domů i manžel. Žena vyskočí a aniž by si všimla ve skříni svého syna ukryje svého milence do téže skříně.
  V tom se chlapeček ozve: -"Je tady tma, co?"
  Muž odpoví: -"To teda je."
  Chlapeček: -"Mám u sebe baseballový míček."
  Muž: -"To je fakt bezva."
  Chlapeček: -"Nechceš ho koupit?"
  Muž: -"Ne dík!"
  Chlapeček: -"Venku je můj otec."
  Muž: -"Tak za kolik?"
  Chlapeček: -"250 dolarů."
  Za pár dní se situace opakuje.
  Chlapeček: -"Je tady tma,co?"
  Muž: -"To teda je."
  Chlapeček: -"Mám tady baseballovou rukavici."
  Muž který už ví oč jde se ptá: -"Tak za kolik?"
  Chlapeček: -"750 dolarů."

  Pár dní nato otec povídá svému synovi: -"Popadni svou baseballovou rukavici pojď ven a zachytáme si."
  Chlapeček na to: -"Nemůžu, prodal jsem míček i rukavici."
  Otec udiveně: -"A za kolik jsi to prodal?"
  Chlapeček: -"Za 1000 dolarů."
  Otec: -"To je příšerné, jak můžeš brát své kamarády takhle na hůl. To je mnohonásobně vic, než to stojí. Půjdeš do kostela a vyzpovídáš se!"

  Když přijdou do kostela, vstrčí otec svého synka do zpovědnice a zavře dveře.
  Chlapeček: -"Je tady tma, co?"
  Kněz: -"Kurva, nezačínej s tím zase."

  • Contumax napsal:

   Geronimoh
   Jde pan po ulici a potká pána se psem a povídá ten je pěkný ten Váš pes a co stojí ten pes ???
   A ten druhý na to, no já nevím proč si nesedne...

 10. geronimoh napsal:

  Skinhead, cikán a žid chytí zlatou rybku a ta říká:
  Každému z Vás splním jedno přání.
  Cikán: -Chci aby žid zdechnul.
  Žid: -Chci aby cikán zdechnul.
  Skinhead: -Tak to já v tom případě už jenom kávičku.

 11. Josef napsal:

  Pane Jane Jinsky, reagovat nevhodně na nevhodný komentář mi nepřipadá také košér "Hail Hitler! Ať žije Osvětim! Jdi do prdele…".

  • Jeníček a Mařenka napsal:

   Josef
   Ruply jí nervy holce J.J. to víte, ženské pane Josef.))))

  • Jan Jinsky napsal:

   Na takový příspěvek to je adekvátní reakce. Když je někdo schopný vyplodit tak nenávistnou reakci, tak si nic jiného nezaslouží.

   • Jeníček a Mařenka napsal:

    J.J.
    Si lesba nebo buzna anebo obojí?))))

    • Robo napsal:

     Podľa nich som ja lavopravy extrémista. Takže podľa rovnakej logiky by mal byť lezbobuzna, ale rozhodne nechcem hovoriť za nášho maskota.. :-)

     • Jan Jinsky napsal:

      Jeníčka s Mařenkou nechám dál psát jeho puberťácká hodnocení. Poněkud mně překvapuje, že na to reaguješ Robo :o)

     • Contumax napsal:

      Robo
      Je to sranda co, s těma lidma ???
      A to taková, že by člověk nad nima zabrečel...

     • Robo napsal:

      Contumax, sranda to je, máš pravdu :-)

      Plakať ale nieje treba, každého čas musí dozrieť a dozreje..

   • Jojko napsal:

    J.j. měla by jsi zájem pracovat v našem gaypornklubu - jsme opačně orientovaní - platíš všechno zákazníkům Ty

 12. Contumax napsal:

  Robo
  Drž se,tak příště....

 13. Strejda napsal:

  Sem rád, že se nedají, sestřelení dvou stíhaček, to bych chtěl vidět.
  Je někde na internetu video ?

 14. Pepa napsal:

  Držím palce obraně ať žije RF!

 15. František napsal:

  To je úžasný, to mám opravdovou radost*

 16. Ivanek napsal:

  Je vidět, že víra ve spravedlnost dodává sílu.

 17. Contumax napsal:

  Východní obránci zaslouží opravdu obdiv, nedělal bych se lepším, jak jsem si všiml mnohých přispívajících...

 18. Tomax napsal:

  To co jsi napsal je ubohé, styď se.

 19. marcus napsal:

  co delas ty debile?

 20. ***** napsal:

  Celembredaine náckovskéj si se pomátl na rozumu neeee

 21. Stalin napsal:

  Soudruhu Celembredaine.
  Židé vždy nejvíce nenáviděl židy!

 22. Janhonza1 napsal:

  Já bych to s tím konkrétním nadáváním a hailováním raději nepřeháněl! Určitým lidem by se to moc hodilo, kdyby tyto stránky byly bloknuty a to by byla škoda. Může to klidně dělat provokatér!! Stačí napsat - kurva "ž" a my tu hned všichni víme o kterou rasu se jedná a to už není proti ničemu.

  • Jan Jinsky napsal:

   Ano, vime o co se jedna.O stejnou ubohost, jako kdyz se to napise cele

   • vlad napsal:

    Nereagujte prosím na debilního trolla trotla Jinského (Kolemjdoucího). Troll je v internetovém slangu účastník online diskusních fór, chatů či blogů, který zasílá záměrně provokativní, urážlivé nebo irelevantní (off-topic) příspěvky k citlivým tématům, jejichž hlavním smyslem je vyprovokovat ostatní uživatele k emotivní odezvě nebo jinak narušit normální, věcnou diskusi. Za každou odpověď má ten hajzl zaprodanený prachy. Můj známý byl troll a prásknul mi jak vydělávají. Diskuzi s Jinským on odešle a má za každý link s ním peníze. Chápu, že jeho hnusné a debilní příspěvky Vás vytáčí. Ale nediskutujte s ním prosím, jen tak troll trotl Jinský nevydělá prachy. Dík

   • Stalin napsal:

    Politruku mladý a neznalý věcí , když mluví starší, musíte šoupat nohama, a protože to neznáte, přeložím : držte hubu!

   • Stalin napsal:

    To bylo na toho bez významného trola jj!

    • Jan Jinsky napsal:

     Pochopil jsem Staline. Však si s Vladem notujte - aspoň máte o čem psát, když už k tématu nic nemáte. Ještě že mně máte kluci jedni omezení :)

 23. Contumax napsal:

  Celembredaine
  Co máš s tím "Bílým mužem" ???

 24. Jojko napsal:

  Pane PhDr. JUDr. MUDr. MVDr. Celembredaine CSc.
  To je prostě nový byznys, platí se chudým zákazníkům...

 25. Stalin napsal:

  Celembredaine Bílá rasa - White power
  A co ještě ?

 26. Jan Jinsky napsal:

  Mám pocit, že mu došly prášky a jeho stav se zhoršuje...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!