FBI : Musíme „udržiavať strach nažive“ kvôli zdôvodneniu rozpočtu na teror

Fuen0407Bývalý zastupujúci riaditeľ priznáva, že federálna agentúra plánuje teroristické hrozby kvôli zvýšeniu svojho rozpočtu. V dokumente o tom, ako FBI zachytáva podozrivých z terorizmu, priznáva bývalý zastupujúci riaditeľ FBI Thomas Fuentes, že federálna agentúra potrebuje „udržiavať strach nažive“ aby odôvodnila zvýšenie rozpočtu. Dokument s názvom The Newburgh Sting rozpráva príbeh o tom, ako federáli presvedčili štyroch chudobných mužov z New Yorku, aby sa zapojili ako informátori do teroristického sprisahania.

Akonáhle FBI začala popierať svoju úlohu pri výrobe sprisahania, Fuentes drzo priznáva, že agentúra zámerne pracuje na posilňovaní obáv z terorizmu, aby získala viac finančných prostriedkov.

„Ak predkladáte návrh ročného rozpočtu pre činnosť agentúry, nebudete ho predkladať v duchu „ Vyhrali sme vojnu nad terorom, všetko je v poriadku“ pretože prvá vec, ktorá sa stane, je zníženie vášho rozpočtu o polovicu“ hovorí Fuentes. „ Viete, je to opačné tvrdenie ku tvrdeniu Jessa Jacksona „ Udržiavajte vieru nažive – Udržiavajte strach nažive“. Nechajte ho žiť.

„ V súvislosti s rozhovorom ohľadne prípadu, v ktorom FBI vyplatila informátorom z ulice štvrť milióna dolárov za vykonanie útoku, bývalý zastupujúci riaditeľ FBI pripúšťa, že je najvyšším záujmom agentúry vyeskalovať teroristickú hrozbu. Podľa New York Times bola drvivá väčšina teroristických sprisahaní v roku 2012 zorganizovaná FBI.

Najnovším príkladom je prípad Christophera Lee Cornella, ktorý údajne plánoval odpáliť bomby a následne postrieľať zamestnancov U.S. Capitol. Avšak, ako sa rýchlo ukázalo, Cornell nebol nikdy schopný zorganizovať a financovať takéto sprisahanie na vlastnú päsť a bol podporovaný FBI.

„Agentúra nemarí plánované domáce teroristické útoky, skôr ich vytvára a následne sa verejne chváli ich zneškodnením“ napísal Glenn Greenwald.

Paul Joseph Watson, 2.2.2015

Zdroj: http://www.infowars.com/fbi-official-we-need-to-keep-fear-alive-to-justify-terror-budget/
11 Komentářů k FBI : Musíme „udržiavať strach nažive“ kvôli zdôvodneniu rozpočtu na teror

 1. Josef Švejk napsal:

  A to jsou naši zdaleka největší kamarádi. Můžeme vzít jed na to, že po celém světě pracují v podobném duchu!

 2. Definitiva napsal:

  Liek je jednoduchý. Zobrať politikom peniaze a terorizmus USA skončí. A u nás by skončila korupcia a rozkrádanie štátnych peňazí. Zaveďte referendum na všetky rozhodnutia parlamentu!

  • Jirik napsal:

   Osobně si myslím, že ikdyby se politikům odebraly peníze, našli by jiný způsob jak korumpovat jiné.

  • eM napsal:

   A myslíte že je to možné v téměř nevědomé společnosti? Díky mainstreamu by tu lidé v referendu stejně hlasovali tak, jak řekne Borhyová na nově.
   To je taky důvod proč zatím nepodporuji přímou demokracii.
   Vezměte si třeba švýcarsko. Tam ji mají, ale lidé jsou už od mládí velice informovaní, a to zejména politicky (bohužel jen vnitrostátně) a také finančně jsou slušně gramotní. Proto i jejich volby v referendu dávají docela lidské výsledky. Jak by to asi dopadlo tady? Ukázali by na nově jedno video jak muslim ukamenoval češku (samozřejmě nějaký fake video) a všichni by odhlasovali že půl rozpočtu půjde na boj s terorizmem. Jak v emerice by to tady dopadlo. První co musíme proto udělat, je osvěta, lepší informovanost mladých generací, vyhodit celé ministerstvo školství a zajistit aby naše děti opět učili být moudrými, a ne opakovat fráze, a udělat osvětu mezi lidmi obecně, o tom jak to funguje, jak jsou manipulováni, a kam s námi míří. Druhý krok je omezit možnosti mainstreamu, postihovat je za lži, překrucování, a vydávání článků bez ověření zdrojů, a dávat jim za to pokuty vyšší než jejich měsíční zisk, no a potom se můžeme bavit o přímé ddemokracii nebo referendu.

   • martin bareš napsal:

    eM: tohle já zkouším na své partnerce, jedné její dceři a nejstarší z vnuček.
    Snažím se o to slušnou formou v době, kdy ovčansky nadávají na nějakou nepravost v tomto státě (než si opět pokorně zasednou k telce).
    Výsledek: nula, u voleb to bude opět Švarcenberk či ten potetovanej - rodina je muzikantská a tudíž muzikant = umělec = příznivec pravdy a lásky ----- mám pokračovat ??

    Protože já k volbám už nechodím a nebudu, nemohu zjistit, dojde-li k nějakému pokroku, ve smyslu osvícení, a pak podat o své misi hlášení.

    • Kost napsal:

     Nedá se nic dělat, musí stačit, že to pochopili alespoň nemnozí a dát dohromady jejich úsilí a zvítězit.

 3. martin bareš napsal:

  To je prostě kolaps systému. Kapitalismus nemůže dál žít, nebo sežere nás všechny. To je hrozná rakovina.

  A co dál. Drtivá většina lidí sedí zalezlá a myslí si hloupě, přečkám, až se to přežene.

 4. eM napsal:

  PS: Nemluvě o tom, že když se tady i policie účastní akcí na politickou objednávku, jen těžko se můžeme domnívat, že by někdo postihoval média, čili po kroku 2 by ještě musel přijít krok 3, a sice de-politizace policie a justice.

  • Svobodu-lidem-v-mírové-ekonomické-tvořivosti napsal:

   Především však vyříznutí politiků a jimi tlačených zákonů (kádrových rezerv ještě z dob bolševiků a pak jejich vybraných nástupců) z ekonomiky a majetkových poměrů.

 5. Contumax napsal:

  V EU se to jmenuje Gladio....
  " Vyroba terorismu "....

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!