Demonstranti před sídlem ukrajinského prezidenta: Proč zabíjíte naše děti?

Snímek obrazovky pořízený 2015-02-05 14:33:433 minutová reportáž z demonstrace před sídlem ukrajinského prezidenta, kde se lidé rozčilují kvůli tomu, že lidé v vládě posílají obyčejné lidi umírat ve válce, zatímco ze svých dětí dělají poslance. Lidé vyjadřují celkové rozhořčení nad způsobem vedení Ukrajiny prostřednictvím oligarchů.

4 Komentářů k Demonstranti před sídlem ukrajinského prezidenta: Proč zabíjíte naše děti?

  1. Alfa napsal:

    Milující matky a otcové v případě, že přijdou o děti nemají co už ztratit, a jsou opravdu velice naštvaní. Pokud oligarchové nepošlou své děti na frontu, mohlo by pár otců vzít spravedlnost do vlastních rukou.

  2. bb napsal:

    a tych rodicov aj zaujima preco ich deti zabijaju ine deti a ludi na juhovychode ci je to len lutost nad vlastnymi detickami??

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!