Obyvatelé Donbasu vyzradí všechna střelecká stanoviště opolčení

indexPro ukrajinskou armádu je obtížné vést obranu na Donbasu, protože není podporována místním obyvatelstvem, a pravda o tom se začala dostávat i do ukrajinského éteru. Ve vysílání internetové televize „Ukr Liwe“ to řekl politický analytik, novinář a televizní moderátor Dmitrij Džangirov.

„Pravda o Donbasu se začíná prodírat ven. Je velmi těžké držet obranu, pokud nemáš ne třeba celou, ale alespoň poloviční podporu obyvatel. V takové situaci jsou všechny palebné pozice hned známé díky místní populaci. Předávat informace je možné i po telefonu i přes internet. A pokud nefungují ani ty, pak je možné odjet 20 km a udělat to,“ - řekl Džangirov.

Také připomněl, že dokonce profašistická TV, kde pracuje skandálně proslulá novinářka Anastázie Stanko, zveřejnila její reportáž, která naprosto jasně ukazuje, že obyvatelé Děbalceva žádají od ukrajinské armády a jejích novinářů, aby odjeli z města pryč. Doplňme, že Stanko nebyla schopná v Děbalcevu najít jediného člověka, který by o Ukrajině mluvil pozitivně.

Zdroj: http://antifashist.com/item/naselenie-donbassa-sdayot-vse-ukrainskie-ognevye-tochki-opolcheniyu.html




8 Komentářů k Obyvatelé Donbasu vyzradí všechna střelecká stanoviště opolčení

 1. jura napsal:

  Takže žádní ruští návodčí ... místní obyvatelstvo stojí za přesností střelby Novorosie.

 2. Contumax napsal:

  Partyzánská pomoc obyvatel, úžasný !!!
  Sem tam nečekaná kulka odnikud....

 3. Stalin napsal:

  Partyzánská válka, občanská válka

 4. pavelka70 napsal:

  žišmárjá, lidi, dyť to je pochopilná reakce. Představte si - bída, není elektrika, potraviny, jenom studená voda, penze žádné, venku mráz, to z člověka udělá poslušného poslíka tomu, kdo něco podhodí, jako psu! A novináři Ukro-sorosovské koalice mají něco v kapsách, to si pište. Pak řeknete vše, o co si zažádají.I to, kde jsou obránci postaveni. A o tom jakýsi Džangirov dobře ví, ja říkám, je lepší tajně sundat nebezpečného sorosovského papouška, jako ukrošský blokpost!!!

  • PLÍŠEK napsal:

   Pavelko, Pavelko,
   Až budeš mít trochu času, zaběhni do školy kde jsi studoval a chtěj vrátit školné. Byla to zbytečná práce. Nepochopil jsi podstatu věci. Jestli někdo zahájí otevřenou genocidu svého obyvatelstva, nemůže počítat s jeho loajalotou. Ti lidé nejsou blci, i když žijí na Ukrajině.Na rozdíl od tebe. Plíšek

   • pavelka70 napsal:

    Plíšku, když už tolik mávaš svým diplomem z VUMLu, tak se pochlub z jakého oboru ho máš? Z psychologie ukrajinského obyvatelstva? V protektorátu bys taky byl hrdinou?

    • Judas napsal:

     Kouknou se Pavelka. Doporučil bych jim si ten článek přečíst ještě jednou. Nevím co učili Plíška ve VUMLu, ale na rozdíl od nich, je schopen porozumět psanému textu.

 5. Petr napsal:

  Nj...ani já pavelkovi70 nerozumím...Ukrajinský náčelník gen. štábu již před týdnem přiznal, že dosud žádní vojáci pravidelné Ruské armády hranice nepřekročili,že v Novorusku prostě nebyli a nejsou, že boje ukrajinci prohrávají ne kvůli Ruským vojákům, kteří pokud tam na své triko jsou, tak v bezvýznamném počtu a ne proto, že by Ukr.vojáci byli zle vyzbrojeni, což prý rozhodně nejsou a všeho mají dost...ale proto,že ukrajinští vojáci nedobrovolně povolaní bojovat neumějí, nechtějí a buď jsou příliš mladí, nebo staří. Prostě je to likvidace vlastního národa, který umírat nechce a už vůbec ne pro zájmy cizí zámořské velmoci. Oni to již začínají chápat stále více, do jaké situace se nechali vtáhnout...Je nutné, aby si to také sami dali do pořádku. Sami, a bez přispění Ruska, protože na to USA právě čekají. A pokud se jim to podaří, musí se zbavit spolupráce s SSa,jinak bude hrozit "recidiva".

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!