Otázky a odpovědi V.V. Pjakina ze dne 2.2.2015

Snímek-obrazovky-pořízený-2014-11-19-163312-300x187

Ruský analytik ve svém pravidelném pořadu odpovídá na otázky z těchto okruhů: Oslava 70. výročí osvobození Osvětimi a nový holocaust, požáry knihoven v Moskvě a NewYorku, členství Ruska v Radě Evropy, Putinovo budování Ruska, řecká strana Syriza a její napojení na USA, státnost LLR a DLR, nepřítomnost ruské armády na Ukrajině, oslabování role USA na Ukrajině, role Běloruska, vztah Číny a Ruska, slabost letectva západních států, filmová propaganda proti Rusku

 
4 Komentářů k Otázky a odpovědi V.V. Pjakina ze dne 2.2.2015

 1. M.B. napsal:

  Jako jeho síla vlastenecké myšlenky se mi hodně líbilo, kéžby to tak bylo všude. Sem tam se hodně zamotával, ale sem tam mluvil jasně a přesvědčeně. Zvlášť bych vypíchnul jak mluví o hitlerovi a velké británii .

 2. geronimoh napsal:

  Tentokrát se opravdu vlastenecky rozpálil.

 3. Žabák napsal:

  .

 4. Masrtin napsal:

  No já bych řekl, že se nezamotával,možná se v tom zamotáváš ty,M.B., co říká o Británii a Hitlerovi, byl pouze příklad pro demonstraci, jestli si vzpomínám dobře a pro nás to není nijak podstatné -čo bolo to bolo- podstatné jsou události, které se odehrávají v této době, co znamenají - jejich dešifrování, jak se z nich poučit a co plánovat dále, resp. co se bude dít - co bude prediktor a různé bandy, ale i Rusko a Čína uskutečňovat dále a co už uskutečňují. Zdá se, že o nás a bez nás se toho děje víc než dost a čím víc lidí to pochopí, tím větší šance je, že s tím budeme moci něco udělat a ne jen nečinně přihlížet. Co jiného teď Pjakin může dělat, než informovat, rozebírat a informovat,o tom, co se skutečně děje ? A jestli myslíš M.B., že bys to zvládl lépe, tak klobouk dolů a vítej na scénu, jsi určitě tímpádem velkej talent a máš určitě velkou budoucí roli v záchraně naší planety, držíme ti palce !! Potřebujeme tu lidi jako Pjakin opravdu velmi mnoho, hezky a pěkně, pokud budou ještě nějací lepší, tak to bude špica na hitparádě !!! Že jo, kluci ?
  Co bych Pjakinovi možná vytknul, jestli to vůbec je oprávněné
  vzhledem k limitovanému času- že by některé věci mohl více rozebrat - např. holocaust apod. Ale spíš to oprávněné asi ani nebude :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!