Pochopte! Neexistuje nedostatek!

wall-street-bull

Mimořádně povedené 4minutové motivační video, ve kterém řečník hlubokými a přesnými myšlenkami vystihuje, že veškerý nedostatek v našem světě je uměle vytvořený vládnoucími gaunerelitami za účelem udržení lidstva v otroctví. Mohli bychom všichni žít v dostatku s pracovní dobou několika hodin týdně, jen kdybychom nebyli vysáváni malým množstvím nenasytných parazitů.
104 Komentářů k Pochopte! Neexistuje nedostatek!

 1. Robo napsal:

  ..a toto nám chcú pos.ať Jinsky, Zdena, Calembredaine a ďalší..
  Niekedy je veľmi ťažké pozerať na veci nestranne..

  • Contumax napsal:

   Robo
   Ano dělají to vědomě a cíleně...
   V podstatě je v nich za kořeněná zloba... !!!

   • Robo napsal:

    Bude to navonok asi v dnešnej dobe len stále horšie, asi je to fakt nutné vrámci očisty a nutnosti prebudiť celý svet.
    Celý svet musí zistiť, že"tu niečo smrdí" a aspoň na krátky okamih sa zastaviť a zamyslieť....vyjsť z toho svojho pohodlia, ktoré ho ešte viac zotrocuje.

   • Calembredaine napsal:

    V tom filmu je zakořeněná leda blbost! A naivita! Což vám při přiblblici nedošlo, že nestačí jen převzít jejich bohatství a moc? Mezinárodní žid nepanuje proto, že je bohatý ... Žid má kromě bohatství ještě něco, co je daleko mocnější než bohatství. Má panovačného ducha své rasy, má program, který uskutečňuje celá staletí, může se opřít o rasovou věrnost a solidaritu své rasy, jaká neexistuje u žádného jiného národa ani rasy. Kdyby byla současná světová vláda židů předána nežidům, těm nejlepším, celý mechanismus světovlády by se naprosto jistě rozpadl, protože nežidovi chybí určitá vlastnost, kterou má jenom žid. ... světovládní židé nejsou ani pobožní, ale nejzbožnější věřící a nejposlušnější přívrženci židovského náboženství jsou nejchudší židé. Těm jejich náboženství nepropůjčilo světovládu. Spíše přinášejí osobní oběti, aby udrželi svoji víru nedotčenou moderními změnami myšlení. Kdyby se žid lišil od ostatního lidstva pouze svým náboženstvím, stala by se celá otázka jednoduchou a směšnou. Ale žid se odlišuje od ostatních svým náboženstvím méně než čímkoli jiným. Mezi oběma velkými křesťanskými větvemi je větší vědomý rozdíl, než mezi jedním z nich a židovstvím. Proto se na žida hledí jako na člena jedné rasy, na jejíž houževnatost ztroskotaly všechny pokusy o její vyhubení. Udržela se při životní síle a moci sledováním oněch přírodních zákonů, jejichž porušení mnohé jiné národy bastardizovalo.
    Žid bude vždy usilovat, aby se cítil jako část svého lidu, národa, rasy. Nic na tom nezmění jakékoli jeho vnikání a zabývání se jiným myšlenkovým světem, vírami a zvyklostmi. Dostává se mu tím práva sounáležitosti s vyšší rasou, s vyvoleným národem.

    Židé, vládnoucí světu, stojí na vrcholu své moci (kromě jiných věcí) na základě vlastností židovské podstaty... Každý žid má tyto vlastnosti, i když ne každý v plné míře. Není patrně možné chápat mezinárodního žida bez chápání základů židovského charakteru a jeho psychologie.

    Žid je jako obchodník od přírody obratnější než většina jiných lidí. Už ve středověku bylo o nich známo, že jsou posedlí obchodováním tak, že mnozí je považovali za pominuté ... počestný kupec nesměl nikdy sám začít obchod, dokud mu nebyl nabídnut. Okrasa výkladních skříní světly nebo barvami se považovala za opovrženíhodnou a nekalou metodu konkurence. Bylo proti platným mravům obchodovat s více druhy zboží. Pro kupce bylo přiměřeným chováním, když si dával zdání, že se se svým zbožím nerad loučí. Když však do těchto zvyklostí vstoupil žid, prostě je rozbil. V době, kdy takové ustálené mravní zvyklosti měly sílu Bohem nařízeného mravního zákona.... Ale žida jeho přirozenost nutkala, aby prodával. Nemohl-li prodat jeden druh zboží, nabízel jiný. Z židovských krámů se staly bazary, předchůdci dnešních obchodních center a starý mrav (jeden krám pro jedno zboží) byl zničen. Žid byl původcem rychlého obratu a malého výdělku. Zavedl splátkový systém. Jediné, co nesnesl, byl klid a stálost. Jeho jediným úmyslem bylo učinit věci pohyblivými. Byl otcem reklamy v době, kdy už pouhé oznámení polohy krámu vzbuzovalo podezření, že majitel je ve finančních nesnázích a používá poslední zoufalé prostředky, ke kterým by se žádný sebevědomý kupec nesnížil ... tato energie židovského obchodování byla spojována s nepoctivostí. Usiloval o nadvládu obchodu – a stalo se ... schopnost svést k sobě proudy peněz, spočívá na instinktu. Každé jeho usazení v některé zemi bylo okamžitě příležitostí pro další židy. Všechny obchodní židovské obce mezi sebou udržují spojení. V té míře, v jaké rostlo bohatství jednotlivých židů, rostlo bohatství, vážnost a moc, získávalo totéž centrální obci, ať již byla ve Španělsku, v Anglii nebo Holandsku. Byli spolu spojeni navzájem pevněji, než kdokoli jiný, protože tmel rasové jednoty, rasového bratrství, nemohl být u nežidovských skupin nikdy tak silný jako u židů.

    Nežidé nemyslí sami o sobě jako nežidé a nikdy nepociťují k jinému nežidovi žádné závazky. A tak se stávali agenty židovských plánů v dobách a v místech, kde židé nechtěli být poznáni jako držitelé finanční a politické moci. A to bylo veřejně známo. Ale na poli světovlády nebyli nikdy úspěšnými soupeři židů.

    Od jednotlivých židovských obcí se sbíhala moc k ústřední obci, kde seděli hlavní bankéři a ředitelé obchodů. Z centrály zpět proudily poukazy, rady, zprávy a peníze všude tam, kde jich bylo zapotřebí. Tak bylo zřejmé, že národ, který se k židům nestavěl příznivě, byl šikanován a naopak národ, který vyhověl všem jejich přání, byl jimi protěžován. Je zcela věrohodně prokázáno, že několika světovým národům (Francie, Německo, Španělsko) dali pocítit svou nenávist.
    Tento systém, vytvářený celá staletí, existuje dnes ve světovém měřítku.

    • Robo napsal:

     Už si sa zameral na loutkovodicov (cca 2.000 celosvetovo), otrok?

     • Calembredaine napsal:

      Nezameral, protože nevím jaký by to mělo smysl. Ti lidi tam jsou jkž tisíc let. A budou tam dál, protože oni celá ta staletí praktikujou to, co si blb tvýho typu myslí že asi vymyslel Hitler:)To ovšem tvůj mozek nablblýho čoboláckýho pasáčka oviec těžko může zvládnout - máš IQ jen krapet nad Jinským ...

     • Robo napsal:

      nemáš ani tucha, čo si myslím alebo nie.
      Nepovažuj sa ma viac súdiť, otrok!

     • Robo napsal:

      Čo sa Hitlera týka, už som Ti napísal, že to bol úplne rovnaký otrok, ako Ty!
      Minimálne to by Ti malo stačiť, aby si vytriezvel.
      Pravdepodobne ale niesi schopný to vidieť.

     • Calembredaine napsal:

      Nejsi tak významný abych tě musel soudit, jsi pouhá bevýznamná neúspěšná čobolácká nula, jakých si každej průměrnej židák vomotá tucet na každým prstu:) Se na sebe koukni krapet realisticky sem - tam. Proč se bouříš? Jako většina gojů - cítíš závist a nespokojenost, že se ti a tobě podobným nulám nic nedaří a za vším hledáš "spiknutí mocných". Příčinou je pouze to že jsi zdegenerovanej. Nechápeš že svět musí být veden schopnými a nuly tvýho ražení vždy zůstanou nulama - je to tak v pořádku! Hnutí rasových socialsitů se pouze snaží, aby tuto roli převzali Bílí lidé a to nelze jinak než tím, že převeznou židovský způsob jednání a myšlení ... chápeš? hovno chápeš - na to je ten tvůj polomozek moc pitomej.

    • Hag napsal:

     Len zid pozna tak dobre zida.
     Nerob si tu propagandu.
     Len obchadzanie slusnosti v obchode, financna zvrhlost , nenasytnost, drzost a podcenovanie nezidov nas a celu civilizaciu dostali tam kde sme dnes.
     Miesto dejin ste nam podstrcili hisTORIu, miesto kultuRA civilizaciu.
     No nie je este vsetkym dnom koniec.
     Uz sa prebudza masa ludi z ktorich ste si robili otrokov.
     A co ostane zidovi?
     NIC.
     Preco?
     Lebo nic hmotne neexistuje.
     Ti co nic nemaju, podla zida otroci, ale ani nic nestratia.
     Kto mi rozumie, vie o com pisem.
     A co pises o svojich bratoch, zboznych zidoch je pravda, su ozaj chudobny, ale duchom su BOHaTY.
     Tych zidov si vazime, lem Vy nimi opovrhujete, a ich ste aj obetovali uz mnoho krat.
     Sami ich likvidujete roznymi formami a nas potom obvinujete z antisemitizmu.
     Opakujem.
     Este nie je vsetkym dnom koniec!

  • Jan Jinsky napsal:

   Robo, klidně o mně piš, že to chci posrat. Ale nedávej mně do stejné kategorie jako Calembredaine a Zdena. To jsou dva židobijci a obdivovatelé Hitlera - takový fakt nejsem...

   A k videu - je to bohužel snůška nesmyslů, jako obvykle. Ten nadšený pán zapomněl uvést, že před padesáti lety nás bylo třikrát méně a že životní úroveň byla výrazně nižší. Takže klasické ohnutí faktů a máme z toho super zářnou budoucnost - která existuje jen v tom videu...

  • Calembredaine napsal:

   MY přecí dobře víme, o jaké klice nenasytných parazitů je řeč! 00:02:05 zde - https://www.youtube.com/watch?v=OeZPuOcqpLo

   • Robo napsal:

    urob si zoznam. ude tam tak 2.000 sionistov / satanistov.
    Na tých sa sústred. Do tej doby si len otrok a robíš presne to, čo po Tebe Rotschild chce.

    • Calembredaine napsal:

     Na tom seznamu nezáleží. Klidně je všechny oddělej - vem svou partu anarchistických teroristů (taky jsem u nich byl, neboj), vyčíhejte si je a postřílejte či jim dejte bombu pod limuzínu nebo na jachtu, sestřelte je protiletadlovejma raketama ... zastřelte pro sichr i jejich ženy, děti, vnuky, O. K. Myslíš že bude vyhráno? Že v tu chvíli se změní svět a bude to jakov tom filmu nainvím nahře? Ani hovno -povídám - ani hovno ... příčinou je vlastntost této panské rasy a kdyby byla současná světová vláda židů předána nežidům, i těm nejlepším, celý mechanismus světovlády by se naprosto jistě rozpadl, protože nežidovi chybí určitá vlastnost, kterou má jenom žid! Je to v jejich genofondu. Ti ostatní jsou jen běžní psychopaté - kompars, který jim ochotně slouží za jisté výhody - to jsou ti otroci! Tedy jako ten makak v Bílý stodole, Hollandové, Schlultzové, Junkerové, naši Kalousci a další a dlaší slouhové - kdykoliv nahraditelný - fronta stojí před dveřmi jejich bank!

     • Robo napsal:

      neromumieme si a asi ani neporozumieme.
      Nebudem už teda reagovať, je to zbytočné.
      Skús ale aspoň nezariadit, aby nam to tu zavreli.

      Hovorím Ti, si mimo ešte viac, jak náš maskot...paradoxne..

     • Ladik1959 napsal:

      Celembredaine tak Tě čtu,že máš asi patent na rozum,když si vyhrazujrš právo soudit někoho o kom víš úplné hov.o asi by Tě měli zvolit do čela nějaké moudré skupiny,kterou by všichni využívali jako encyklopedii všeho vědění planety,poněvač Ty jsi pan neomylný....

     • eM napsal:

      Takovej mne nedokáže ani pobavit, natož nas*at.

   • Calembredaine napsal:

    To je tím, že jsem vším čím se mnozí pitomci zde teprve zkoušejí stát já byl a již to překonal ...

    • Jan Jinsky napsal:

     Souhlas, ty už jsi na další úrovni. Úrovni, která si vyžaduje psychiatrickou péči. Jsi regulérní blázen Calembredaine. Zaslepenec...

    • Ladik1959 napsal:

     :-) bez komentáře

     • Robo napsal:

      nečakal som, že ma na tejto diskusii bude niekto skúšať (trpezlivosť) ešte viac, jak ten maskot.. :-D

    • eM napsal:

     :-D jooooo tak to je hustej příspěvek :-D
     tyjo to je brouk pytlik jak vyšitej :-D dělat něco užitečnýho tě nikdy nenapadlo že jo? Takže jsi nám všem pořád k ničemu...
     prostě póvl.

 2. ignác napsal:

  100x bohatší jak v 50. letech nejsem. Chce to být přesný. Jinak se toho někdo chytne a rozcupuje vás i s tím v čem máte pravdu.

  • ignác napsal:

   nejsme

   • Jan Jinsky napsal:

    Jsme 100x bohatší možná nominálně v objemu celosvětových peněz.
    Ale chybí tam drobnosti - růst populace a inflace za 50 let, pak to už tak skvěle nevypadá.

    • Calembredaine napsal:

     Inflace je židáckej trik ty kreténe bezmozáckej! S tou populací máš ale pravdu - podrasy se množí jak potkani - už na to káp i sám velkej flanďák Franta!

     • Robo napsal:

      Používaš nepresné označenia a sudis generálne - presne, jak chce Tvoj pán. Zhodou okolností tiež Sionista.

     • Robo napsal:

      Ti Tvoji židia sú otroci, ako Ty.
      A neber si ich do huby, bo kvoli Tebe nám to tu zakazu..

     • Calembredaine napsal:

      Ano, i ti existují - však se o nich nahoře taky píše: … světovládní židé nejsou ani pobožní, ale nejzbožnější věřící a nejposlušnější přívrženci židovského náboženství jsou nejchudší židé. Těm jejich náboženství nepropůjčilo světovládu. Spíše přinášejí osobní oběti, aby udrželi svoji víru nedotčenou moderními změnami myšlení. Kdyby se žid lišil od ostatního lidstva pouze svým náboženstvím, stala by se celá otázka jednoduchou a směšnou. Ale žid se odlišuje od ostatních svým náboženstvím méně než čímkoli jiným. Mezi oběma velkými křesťanskými větvemi je větší vědomý rozdíl, než mezi jedním z nich a židovstvím. Proto se na žida hledí jako na člena jedné rasy, na jejíž houževnatost ztroskotaly všechny pokusy o její vyhubení. Udržela se při životní síle a moci sledováním oněch přírodních zákonů, jejichž porušení mnohé jiné národy bastardizovalo.

     • Calembredaine napsal:

      A komu přisluhuješ ty, "šašo" jeden ... CO a KOMU "zakážou"? Co z těch stránek na který odkazuju kdy "zakázali" a KDO jako? Nějací tvý bolševický páni? Už ti z tý konspirace straší na Majáku:) Blbec blbcem zůstane ...

     • Calembredaine napsal:

      Radši se dnska koukni před spaním pod postel, jestli tam nevybafne nějakej ten "belzebub"!:) Ty "satanisto" ... většina těch co si myslíš že někde vzývaj Arcidábla a říděj svět jsou normální obyčejný židáci, co to prostě maj v krvi a jednaj naprosto přirozeně, jako když si jdeš ráno pro rohlíky k pekařovi a nepřemejšlej o žádným "spiknutí"! Prostě podvědomě dělaj to k čemu je vychovali - jednaj vzájemně ve svůj prospěch a uměj to! Blbej goj ji skočí na každej a oni nemůžou za to, že s jeho blbostí počítaj a nemaj schopnost mimorasové empatie jako tobě podobný přiblba ...

     • Calembredaine napsal:

      oprava - doplnění: ... jim skočí na každej trik co vymyslej ...

     • Robo napsal:

      a ešte na záver a tým už s Tebou naozaj končím - ja verím, že nemusím slúžiť nikomu, až určité veci pochopím. Stačí nájsť sám seba, nie uznávať nejaké pseudomodly.

      V tom je rozdiel medzi nami dvomi, otrok.

     • Calembredaine napsal:

      Ty pochopíš leda hovno s tím tvým mozečkem přiblblika. Jinak Kai Murros říká toto: "Evropská civilizace je v nebezpečí, pokud nebude eliminován imigrační příliv. Tato lavina druhořadých osob musí být zastavena za jakoukoliv cenu a jakýmikoliv možnými prostředky. V minulosti jsme byli nuceni vést nelítostné války, abychom zachránily Evropu. Musíme opustit náš soucit a slitování, které nás vede na scestí, nesmíme dopustit humanismu a liberalismus aby oslabil naší obranu. Rozvojový svět nyní zažívá nebývalou explozi růstu obyvatel, která má konec v nedohlednu. Zavedení západní medicíny a technologie do rozvojového světa umožnilo místnímu obyvatelstvu větší růst a svět jej podporuje. Ekonomický růst, který je zapotřebí k materiálnímu uspokojení této masy je prostě nemožný. Není k dispozici dostatek přírodních zdrojů na této planetě, aby se rozvojový svět dostal na stejnou životní úroveň jako Západ a je nutné omezit jeho populační růst. Vzhledem k tomu je rozvojový svět slepou sociální a ekonomikou uličkou pro chudé masy a ty budou hledat lepší život jinde, a proto se budou snažit kolonizovat k nám. Mluvíme o stovkách miliónu lidí, kteří se zoufale snaží dostat do Evropy, a pokud nic neuděláme tak přijdou a ovládnou Evropu a přemění si ji k obrazu svému - což bude znamenat konec veškeré civilizace, tak jak ji známe.

      Náš demografický vývoj stagnuje, to znamená, že se rychle staneme menšinou na vlastním kontinentu, když se pokusíme absorbovat populační tlak z rozvojových zemí. To je jednoduchá biologie - populace, která se příliš rychle rozrostla a přirozené prostředí je jí malé, přirozeně usiluje o větší životní prostor. Tak dlouho dokud rozšiřující skupina dokáže dobývat nových životních prostorů tak dlouho také vyhlazuje původní populaci. Tak dlouho bude rozšiřující skupina nacházet nový prostor, tak dlouho bude také růst - to znamená, že pokud budeme přijímat přistěhovalce z třetího světa, budeme čelit nekontrolovatelnému růstu lidské masy. Tento růst skončí pouze tehdy, až se vyčerpají přírodní zdroje a nebude kam dobývat další životní prostor, pak se populace zhroutí. Válka za národní osvobození Evropy bude nutností, bude to nejradikálnější ekologická válka, jakou kdy svět viděl.

      Liberálové a levičáci se domnívají, že tyto zásadní demografické změny nebudou mít politický dopad. Liberálové a levice si myslí, že západní společnost neztratí svůj unikátní progresivní charakter, i když už nebude obydlena Evropany. Liberálové a levičáci si také myslí, že je možné vyhladit a nahradit Evropany bez jakýchkoliv následků. Chystáme se dosáhnout vrcholu lidstva. V příštích desetiletích se rozhodne, zda se dostaneme do chaosu cizí invaze a přírodních katastrof, nebo přežijeme a znovu se staneme pány budoucnosti naší civilizace." Ztotožňuju se s ním ...

     • Calembredaine napsal:

      A pokračuje: "... Pokud však budeme racionálně uvažovat, je zřejmé, že my Evropané musíme vytvořit společnou politickou a vojenskou jednotu, jejímž cílem bude chránit naše životní zájmy po celém světě. Bohužel racionální realizace tohoto faktu naráží na samotný nacionalismus Evropy - s ohledem na evropskou historii a její vražedné boje mezi samotnými evropskými národy.

      Prvořadým cílem by tedy mělo být zaktivovat v lidech evropské myšlení - převládá zde totiž ve velké míře oddanost svému národu a teprve až pak Evropě. Otázkou je tedy, jak tento smysl pro evropanství v lidech zažehnout a vytvořit. Evropská unie v tomto evropanství selhává z prostého důvodu - jak se asi liberálním byrokratům a posluhovačům globalizace podaří vyvolat v lidech smysl po etnickém nacionalismu, který je tak potřebný, když ho sami tak nenávidí a protiví se jim? Evropská unie se nás snaží nakrmit liberální maketou nacionalismu, politicky korektním bastardizováním Evropy a křížením levicového humanismu a multikulturní společnosti. V mnoha ohledech jsou si Sovětský svaz a Evropská unie podobní - oba se snaží zavést umělé národní identity “od shora“, identity, které odpovídají potřebám byrokratické elity. A stejně jako se to nepovedlo Sovětskému svazu, nepovede se to ani Evropské unii.

      Takže kde vzít skutečný a vášnivý evropský nacionalismus? Ano, nesmíme opomenout základní, již zmíněný faktor - tlak zvenčí. Pouze tehdy když bude Evropa zahnána do kouta, bude čelit vyhynutí vlastní rasy a totálnímu kolapsu civilizace, tak tehdy se Evropané spojí navzájem jako bratři a sestry. To je prokázaný psychologický fakt, že zážitky blízké smrti spojují lidi a Evropa smrti právě čelí. Musíme se sjednotit pod naším strachem a nenávistí vůči těm, kteří chtějí zničit náš život, zemi a důstojnost. Pouze sjednocením zaženeme tyto masy vrahů, zlodějů a násilníků. Naši nepřátelé nás vidí jako jednoho - je jim úplně jedno zda jsme Fini,Švédi, Španělé nebo Portugalci. Oni nás chtějí zničit, jen proto, že jsme bílý Evropané - to jsou naši nepřátelé, ti kteří nás vidí jako co opravdu jsme - jedna rasa, jeden národ, jedna civilizace."

     • geronimoh napsal:

      Calembredaine :
      Jestli ty nakonec nejsi i globalista ???

     • Calembredaine napsal:

      Globalista? Ono se to nějak dělí na globalisty a regionisty? Pravdou je, že nám patří celý svět! Teď ho ovládá židák, je čas si ho vzít zpět - http://creativitymovement.net/creator_library/slovakian/ner-2.html

     • JARIS napsal:

      Poslys Calembredaine, hloupy zrovna nejsi, ale jedovaty jako kyselina sirova. Nemel bys napadat a hrube nadavat komentujicim. Maji pravo na svuj nazor zrovna jako Ty.Trochu kulantnejsi projev bych u tebe uvitala.

  • Robo napsal:

   pravdepodobne nechápeš slovám v tom videu.

  • Josef Švejk napsal:

   Ve skutečnosti jste ještě bohatší! Můžete si kupovat svou vlastní(!) vodu za stonásobnou cenu a ještě tím zvyšovat životní úroveň např. Francii! Jsme nesmírně bohatí. Můžeme si postavit z daní dálnice za trojnásobnou cenu a ještě po té si za jízdu po nich platit! Můžeme si platit nemocenské pojištění a při nemoci si ošetření zaplatit znovu! Z našich přebytků můžeme věnovat čepice Ukrajinské armádě, aby jí nebylo zima když tak efektivně trhá na kusy děcka, ženy a staré lidi mrznoucí ve sklepech! A ještě nám zbyde na přilepšení našim drahým politikům, právníkům, exekutorům a vůbec, všem potřebným! Jsme bohatší než si myslíme a ne jen stonásobně!

 3. Spajdy napsal:

  Směrem k blbci Jinskému a jemu podobným - v jednom má to video ale pravdu. V tom, že nedostatek neexistuje a je uměle vytvořenej parazitama. Neexistoval by ani při populaci 12 miniard lidí, kdyby byla dosažená maximální udržitelná efektivita.

  Člověku, kterej umí používat zdravej selskej rozum a pár let se dívá na to, jak funguje svět, to je jasný jak facka. Zdrojem nedostatku jsou paraziti, který kdyby tu nebyli, tak si žijem jak prasata v žitě. To je prostě fakt a kdo to nevidí, je buď ignorant, bezmozek nebo troll.

 4. one napsal:

  otazkou ostava, kqm as populacna explozia dojde. lebo co je fakt je, ze pri dostatku zdrojov sa populacia mnozi nekontrolovane. ved kto by nechcel mat deti, ze ano. mat len 2 deti na par to chce vyvazenu osobnost, sebakontrolu a chapanie sveta. ale nevidim problem ani v premnozeni, ved na mori je je miesta dost. keby sme zili viac v sulade s prirodou, keby sme nejedli maso, zmesti sa na tuto planetu kludne 30 miliard ludi.
  zistite si, kolko zivocsichov sa zje rocne na svete len koli tomu, ze ludia pomylene veria, ze su masozravci. a dojde vam to tiez.

 5. Yt napsal:

  Ti paraziti pocházejí ze státní sféry (ať už si pak zahrají na byznysmany nebo ne - svým myšlením pocházejí z ní, ne naopak - a ti jsou nezámožnější, protože politicky nakradli a získali podniky, korporace, atd., nikoli svou úsporností:D), to je třeba zdůraznit.
  Tedy největší světová "nobilita" je státní (nebo "bývalá" státní - např. bolševické kádrové rezervy a jimi vybraní pak nástupci stejného směru).

 6. Ladik1959 napsal:

  Problem tohoto světa a ČR není v tom,jestli nás šidí nebo ne,protože to je zcela evidentní a jasné tzn. není to nic nového pod sluncem,problém je v lidech - KDY UŽ se semknou a odváží se s tím něco udělat ???

  • Robo napsal:

   ladik, odpoveď je hneď v prvej vete toho videa.. :-)

   a za seba dodám, že už v dohľadnej dobe..

   • Ladik1959 napsal:

    Robo než budou lidi připravení,tak to už budu mít fůzy až na zem :-) :-) už na to nemám energii :-(

    • Robo napsal:

     no veď očista a prebudenie je nutné a jak inak, než tým, čo sa práve teraz deje, by si to chcel urobiť, ladiku..:-)

     ja sa už negatívne články pomaly aj snažím nečítať a iba si udržiavať trochu prehľad.. :-)
     veď čítať furt dokola o tých istých srackach...to necháme tomu, kto o tom zatiaľ ešte nič nevie..:-)

     • Ladik1959 napsal:

      Robo přesně jak píšeš ,já už dočetl tu Atlantidu a už mi teď toho dost docvaklo a taky,jsem pochopil, že nemá smysl,furt dokola číst ty negatívy a roščilovat se,nad stejnýma problémama,ale raději se soustředit na sebe.Už začínám plnit těch 7 vesmírných zákonů a jak se mi to podaří všechno vypilovat,tak se těch pozemských starostí konečně zbavím :-) :-) cháááá....

     • Robo napsal:

      :-)

      ja sa najskôr vrátim a prečítam si to celé ešte aspoň raz. Zatiaľ nemám pocit, že tomu rozumiem dostatočne.
      Držím nám všetkým pästi.. :-)

     • Ladik1959 napsal:

      Robo já to mám v plánu taky ještě pročítat ale už jsem přišel na to,že bychom tady na ten veb neměli vůbec chodit a jak to tady pročítám,ještě mě to v tom utvrzuje,protože Tě to stahuje do negativity, nejde nikomu nic do hlavy nalít,to by ses musel furt hádat,každý má svoji cestu.Je lepší se zabývat sám sebou,učit se a tím si zvyšovat vibrace a tím zvyšovat i vibrace všech okolo,jinak to asi nejde.

     • Robo napsal:

      pravdu máš, k tomu sa už nejakú dobu odhodlavam..
      Po ocku to ale sledovať budem...len tak, aby som sa zas nenasr... :-D

     • one napsal:

      tiez to tak vidim, chalani

 7. Alfa napsal:

  Je pochopitelné, že s nástupem nových technologií musí ubývat práce. V konečné fázi to může vypadat tak, že by stačilo jen pár lidí na osbsluhu několika strojů. A zbytek populace by dostával plody zadarmo, pezníze nejsou potřeba.

  • Zoon napsal:

   Alfo a ti "obsluhovači" by "dostávali" (od koho?) co?:D Když ostatní zadarmo "plody"?

   • Robo napsal:

    Každý bude pracovať pre to, čo potrebuje sám i spoločnost. Bude pracovať menej, ako dnes a zvyšný čas môže stráviť užitočne pre seba a slobodne.
    A okrem toho, každý bude pracovať rád, lebo každý sa hodí pre spoločnosť nejak inak. Nebude už otrockej a zbytočnej práce.
    Keď máme dnes všetky výrobky na max 5 rokov, tak všetci len otrocime, aby sme vyrábali ODPADKY.

    Odhadom tak 90% peňazí vlastní tak 1% ľudí. A načo? Čo robia títo ľudia dobre pre spoločnosť?

    • geronimoh napsal:

     Já bych rád testoval pyžama :)

    • Jan Jinsky napsal:

     Robo, tohle je přesně ideál komunismu. Je to fantastická myšlenka. Ale má jednu chybu - nepočítá s přirozeností člověka. A proto její implementace zatím vždy vedla k vytvoření diktatury, bohužel.

     Problém je, kdo by určoval, co je potřebné pro společnost a pro jednotlivce - to předpokládá nějaké řízení, čili vládu. A pak už to není o úplně svobodné vůli.

     • Calembredaine napsal:

      Nepočítá s přirozeností židáka! (viz článek výše). Po eliminaci Chazarů tento problém odpadne - http://creativitymovement.net/creator_library/slovakian/ner-27.html

     • Robo napsal:

      Chazari...tu už si viac pravde. Ešte stále sa ale sustredis nesprávnym smero.

     • Calembredaine napsal:

      To se tak jen říká. Žid je ideologie - je to rasový socialismus! Socialismus neexistující rasy! V tom je celý ten vtip ... ti tzv. Chazaři maj převahu slovanský krve:) Zničit Žida znamená plně obnovit naše árijské kulturní archetypy a odvrhnout ty kterými tento Žid infikoval gojímy! Tedy křesťasntví, liberalismus a marxistický komunismus! To však nelze bez pochopení Žida a převzetí jeho metod. Je třeba si osvojit marxistickou vědu tak jak to učinil velký filosof rasového socialismu Kai Murros a obrátit ji proti jejím tvůrcům! - http://revolta114.blogspot.cz/2013/04/kai-murros-revoluce-jak-na-ni-v-moderni.html

     • Boyar napsal:

      BUH a uz to davno urcil

     • geronimoh napsal:

      Calembredaine :
      Nechci tě odsud vyhazovat, to ani omylem, ale jestli by nebylo lepší obnovovat vaše árijské kulturní archetypy ( snad tomu pojmu rozumíš, já ne ) někde s tvýma soukmenovcema, třeba s Merkelovou, než tady ztrácet čas s náma "nulama" ( bezvýznamnýma )

     • Calembredaine napsal:

      Merkelka je židácká svině! Měl jsem za to že to víš, ale jak vidím, tak víš taky leda hovno ... asi taky hltač židáckýho liberalistickýho vitriolu z webu Reformy,cz, že? - http://www.nwoo.org/2015/01/29/zidovka-angela-merkelova-a-nemecke-ponorky-pro-izrael/

     • Robo napsal:

      Hitler bol tiež Žid.

     • Calembredaine napsal:

      Židé - to je ideologická záležitostm nikolv otázka krve. Řekněme že nebyl čisté nordické krve, čemuž přikládal příčinu své vlastní nedokonalosti. Ale je pravda že pochopil židovského ducha a dokázal ho otočit proti jeho původcům! A o to go, cožje ti pro velice nízký stupeň IQ nedostupné ...

     • Robo napsal:

      protirecis ešte aj vlastnej otrockej ideologii.
      Dosť často v živote stretam inteligentných ľudí, ktorí sú úplne mimo.

      Inteligencia nieje múdrosť. Múdrosť je niečo úplne iné, Tebe ale asi ani nemá cenu pokúšať sa to vysvetliť.

     • geronimoh napsal:

      Calembredaine :
      Ale vím, že je to dcera polské židovky, to ví asi každý návštěvník NWOO. Ale sám nás tu označuješ za bezvýznamné nuly a ona vládne baště tvých soukmenovců.

     • Calembredaine napsal:

      Neprotiřečím. Pouze jsi nějak nepochopil, že nejsem stoupenec Adolfa Hitlera! Jeho náboženství je překonané! Ty neumíš ani číst! To ON přikládal krvi význam! Ne já! Tady je jasný rozdíl mezi rasovým a nacionálním socialismem popsán! - http://creativitymovement.net/creator_library/slovakian/rahowa-19.html

     • geronimoh napsal:

      Calembredaine :
      S tím Hitlerem jsi se do toho docela zamotal. On pochopil židovského ducha a dokázal ho otočit proti jeho původcům tak dokonale, že ti původci jsou díky Hitlerovi několikrát mocnější, než před tím.

     • Robo napsal:

      tvoje zvasty som odsúdil hneď na začiatku a nedávno som dokonca uznal, že sú v súlade, čo nás učili (v tom nám neklamali) - zvasty, nič viac.
      Ty chceš byť otrok, väčšina z nás tu nie. V podstate sem teda ani neoatris, Geronimoh má pravdu.

     • Calembredaine napsal:

      A ani to neznamená, že se ztotožňuju s Kreativitou! Jen jim rozumím, jde jim o záchranu Bílé rasy specificky americkou cestou. Já se ale rději přidržuji té evropské a tu pro mě zosobňuje Kai Murros! - http://revolta114.blogspot.cz/2012/05/kai-murros-stat-spolecnost-strana.html

     • Calembredaine napsal:

      Což jen dokazuje že měl pravdu - dokázal je proti sobě sjednotit! Mocní jsou pořád stejně, stále se jim nedaří zničit národy které jim vzdorují tak jako tehdy. Ale už nejsou neviditelní jako byli před ním! A o to go - národy Bílé rasy znovu povstanou - už jednou to dokázaly a dokážou to znovu ...

     • Robo napsal:

      tvoje zvasty som odsúdil hneď na začiatku a nedávno som dokonca uznal, že sú v súlade, čo nás učili (v tom nám neklamali) - zvasty, nič viac.
      Ty chceš byť otrok, väčšina z nás tu nie. V podstate sem teda ani neoatris, Geronimoh má pravdu.

      Viditelni niesu vďaka Hitlerovi, vďaka nemu sú ale skutočne silnejší - slúžil im dobre.
      Tvoja cesta je otrocka, hovorím Ti to dnes furt dokola a trvám na tom.
      Ty s tým možno dokonca aj suhlasis, o to viac zvrátený si.
      Keby si bol len nevedomy, Tvoja šanca prebudiť sa by bola väčšia.

     • Calembredaine napsal:

      Jen mě ještě zarazilo, do jaký že školy jsi to ty pasáku koz z Vihorlatu chodil, že vás tam něco učili? A dokonec neklamali:) Tos asi chodil na nábožku, ty vole, nebo na nějaký základy marx-leninský výchovy! Ovšem Kai Murros ten židácký vitriol taky otočil proti jeho tvůrcům a to ti jaxi uniká, dík tvé již zmíněné a stokrát zde potvrzené poloimbecilitě ...

     • geronimoh napsal:

      Robo :
      Mám za to, že nemá cenu pokračovat, obzvlášť když úroveň vyjadřování Calembredaina klesá.

     • Calembredaine napsal:

      Máš pravdu! Samozřejmě že posloužil sionistům - těm pomohl s jejich plánem na vznik Izraele! Neboj, já četl Železnou zeď dávno před tebou a žabotinskýho ideje plně schvaluju! On nesloužil světožidákům, jen myšlence židovského rasového státu jako určité pevnosti Západu na Blízkém východě a nabídl své služby Bílé rase! Na této ideji staví i anti-hitlerovec Breivik! Kapitola 6. zde - http://jirisoler.wz.cz/sionismus.html

     • Robo napsal:

      Geronimoh: neboj, celú dobu sa tu už s ním v podstate lúčim a nechávam ho ísť jeho cestou, i keď je...niekto sa proste otrokom ešte párkrát narodí, kým ho to prestane baviť a súdiť to nieje treba..

     • Jan Jinsky napsal:

      Na Calembredaina se dneska vyjadřuje slušně. Ale souhlasím, že nemá smysl se s ním bavit. je to šílenec...

     • Calembredaine napsal:

      Jo tahle! Tak te´d jsi mě dostal:))) Já t podezíral, že jsi nějakej ten kretén typu Jínskýho - Machův staroliberál s pindama o "svobodné mezilidské interakci" a jinejma sračkama z dílny židákama placenejch "osvícenců" 18. století a ty ztím jsi jakýsi pitomec typu Květa Fialová co dumá o nesmrtelnosti chrousta po převtělení do žirafy!:))) Ty vole - "di do pyče!" jak říká tuna ten vrah, nebo ti udělám co on tomu dukoj - https://www.youtube.com/watch?v=Qs2OFYDhKb8

     • Jan Jinsky napsal:

      Jo, teď tě poznávám :) Huba nevymáchaná

     • Robo napsal:

      píšem, len aby tu nezostalo komentárov..
      Na Tvojom súde mi vôbec nezáleží a tá tvoja vyhrážka je nanajvýš úbohá a ver, že by som sa s tebou rád stretol v tvojej bojovnej nálade, aspoň by som mal krásnu príležitosť ti trochu pomocť sa spamatat..
      Takí ako ty sa totiž vždy poserú hneď, jak zistia, že odrazu už nemajú navrch.
      Týka sa to satanistov, Honzyka, aj teba. Vobec všetkých, čo netušia, na akú p.ču majú srdce.

     • Robo napsal:

      ...pôvodne tam bolo 88 komentárov - toto číáslo je symbolické pre tvojich súkmenovcov a darmo sa od nich budeš dištancovať.

     • Calembredaine napsal:

      Já se od nikoho nedištancuju ty kreténe podtatranskej:) Jen se směju co se z tebe ty hovado čobolácký vyvinulo za pračůráka! A já se bál že jsi nějakej ten "liberálista"!:)))

 8. Miloslav napsal:

  Lidé velkých peněz, tj. zločinní, samozvaní vládci již získali dominantní kontrolu nad světem a nacházejí se ve fázi upevňování moci. V Africe se rozhořívá čím dále tím více konfliktů, a to je průkaznou obžalobou globalistů, které usvědčují jejich vlastní prohlášení a dokumenty. Globální tyranie nepřichází, je už tady. Nový světový řád spatřil světlo světa a konspirační teorie se stávají konspirační praxí. "Zastavme to šílenství, než bude pozdě!"
  Tuto výzvu je nezbytné brát zcela vážně. Jedna možnost jak zastavit to šílenství je uvedena na: http://miloslav7.blogspot.cz/2015/01/otevreny-dopis-vsem-lidem-na-planete.html

 9. Kolemjdoucí napsal:

  to Calembredaine: nepřemýšlel jsi někdy o tom, že ač je to národ etnicky, světonázorově i historicky velmi pospojovaný... není možné aby člověk byl schopen páchat takové SYROVÉ zlo na ostatních lidech. Musí být nějaká síla v pozadí, která je spojuje? Bezbřehá krutost vůči lidskému životu či přírodě, nelze vysvětlit psychopatii, penězi, vůlí k moci, generační nenávistí, historickými plány loutkařů. Musí tu být ještě něco co tyto lidi spojuje. Já věřím, že je to ten bubák pod postelí, kterému se smějěš. Satanská síla, která spojuje, pomáhá a trestá loutkaře na špici pyramidy. Vždyť té síle některé rodiny věrně slouží už tisíce let.

  Důkazů je plná historie.

 10. Masrtin napsal:

  Nemám čas číst zdaleka všechny komentáře, přesto si dovolím pár poznámek. Calembredaine, ikdyby jsi měl ve všem pravdu, tvůj způsob chování je dost tragický, snad si to i uvědomuješ. Co tím vlastně chceš docílit ? Potřebuješ slyšet, že jsi ten nejchytřejší a všichni by ti měli dát za pravdu ?
  Tvůj velký vzor Kai Murros toho zřejmě napovídal hodně, četl jsem poprve jeho některé úvahy díky tobě, určitě má v lecčem pravdu, nicméně tvůj problém zřejmě spočívá v tom, že spolu s pravdivými užitečnými úvahami jsi zbaštil i např. tohle : "Musíme opustit náš soucit a slitování, které nás vede na scestí, nesmíme dopustit humanismu a liberalismus aby oslabil naší obranu. Rozvojový svět nyní zažívá nebývalou explozi růstu obyvatel, která má konec v nedohlednu. Zavedení západní medicíny a technologie do rozvojového světa umožnilo místnímu obyvatelstvu větší růst a svět jej podporuje. Ekonomický růst, který je zapotřebí k materiálnímu uspokojení této masy je prostě nemožný. Není k dispozici dostatek přírodních zdrojů na této planetě, aby se rozvojový svět dostal na stejnou životní úroveň jako Západ a je nutné omezit jeho populační růst".
  Takže budu v krátkosti reagovat pouze na tuto pasáž z časových důvodů.Je to snůška blábolů imbecila, kterej by měl opravdu držet hubu nebo jít mudrovat mezi krokodýly. Už jsi viděl ekonomickej růst vorvaňů ? Nebo ekonomickej růst žížal, medvědů nebo syslů ? Jestli snad krtci hodlaj zvyšovat svůj ekonom. růst, zeptej se jich, jak, kolik a kterejch červů potřebujou množstevně navyšovat a jakým způsobem to hodlaj udělat..Možná ti někteří odpoví, že se geneticky upravují a mají nové prototypy krtků se čtyřma předníma prackama, které mají dvakrát větší záběr každá z nich, takže vyhrabou osminásobné množství červů. Strýček Fido ze "Včelích medvídků" má už pro ně připravenou spižírnu, kde si je budou moct usušit a vyudit, takže krtci se budou množit jako na běžícím pásu. Proč ? Protože už přišli na to, jak zvýšit ekonomický růst a mají rovněž patent na rozum od krtků ze Západu, kteří jim dokonce můžou spoustu červů půjčovat - pochopitelně na úrok.

  Zavedení západní technologie a medicíny do rozvoj. světa je opravdu požehnání, na které "křováci" čekali celou věčnost -
  nemám čas to rozvádět, vše mohu doložit : technologie na ropu, která je překonaná víc než sto let je největší zlo všech dob spolu s fin. systémem. Ropa zabíjí vše a spolu s fin. systémem je zdrojem největší bídy, kterou záp. korporace uvalujou na celý svět (především rozvojový) a tyto nástroje vyžadují ekonom. růst. Západ vnutil ropu a fin. systém rozvojovým zemím, vykrádá jejich nerostné bohatství (viz "Ekonomičtí vrazi") za babku, nainfikoval je Ebolou a HIV, zabíjí jejich přirozené prostředí a kultůru, podplatil jejich vládce, aby přijali státní úvěry a přistoupili na úvěrovou politiku a prostřednictvím nástrojů jako MMF neskutečně zbídačuje tyto země.
  Tady ti dokážu, jak umělá tato civilizace je : ropa spolu s dalšími surovinami jako uran, uhlí, plyn atd. a energie, které se z nich vyrábějí, jsou nebezpečné, znečišťující, předražené, zotročující a vyžadující ekonomický růst, protože jsou neekonomické, omezené kvantitou, kvalitou, způsobem dopravy, zpracování a využitím.. Jen největší idiot nebo hovado může zavést diktaturu těchto energií a potom tlachat o nezbytnosti ekonomického růstu.
  Jen pro představu velmi ve zkratce : voj. rozpočet armády USA by zřejmě nasytil celý svět. Majetek Vatikánu by zřejmě nasytil celý hladový svět. Vynálezy pouze jednoho (největšího) vynálezce a jejich uvedení do praxe by nahradily všechny dosavadní "středověké" technologie a zdroje energie, vše by bylo nesčetněkrát úspornější, jednodušší, ekologické a estetické. Peníze nejsou potřeba, vynalezli je největší zločinci všech dob za účelem ovládání nás všech. Propagace lidstva směrem k veganství (nenásilnou formou osvěty a podpory na různých úrovních) se rovná úspoře 20ti násobku světových zdrojů, vyřešení ohromného množství znečišťování přírody, posun k nenásilí a morálnosti společenstev. Mám pokračovat, abych ti dokázal pravdivost dokumentu, o kterém diskutujeme, že je všeho ohromný nadbytek a že chudoba je tu uměle pěstována ? A že není zapotřebí žádný ekonomický růst ? A že jsi nalítnul blbovi, kterej protlačuje ať vědomě nebo nevědomě skrytým způsobem agendu NWO v některých jeho podstatných aspektech ? Světový řád, který je tu zapotřebí zavést, je zapotřebí založit na zcela jiné platformě než kapitalistické- která se prezentuje kecy o tom, jak je nás hodně -o pořebě redukovat obyvatelstvo a zvyšování ekon. růstu. Ten kokot bude psát o zavedení záp. zdravotnického systému do rozvoj. zemí jako o požehnání.. O zdravotnickém systému ještě budu psát a snad i mluvit, jde o nejzločinnější systém všech dob : vakcíny - genocída, zkoušená nejprve ve 3. světě, farmac. "léčiva" - genocida, která má na svědomí více lidských životů než obě světové války dohromady - viz Mathias Rath a kollektiv lékařů žaluje farmac. korporace za zločiny genocidy :
  http://www.uspesna-lecba.cz/zaloba-na-farmauceticke-korporace/
  Léčebné postupy jako "Gersonova terapie" nebo postupy M. Ratha jsou záměrně zatajovány, všechny nemoci mohou být mnohem efektivněji, účinněji, bez vedl. následků léčeny.
  Doporučuju ti trochu skromnosti a slušnosti vůči ostatním, chováš se jako fanatik zbavenej notné dávky zdravého rozumu a plnej neoprávněného hněvu.V jádru takovej určitě nejsi, jsi dost inteligentní, ale to je samo o sobě dost na hovno, znám lepší hodnoty, adios..
  Na reakce už asi nebudu mít čas.

  • Kolemjdoucí napsal:

   to Masrtin: teď trošku rozeberu já tebe, když si troufáš rozebírat ostatní. Tvoje názory jsou jako vystřižené z brožury Strany zelených. Z venku zelené uvnitř rudé, jako melouny. Už by jste si měli uvědomit, že vaše teorie o tom jak je výchova a prostředí důležitější pro inteligenci než přírodní výběr a genenticka informace každé rasy je milná.

   Afričani kvůli kterým brečíš by bez vymožeností západního světa válčili s oštěpama, místo mobilu by používali tamtamy a místo ledničky kokosovej vořech. To že jsou doteď vykořisťovaní a je jen díky jejich vlastním blbosti, kterou mají zákodovanou v genech. Průměrné IQ si vyhledej... A masakry vakcínami, plundrování nerostných zdrojů se děje v různé míře všem na celé planetě, tak si nestěžuj.

   V tom, že se ubíráme špatnou cestou, kterou popisuješ (neobnovitelné zdroje, výdaje na armádu, masakrování zvířat...) máš pravdu. Ale protože tvoje politické přesvědčení je zdá se již dávno 100% vytvořené. Budeš řešit neustále následky, ale nikdy neuvidíš ty příčiny těchto následku na které dnes už mnozí hlasitě upozorňují. Bohužel.

   • Justass napsal:

    Kolemjdoucí - no Vy jste fakt jenom člověk, který jde kolem. Třeba ono s těmi Afričany. Jednak My bělouši z nich pocházíme. Oni jako první na zeměguli vyráběli železo, když My bělouši jsme běhali po jeskyních s kyji. A nebít nás běloušů s tím zotrokařením a zkolonizováním Afriky ze které nám celý ten náš pokrok Afrika ( a mnohé jiné kontinenty) do značné míry financovala, tak jsme se možná s těmi kyji oháněli dodnes. Chce to hlavně víc skromnosti, pokory a vědění - ne jen tak se potulovat kolem a semo tamo plácnout nějakou hloupotu.:-)

    • Hag napsal:

     Urcite si precitate knihu Pochod Titanov.
     Odkial mas tu blbost zo zelezom?

     • Justass napsal:

      no, byli to Núbijci jako první. Potom se to přes Egypt dostalo na Arabský poloostrov a do oblasti dnešního Iráku a Iránu. A až posléze přes Turecko do dnešní, resp. tehdejší Evropy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!