Čo sa stalo v Debalcovskom kotli, prečo do Ruska prišli lídri krajín Európy

1423425667_debalcevskiy-kotelJe to zaujímavé, keď sa začala pasca v Debalceve uzatvárať, tak začali európski politici kričať o okamžitom dodržiavaní dohôd z Minska a urýchlene prichádzajú do Kyjeva I Moskvy s cieľom vyjednať prímerie. Nezabudnime ale, že oblasť Debalceva pred tým, ako sa stalo pascou pre takmer 8 000 ukrajinských vojakov ukrajinská chunta považovala za nástupný priestor pre grandiózny útok ukroarmády voči DNR a LNR.

Do regiónu sa sťahovalo gigantické množstvo zbraní, munície a vojenského materiálu. Tento fakt potvrdili aj Opolčenci, ktorí obsadili Uglegorsk a len v tomto meste obsadili množstvo skladov s vojenským materiálom, vrátane materiálu americkej provenencie (Nie sú zatiaľ k dispozícii fotografie a Opolčenci nekonkretizujú o aký materiál ide –ak by bol letálny – smrtonosný americký materiál vo väčšom množstve, určite by ho na ruských servroch ukázali. To že nejaký žoldnier bojuje s americkou zbraňou, lebo je na ňu zvyknutý Rusi neberú tragicky – aj tak toho žoldniera pravdepodobne eliminujú.. To iba usa a eu híka nad každým Kalašnikovom a Fagotom a považuje ho za prejav znásilňovania mieru a slobody – poznatky prekladateľa).

Materiál v skladoch, ktoré Opolčenci obsadili, pochádza z krajín bývalej Varšavskej zmluvy. Stratiť však také množstvo materiálu, ktorého transport a dovoz na Ukrajinu stál USA a EU stovky miliónov dolárov a od ktorého si USA a jeho spojenci sľubovali že napomôže vojenskému víťažstvu nad Putinom, určite rozrušilo Západ. Nikto by sa nemohol diviť, keby otvorene vedenia bojových operácii zo strany ukrajinského velenia označili ako vrchol idiotizmu.

A v tejto fáze uzatvárania Debalcevského kotla vstúpili do hry lídri EU s cieľom zastaviť ofenzívu Opolčencov, vytvoriť demilitarizovanú zónu, vrátiť sa k Minským protokolom a zachrániť tak vpodstate množstvo zbraní a munície o ktoré by po likvidácii Debalcevského kotla nenávratne prišli. A možno sa v oblasti Debalceva objavia aj kazetové a fosforové bomby cudzej výroby, ktorými ukroarmáda ostreľuje obytné štvrte Donecka a iných novoruských miest.

Zdroj: http://politikus.ru/events/42647-chto-proizoshlo-v-debalcevskom-kotle-pochemu-v-rossiyu-priehali-lidery-veduschih-stran-evropy.html
17 Komentářů k Čo sa stalo v Debalcovskom kotli, prečo do Ruska prišli lídri krajín Európy

 1. Jirik napsal:

  Сводки от ополчения Новороссии
  09.02.15. Сообщение от штаба МО ДНР.

  „Дебальцевский котел можно считать официально закрытым. В ходе боевых действий на Дебальцевском направлении силами ополчения Донецкой народной республики 9 февраля в 9:25 освобождён от украинских силовых структур и взят под полный контроль населённый пункт Логвиново, непосредственно примыкающий к дороге из Дебальцево на Артёмовск. В настоящее время данная стратегическая трасса, по которой осуществлялось снабжение боеприпасами и техникой окружённой в Дебальцево украинской группировки, полностью перекрыта подразделениями армии ДНР. Устанавливаются блокпосты и огневые точки для недопущения прорыва по трассе вооруженных формирований Украины.“

  Ниже официальная утренняя сводка по боевой ситуации от Эдуарда Басурина.
  PŘEKLAD:
  Shrnutí milice New Ruska
  9.2.15. Poslal zaměstnanců MO DNR.

  „Debaltsevsky kotel lze považovat za oficiálně uzavřen. V průběhu vojenských operací ve směru Debaltsevskom milic Doněcku lidové republiky 9. února v 09:25 propuštěn z ukrajinských bezpečnostních sil a vzít plnou kontrolu lokality Logvinova, přímo přilehlý k silnici z Debalceve na Artiomovsk. V v současné době je tato strategická cesta, po níž provádí zásoby střeliva a vybavení obklopeni Debalceve ukrajinských skupin, zcela zablokoval vojenských jednotek dní., zřízeny kontrolní stanoviště a postavení zbraní, aby se zabránilo průlom v ozbrojených silách silnicích Ukrajiny. “

  Následující ráno oficiální shrnutí bojové situace z Edwarda Basurina.
  https://vk.com/strelkov_info (2 videa)

 2. Alfa napsal:

  Ono i velení Ukrajinské armády může dělat schválně nešikovné, protože nesouhlasí s novým fašistickým řežimem, a nepřísahali věrnost novému režimu. Fakticky jsou vázáni slibem plnit zájmy Ukrajiny a né fašistického puče.

  • to je jedno napsal:

   To mě taky už napadlo. Ale může jít i o kombinaci jiných dalších faktorů. Odhaduji: 1. Opolčenci brání svou zemi a jejich army je složená z přemotivovaných dobrovolníků * taková menší armáda je vždy lepší, než velká z odvedenců, kde velení je neefektivně zatíženo nutností velit neochotným diletantům. 2. Samo velení není dostatečně vycvičeno, neb posledních 20 let na to kašlalo. 3. Samo velení je zatíženo osobními problémy. Třeba korupční činností, nechutí sloužit oligarchům nebo nesouhlasem se současným vedením státu. 3. Osobní etické problémy dále vedou k chybám na frontě. Člověk je v podvědomí dobrý, a když páchá zlo, chce se nevědomě za to nějak potrestat. To je podle mě ten hlavní důvod proč Hitler prohrál již vyhranou válku, a nyní se historie opakuje.

 3. Dunčo napsal:

  Tie zbrane už boli odpísaná položka na frontu. A skutočný dôvod návštevy Nemecka a Fr.v Moskve? Preklepnúť Putina a navešať mu buliky. Putin je dobrý hráč. Západ ho podcenil a teraz sa škrabú. Dnes Mrkalova letela do SSA referovať jak pochodila v Moskve. A Putin sa jej smeje.

 4. Dunčo napsal:

  A na fotke sedia za stolikom jak v bufete na Mlynskych Nivách. Vypovedna hodnota fotografie je jasná.

 5. Žabák napsal:

  Putin je v současnosti největší státník světa. O tom žádná. Ale další důležitá věc na kterou nezapomínejte je odvaha a odhodlání Novoruska. Když sleduju ty dokumenty z bojových akcí tak čumim jak umim. Nikdy v životě sem neměl před nikým takovou úctu jako u opolčenců.
  Aktualita: Dnes v noci raketa Točka-U zasáhla něco v Doněcku. Možná chemička nebo sklad munice, nevim. Exploze jak prase. Někdo už si myslel, že to je atomovka, ale je to Točka-U.
  https://www.youtube.com/watch?v=GYwbUCkVsBA

 6. geronimoh napsal:

  Já měl zazlé našim politikům, že posílají naše staré tanky T-72 Ukroušům a oni je takto fikaně, zřejmě po poradě s jasnovidcem, poslali Novorusům :)

 7. trávodlak napsal:

  sou to modernizovaný T-72… a je jedině dobře že nakonec skončej v dobrých rukách :D

 8. trávodlak napsal:

  aspoň jim je UK zahřejou…

 9. Anna Kováčová napsal:

  Putin je pan statnik,ide mu len a len o dobro Ruska.Treba si pozriet hlavne spravy,kde je vsetko popisane o tom ako USA planovala základne na Kryme.

 10. bb napsal:

  len preco lezu za putinom?? novorosija ma svojich volenych zastupcov tak na buduce treba ist tam

 11. Josef Švejk napsal:

  Paní Dorothea a prezident Holande (frantíky něžně zvaný „Měkké Varle“) jeli do Moskvy dát Putinovi ultimátum. Uvedli to oba světové deníky Wall Street Journal i Novinky.cz! V Debalcevském kotli je umístěná 7. americká flotila a Putin by tedy neměl přepínat trpělivost velkého náčelníka z bílého baracku!

  • juraj napsal:

   Počuj, si si istý tou flotilou? Vieš, dostať námorné lode do vnútrozemia je predsa len kus problém… :-)

 12. JIRI KOLEK napsal:

  S tim Vanguardem je to moc zajimave je to posledni zpravodajstvi, jeste to doprekladavam. Vypada to na zpravu c.1, ktera bude opet pusobit tmelivym zpusobem na evropske diplomaticke vztahy smerem proti-americkym zajmum. To, ze tam Kolomojsky dela vrazdenim misto pro asi 1 milion zidovskych kabalistu z Bohemia Grove se vi uz nejakou dobu. Vyznam te zpravy je spis v dalsim dukazu proti nim Kongresu a Obamovi:
  Valku na Ukrajine zacali Sioniste z Uradu Statu US a Vanguard Corporation na prikaz vytvorit Nove Chazarsko a zacit III. Svetovou valku tim, ze prinuti Rusko, aby poslalo oficialni vojenske jednotky na Donbass.

  Vice nezpracovanych informaci od Rusu:

  1. Vanguard Corporation tiskne miliardy “spickovych” falesnych dolaru a plati zoldaky Greystone, Academi, nektere jako ABC groupe, etc.. Taky bylo nekolik malo zamestnancu Vanguard Groupe zaroven zamestnanci Uradu Statu US a tito meli pristup k miliardam vytistenych dolarovych bankovek, ktere vypadaly lepsi nez opravdove dolary.
  2. Zamestnanci Vanguard Corporation meli autobusy plne techto falesny dolaru (miliardy), a financovali obe strany ukrajinske valky velkym poctem zbrani od Ukrajinske Armady a na regulernim zaklade je tak poskytovali Novorosijskym (Donbasskym) milicim.
  Aby se dostali k dolarovym bankovkam, dustojnici Ukrajinske Armady a vojaci prodavali svoje zbrane do Novorosijska. Jinymi slovy, vlastnim cilem teto akce bylo to, aby se zavrazdilo na Ukrajine co nejvic lidi bylo mozno.
  3. Zamestnanci Vanguardu rozhazovali falesne dolary po Ukrajine skrze bankovni sit, ktera patri ukrajinsko- chazarskemu oligarchovi Igoru Kolomojskemu, ktery je prezidentem Evropske Zidovskeho Kongresu. Mesto Dnetropetrovsk (hlavni mesto Sionisticke Kaspicke Spolecnosti na Ukrajine). Igor Kolomojski take vlastni nekolik letist , vcetne Dnetropetrovskeho, ktere monitorovalo let Malayskych Aerolinek 17. cervence, 2014. On take financuje bojovy a sadisticky batalion Dnepr-1, ktery se dopustil masovych vrazd na uzemi Novorosije a take tito zoldaci z Dnepru-1 byli vyplaceni z techto falesnych dolarovych bankovek. Vsechny banky v Dnetropetrovsku jsou plne techto falesnych dolaru.
  4. V teto situacio uz nikdo nevi, jake mnozstvi penez z Federalnich Rezerv je jeich vlastni vyroby a jake mnozstvi je falesnych dolaru vytistenych Vanguard Corporation. Nekteri specialiste si mysli, ze to konkurencni hraci naridili “sestrelit” Vanguard Groupe se sceny. Ackoliv vedouci osobnosti Vanguard Group a dalsi bankovni specialiste ve vyssich postech sdelili, ze vlastni investori – prispevatele Vanguard Group jsou vlastnici Federalnich Rezerv a ti podporuji toto prohlaseni.
  5. Zamestnanec Vanguardu, pan. Peter Van Buyrren (prijmeni muze byt s chybami) mel nejaky vazny kompromitujici material proti Vanguard Group ……………

  vsechno to dam jeste dnes na Bena…je to jeste vic…dejou se veci :-)))

  pozdrav vsem jk

  http://benjaminfulford.net/2015/02/07/the-war-in-ukraine-was-originated-by-zionists-of-the-state-department-and-vanguard-group-in-order-to-create-new-khazaria-and-start-wwiii-by-forcing-russia-to-bring-military-forces-to-donbass/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!