Svodka od výzvědně-diverzní skupiny „Betmen“: Americký vrtulník „Apač“ útočil na opolčení u Děbalceva

plastunSituace u Děbalceva – souhrn velitele skupiny Betmen Plastuna. Pozdě v noci jsme se konečně spojili s Plastunem a podařilo se nám zjistit, jaká je nyní situace u Děbalceva, - informuje Alexej Čmilenko.

Plastun nám po telefonu vyprávěl o operační situaci na frontě. Ukrajinské dělostřelectvo a raketové systémy provádějí nepřetržité ostřelování pozic domobrany, jsou ztráty. Velitel roty také informoval o tom, že pozice armády LNR byly atakovány americkým bojovým vrtulníkem AN-64 „Apač“, který byl řízen profesionální posádkou.

Plastun dále řekl, že vojákům nejvíce chybí komunikační prostředky, ale nebudou se bránit ani teplým botám a oblečení.

Upřesnění: AN-64 „Apač“ je hlavní bitevní vrtulník americké armády od poloviny 80. let.

Zdroj: http://rusvesna.su/news/1423359810
17 Komentářů k Svodka od výzvědně-diverzní skupiny „Betmen“: Americký vrtulník „Apač“ útočil na opolčení u Děbalceva

 1. smerko napsal:

  Jak tam je apač tak maji kluci co dělat aby přežili! To je stroj na masové zabíjení! Pekelnej stroj... Nejlépe by udělali kdyby ho co nejrychleji zničili jinak bude tolik obětí ze to ani není možné!

  • geronimoh napsal:

   Pokud jim Novorusi byli schopní sestřelit SU-25 a balistickou raketu Točka, tak jim můžou sestřelit i Apač. Obzvlášť jestli mají protiletecký systém Pancíř, jak se tu někde psalo. Otázka je, kdo pilotuje ten Apač ? Že by se už Ukrouši zaškolili ?

  • Majer napsal:

   Nechci si vyjímečně zastávat ani jednu stranu, ale s tím Indiánem Apačem an-64 to bude asi trochu přehnané. Jednak tento vrtulník je velice drahý, ale hlavně potřebuje mít velké logistické zázemí. A to není fakt sranda. To by sami ukrouši nezvládli. Nemám tu moc prostoru na dlouhé vysvětlování, ale určitě je to blbost. Vždyť ani ty ukrajinští blbouni nejsou schopni použít pořádně vlastní letectvo. Podrobněji někdy příště.

   • Robo napsal:

    Tiež mi "to nevonia" - môže to byť súčasťou dezinformácie pre nás.
    Apač je príliš nápadný a príliš typický pre US a US tam oficiálne žiadne zbrane nedodáva..

   • geronimoh napsal:

    Majer:
    Ukrajinské letectvo:
    Ukrouši měli dle ruských zpráv asi 400 letadel, z toho 30 bojeschopných. Teď už míň. Kdyby ho víc používali, tak už ho možná nemají vůbec.

   • pavelka70 napsal:

    Ledaže by si chtěli Amíci otestovat a vylepšit vlastnosti Apače v konfrontaci s ruskými zbraňemi. V Iraku to bylo podobné, a možná všude. Tam už nějaká vysoká cena těchto strojů nehrá roli, když jde o testy. Počítám, že za pár dnů budou k testování i jiné US technologie. Ale furt nějak nemůžu zapomenout na "test" US lodi v Černém moři ruskou stíhačkou....

    • geronimoh napsal:

     Apač už je vlastně zastaralý vrtulník. Ruský analog MI-28 je mezinárodně hodnocen výš. Apač měl být nahrazen vrtulníkem Komanč. Ten měl být "neviditelný", ale po nákladné vývoji zjistili, že neviditelný je jen pokud ho natřou načerno a zavřou do tunelu.
     Pokud by ho USA chtěly vyzkoušet například proti systému Pancíř, kterým údajně Novorusové disponují, pak by tu ta možnost byla. Nicméně USA už musí mít obrázek udělaný, když o spoustu z nich přišly v Iráku a Afghánistnánu.
     Viz vtip :
     Interview s iráckým rolníkem, který sestřelil americký vrtulník Apache:
     "Letěl mi nad hlavou. Zamířil jsem, vystřelil a sundal ho. Vzápětí letěl další. Zamířil jsem, vystřelil a sundal i toho. Pak mi ale došly náboje, a vrtulníky pořád lítaly a lítaly."

     • geronimoh napsal:

      Ještě mě tak napadá, proběhl tu článek o tom, že Ukrouši mají slíbené peníze za každého zabitého Novorusa, jejich techniku apod.
      Rusko by mohlo vypsat odměnu na zabitého Ukrouše a oni by se nejspíš postříleli navzájem :)

 2. Věra napsal:

  Chudáci kluci,taky by potřebovali něco takového,nebo je tam vystřílí jako kuřata.A někdo nám chce namluvit,že tam nejsou cizí žoldáci.Poroš už nic neovlivní te je tam jen jako kašpar,tam vládne,Jacoš,Avakov a Pravý sektor,tyhle skupiny by bylo třeba vystřílet,jinak nebude klid.

 3. Josef Švejk napsal:

  "Video" neříká vlastně vůbec nic. Dva pánové si povídají, toť vše.

 4. V3S napsal:

  doufejme ze priste uz bude Porky ukazovat strepiny Apache

 5. Kolemjdoucí napsal:

  Může mi autor tohoto článku zavolat? Vlabi, právě mi zahradu bombardoval Junkers 88 a dvě Stuky se sirénami pod křídly. Nemohli by jsme o tom natočit nějaké video pro NWOO? Fotky už mám...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!