Mladosť – pochabosť. Objavili sa fotky „Ríšskej kancelárky Merkelovej“ v kruhu neonacistov

1423522870_1574497_600Hnutie Anonymous v Nemecku opublikovalo sériu fotografií, na ktorých sa dnešná nemecká kancelárka Merkelová, na fotografiách z roku 1993 ešte len „Frau Merkel“ nachádza v družnej debate so skupinou nenoacistov. Fotografie Árijcov, vrátane Merkelovej pochádzajú z roku 1993 a sú z neonacistického mládežníckeho centra Elbterrassen v Magdeburgu

Politická kariéra dnešnej nemeckej kancelárky je pozoruhodná. Začala ako komunistická funkcionára v Nemeckom zväze mládeže FDJ (zväzáčka), potom pracovala ako špión NDR v Západnom Berlíne, v 90 rokoch sa stretávala so skinheadmi a nakoniec sa stala kancelárkou Nemecka.

Po objavení sa fotiek samozrejme nemecké kádre urýchlene začali podávať vysvetlenia – Merkelová na fotkách nie je ako sympatizantka hnutia, ale pracovala s mládežou, ktorej sa snažila objasniť hrôzy fašizmu a odviesť ju z cesty pravicového radikalizmu. K tomuto činu sa odhodlala, pretože krátko predtým členovia tejto skupiny zavraždili miestneho antifašistu Torstena (umlátili ho basebolovou pálkou).

Ako kancelárka perlí Merkelová dnes na „inú nôtu“. V Bundestagu sugestívne prehlásila, že „antisemitizmus je občianskym dlhom všetkých Nemcov“. Oznámila aj, že pošle na Ukrajinu nemeckých vojakov, „pretože sa prestala báť analógii s II. Svetovou vojnou“.

1423522926_1574281_600

O tom že jej analógie s II. svetovou vojnou nerobia žiadne problémy a nevníma ich ako negatívum svedčí aj skutočnosť, že ani slovo nepovedala proti fakľovým sprievodom v Kijeve, pálení kníh, vraždení „neárijskej moskaľskej svoloče“ a podobne. A možno len „Reichskanzellar Merkel“ túži po obnovení novej Tisícročnej ríše...

Zdroj: http://politikus.ru/events/42799-poyavilis-foto-reyhskanclera-merkel-sredi-neonacistov-ubiyc.html
62 Komentářů k Mladosť – pochabosť. Objavili sa fotky „Ríšskej kancelárky Merkelovej“ v kruhu neonacistov

 1. Contumax napsal:

  Svině...!!!

  • Contumax napsal:

   Těch fotografií musí někde být povícero...
   A náhoda to nebyla ani náhodou, protože náhoda neexistuje...
   Vidí se kam až zavádí....

  • Definitiva napsal:

   Povedal Contumax, jasne a krátko. Politika je tá najväčšia sviňa. Pocitovo sme tak vychovaní, že sviňa. Lenže svine sú ušľachtilé tvory, cítia, myslia, nevedia klamať a škodiť. Prirovnanie ľudskej spodiny ku zvieratám nesedí, lebo aj to "najhoršie" zviera je ušľachtilejší tvor, ako človek.

   Skôr treba hovoriť o zvieracej duši v ľudskej schránke. Takáto duša dostane nažrať, má sa kde vyspať, má čo obliecť a tým sú potreby duše naplnené. Ľudská duša od dôb Sumérov uviazla, jej vývoj sa zastavil a produktom takýchto ľudí s dušou zvieraťa je sociálne parazitická Západná anglosaso židovská civilizácia. Tá rozvinula technosféru a zvieracie duše postavila do role otrokov, biorobotov, ktorí sú programovaní technosférou, počítačmi, mobilmi, TV. Ľudský rozum nie je potrebný, stačí stlačiť tlačítko a počítač všetko vyrieši. IQ ľudí sústavne klesá, lebo človek je riadený počítačmi a nepotrebuje používať vlastný rozum.

   Vyspelá technosféra je príčinou degradácie ľudského ducha a takáto degradácia ducha je aj príčinou konfliktu na Ukrajine. Na čele s USA na večné časy a nikdy inak k rýchlej záhube ľudstva.

  • Contumax napsal:

   Definitivo
   To je obrazně, to přirovnání o praseti je známé, že žere vlastní výkaly nebo jiných živočichů, prase žere i zdechliny a stalo se že rozrhalo a sežralo malé dítě, prase je kopofrag a tudíž patří mezi nečistý zvířata, nemělo by se konzumovat protože obsahuje škodlivé látky jako třeba kyselinu močovou...

   • JJ49 napsal:

    Contumaxi, nevím co do tebe vjelo, že jsi tak zaujatý proti tvorovi, který je na vyšší úrovni než leckterý člověk viz Porošenko! Prase nemůže za to, že mu dal člověk takové jméno a že ho spojuje se špínou do které ho právě člověk uvrhl.
    Můžu ti říct, že má li tento tvor vytvořeny podmínky, tak se udržuje v čistotě, což někteří lidé nedělají i když k tomu mají lepší možnosti. A i ta prasečí máma má ráda svoje selátka narozdíl od lidí, kteří dokážou své děti zabíjet. A můžu ti říct, že budeš nucen žít v takových podmínkách jaké leckdy člověk připravuje těmto tvorům tak budeš, s odpuštěním, žrát to samé!

 2. Ridge napsal:

  Kam vítr, tam plášt.

  A takovýhle svině vedou státy, vstříc "lepším zítřkům".

 3. Contumax napsal:

  A vůbec Anonymous se nějak odmlčeli...

 4. B napsal:

  To nebylo jen u fotek.

 5. janhonza1 napsal:

  Ta byla ale hnusná!! Ne žeby dnes vypadala dobře, ale ten náckovskej ksicht tam byl, je a bude!

 6. Kolemjdouci napsal:

  Chápu, že ji chcete očernit za každou cenu, ale proč by polska židovka chodila se skinheads? To, že mě na ulici vyfotí s bandou černochů, za mě dělá černocha?

 7. sibolet napsal:

  Říká se tomu mladistvá nerozvážnost...Měli jsme tu kandidátku na politickou funkci paní Bochníčkovou,zvanou DOLLY BUSTER,sám jsem díky MLADISTVÉ nerozvažnosti byl na BORECH za paragraf 109/A pro dnešní NEROZVÁŽNÉ a vše hned zatracující NESLÝCHANÝ PARAGRAF,zvaný POKUS OPUŠTĚNÍ REPUBLIKY...

  • Contumax napsal:

   Sibolet
   Mladickou nerozvážností Ti mladík dá půllitrem do hlavy a co budeš potom říkat...???
   Takovýhle nerozvážnosti bych tedy v žádným případě neomlouval...!!!

  • geronimoh napsal:

   sibolet :
   Byl jsi mladý a hloupý, myslel sis, že na tebe někde čekají. Nebudu rozebírat svobodu stěhování, kdyby vás bylo hodně, tak by vás začali vracet, o tom žádná.
   Kdo je probůh Bochníčková a co má společného s Merkelkou či NWOO ?

   • Contumax napsal:

    Geronimoh
    Bochníčková je porno čubka a dala si jméno Dolly Buster, no hnus , někde jsem ji zahlídl v té nazi TV nova...

    • geronimoh napsal:

     Contumax:
     Dolly je dost hrozná, zahrála si v některém z Kameňáků.
     Siboleta asi na Borech bili do hlavy

     • Contumax napsal:

      Geronimoh
      Tos mě rozesmál, měl jsem obrovský štěstí co, že jsem těm kameňákům byl ušetřen...???

     • Contumax napsal:

      To není bezdůvodně, pane Chytréj...!!!
      Navíc masochista a humáč natolik nejsem, že mě to bude jedno, že vysoce postavená osoba může mít na svědomí miliony lidí !!!
      A budu tvrdit, že ona za to nemůže...
      Napadá mě jestli za Ukrajinu vlastně nemůžu já ... a ještě o tom nevím ... ???

 8. Vaše jméno napsal:

  Když se pozorně zadíváte do ksichtu té špinavé fašounské kurvy, uvidíte v ní rysy Adolfa Hitlera. Podle mě je to utajená příbuzná z jeho pošahané rodiny a nacismus má v krvi. Proto podporuje Kyjev a bude i dál až do další války v Evropě.

  • Contumax napsal:

   Vaše jméno
   Psychopatům se časem zrcadlí ve ksichtech jejich zlo, takže může to tak i být , jak píšeš...

  • Contumax napsal:

   JJ
   O fotografie nejde, jde o to co ona dělá ???
   Dělá to co má dělat ???
   Kdyby dělala co má, neměl bych proti ní ani slovo ale, když si uvědomím a asi víc než Ty nebo ona, co to je za zloprdbabu tak mě chytá amok ...!!!

   • Jan Jinsky napsal:

    A jak je možně, že ty víš, co má dělat? Máš patent na pravdu? Nebo si jen myslíš, že víš, jak ostatní mají žít? Takových už bylo - a většinou to vedlo ke katastrofě...

 9. Jan Jinsky napsal:

  K fotkám se vyjadřovat nebudu, protože netuším kdy a jak byly pořízeny.
  Co je ale typické je zdejší diskuse - plná nenávisti. Pánové a dámy, je třeba vás dále držet co nejdále od jakékoli moci v takovýchto rezervacích, kde můžete psát své nenávistné výlevy.

 10. Miroslav Kelnar napsal:

  židovka se sympatií k nacismu, to je přesně, co je ted´ na Ukrajině v podobě Porošenka a Jaceńuka, oba žídé podporující nacismus

 11. Lord ofthesith napsal:

  To je ale držka.Fuj.Když si vzpomenu že nedementovala ty Jacetrkovo kecy o tom kdo začal válku tak je mi hned jasný že s náckama peče.

 12. doktor napsal:

  Bože, ta je škaredá.....Jinak prase je inteligentnější než pes a má geneticky mnoho společného s homo sapiens (tím homo nemyslím 4%)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!