Na Ukrajině bojují jednotky států NATO

ukraine.nA je to venku! EU se snaží osvobodit své vojáky z Děbalcevského kotle. Podle informací z kruhů blízkých Ruské zpravodajské službě a z novoruských zdrojů se v Kotli u Děbalceva nenacházejí jen ukrofašistické bandy, ale i pravidelné jednotky NATO, jejichž podíl činí zhruba 25% všech obklíčených, celkem 2.200 mužů. Skutečným důvodem horečné kyvadlové diplomacie prezidentů a kancléřů velkých evropských zemí je tedy fakt, že v Děbalcevském kotli jsou uzavřeni i příslušníci pravidelných jednotek NATO.

1. Americké speciální jednotky – asi 100 mužů. >

2. Příslušníci výsadkářských jednotek z Velké Británie – asi 100 mužů.

3. Příslušníci cizinecké legie z Francie asi 100 mužů. >

4. Vojáci z Polska – asi 100 mužů. >

5. Vojáci z Izraele – 30 mužů. >

6. Chorvatští vojáci – 30 mužů.
Je ještě mnoho dalších vojáků z různých soukromých armád, naverbovaných v různých zemích: Litevci, Estonci, Kosovští Albánci, Gruzínci, Bosňané, Turci, Švédové, Finové, Dánové… Němci mezi obklíčenými nejsou. Německá vláda ovšem operaci kryje a financuje. Zhruba 700 zahraničních vojáků bylo již zachráněno, prošli přes humanitární koridor maskováni jako civilisté. Ukrajinci jsou ale odsouzeni k smrti nebo do zajetí. Prostě potrava pro kanony.

Otázka zní:

Jaké podmínky budou či byly vyjednány, aby byli západní vojáci zachráněni? Že by mír a kompletní stažení fašistů z Novoruska? Žaloba na teroristu Porošenka? Změna režimu v Kyjevě? Uvidíme…
66 Komentářů k Na Ukrajině bojují jednotky států NATO

 1. Petr napsal:

  Já bych rád aj nějaký důkazový materiál. Anebo zdroje těchto informací.

 2. Jirik napsal:

  To už jsme dva.

  • Tykva Bukvatyr napsal:

   Ak dôkazy sú a Nemecko a Francúzsko sa budú stavať na zadné, Rudi ich uverejnia. Takto ešte dávajú možnosť NATO, aby nestratila úplne svoju tvár, ak ešte nejakú vôbec mala.

 3. Zed napsal:

  To je jasné, že o mír nejde. Taky veškerá diplomatická aktivta začala, až když bylo jasné, že UKRARMI je i přes veškerou podzimní přípravu a vyzbrojování ze strany NATO opět v v koncích. V půlce prosince byla na východní Ukrajině uzavřena po několik dní letiště a tajně se tam vykládla vojenská technika NATO včetně obslužného personálu. O měsíc později, když tuto techniku stačili rozmístit, tak jakkoliv separatisté žádali mezinárodní organizece a pozorovatele o zprostředkování jednání a upozorňovali na možnou ofenzívu ukrajinské armády, nic se nedělo, dokonce byla bohorovně zrušena již naplánovaná jednání. Bohu dík, separatisté však přeze všechno dokázali toto obklíčit a tak až nyní přichází na řadu mírová jednání. Po rok staré názorné ukázce, jak si Německo, Francie a Ukrajina představují dodržováni smluv, nemám k podobným jednáním za dané situace vůbec žádnou důvěru. Je to opravdu jen snaha zabránit obrovské blamáži západních politických loutek. Merkelové i Hollandemu asi pěkně lepí.

 4. Tykva Bukvatyr napsal:

  Dúfam, že tam aj ostanú. Nadobro.

 5. Vaše jméno napsal:

  Byl bych raději, když opolčení všechny tyto NATO zmrdy pozabíjí, některé zajme a natočí-zveřejní spouty videí vyslechů, ukáže jejich pasy atd.

  Na tuto fašistickou NATO špínu platí jen hrubá síla, hlaveň kalacha u hlavy, případně kulka mezi voči.

  • Contumax napsal:

   Vaše jméno
   Žádný kompromisy !!!

   • Che Kollar napsal:

    veru podla mna by skor urobili lepšie ani nie zabiť spravať sa k nim s určitou tolerenciou sice ie ako napr k nedobrobolnim odvedencom co su slovania ale k neslovanom v tichto konfliktoch pristupovať tvrdšie vysiche ani zverenenie samozrejme ale donutit ich spravit sima velki proces ako s teroristmi podobní noimbergskemu poukazovť previsť ich pkne po mestach ako fašistou po rudom namestí a potom dostat doživotne galeje roboti ako odminovanie opravi infrastrukturi kulk o hlavi je moc jednoducha nahrava EU USA a izraeu na smeč to je moj nazor

  • Macjanti napsal:

   Nečekal bych, že voják NATO má v kapse pas.

  • Valenta napsal:

   Obdivuji jak se múžeš ponižovat když jsi Ty stejně člen NATO-Česká republika

 6. pavel napsal:

  Já bych to viděl jinak.Dost už bylo zabíjení.Zajmout vyslechnout natočit a uveřejnít všemi možnými prostředky.Pak soudit a odsoudit na 10 let prací na obnovu toho co zničili.A bez možnosti zkrácení trestu nebo amnestie.
  Bude tam potřeba hodně pracovní síly na obnovu Dombasu a tady by přecijenom nějaká byla a pouze za stravu.

  • weissbach napsal:

   Zcela správně!

  • Macjanti napsal:

   A ti, co je poslali – zaplatit škody

  • Masrtin napsal:

   naprosto souhlasím s Pavlem, ale jak by se to dostalo do záp. médií ? Je potřeba, aby to věděl celej svět, na You Tube
   je to dost málo. Já bych ty hajzly mučil, kdyby nechtěli vypovídat a museli by všichni mluvit a být posraní strachy..
   děkovat, že jim byl ušetřen život a pracovat v lágru jak mourovatí..

  • Milan napsal:

   Přesně tak, jejich výslechy zveřejnit na YT s jejich jmény v názvu a vzkazem rodinám. Tím by se pravda o aktivitách NATO šířila tam kam je třeba.

 7. otakar.podlucky napsal:

  Někteří diskutující svou nehumánností mi připomínají svého času zběsilou Tymošenkovou.Jsou to sice žoldáci(a Amíci řeknou,že jen dělali jen svou práci,jak často brebentí v Holywoodu),ale jenom lidi!

 8. Justass napsal:

  To. otakar.podlucký: Těžko, přetěžko uplatňovat nějakou humanitu na lidi, kteří za peníze(žold)jdou do cizí země uplatňovat vraždění nevinných. To pak humanita jde stranou a nastupuje pravidlo oko za oko. U zběsilé Julči to bylo tak, že ty kydy vypouštěla v době kdy ještě byly všechny oči v důlcích. Tedy pardon až na ty oči cca 80 nevinných fašistického masakru v Oděse- pro ni tím hůř!

 9. tarfin napsal:

  Děláte si srandu?? Kdyby tam bylo 200 lidí ze speciálních jednotek, tak se z obklíčení dostanou jak nic, přemýšlejte sakra. Tyhle informace jsou nereálné a cítím z nich propagandu

  • Justass napsal:

   To: tarfin- asi se moc díváte na americké filmy-agitky, které ukazují jak Rambové zachraňují svět. V takovém Vientnamu, například, bylo takových Rambů na 60 000 a komplet se vrátily domů v cínových kabátech. Takže to přemýšlení bych doporučoval spíš Vám.

   • sniper,30 napsal:

    Naprostý souhlas. Mám sice za sebou zakladní voj. službu ale po sledování bojových akcí na kose můžu naprosto s jistotou říct, že si to málokdo z nás dokáže vůbec přestavit.Jen tak na sebe střílet na vzdálenost 10 – 80 km. To se zamozřejmě netýká americkýho Ramba kterého jsem sice nikde jinde než ve filmu nezaznamenal. Ten nemá problém zlikvidovat stovky ožralých, zfetovaných. nadrogovaných a nevím jakých nepřátel ale jsem si jist že když by narazil kdekoliv na planetě na kohokoliv kdo brání svojí rodinu a svůj domov má težkej problém.

  • Marek napsal:

   Delta force, SEAL tam určitě nebudou. Možná tak bývalý příslušníci. Hlavně jde o to, že si nemůžou dovolit vést přímý útok. AK-47,74 nemají, proto ztráta jediného muže je může prozradit. Navíc, i ty speciální jednotky bez podpory ze vzduchu, satelitů, pozemního dělostřelectva nezmůžou nic proti skutečné armádě, jakou je nyní Novoruská, která tam má minometné oddíly, tanky, odstřelovače. Jediné jim zbývá doufat, že se v Minsku opět dohodnout na stažení a nebudou kontrolováni.

  • Slavo napsal:

   Máš pravdu samé keci a keci zblbnutý propagandou Geblsákov od Putina. NATO nie je najlepšia org ale to čo vystrájajú Putinovci s Lavrovom je ukážka napľutia do tvare diplomacie. Putin musel byt samozrejme dobrý žiak v KGB a isto si precital ako to myslel Stalin s WWII keď ho Hitler zo zúfalstva napadol o týždeň skôr. Skúste si prečítať Viktora SUVOROVA „Všechno bylo jinak“ a budete kukať ako ide Mr. Putin cez Stalinov kopirák. Propagandou, klamstvami, s maskou záchrancu. Ukrajinci nie sú čistý čo mu samozrejme nahráva do karát – korupcia a hranie sa na Pán a Pes do toho Oligarchovia čo je novy názov pre mafiánov. Niekedy treba čítať medzi riadkami a nebyť zaslepený alebo platený z východu. Všetci už dávno vieme o rusoch na Ukrajine len stále nemáme relevantný dokaz o vojakoch aliancie. A to že si Fy najímajú kontraktorov na ochranu je stará vec. Apropo v Minsku vyhral a bude mat ďalšieho vazala v rámci zmrazeného konfliktu sa nebude môcť Ukrajina nikam integrovať a v tých zmrazených veciach sú Rusi majstri na desaťročia vyradia krajinu co im nejde po ruke………

 10. malin napsal:

  když státy NATO tak horečně vyjednávají o míru, má to nějaký důvod, která se dotýká jejich aktivit, nebo ukrajinského režimu …

  • sniper,30 napsal:

   Když státy NATO, jinak kolonie židobolševické SSA chtějí mluvit o míru tak asi dostávájí hodně na frak. A medvěd už začíná být asi nas…..

 11. Robo napsal:

  na orgonet je článok u Putinovych slovách pri schôdzke s Merkelkou a Hollandom.
  Plán US zrejme vyjde (a to im do pol roka zlomí väz).

 12. pavel napsal:

  Všechny je pobit to

 13. mateju napsal:

  ako uz bolo spomenute bez podpory tie „elitne“ jednotky toho moc nezmozu. mne skor pripada nerealna informacia v clanku ze koridorom uslo 700 vojakov prezlecenych za civilov. to si robite prdel? snad si nemyslite ze ti ludia prechadzali cez ten koridor bez kontroly. na nejake vynimky by som veril ale 700 ludi by muselo mat neviditelny plast harryho potera aby sa od tial dostali.

 14. Sir_Artus_Howard napsal:

  Pornošenkovi a všem jeho podporovatelům už konečně zvoní hrana !!!

 15. Palo napsal:

  Už víckrát jsem si všimnul, že „západní media“ horečně obviňují druhou stranu z toho, co právě dělají oni.

  Asi taktika či strategie vedení války na úrovni „demokratických“ medií. :]

  Schválně si na to dávejte pozor!

  Vážné to bude, až začnou obviňovat Rusko, že chce provést nějakou provokaci k vyvolání 3. světové války!

 16. Spravedlivý napsal:

  No jasně – to měl USSrael keců, když Rusko na své straně hranice přesunulo 10 tanků.
  Věřím že tam NATO je !!!
  ***
  Byl bych rád kdyby ZAJATCI NATO PROŠLI ULIČKOU HANBY V DONĚCKU !!!
  ..ABY JE TAM LIDI PŘIVÍTALI RAJČATY, VEJCI A KOPANCI !
  ***
  asi tam je opravdu někdo „významný“ – možná rezatý princ GB nebo Biden nebo Jacehňup !!!
  – hahaha – to bude ještě sranda – konečně se zasměje i lid Donbasu !!!

 17. novapalo napsal:

  Povstalci sú asi nepoučiteľní somári.
  Ak prepustili 700 zahraničných vojakov, tak je to neodpustiteľná chyba. Predsa jasne mohli každého zahraničného identifikovať, ako vedia rusky…….
  Jednania v Minsku nič nevyriešia, dokiaľ sa všetko nevyrieši vojensky. Je to totálna somarina a škoda sa tým zaoberať. Jediný spravodlivý výsledok jednania musí byť takýto :
  1. Novorosia vznikne ako samostatný štát a bude jej pričleneé celé územie Donecka a Luganska teda cca 2 – 3 krát väčšie územie, ako má v súčasnosti Novorusko pod svojou mocou.
  2. Ukrajina zaplatí všetky škody Novorosii, ktoré spôsobila touto vojnou.
  3. Ukrajina sa zmení na federatívny štát a rozdelí sa tak na rusky a ukrajinsky hovoriace časti. Dokonca aj Kyjev treda rozdeliť na dve časti.
  Všetko ostatné bude pre Novorosiu veľká prehra.
  Naopak, ak budú pokračovať vo vojne, tak s ekonomickou pomocou Ruska Novorosia so svojimi vlastnými vojakmi (bez Ruských) porazí do leta celú Krajinsku armádu. A potom si bude klásť podmienky ako víťaz. A Ukrajinský problém bude konečne a definitívne vyriešený.
  Teda samozrejme treba teraz povraždiť všetkých vojakov v Debaľceve a hlavne vojakov NATO!! To bude znamenať veľký psychologický šok pre ich nepriateľov.

 18. Libuše napsal:

  Mluví z Vás touha po krvi.To není dobře.Je třeba mít nyní
  velkou rozvahu,mozek v klidu.Věřím že ti,kteří nyní se sešli
  a vyjednávají,vědí co chtějí a mají vše promyšlené,že to jsou
  lidi kteří mají zkušenosti a nejsou to amatéři.Nechte je v klidu dělat svoli práci.

  • pavel napsal:

   pan Porošenko dělá svoji práci od svého zvolení ,ehm dosazení a nebudem tvrdit že ji dělá dobře ,že ne.

  • novapalo napsal:

   Ženy nemajú čo hovoriť do mužských vecí – teda do vojny. Ženy sú hlúpe sliepky a ten národ, ktorý klesol do tupej demokratickej emancipácie žien, je odpísaný na krach.
   Ženy sú od zrodenia tohto vesmíru určené na to aby slúžili a muži majú vládnuť. Tak to funguje na všetkých planétach v tomto vesmíre, kde vznikla inteligentná civilizácia.
   A USA so svojimi ídeami rovnoprávnosti hosexuálov, duševne chorej západnej emancipácie žien, agresívneho feminizmu duševne chorých žien, dokonca už rodovej rovnosti (to už nepochopí ani môj škrečok??),len robí všetko preto, aby aj tie sliepky ženy boli duševne choré.
   Ženy už boli duševne choré z kresťanstva a ženy, ktoré chodia do kostola jednoducho nie sú schopné normálneho, prirodzeného sexu. Ale západu a Rímskej skupine zloduchov ani zločinecké postupy Vatikánu už nestačia. A preto teraz presadzujú homosexualitu a rodovú rovnosť.
   Takže takto, homosexualita je duševná choroba a psychológovia a psychiatri, ktorí toto nevedia, nech okamžite vrátia svoje diplomi a idú naspäť do školy. Takže hosexualita sa nemá šíriť, ale sa má liečiť.
   A duševne chorá emancipácia žien, prichádzajúca k nám zo západu, je to isté. Vy muži, sa určite nežeňte, dokiaľ sa nezmenia súčasné západné degeneratívne zákony, pretože ináč prídete nielen o svoje deti, ale aj o svoje majetky a peniaze.
   Nemá význam, aby som tu rozoberal to, čo je geniálne analyzované v knihe „Demokracia je principiálny omyl“ od pána P.P. Kysuckého.

  • Dan napsal:

   Chapu Vas, Libusko, ale bohuzel ma pravdu. Krve zatim teklo opravdu velmi malo a lze to vyresit jen silově. Jednani nikdo respoktovat nebude, protoze kazdy chce, jednoduse receno, neco jineho, a zatim nebyl zlomen odpor jedne ci druhe strany…

 19. Žabák napsal:

  .

 20. Libuše napsal:

  Porošenko je pro mě zločinec, ale jsou tam jiní u kterých
  předpokládám, že budou chtít zastavit to vraždění,pokud do
  toho se nebude plíst zase USA.To je ten mor na naší planetě.
  Je třeba tohoto nacismu se především zbavit.

 21. Libuše napsal:

  Nevím, jestli je podle někoho prolito málo krve-50 000 obětí
  REAGUJI NA příspěvek, nic ve zlém-a jaký je dost.To je na kaž
  dém-jak je nastaven,Další příspěvek mluví o ženách jako o slu
  žkách, nemající rozum.Asi pán narazil a dopadlo to pro něj zle.Otázkou je,jak se k ženě choval.Z příspěvku vidím že to
  za moc nestálo.Jak kdo zaseje.tak sklidí.Nyní jde na horu po-
  malu a jistě ženská energie,která byla velmi dlouhou dobu pot
  láčena—proto vojny.boje.Blížíme se k Centrálnímu Slunci-
  lidé se probouzejí –přichází ŽENA -LÁSKA—TAK TO JE

 22. JJ49 napsal:

  novaplo! Mám takový dojem, že chorý si ty! Jak můžeš z huby vypouštět takové nesmysly?
  Nemáš pocit, že se názorově blížíš těm bestiím, které se násilně pokouší zmocnit tohoto světa na základě jakýchsi dementních teorií o čísi nadřazenosti?
  Tento svět je o ženě a muži a rodině a jestli tzv.křesťanská nauka hlásá něco jiného, je to jen reakční protilidská nauka, která se mimo jiné projevuje i jejich podporou fašismu! Nemálo černoprdelníků žehnalo Hitlerovým zbraním a nemálo válečných zločinců se zachránilo prostřednictvím křesťanské lásky církve svaté římské!
  Nechápu proč by žena neměla co mluvit do uspořádání světa ve kterém „ctihodní“ muži vraždí její děti, jejich muže, jejich blízké!
  Doporučoval bych ti aby ses probral! A s pánom Kysuckým už běž někam!!!

 23. Petr napsal:

  Ano,souhlasím, že by to chtělo info i z jiných zdrojů. Tento článek čtu již po 3-4…ale do písmene jako přes kopírák.

 24. cmelak napsal:

  Pánové, za vším je pouhá propaganda, jak z východu tak západu. Já si bohužel těch 40 let okupace pamatuju. Jen za Stalina padlo v takzvaném poválečném míru několik milionů lidí a kdo to tenkrát věděl. Buďte trochu soudný.

 25. geronimoh napsal:

  cmelak :
  Proč ty nejsi soudný ? Krom toho že víš o Stalinovi kulový, tak USA už se jednou v Rusku vylodili ( asi 60 000 mariňáků ), kdy něco takového udělalo Rusko ? Kolik válek rozpoutaly USA od konce WWII a kolik Rusko ?

 26. haw napsal:

  Bez důkazů se to píše ;)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!