Dodanie zbraní Kyjevu zo strany USA pravdepodobne privedie k víťazstvu Novoruska

original_bigMoskva 15.2.2015 – Ria Novosti. Ak USA pošle zbrane na Ukrajinu, najskôr to privedie k víťazstvu Novorusov – píše nórsky expert na medzinárodnú politiku Asle Toie v novinách Klassekampen. Expert tvrdí, že konflikt na Ukrajine je možné riešiť vojenskou cestou, čo však nepovažuje práve za najlepšie.

“Merkelová prišla k názoru, že konflikt na Ukrajine nemá vojenské riešenie. Nie je to celkom tak, existujú 2 vojenské riešenia – Kyjev zvíťazí, alebo Novorusi porazia Kyjev. Jediný problém tkvie v tom, že vyzbrojovaním ukrajinskej armády, ktorá nie je motivovaná bojovať podporujeme v dnešnej dobe víťazstvo LNR a DNR.” – tvrdí Toie.

Podľa nórskeho analytika treba hľadať mierovú alternatívu. Vojna je vždy najhoršie a posledné riešenie. Zdá sa, že jedna možnosť ako ukončiť konflikt na Ukrajine sa už črtá. Barack Obama sa v konflikte na Ukrajine sťahuje do úzadia a prenechal riešenie celého konfliktu Angele Merkelovej. Podľa slov nórskeho analytika je však možné že tým USA sleduje vtiahnutie Nemecka hlbšie do riešenia konfliktu a oslabenie EU.

Európa si neželá vytvorenie “novej Sýrie” vo svojích hraniciach a destabilizáciu celého regiónu. Naproti tomu niektoré kruhy jastrabov v USA sa nestavajú odmietavo k destabilizácii situácie v Európe pomocou ukrajinskej karty a k silovému riešeniu ukrajinskej krízy. Ktorá z možností sa presadí (vojenské riešenie alebo mierové riešenie) ukážu najbližšie týždne a mesiace.

Zdroj: http://politikus.ru/events/43286-otpravka-ssha-oruzhiya-kievu-privedet-k-pobede-opolchencev.html
5 Komentářů k Dodanie zbraní Kyjevu zo strany USA pravdepodobne privedie k víťazstvu Novoruska

 1. stefan goga napsal:

  pan Toie,ze sa tym zaoberate. Slovenska STV s panmi Dulebom, Simsonom atym novinarikom -maly v okuliaroch axpert na ukrajinu v tom maju davno jasno oni to maju rovno z ambasady amikov a ta vylucne voj. dodavky zbrani USA a Lajcak s Glvacom budu bojovat. Totiz SLOVACI v tom maju jasno verbunk nebude iba ak Sebej s Butorom a novinari ktori v tom maju jasno tiez

 2. Tartar napsal:

  Otvorené dodávky zbraní Kyjevu skutočne urýchlia víťazstvo Novoruska, pretože aj Moskva začne otvorene dodávať zbrane Novorusku. Kto asi bude v tej práci rýchlejší, presnejší a dôslednejší?

 3. aasxs napsal:

  Akorat to nepodporil tim, proc by to tak melo byt. Proc by to melo posilovat NovoR

 4. Definitiva napsal:

  Kto bude s tými USA zbraňami bojovať? Utečenci z Kosova?

 5. novapalo napsal:

  Tento Nór je somár.
  Viete, väčšina západných politikov, novinárov a iných mediálnych intelektuálov sú prakticky vždy somári.......
  Neviem, či sú skutočne somári, alebo sú len donútení propagovať somárske názory....
  Som hlboko presvedčený, že riešenie súčasných Ukrajinských problémov je len vojenské.
  Žiadne iné riešenie neexistuje.
  Ak nevyvraždíte zločincov, ktorí v súčansosti vládnu na Ukrajine, tak nič nevyriešite.
  Len totálny somár si môže myslieť, že so zločincami je možné uzatvoriť nejakú zmluvu?????????? A dokonca, že títo zločinci (teda akýkoľvek zločinci) budú dodržiavať nejakú zmluvu????????
  Ha, ha........
  Tak môže uvažovať len totálny debil demokratický........ Je teda všeobecne známe, že demokratické obyvateľstvo je totálne ducha neprítomné - teda sú to hlupáci.
  Nakoniec ako geniálne dokázal slovák pán Kysucký vo svojej knihe "Demokracia je principiálny omyl", že súčasný západne mysliaci svet je absolútne dezorientovaný a nechápu, že sú na nesprávnej strane - ale islam ich na západe už skoro naučí !!!! ha, ha.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!