Zacharčenko naposledy OSU nabízí vyjít beze zbraní. Jinak bude Děbalcevo Ilovajskem-2

zaharchenko-_0Představitel DNR Aleksandr Zacharčenko požádal o řádné stažení všech ukrajinských vojáků z děbalcevského kotle. „Režim příměří se vztahuje i na region Děbalceva, ve kterém zůstává zablokovaná mnohatisícová skupina ukrajinských vojsk. Všichni, kdo se nacházejí v Děbalcevu a přilehlých obcích, mají bez zbraní a techniky organizovaně opustit město,“ - píše se v oficiálním prohlášení Zacharčenka.

V textu se zdůrazňuje, že jakékoli pokusy o průlom na území Ukrajiny nebo útoky na pozice DNR v tomto rajónu budou likvidovány.

„Vyzývám Kyjev, aby neprodleně začal plnit všechny body Minských dohod ze 12. února 2015,“ - shrnuje Zacharčenko.

Od 0 hodin 15. února na Ukrajině platí příměří. Jak tvrdí obě proti sobě stojící strany, příměří je dodržováno všude kromě Děbalceva. Ukrajinská strana tvrdí, že její ozbrojenci v tomto rajónu obklíčeni nejsou a žádný „kotel“ že neexistuje.

Zdroj: http://rusvesna.su/news/1424025308
21 Komentářů k Zacharčenko naposledy OSU nabízí vyjít beze zbraní. Jinak bude Děbalcevo Ilovajskem-2

 1. Definitiva napsal:

  Potomkovia Ukrajincov, ktorí spáchali Volynský masaker, sú aj v Debaľcevskom kotli. Pozrite si dobové fotky, aby ste vedeli, aké zviera je človek. http://aeronet.cz/news/aby-se-nezapomnelo-trocha-historie-volynsky-masakr-polaci-a-ukrajinci-ukrajinska-povstalecka-armada-a-banderovci-vzor-dnesnich-ukrajincu/

  • martin bareš napsal:

   definitivo díky.
   Vidím, že krutosti není nikdy dost.
   Dál to nekomentuju.

   Občas, bude-li někdo ochoten naslouchat, to dál rozešlu.

 2. eM napsal:

  Jak vidno, úplně se na ty lidi vykašlalo jejich velení. Podle mne je klidně možné, že jim dávají pokyny aby se nevzdávali, že je všechny postřílejí separatisté, a ta výzva ke složení zbraní se k nim možná ani přes jejich velení nedostala, a aby zachránili nenápadně všechny jednotky NATO které tam nemají co dělat, tak posílají na smrt ukrajinské vojáky aby zkusili prolomit kotel.

  Hrozný.

  • Věra napsal:

   To je docela možné,jim není nic dost špinavé,aby to použili,chudáci kluci,vyděšení,hladoví,zmrzlí.

  • JanaJ. napsal:

   Nejenom, že je to možné, ono to tak opravdu je. Příkaz zněl - udržovat a neopouštět pozice.. Jak dlouho nebo co bude dál, to už jim ale neřekli..

   • franta napsal:

    To se asi naucili od Nemcu u Stalingradu, kdyz jim Hitler rekl drzet, drzet, drzet... a vsichni vite jak dopadli

  • Bártů napsal:

   Zacharčenko dělá naprosto dobře , ano nepusťte je ven z kotle až složí zbraně a potom koridorem pod kontrolou ven a ukázat všechny vojáky z NATO , kteří tam neměli co dělat ať se konečně zavře huba Obamovi a EU.

 3. pražská vlaštovka napsal:

  Já vím,že je to strašný,ale co kdyby to bylo naopak?Tak by domobranu nikdo neušetřil a ještě by je mučili a nevím co všechno....neměli tam lízt!a vůbec ty tendence ukazuji na to ,že je úplně vzdali a že na ně kašlou,možná schválně!
  jituš

 4. Alfa napsal:

  No tak se ty retardi z kotle musej vzdát. Pokud vedou útočnej boj, pak prostě chcípnou. Konec konců, oficálně neexistujou, jsou v tom sami a je to pouze jejich volba.

 5. kočkodlak napsal:

  Tak už se do nich hoši dejte nebo tam jaceňuk sežene někoho na pomoc. A nezapomeňte pečlivě dokumentovat jejich totožnost.
  http://www.parlamentnilisty.cz/profily/clanek.aspx?id=38527

  • martin bareš napsal:

   kočkodlaku toho se neboj.

   Někteří nevědí co se děje, žoldáci nevím a velitelé UA si budou chtít zachránit kůži sami, takže budou ve zmatku nesystematicky útočit a osvoboditelé jich hodně pobijou.
   Navíc je zima a hlad a to taky vykoná svoje. Zbrklost je pro Novorusko to nejlepší co vrazi z Ukrajiny můžou udělat.

   A pokud se Nato odváží k náletům - psychopati a arogantní generálové jsou schopni všeho - pak nastane průšvih, protože se konflikt rozšíří.

 6. Sony napsal:

  Je to hnus co Kyjev provádí za podpory EU a NATO.Pokud nám budou vládnout fašisti a poskoci USA lepší to nebude.Vymazat je z povrchu zemského!!!

 7. Idiopat napsal:

  „V děbalcevském kotli je obklíčeno 6-8 tisíc vojáků, z nich je 2 200 mužů ze zemí NATO. Více než čtvrtina celkového stavu! Asi stovka mužů je z amerických speciálních jednotek, asi 100 britských výsadkářů, kolem stovky lidí z francouzské cizinecké legie, přibližně 100 vojáků z Polska, 30 Izraelců, 30 Chorvatů, dále tam jsou naverbovaní Litevci, Estonci, Kosovští Albánci, Gruzíni, Bosňané, Turci, Švédové, Finové, Dánové (Němec ani jeden). Opravdu pestrá sestava bojovníků za svobodnou a demokratickou Ukrajinu, že?“ (zdroj)

  Včera vyšel v Global Research článek, kde se říká, že vojáků NATO je v obklíčení jedna čtvrtina. Je to dáváno do souvislosti i s tím, že v místě byly údajně viděny tanky americké výroby Paladin artillery system, které vyžadují odbornou obsluhu. Na videu z prosince 2014 ukrajinský major Alexandr Taran v ukrajinské tv potvrzuje, že na Ukrajině není ruská armáda a navíc říká, že ukrajinská armáda se chová jako teroristé:

  • bmw525i napsal:

   Není po ruce nějaký odkaz? V Parlamentních listech o tom psal Ransdorf a všichni z TOP 09, ODS a další z něj udělali blbce propagujicího Rusko. Jenomže ani on neposkytl nějaký odkaz. Nemáte někdo něco konkrétního po ruce?

  • franta napsal:

   ....naprostej nesmysl Americti Rambousove, a Zidofsky vojaci se nikdy nevzdavaj, a neprohravaj'

   Takze 'este uvidite jak to votoci, myslim ze jim taky sel pichnout Agent 007.

   Ovsem mozne je, ze domobrana nevi jaky ma proti sobe statecny a suprtrenovany vojcka a da jim vsem pres drzku.

   • geronimoh napsal:

    franta :
    jak píšeš, i Bond jim chtěl pomoct, ale neotevřel se mu padák. Teď ukecávají Chucka Norrise :D

 8. bmw525i napsal:

  Zapomně jsem uvést, čeho se můj dotaz týká. Jde o toto:

  Včera vyšel v Global Research článek, kde se říká, že vojáků NATO je v obklíčení jedna čtvrtina. Je to dáváno do souvislosti i s tím, že v místě byly údajně viděny tanky americké výroby Paladin artillery system, které vyžadují odbornou obsluhu

 9. pavel napsal:

  Treba tam kobercový nálet napalmom na celé okupované uzemie. A potom každý mesiac to zopakovať, aby tam ani živáčik nemohol žiť.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!