Vrcholní manažeři firmy Merck se penězi snažili umlčet podílníky jejich vědeckých podvodů

Vaccine-MoneyZatímco se zprivatizovaná média snaží napálit co nejvíce lidí a přesvědčit je o užitečnosti MMR vakcín (proti spalničkám, příušnicím a zarděnkám), tak pohříchu pouze alternativní média věnují pozornost odhaleným soudním dokumentům, odkrývajícím velký podvod společnosti Merck, nadnárodní farmaceutické společnosti dodávající MMR vakcínu na americký trh.

Na základě praktik ve vrcholném vedení firmy, kterých byli dva bývalí vědci Mercku v roce 2010 svědky, došlo k podání "False Claim Act" (jde zjednodušeně o přiznání viny osob nebo firmy k podvodu při nakládání s vládními programy, pozn. překl.) u soudu ve východní Pensylvánii. Podání obviňuje Merck ze lhaní ohledně bezpečnosti a účinnosti MMR vakcíny, z falšování údajů ve vědeckých studiích, klamání vlády USA a jiných závažných zločinů.

Podání také zpochybňuje prohlášení Mercku o 95% účinnosti "protipříušnicové" složky MMR vakcíny. Stephen Krahling a Joan Wlochowski tvrdí, že vrcholní manažeři falšovali data týkající se především účinnosti očkování proti příušnicím a to tím, že míchali vzorky krve se zvířecími protilátkami za účelem oklamat veřejnost, že je vakcína účinná.

Společnost Merck přimíchávala složky zvířecí krve za účelem dosažení příznivějších výsledků testů, přestože si byla vědoma toho, že lidský imunitní systém by nikdy nemohl vytvořit takové protilátky a že působení takto vytvořených protilátek by nikdy neodpovídalo skutečnému způsobu zneškodnění virů u očkovaných lidí.

Mezi další údajná obvinění patří ta z "vytažení stovek milionů dolarů z vládních kapes na vakcínu, která neposkytuje dostatečnou ochranu proti nákaze" nebo z podpory šíření příušnic na základě selhání nefungujícího očkování. Tento sofistikovaný podvod, který, jak dvojice uvádí, začal již na začátku 90. let, umožnil společnosti Merck získat monopol na trhu s vakcínami, především v oblasti MMR vakcín.

"Merck měl v USA po více než 40 let víceméně exkluzivní licenci k výrobě a prodeji očkování proti příušnicím", vysvětlují Krahling a Wlochovski v jejich žalobě, aktualizované v roce 2012.

Merck lhal FDA o účinnosti příušnicové vakcíny za účelem udržování mýtu o "bezpečnosti stáda"

Jedinou cestou, jak si mohl Merck zajistit tuto exkluzivitu, bylo prokázání nejméně 95% účinnosti této vakcíny úřadu FDA (Food and Drug Administration, neboli Úřad pro kontrolu potravin a léčiv, pozn. překl.). Toto číslo je podle úřadu hranicí (prahem), za kterou je zaručena "bezpečnost stáda", tedy stav, téměř jisté ochrany před infekcí.

První pokusy o dosažení této hranice selhaly, takže se Merck odhodlal k falšování údajů a krevních vzorků - zkrátka k falšování výsledků, které byly FDA předloženy jako závěry týkající se účinnosti vakcíny. Po léta byl tento fakt přísně utajován a na povrch se dostal jen nedávno. A přesto jej média hlavního proudu úplně ignorovala!

"Krahling a Wlochowski patřili do týmu, který tento patrně zmanipulovaný test provedl", píše se v originále soudního podání. "Oba dva se stali přímými svědky falšování údajů, na základě kterých dosáhl Merck 95% účinnosti (vakcíny). Lépe řečeno, byli přinuceni se na tomto podvodu podílet".

Tím, kdo měl donucování na starost, byl David Krah, neboli interní vyšetřovatel firmy Merck. Stejně tak i Mary Yagodich, jeho zástupkyně. Zmiňuje se také jméno Alana Shawa, neboli výkonného ředitele výzkumu vakcín, který schvaloval testovací metody, na nichž se Krahling a Wlochowski podíleli.

Federální vláda obvinění ignoruje a nadále schvaluje používání podvodné vakcíny

Pokud tohle nestačí, tak Krahling a Wlochowká říkají, že při používání těchto diskutabilních testovacích metod neprobíhaly ani žádné řádné kontroly. Zkušení vědci se zkrátka rozhodli, že (do vakcíny) přidají králičí protilátky, a to za jediným účelem – za účelem zvýšení počtu zlikvidovaných virů, čímž se vakcína jeví účinnější, než jakou ve skutečnosti je.

Vyplacení za spoluúčast na těchto ohavných zločinech bylo podle podání "významným bonusem". Viceprezident divize Mercku, která se zabývá výzkumem vakcín, Emilio Emini, přislíbil týmům zapojeným do vylepšených testů "velmi významné bonusy" za práci, kterou dosud odvedli a poté, co práci dokončili, jim oznámil, že by měli obdržet bonusy ve dvojnásobné výši.

Ve spravedlivém světě by vláda na základě takových informací okamžitě reagovala zahájením obezřetného vyšetřování. Místo toho federální představitelé toto oznámení kompletně ignorovali a zametli jej pod koberec, čímž poukázali na to, jak vláda kráčí s tímto zkorumpovaným průmyslem jako jeden muž.

"Od roku 2000 zaplatila CDC (Centers for Disease Control and Prevention, pozn. překl.) Mercku více než 700 milionů dolarů za jejich vakcínu MMRII", stojí v podání z roku 2012. Tato částka pravděpodobně neodpovídá celkové částce, za kterou CDC nakoupila - nejsou v ní totiž zahrnuty nákupy vakcíny ProQuad, která je významně dražší než vakcíny MMRII a Mumpswax nebo vakcíny Mumpswax, ProQuad a MMRII pro dospělé, které Merck CDC také prodává. Za tuto dobu tak USA zaplatily tři čtvrtě miliardy dolarů za neodpovídající, neznačkovou, padělanou a falešně certifikovanou vakcínu, která neposkytuje dostatečnou ochranu před nákazou.

Zdroj: http://www.naturalnews.com/048545_MMR_vaccine_Merck_scientific_fraud.html
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!