Vrcholní manažeři firmy Merck se penězi snažili umlčet podílníky jejich vědeckých podvodů

Vaccine-MoneyZatímco se zprivatizovaná média snaží napálit co nejvíce lidí a přesvědčit je o užitečnosti MMR vakcín (proti spalničkám, příušnicím a zarděnkám), tak pohříchu pouze alternativní média věnují pozornost odhaleným soudním dokumentům, odkrývajícím velký podvod společnosti Merck, nadnárodní farmaceutické společnosti dodávající MMR vakcínu na americký trh.

Na základě praktik ve vrcholném vedení firmy, kterých byli dva bývalí vědci Mercku v roce 2010 svědky, došlo k podání "False Claim Act" (jde zjednodušeně o přiznání viny osob nebo firmy k podvodu při nakládání s vládními programy, pozn. překl.) u soudu ve východní Pensylvánii. Podání obviňuje Merck ze lhaní ohledně bezpečnosti a účinnosti MMR vakcíny, z falšování údajů ve vědeckých studiích, klamání vlády USA a jiných závažných zločinů.

Podání také zpochybňuje prohlášení Mercku o 95% účinnosti "protipříušnicové" složky MMR vakcíny. Stephen Krahling a Joan Wlochowski tvrdí, že vrcholní manažeři falšovali data týkající se především účinnosti očkování proti příušnicím a to tím, že míchali vzorky krve se zvířecími protilátkami za účelem oklamat veřejnost, že je vakcína účinná.

Společnost Merck přimíchávala složky zvířecí krve za účelem dosažení příznivějších výsledků testů, přestože si byla vědoma toho, že lidský imunitní systém by nikdy nemohl vytvořit takové protilátky a že působení takto vytvořených protilátek by nikdy neodpovídalo skutečnému způsobu zneškodnění virů u očkovaných lidí.

Mezi další údajná obvinění patří ta z "vytažení stovek milionů dolarů z vládních kapes na vakcínu, která neposkytuje dostatečnou ochranu proti nákaze" nebo z podpory šíření příušnic na základě selhání nefungujícího očkování. Tento sofistikovaný podvod, který, jak dvojice uvádí, začal již na začátku 90. let, umožnil společnosti Merck získat monopol na trhu s vakcínami, především v oblasti MMR vakcín.

"Merck měl v USA po více než 40 let víceméně exkluzivní licenci k výrobě a prodeji očkování proti příušnicím", vysvětlují Krahling a Wlochovski v jejich žalobě, aktualizované v roce 2012.

Merck lhal FDA o účinnosti příušnicové vakcíny za účelem udržování mýtu o "bezpečnosti stáda"

Jedinou cestou, jak si mohl Merck zajistit tuto exkluzivitu, bylo prokázání nejméně 95% účinnosti této vakcíny úřadu FDA (Food and Drug Administration, neboli Úřad pro kontrolu potravin a léčiv, pozn. překl.). Toto číslo je podle úřadu hranicí (prahem), za kterou je zaručena "bezpečnost stáda", tedy stav, téměř jisté ochrany před infekcí.

První pokusy o dosažení této hranice selhaly, takže se Merck odhodlal k falšování údajů a krevních vzorků - zkrátka k falšování výsledků, které byly FDA předloženy jako závěry týkající se účinnosti vakcíny. Po léta byl tento fakt přísně utajován a na povrch se dostal jen nedávno. A přesto jej média hlavního proudu úplně ignorovala!

"Krahling a Wlochowski patřili do týmu, který tento patrně zmanipulovaný test provedl", píše se v originále soudního podání. "Oba dva se stali přímými svědky falšování údajů, na základě kterých dosáhl Merck 95% účinnosti (vakcíny). Lépe řečeno, byli přinuceni se na tomto podvodu podílet".

Tím, kdo měl donucování na starost, byl David Krah, neboli interní vyšetřovatel firmy Merck. Stejně tak i Mary Yagodich, jeho zástupkyně. Zmiňuje se také jméno Alana Shawa, neboli výkonného ředitele výzkumu vakcín, který schvaloval testovací metody, na nichž se Krahling a Wlochowski podíleli.

Federální vláda obvinění ignoruje a nadále schvaluje používání podvodné vakcíny

Pokud tohle nestačí, tak Krahling a Wlochowká říkají, že při používání těchto diskutabilních testovacích metod neprobíhaly ani žádné řádné kontroly. Zkušení vědci se zkrátka rozhodli, že (do vakcíny) přidají králičí protilátky, a to za jediným účelem – za účelem zvýšení počtu zlikvidovaných virů, čímž se vakcína jeví účinnější, než jakou ve skutečnosti je.

Vyplacení za spoluúčast na těchto ohavných zločinech bylo podle podání "významným bonusem". Viceprezident divize Mercku, která se zabývá výzkumem vakcín, Emilio Emini, přislíbil týmům zapojeným do vylepšených testů "velmi významné bonusy" za práci, kterou dosud odvedli a poté, co práci dokončili, jim oznámil, že by měli obdržet bonusy ve dvojnásobné výši.

Ve spravedlivém světě by vláda na základě takových informací okamžitě reagovala zahájením obezřetného vyšetřování. Místo toho federální představitelé toto oznámení kompletně ignorovali a zametli jej pod koberec, čímž poukázali na to, jak vláda kráčí s tímto zkorumpovaným průmyslem jako jeden muž.

"Od roku 2000 zaplatila CDC (Centers for Disease Control and Prevention, pozn. překl.) Mercku více než 700 milionů dolarů za jejich vakcínu MMRII", stojí v podání z roku 2012. Tato částka pravděpodobně neodpovídá celkové částce, za kterou CDC nakoupila - nejsou v ní totiž zahrnuty nákupy vakcíny ProQuad, která je významně dražší než vakcíny MMRII a Mumpswax nebo vakcíny Mumpswax, ProQuad a MMRII pro dospělé, které Merck CDC také prodává. Za tuto dobu tak USA zaplatily tři čtvrtě miliardy dolarů za neodpovídající, neznačkovou, padělanou a falešně certifikovanou vakcínu, která neposkytuje dostatečnou ochranu před nákazou.

Zdroj: http://www.naturalnews.com/048545_MMR_vaccine_Merck_scientific_fraud.html
17 Komentářů k Vrcholní manažeři firmy Merck se penězi snažili umlčet podílníky jejich vědeckých podvodů

 1. novapalo napsal:

  Ak by ste si prečítali knihu "Demokracia je principiálny omyl" od pána Kysuckého, tak je tam kapitola "Zdravotníctvo".
  Pán Kysucký vysvetľuje, že západ je duševne chorý aj celá demokracia s tržnou ekonomikou, pretože na zdravotníctvo sa tržná ekonomika nedá aplikovať. Nedá sa, ak nie ste duševne chorý z tuposti západných a demokratických a ........
  Aplikáciou tržnej ekonomiky na zdravotníctvo vám zákonite vyjde, že lekári, farmaceutické spoločnosti, predajcovia liekov ...... skrátka všetci sú motivovaní, aby bolo čo najviac nemocných. Pretože zisk je len vtedy, ak ste všetci chorí a všetkých vás musia operovať a ......... !!
  Čím viac nemocných, čím ťažšie nemocní, .... tým vyššie zisky ?????? Ha, ha.......
  Ste všetci určení na rezanie a operovanie a na to, aby ste platili farmaceutickým firmám, lekárom, ....... nikdy nebudete už zdraví!!!
  Pretože ak by ste náhodou boli zdraví?!, tak z Vás nikto nebude mať zisk!!!!!!!!!!
  Ste všetci duševne chorí, ak si myslíte, že západ so svojou duševnou chorobou o slobodnej tržnej ekonomike aj v zdravotníctve bude riešiť vaše zdravie.
  Len totálny somár a tupec nechápe, že farmaceutické firmy, vaši lekári, predajcovia liekov .......... všetci, ktorí majú zisky z vás nemocných, vás potrebujú čo najviac nemocných. Čím ste nemocnejší, ťažšie choroby, tak tým sú ich zisky väčšie....... Dokonca tržne chovajúce subjekty sú doslova motivované, aby lieky mali vážne vedľajšie účinky a vy po liečení ste získali ďalšie poškodenie vášho organizmu a teda ste sa liečili ďalej na niečo iné.
  Takže, ešte ste nečítali knihy pána Kysuckého? Debilní slobodne demokraticky a tržne uvažujúci tupci to ani nečítajte, pretože vás trafí šľak a tie kniha ani nedočítate........

  • Leos50 napsal:

   Nespamuj debatu tvojimi choromyseľnými xujovinami, Kysucký! Daj si trikrát denne tabletku lieku Antiidiotikum®.

  • Contumax napsal:

   Navapalo
   Co se to s Tebou děje ...???
   Vždyť jsi často psal rozumně a teď... !!! ???

   • .lak napsal:

    Big pharma je korporace které záleží na lidech hlavně jak je vyždímat, jedno jak. Akorát naivní nevěří.

  • Jan Jinsky napsal:

   Novopalo, já si tu knihu nášho pána Boga Kysuckého stáhl a kus jsem i přečetl. Kysucký je obyčejný buran nejhrubšího zrna bez vzdělání a s názory hodnými člena ISIL.

 2. Jox napsal:

  A jeje nemáme argumenty, napádame...Hasbara troll brigáda?

  No otázka stále znie, ak sa pokus nepodarí reprodukovať (tzv.peer review) nejde o podvrh? A potom nejde o federálny zločin? (Ide, ide)

  Takze jedna sa o miliardový Business, monopol, zakrytý politickým krytím, povinne pre všetkých, žiadna možnosť deti ochrániť inak ani v prípade vedľajších účinkov podať žalobu... No pracujem v zlom segmente, obchod zo smrťou je tutovka na zisk

  • Jan Jinsky napsal:

   Četl si ten blábol od Kysuckého? Pokud ne, doporučuju se do toho podívat. Mluví to samo za sebe :o)

   • jox napsal:

    Kde pisem o nejakom blabole? Asi nerozumies textu...O nijakom kysuckom sa nezmienujem a je mi jedno co napisal...
    Podaril sa pokus zreprodukovat? Nie? Hmmm...takze pane Jinsky ked ste na mna reagoval, tak si to prejdeme spolu..

    Nepodaril..Dokonca su hore uvedene svedecke vypovede o falsovani...Pri monopole, ktory je vynucovany, podla studie ktora sa neda overit peer review, a pri vedlajsich ucinkoch (ako napriklad smrt alebo takze poruchy deti) je vyrobca beztrestny..
    Skuste dat nejake argumenty na toto..

    dakujem a praje pekny den

 3. eM napsal:

  O čem se tu hádáte? Je mi jedno kdo to napsal do jaký knihy a jestli byl buran, ale ten kus o komercializaci zdravotnictví je velice trefný. I kdyby to napsal hitler tak bych souhlasil, krásně to vystihuje jak zdravotnictví dnes funguje. Prostě vytváří pacienty. Jak vidno, záleží většině z vás více na autorovi, než na obsahu, smutné :-(

 4. Jirik napsal:

  ŠOKUJÍCÍ farmaceutické školení, jak léčit a přitom neléčit…!!!
  Tak se koukněte, jak se o nás starají naši zdravotničtí odborníci. Přehrejte si ten tajně pořízený záznam a nestačíte se divit. Proto já už dávno nespoléhám pouze na naše zdravotnictví.
  Je to ostuda, jak se u násobchoduje s nemocemi a nadějemi lidí.
  ŠOKUJÍCÍ farmaceutické školení, jak léčit a přitom neléčit, ale vydělávat prachy – pozorně poslouchejte a pošlete co nejvíce lidem !!!
  (Konečně měl někdo odvahu natočit bílou mafii v akci…)

  https://www.youtube.com/watch?v=bgV5cKGWm_U

 5. flamenco napsal:

  Vim proč se vyhybám lékárnám.
  Nejmenší zlo jsou staré praktiky. Jako bylinky, pořádný jídlo, pokud možno ne amarouny. Pohyb, co vám sedí a zákon přírody viz. samčí a samičí záležitosti.
  Jo a nekalé praktiky se dějí i na operačních sálech, ve stomatologii,pediatrii atd.Obyčejný člověk je jen kus jatečního byznysu.
  Ale malá hrstka doktorů ještě má svědomí, jenže fakt malá.

 6. JARIS napsal:

  Byla jsem ted nedavno v nemocnici na operaci. Musim rici, ze tam snad pracovali ti nejhodnejsi lidi na svete. Nechci ty lekare prechvalit, ale z nemocnice jsem vysla jako znovuzrozeny clovek diky normalni medicine. S lecenim bylinkama bych uz byla
  pod drnem. Bylinky jsou mozna dobre jako prevence, ale jakmile jde do tuheho, musi se dat stranou a konvencni medicina nastoupi.

  • flamenco napsal:

   Každý máme jiné zkušennosti.
   Nejsme stejní a nezažíváme totožné životy.
   Takže určitě nediktuju každému svůj názor.
   Každý si volí cestu sám.

 7. Definitiva napsal:

  MUDr. Eleková, Očkování-obchod se strachem.

 8. Michal napsal:

  Zdraví na prodej
  Le Vie dei farmaci

  ZEMĚ: Itálie
  ROK: 2005
  DÉLKA: 52 minut
  REŽIE: Michele Mellara, Alessandro Rossi
  JAZYK: angličtina
  TITULKY: české
  Kdo řídí systém patentování léků? Proč je problém s jejich dostupností v oblastech, kde je jich třeba? Farmaceutický průmysl nás má v hrsti.
  Léky, například proti AIDS, které by mohly být dostupné, nejsou v rozvojových zemích k dispozici proto, že jsou pro tamní nemocné příliš drahé. Farmaka, určená speciálně pro léčbu tropických nemocí, se již nevyrábějí, ačkoli pořád existují lidé, kteří je potřebují. Ti však nejsou pro trh zajímaví, protože si je nemohou zaplatit. Čím se liší neznačkový lék od léku renomované firmy? Obsahují tytéž účinné látky, stejný je i postup jejich výroby. Jsou identické, jenže značkové léky jsou patentované, proto jsou zpravidla daleko dražší. Kdo řídí systém patentování? Další a další otázky vyvstávají, zamyslíme-li se na fungování farmaceutického průmyslu. Možná pochopíme, kdo se nás snaží mít v hrsti.

  Ke shlédnutí online:
  http://www.mustwatchtv.cz/11-zdravi/314-zdravi-na-prodej/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!