Nebe nezná vyvolených (E. M. Remarque)

kennedy_murder2Na podzim roku 1963 byl zastřelen americký prezident John Kenedy v Dallasu ve státě Texas. Údajný vrah Oswald byl za několik hodin odchycen a zatčen v nedalekém kině. Na místě činu byla nalezena puška nevalné kvality, o které řada zbrojních expertů prohlásila, že to není vražedná zbraň a že atentátník střílel a zabil prezidenta z jiného posezu.

Oswald se k činu neLee-Harvey-Oswald-main-624x475přiznal, protože pár dní po uvěznění byl zastřelen mafiánem Rubim přímo za katrem. Z odstupem času se zdá, že Oswald byl vysoce inteligentní. Vedle vražedné zbraně se totiž nenašel ani jeho pas, ani jeho řidičský průkaz. Dnešní teroristi a atentátníci jsou totální blbci. Sestřelí dvojčata WTC v  NYC nárazem letadel, ve kterých údajně všichni zahynuli včetně tři tisíc úředníků, kteří si přivstali a přišli do práce včas. Magičtí svědci události „černé skříňky“, se nikdy nenašly. Nejen to. I motory letadel vyrobené ze slitin iridia, wolframu, molybdenu (cca 3000°C) se v tom infernu hořícího leteckého benzínu (cca 900°C) záhadně rozpustily jako svíce na hromnice. Benzin bohužel nehoří jako polena v krbu. Jde o desítky sekund, eventuálně minut. Pak se vznítí interiér, stoly, židle, koberce (syntetické?). Teplota 800-900 stupňů C. Kde jsou všechna porcelánová umyvadla, pisoáry, hajzly a bidety? A kam zmizely ohnivzdorné trezory firem? V lokalitě teroristického činu měly být hromady betonu a oceli okolo 12% výšky původních budov. To co z nich zbylo, sutiny, měly mít dle expertů 50 metrů na výšku. Počáteční tvrzení NIST o propadu do podzemních podlaží byly vyvráceny. Přesto jednomu z těch pitomců vypadne pas, který se po několika hodinách najde na ulici, navíc nepoškozený.

wtc7_pileTo jsou věci. Ještě že ho nenašel starosta metropole Juliany, který spěchal do své kanceláře v budově č.7, která se zřítila do svého půdorysu i když do ní žádný letoun nenarazil. Takže nedodržujte pracovní dobu. Dochvilnost = smrt. A co Paříž? Brutální útok Islamistů na sídlo vydavatelství Hebdo. A opět nějaký debilní Arab zapomene v autě doklady.

Podobně jako u nás, když se nemá něco vyšetřit a více méně zatlouct, tak se zřídí vyšetřovací/parlamentní komise. V US byla jmenována „Warrenová“ komise a vražda J. F. se stala horkou bramborou. Obsáhlá zpráva, kdo zabil Johna a „qui bonno“ byla uložena k ledu na 50 roků, protože by mohla narušit důvěru „american people“ k jeho vládě v DC. Přesto v minulém roce tento tajný a úzkostlivě střežený dokument spatřil světlo světa. No a co? Velký lejno! Co jiného se dalo očekávat. Politici kolem Kenedyho patřili do věkové skupiny mezi 40 až 50. Takže ti na horní hranici jsou po smrti a těm „mlaďochům“ je dnes 90 roků a většinou si už nic pamatují. Parkinson a Alzheimer má žně. Herec třetí kategorie, cowboy Regan si po osmdesátce ani nepamatoval, že byl prezidentem US. A ta zlatá americká IT mládež je dnes zadlužena až po uši a na nějakou odtajněnou zprávu o vraždě J. F. kašle. O smrti Kenedyho bylo napsáno desetitisíců článků a tisíce knih. Ale žádné světlo, objasnění. Kdo byl v pozadí jeho likvidace je stále tabu. Tu bariéru chtěl prolomit jeho bratr Robert, který by s převahou vyhrál prezidentské volby a pochopitelně našel vrahy svého bratra. Byl zastřelen a poslední z Kenedyů Ted to vzdal, a až do své, tentokrát asi přirozené smrti, sloužil tomu stádu ovcí, alias american people. Otevření „pandoříny“ skříňky se v postatě nekonalo.

oy4ee526df11. září 2001 provedli „teroristi“ útok nejen na US, ale především na jejich demokratický, svobodný a výjimečný systém, který prý amíkům celý svět závidí. Dvě z nejvyšších věží na světě, každá o hmotnosti pět set tisíc tun oceli a betonu se po nárazu dopravních letadel vypařily. Pas teroristy se našel na ulici a bylo jasno. V příštím roce si budou Američané připomínat patnáctileté výročí této události, kterou jestřábi v DC zneužili k prosazení doktríny „globálního terorismu“, s následkem omezení výjimečných amerických občanských svobod. Co potom následovalo, si snad pamatujete. Invaze do Afganistanu, chytit tu arabskou svini Osamu, který to vše pečlivě naplánoval a skrýval se v komplexu jeskyň Tora-Bora. Zmetek Bin Ladin patřil k bohaté rodině Saudís, která kupodivu měla vřelé obchodní vztahy s klanem Bushů. A tak se národ dověděl na ČT, bezprostředně po pádu dvojčat, že zlosyn, psychický narušený Osama pochází z rozvrácené sociální rodiny. Ten vůl, psycholog/psychiatr je dodnes na UK, ale jak se jmenoval ?? Měl takové přiblblé jméno a jména přece jen něco naznačují. Jestli znakem rozvrácenosti rodiny je konto s 300 milióny dolarů, tak litujte studenty UK, že chodí na přednášky tohoto magora, kantora. Ale nevzrušujme se. To, že ČT je žumpa dnes ví každý, racionálně uvažující Moravan, Čech, Slezan a Slovák. Když se v pořadu Tvarůžkové objeví Joch, retard od pohledu, fořt aus Austria je vymalováno. Ale hosté ČT jako Mitrovanof, Fištejn, Romancov, jsou placeni za lhaní, což je lukrativní byznys, zvláště dnes, kdy dolar posiluje. Tři poslední uvedená jména mají výpovědní hodnotu.

O dva roky později vtrhne US armáda do Iráku, protože v útoku na WTC měl prsty Sadam Hussain, což opilec Bush prohlásil v TV, aby o několik let později popřel, že to řekl. No, a ty další pohádky o „jaderných zbraních“ a „antraxu“, jehož vzorek míšenec C.Powell ukazoval v OSN, byly bohapusté lži. Irák byl rozbombardován US a UK a počet obětí se odhaduje na milion, což je statistický údaj vs 6 tisíc Američanů a pár set Angličanů. Koho to dnes zajímá? Díky US sankcím tam zemřelo okolo půl miliónu Iráckých dětí. Na dotaz Johna Pilgera, australského dokumentaristy a novináře, jak se naše židovsko-česká-americká a havlovská madlenka srovná se svým svědomím? Pohoda. Výsledek sankcí byl pozitivní. A co zločinec „teflonový“ Tony Blair. Ten je dnes poradcem těch bohatých arabských rodin, okrajově radí bance Goldman Sachs a to vše za 30 miliónů dolarů ročně. Ve srovnání s platem ministerského předsedy si dost polepšil. Ale pozor, lidumil „teflonový“ Tony štědře dotuje anglikánské školy, kde jsou dětem už v raném věku vtloukána do hlav víra v Boha a všechny ty ntonyblairfaith-300x238esmysly i když ta jejich dogmata v porovnání s katolicismem jsou takovým vyčichlým odvarem. Neuznávají Papeže. Nejvyšším představitelem anglikánce církve je v UK cca 90 letá Alžběta. Z trojice, Bůh, Syn a Duch svatý, se Syn a Duch v proudu času vytratili, navíc uznávají evoluci. Co tou podporou církevních škol Blair sleduje je matoucí. Připusťme, že i váleční a v Boha věřící zločinci mají staženou prdelku, že na ně přijde řada a ten okamžik se neúprosně blíží. Milióny, miliardy na kontech jim budou na h----. Sórošové, Bufettové, Bushové, McCaineové, Kissingerové půjdou do kytek a snad i do toho vysněného nebe. Nadržená Matka Tereza už tam netrpělivě čeká, až jí někdo z těch impotentů oblaží.

My ateisté, v Boha nevěřící morální zrůdy, kterým není nic svaté, se hovadinami jakým je tzv „desatero“ během svého omezeného pobytu na modré planetě nezabýváme. Nemáme čas. Carpe Diem. Že hřešíme? Proč ne? Vždyť podle těch pokrytců ve Vatikánu, jsme od svého zrodu zatížení prvotním hříchem, takže s nějakého toho přestupku, že pokrademe, či ošukáme „hospodyň“ bližního svého, se Hospodin neposere. Jen šmíruje a neporadí. A co ti Jeho pozemští zastupitelé a promotéři. Kolik růženců budou muset sežrat na lačno, aby těm pedofilním prelátům, biskupům odpustil. A co nezletilí ministranti s natrženýma prdelkama? Má pro ně Všemohoucí nějakou mřížemi isolovanou sekci, která by je ochránila před těmi vypasenými hovady alespoň v ráji. Doufejme, že to má vymyšleno a že podlaží pro Sóroše, Bushe, Kissingera, a Mc Caina/Kaina doplní o babizny Parkanovou, Albrightovou a Šabatovou. Mají totiž společného jmenovatele. Parte jim už kouká z kapsy. Za to vše co provedli, a na čemž se podíleli, by je Bůh měl zavřít do hladomorny a asketického Dalajlámu, spirituálního vůdce Tibetu, jmenovat svačinářem.

soros-in-the-secret-garden-668381

A my bezvěrci, hříšníci, kuřáci, konzumenti vína, narkomani a naladěni na sex v každé roční době bez ohledu na počasí, prý budeme trpět až do konce času. Satan alias Lucifer nás odpadlíky víry přece nebude trestat! Za co? My jsme přece jeho krevní skupina, navíc naladěná na stejné frekvenci. Věřte nevěřte, ale v tom „PEKLE“ probíhá nikdy nekončící mejdan. Jen si to představte, že všechny ty nádherné ženské a muže, kteří se uchlastali, předrogovali a usouložili budou k mání. Vážně toužíte po „nebi“ s Matkou Terezou a slintajícím ex-papežem Reinzingerem, nebo po „pekle“, s amorálními celebritami. Pokud máte pochybnosti, zajděte do kostela. Duka vás vyzpovídá a popíše vám barvitě, co vás čeká. A Halík k tomu dodá nějaký, „multikulturální“ blábol evropského rozměru. Ateisté buďte v pohodě, protože to tzv „peklo“ je prozářeno neřestmi, o kterých jste vždy snili. Bude to tam hustý.
24 Komentářů k Nebe nezná vyvolených (E. M. Remarque)

 1. Alfa napsal:

  Jen bych asi poopravil ten obrácený pohled na nebe a peklo.
  Peklo je zvrácený stav kvalitního života, a tudiž tam žádná párty neprobíhá, sex jen vyjmečně a hodně zvráceně, neni výjmečná ani jednopohlavní či bezpohlavní společnost (odřezané orgány), a reprodukce se provádí uměle. Peklo je založeno na otroctví a utrpení.
  Naproti tomu v nebi, to jest kvalitním životě, probíhá pořád nějaká párty, souloží se velice moc, protože bytosti jsou v dobré kondici a neustále připravené k sexu, pro společnost pracují minimální dobu (to jest např. 2 hodiny denně), a mají harmonické prostředí.
  Lidé a církev mají samozřejmě zvrácené představy, jakožto sluhové satana.

  • koloděj napsal:

   chtěl jste jistě říct, že v PEKLE JIŽ JSME, že ?

   • Alfa napsal:

    Jsou různé stupně pekel i nebí. Ale ano, tento svět je blíž peklu, protože zde převládá zlo. Nicméně stále to není peklo v tom pravém smyslu, neboť jsou zde lidé kteří šíří pravdu a dobro (těch je ale opravdu málo). V pekle pak narazit na pravdu a dobro je nemyslitelné, protože před vstupem do pekla probíhá takzvaná tramogrifikace, a to že temný pán svému otroku odejme všechny dobra co na Zemi získal. To je něco jako opak očistce (kdy bytost odhodí zla a lži a stane se čistou).

    • Skeptik napsal:

     Alfo, ty jsi snad v těch peklech a nebích byl, že se o nich tak jistě vyjadřuješ? A pokud jsi měl nějaké mimosmyslové zážitky, jak poznáš, že to nebyla namísto reality jedna z následujících dvou možností

     1/ halucinace
     2/ lživé zjevení s cílem Tě oklamat pomocí zážitku

     Mnoho lidí se vyjadřuje jako Ty a nezažili ani 1 ani 2. Prostě jen plácají to, co si někde přečetli nebo vymysleli.

     Jak je to s Tebou nevím, ale Tvá "pravda" o pekle je dle mého názoru jen jedna z mnoha strašidelných pohádek na strašení slabomyslných.

     Při důkladném zvážení dostupných informací inteligentní člověk dospěje k jinému závěru nehledě na to, zda je ateistou či věřícím:

     Můj názor:

     Jestli je někdo ateista a mluví o nebi nebo pekle po smrti, tak je slabomyslný. Pokud je ateismus pravda (ten materialistický), tak po smrti nic není. Z pohledu ateismu je tu na světě peklo pro chudé, nemocné a bezmocné a nebe pro bohaté, zdravé a mocné.

     Z hlediska víry (té, co hlásal Ježíš Kristus a apoštolové to je taky úplně jinak, než se traduje a tudíž řada věřících lidí se chová nesmyslně a slabomyslně:

     Peklo (to věčné) není místo, kde by satan či démoni měli jakoukoli moc nebo něco někomu mohli dělat, ale jsou tam trestáni také. Je to místo, kde se každý cítí osamělý jako v absolutní tmě a cítí bolest, jako by byl v hořícím jezeře. Jenže bolest neskončí a trvá věčně. Dalo by se říci, že každý bude navěky trpět bolestmi, které zpusobil druhým lidem, a to nejen bezprostředně, ale i zprostředkovaně, tj. lavinovité důsledky. Strhneš lavinu zla tím, že ublížíš? Nu tedy poneseš důsledky nejen za tu trochu sněhu, který jsi uvedl přímo do pohybu, ale i za celou lavinu, která se tím následně spustila se všemi následky.

     A ano, současný svět je v jistém smyslu peklo. Peklo pro ty, kdo žízní po absolutní spravedlnosti. A ano, bohem tohoto světa je Ďábel, který má vyměřený čas na to, aby mohl vládnout lidem skrze jejich špatné vlastnosti.

     A ne, Bůh (pokud existuje) nemá nic společného s náboženstvím, které zneužívá jeho jméno, ani s lidmi, kteří mají vnější formu zbožnosti, ale svými skutky Boha zapírají a dosvědčují, že poslouchají zlo.

     Za sex nikoho Bůh trestat nebude. Bůh sex vymyslel. Bůh bude trestat lidi za to, že ze sexu, který je způsobem, jak druhému vyjádřit lásku, že to ten druhý může opravdu hmatatelně cítit, lidi udělali sobecký paskvil, který ukojí jen tělo, ale duši hladovějící po lásce nechá hladovou. Řeknu-li to zjednodušeně, tak nebude trestat za to, že lidé provozují sex, ale za to, že ho provozují jen tělesným způsobem, tedy nekvalitně či flákačsky. Jo a Bůh bude lidi trestat samozřejmě taky za to, že objekt své sexuální touhy neopatrují jak vzácnou květinu, ale použijí ho jako toaletní papír.

     Podle náboženské víry (prvotních křesťanů, nikoli heretických současných) je hřích odchylka od dobra a trest na věčnosti je přesným kauzálním věčným dopadem veškerých následků každé takové odchylky na jedince, kteří následky způsobili.

     Jestli mají pravdu ateisté, nebo zda ji má Ježíš Kristus a jeho apoštolové "ví" jenom Bůh a ostatní mohou jen věřit nebo nevěřit.

     Když už ale něčemu věřit či nevěřit, tak by to mělo mít smysl a mělo by to být něčím podložené a ne založené na folklóru ignorace a tuposti.

     Článek je sice "hrozně vtipný" a celkem právem odmítá některé věci, které od Boha (pokud existuje a je dobrý) prostě být nemohou, protože to by Bůh musel být zlý jako Satan. Nicméně se tento článek vysmívá slabomyslnosti, ale sám je slabomyslný obdobným způsobem.

     Trochu ten článek vyznívá jako hloupý výsměšný pokřik, "jé, to je hlupák, on si myslí že 2+2=6, ale my jsme chytří a víme že 2+2=4 a jsme ještě chytřejší, protože také víme, že 3+3=8..."

     • Che Kollar napsal:

      tvoj komentar mi dava večší smisl než ten clanek ale ten clanek pocitam že bila skur nadsazka neco podobne už som pocul a zhodujete sa asi v 95% Jesus vypraval aj to že dom mojho otca obsahuje množstvo domou vysvetlil bich to tak slovem dimenzie jakeby je to moc zaujimave študovat tuto problematiku napr. mna zajima ako to bolo aj s Egipskima školama napr. sakara,luxor a pod docela by ma zaujimal tvoj nazor na tuto problematiku či maš zaujem napíš na KollarR525@azet.sk lebo ludi co zaujima tato problematika a nieco o tom vedia je žalostne malo Dakujem

     • Alfa napsal:

      Musíš se naučit lépeji poznávat, jinak budeš v nevědomí.

 2. pavelka70 napsal:

  žišmárjá, kúrňa, to byl sakramentsky suprovej komentář! Jako by mně z duše vytryskl hlas svobody. Pánové, nesměju se. Je to vážný! Dávam 1000 bodů za tenhle článek pravdy. Pavlíčku, Vlabi, Korále, a jiní, takhle je třeba psát! Kurňa hned jsem dostal náladu.

 3. Pavel napsal:

  ještě letos se budou dít věci...SS už nejsou světovou velmocí a velice brzo upadnou protože ten bordel co udělali nejsou schopni ufinancovat. Opět slovanský národ nakope jako už mnohokrát západnímu světu prdel aby se vzpamatoval.

 4. Paul Durham napsal:

  Velmi osvěžující před víkendem.

 5. Jan Kraus napsal:

  Vážený autore, hříchem nenaštvete Hospodina, Boha Všemohoucího, hřích je projektil, který může způsobit Vaši smrt - ne tělesnou, ale celkovou.

  • Skeptik napsal:

   No, připustíme-li existenci Boha a pojmů, jako je věčnost a hřích, tak bych to spíš přirovnal takto:

   Hřích je oheň, v jehož teple se mnozí u krbu z přiměřené vzdálenosti vyhřívají a domnívají se, že i na věčnosti to nebude o moc jiné, ale na věčnosti budou mít z tohoto ohně "hezkou koupel" v podobě "hořícího jezera" a ta teplota už nebude tak příjemná jako nyní, když ji "z důvěrné blízkosti" snášejí cizí lidé, kterými si hříšníci zatápějí ve svém krbu jako uhlím...

 6. Josef Švejk napsal:

  Krásně napsáno!

 7. rad napsal:

  Na tema peklo raj, tedy ve stehnem duchu, slozil text basak z Kabatu. Nejsem jejich fanousek, takze neznam nazev pisnicky, ale vy asi vite.

  • Contumax napsal:

   Pekle neboli Tehoma je mimo zem ale blízko země, sídlí tam satan a jeho armáda démonů, na zem nesmí, ale okultisté a zlo jim otvírá brány na zem...
   Peklo není na věky, to se Bible špatně překládá a změnila se slovní podání, význam slov...
   Na věky je jen do té doby než oheň dohoří, je spousta požárů, který neuhasí ani 100 požárních sborů, je jen do té doby než to vyhoří, tzn. věčný oheň, který nejde uhasit, toto je špatný výklad Písma...
   K Bibli je třeba mít Biblický slovník a studovat mnoho let slovo Boží, takže i chlapci na křesťanských univerzitách jsou často mimo poznání a káží bludy ...
   Nakonec bude ke konci zničený i sám satan se všemi démony i s lidmi, kteří ničili zemi...

   • Skeptik napsal:

    Contumaxi, myslím si, že jestli věříš, že je Bible slovo Boží, tak bys ho měl začít poctivě číst, brát ho vážně a ne k němu přidávat báchorky jako o sídle satana v pekle, které jsou s Biblí v rozporu.

 8. Contumax napsal:

  Kdyby přišel do nebe zlý, nebe by se mu stalo peklem, protože by nesnesl lásku a dobro...

  • Contumax napsal:

   Rozhodně si nemyslím, že by byl Pán Bůh sadista, kterýmu dělá radost to, že mě bude každý den poléjvat benzínem a zapalovat...
   Takovýho Boha odmítám !!!
   Takže toto peklo nebude, a navíc, je to nesmysl, proč by Bůh trestal za lidský krátký život někoho na věky ???
   To nemá žádnou logiku, a ani to není spravedlivé !!!
   Spíš si myslím, že " vypne " život duše, člověk o Něho nestál, nebyl Bohu vděčný a Bůh nikoho nenutí aby v Něj věřil, je dobrovolný rozhodnutí, buď s Bohem nebo bez něho !!!
   Hřeš si jak Tobě libo ale poneseš za své hříchy následky...

   • Hubolep napsal:

    A: No a jak jsi spal?
    B: Dobre, jako buh behem holokaustu

    :D

   • Skeptik napsal:

    Když někomu vyrazíme pěstí oko, tak ten úkon také trvá jen krátce, ale má celoživotní dopad. Princip kauzality neobsahuje symetrii délky trvání příčiny a následku. Příčina může být krátkodobá a důsledky trvalé.

    Pokud chceme být chráněni před důsledkem příčiny, musíme akceptovat adekvátní řešení.

    Podle Bible, na kterou se odvoláváš, to není Bůh, kdo by nás chtěl na věčnosti trestat, ale na věčnosti nás trestá důsledek našeho odmítnutí jeho záchranného řešení a odmítnutí jeho pravidel.

    Stěžovat si, že Bůh je sadista, protože to bude na věčnosti věčně bolet se mi jeví stejně slabomyslné, jako prohlašovat, že Bůh je sadista, protože vymyslel gravitaci a já chci skákat nahý ze 4 patra na asfalt a ono to bolí. Navíc to skočení trvalo jen 5 minut cesty nahoru a pár vteřin pádu, ale teď tu ležím v bolestech už několik hodin. Ten Bůh je tedy proto nespravedlivý sadista... když už by to mělo bolet, tak jen maximálně 6 minut.

    Tvoje úvaha o věčnosti je úvahou někoho, kdo si představuje, že svět se změní jenom protože se nám prostě nelíbí a líbil by se nám, kdyby byl jiný. Třeba, že Bůh nemůže být takový sadista, že by vymyslel tu gravitaci. Rozdíl je, že jsi zatím neskočil (zatím nejsi na věčnosti).

    Podle Bible máš možnost vzít na vědomí předkládaná pravidla a způsob záchrany, nebo je odmítnout. Následky přijdou tak jako tak - nebe nebo peklo.

    Jestli věříš, že je Bible Boží slovo, tak by ses ho měl snažit pochopit a ne vymýšlet fiktivní alternativní realitu. Nebo se můžeš rozhodnout Bibli považovat za hromadu nesmyslů. Nebo něco mezi. Ale ať už se rozhodneš přistupovat k Bibli jakkoli, nic to nezmění na realitě samotné.

    Smysluplnost takovýchto úvah ale stojí a padá na tom, zda a případně v jakém smyslu Bible je Boží slovo. K tomu také řada lidí přistupuje různě.

    V každém případě by ses měl snažit o udržení vlastní intelektuální integrity a poctivosti ve zkoumání světa okolo sebe, a to jak ve smyslu objektivních pravd, tak i ve smyslu jak podle nich
    přistupovat k sobě i druhým lidem.

    Uzavřel bych to radou: Chovejte se ke druhým tak, jak chcete, aby se oni chovali k Vám.

 9. Zigi napsal:

  Autor článku je bezesporu velice inteligentní muž, či žena s širokým přehledem. Asi bude patřit mezi ohrožené druhy, neboť je postarší...Jeho článku jsou skvělé, dokážou se opřít do pravdy. V dnešní době se pravda zaměnila na bezbřehé tlachání, nikdo vlastně neví, jak co bude a za zločiny, či defraudace není nikdo potrestán, ledaže by se v objektu, kde vznikla pražská Open Card nalezl pas nějakého Araba. Přeji autorovi mnoho zdaru, nápadů a impulzů, také radosti z psaní a pevné zdraví!

 10. Marq Deharse napsal:

  Název článku měl být ""Peklo" nezná vyvolených",což vy, kteří
  občas píšete pochopíte. Pro upřesnění, ten slavný Remargue,se jmenoval Kramer a byl to Němec. Jeho první kniha " Na západní
  frontě klid" ho vojáka, katapulkovala do sfér o kterých nikdy
  nesnil. Od té doby chrlil sračky, "Vítězný oblouk","Obelisk",
  "Miluj bližního svého","Tři kamarádi","Čas žít,čas umírat".A
  my jsme to žrali. Většina jeho slavných románů je postavena tak,že úžasný německo/židovský chirurgický expert emigroval do Francie, a prováděl tam chirurgické zákroky, o kterých se těm debilním Frantíkům ani nezdálo. Navíc v hotelovém pokoji,
  kde hrdinové příběhů, tak tak přežívali, měli standardně na stěnách obrazy od Cézanů, Renoirů a nevěděli co s nimi.

 11. JARIS napsal:

  Hloupy clanek, plete pate pres devate.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!