Porošenko vytvořil ukrajinsko-polsko-litevské vojenské brigády. Velení bude v Polsku

fashisty_3Petr Porošenko podepsal zákon ratifikující smlouvu s Litvou a Polskem o vytvoření společné vojenské jednotky. „Brigáda bude vytvořena za účelem účasti v mezinárodních operacích prováděných na základě mandátu Rady bezpečnosti OSN a z rozhodnutí zplnomocněných orgánů Litvy, Polska a Ukrajiny.

Dohoda je otevřena přistoupení dalších států na základě společného pozvání stran,“ - píše se ve zprávě.

V tiskovém centru prezidenta bylo rovněž oznámeno, že ke struktuře, kompletování, výzbroji, vojenské technice a dalším aspektům fungování brigády budou podepsány samostatné dohody mezi orgány, které realizují státní politiku ve sféře obrany zúčastněných států.

Velitelství brigády bude umístěno v polském Lublinu. Velení brigády bude podléhat právním předpisům Polska, jakož i příslušným pravidlům mezinárodního práva.

Každá ze smluvních stran je odpovědná za finanční podporu vlastních jednotek v brigádě při společném výcviku a cvičení, školení a přímém zapojení do operací.

Dohoda byla podepsána Ukrajinou, Polskem a Litvou ve Varšavě 19. září 2014 a ratifikována Nejvyšší radou Ukrajiny 4. února 2015.

Ministr obrany Ukrajiny Stěpan Poltorak již dříve oznámil, že podle plánů brigáda začne plnohodnotně fungovat v první polovině roku 2015. Podle jeho prognóz odjezd skupiny ukrajinských vojáků do místa domovské základny ukrajinsko-polsko-litevské brigády v Lublinu je plánován do druhého kvartálu 2015.

S. Poltorak také poznamenal, že počet ukrajinských vojáků v sestavě brigády bude určen na zasedání pracovní skupiny a rotace bude probíhat průběžně.

Zní to jako „Fašisté všech zemí – spojte se!“ Už se spojovali, na Rusy chodili a jak tyto pochody skončily, si také vzpomínáme. A má-li někdo krátkou paměť – je to jeho problém.

Zdroj: http://rusvesna.su/news/1424441716
26 Komentářů k Porošenko vytvořil ukrajinsko-polsko-litevské vojenské brigády. Velení bude v Polsku

 1. Žabák napsal:

  Rusové mají pořekadlo. Každých 100 let se evropa spojí aby vytáhla na Rusko a dostala nakopáno do řiti.

 2. doktor napsal:

  doktor...brigáda bude provádět operace z rozhodnutí orgánů Polska,Litvy a Ukrajiny......Vzhledem k tomu,že to jsou rusofobní členové NATO ,takže začnou sami a až dostanou na prdel,tak to NATO vyhodnotí jako napadení členského státu NATO. A už máme , co jsme chtěli......

 3. janhonza1 napsal:

  Napadení brigády NATO, ne státu. To by byl pidi stát o velikosti brigády. Ale je to průser a krok k válce v každém případě.

 4. Tykva Bukvatyr napsal:

  Fašistická aliancia sa formuje.

 5. Jarek* napsal:

  Psychopati asi opravdu potřebují napráskat a polsko je třeba rozdělit po čtvrté a nadobro.

 6. Malleum stupiditarum item idiotias napsal:

  "Panenko Maria Podsrpenská vidíš to?" Xenofobní militanti nám tvoří brigádičky à La Gallicia! Nejspíš budou mít na praporech se svastikami heslo "Rusofobové celého vesmíru spojte se až na vJečné časy a nikdy jinak". Doufám, že budou také soutěžit o putovní nočník "Brigádička demokrašistické práce", vyhodnocovaný Reflektorem Banderajůgend.

 7. Contumax napsal:

  Lidové řečeno, nedaj pokoj dokud nechcípnou... !!!
  Sebevražedný sklony....

 8. geronimoh napsal:

  Já myslím, že podnět pro založení takové aliance přišel zpoza oceánu a pěkně to ukazuje, kdo půjde v první linii - podřadné národy ukrajinské, polské, pobaltské. Pokud si za oceánem všimnou, že je jich málo, tak je posílí podřadnými národy českými, slovenskými, maďarskými, bulharskými atd.

 9. Definitiva napsal:

  Poliaci už sú jednou nohou vo vojne proti Rusku, tak to vnímajú ruskí predstavitelia. A robia všetko pre to, aby sa vojna začala. Storočia neukojená chuť vládnuť svetu a pýcha robia z Poliakov pravú ruku fašistických sionistov v USA a EÚ. Vojská USA = NATO doteraz nikdy nepotrebovali súhlas OSN pre vojenskú agresiu. OSN je pod vplyvom USA slúži záujmom USA.

  Klasickú pozemnú vojnu proti Rusku nemôže vyhrať ani USA, ani poľsko-EÚ luza. Preto možno čakať atómový útok USA proti Rusku. Odpoveď bude pre EÚ krutá, bude to atómová odpoveď pre Poľsko, Pobaltie a ďalších vodcov EÚ.

  Na Slovensku nám zapustil korene Kiska, ktorý žerie USA a plní všetky želania USA. Rusko konštatovalo, že vzťahy so Slovenskom ochladli po nástupe Kisku. Kiska chce zriadiť pod Tatrami vojenskú základňu NATO, bez súhlasu občanov a vlády, bez podpory politických strán. Šialenec, diktátor, ale len ak má za chrbtom USA. Ani Porošenko, ani Kiska si neuvedomujú, že USA ich nepotrebujú, že sú na jedno použitie, vytrieť riť a zahodiť. Že má Kiska voči USA záväzky z minulosti, ale to je jeho problém, do ktorého zaťahuje všetkých občanov. Takto sa slušný človek nespráva.

  Fico všemožne podporuje dodávky plynu pre Ukrajinu, čím sa pridal na stranu nepriteľov Ruska. Politika min. obrany a zahraničia je proti ruská, ideme kupovať US zbrane. Ani švédske, ani francúzske, nemecké, ale od USA!!! aby chcudáci hladom nepodochli.

  Politika ČR je protiruská, MRIA v Ostrave, český vojenský materiál na bojiskách Ukrajiny, vid videá. Mníchov pre ČR asi nie je dobrým poučením, budú zradený znova a Rusko ich možno proti ich vôli oslobodí znova.

  Orbán buduje obojstranne výhodné vzťahy s Ruskom. Putin priletel do Maďarska, maličkého štátu, porovnateľného so Slovenskom. Putin podporí každého priateľa. Nepriatelia končia tak, ako fašisti v 2.sv.vojne, Napoleon, Chazari...

  Fico je politická trasoriťka bez chrbtovej kosti a Kiska si iste pripravuje pre voličov vysvetlenie, že prečo zatiahol Slovensko do vojny proti Rusku. Lebo základňa NATO na Slovensku bude cieľom atómového útoku, potom ešte Sliač. Slováci, koho ste si to zvolili?

  Rusko vojny nezačína, Rusko vojny končí!

  • Janhonza1 napsal:

   Nebude kam zdrhnout! Vladtně už není!

  • Definitiva napsal:

   Doplním. Vojna musí byť, lebo USA sú bankrot a jedine vojna ich môže zachrániť, vojna v Európe a v Rusku. Ak by vojna nebola, tak atómovky môžu byť len tak z pomsty USA. Zdochla mi koza, nech susedovi zdochne tiež.

  • Contumax napsal:

   Definitiva
   Moc dobrý psani

  • vlad napsal:

   Definitiva poslední řádek v Tvém příspěvku - svatá pravda! Svatá....to říkám i jako neznaboh

 10. Svobodný napsal:

  Vojáci jsou šašci když umírají a stojí v pozoru kvuli kusu hadru a jak legračně pochodujou..přesnej pohyb loutky

  • Boyar napsal:

   H.N.F.
   Obyčejní hrdinové

   Loutka

   Jsem loutka na šachovnici velkých her,
   důležitost jedince nejnižších sfér.
   Nepatřím sám sobě, jsem cizí rukou ovládán,
   jak číslo počítače jinou loutkou zavolán.

   Posloužím velkým ideálům v rukou jiných,
   oni se pak budou za mě do prsou bít.
   A proti mé vůli zašlapou mě do země,
   revoluce loutek už jednou musí přijít.

   Já jsem loutka dřevěná, cizí vůlí vedená.
   Já jsem loutka dřevěná, shut up!

   Rozhodují za nás o tom co je lidské,
   paragrafem zákona omluví svůj čin.
   Když se někomu zlíbí, postaví nás mimo hru,
   my všichni jsme jen loutky určené k zániku.

   Já jsem loutka dřevěná, cizí vůlí vedená.
   Já jsem loutka dřevěná, shut up!

   http://img.karaoketexty.cz/img/artists/12657/h-n-f-204681.jpg

 11. Matt napsal:

  Teď jsem dočetl článek na jiném serveru, který pěkně detailne rozebral propagandu naší veřejnoprávní televize a jiných západních médií. Je to síla. Oni do toho jdou fakt naplno. Jak to že se vlastně cela evropa s amerikou dali tak dohromady proti Rusku? Chtěj Ukrajinu nebo něco více? Já se obávám, že bohuzel "spojene" sily Eurocorp, s USA v zádech, vojensky Rusko premuzou. Tedy za předpokladu konvenčních způsobů boje, bez jaderných zbraní. Chápu Putina, proč poslal tajne jednotky do Novorossie. Když se mu NATO stahuje k zemi ze všech stran. To je jasna příprava něčeho. A NATO slíbilo, že se nebude roztahovat do zemí Varsavske smlouvy a hle, jsme tam už všichni.
  Jak si myslite, že to dopadne?
  Hezký víkend všem

  • Jáchym napsal:

   Ne...nepřemohou zle sily Putina....:-) Jinak mám informace, že každý takový příspěvek čtou tajné služby a policie. Nemáte strach? Já ne :-). Český národ má zkušenosti už od Bílé hory, komu polezou do zadku ti, co pracují pro Západ, az se zase zmeni doba? Jáchym

   • Boyar napsal:

    strach ..mame jen diky nemu si to muzeme vse poradne uvedomit ale nesmi nas ovladat !!

   • Svobodný napsal:

    No a co tak ať si kluci a holky počtou co je na tom? Hele a nevyzradil jsi teď náhodou tajnou informaci?:-D

 12. Jirik napsal:

  Prezident Ukrajiny Poroshenko přijat rozhodovací NSDC "mimořádná opatření na obranu proti ruské hrozby a projevy terorismu, podporovaný Ruské federace." Podle rozhodnutí Rady národní bezpečnosti, se navrhuje, aby "vyloučit z výpočtu podniků na trhu s elektřinou vyrábějícím elektřinu v oblastech, které jsou mimo kontrolu" Kyjevě. Ministerstvo vnitra pokyn k posílení prosazování pořadí registrace bydliště a místa pobytu občanů Ukrajiny, cizinců a osob bez státní příslušnosti. NSDC také navrhl generální prokurátor Ukrajiny, aby přijaly opatření, aby uznala Doněck a Charkov lidové republiky teroristických organizací.

  Poroshenko podepsal zákon ratifikovalo smlouvu s Litvou a Polskem o vytvoření společné vojenské jednotky. Brigáda je vytvořen za účelem účasti v mezinárodních operacích prováděných v rámci mandátu Rady bezpečnosti OSN a rozhodnutí oprávněných orgánů Litvě, Polsku a na Ukrajině. Dohoda je otevřena k přistoupení dalších států o společném pozvání stran. Struktura, personální obsazení, zbraně, vojenské vybavení a další aspekty týmu budou stanoveny samostatné dohody mezi odborných orgánů, které provádějí stát.

  EU stále neznámé informace o ukrajinské iniciativě na nasazení mírových sil, není tam žádný oficiální postoj k této záležitosti. To bylo oznámeno v pátek vedoucí delegace EU do Ruska Vygaudase UŠACKAS.

  Shrnutí milice New Ruska
  21.02.15. Přehled vojenských akcí v Novém Rusku v posledních dnech vojenský analytik Boris Rozhina. https://vk.com/strelkov_info

 13. JUDr. Stanislav Furda napsal:

  Začnem reakciou na "Jáchym" ( "každý takový příspěvek čtou tajné služby a policie. Nemáte strach? Já ne..." ). Plne s Tebou súhlasím. Tí, čo sa boja povedať čo si myslia sa zrejme budú spamätávať na Ruskom fronte a budú sa pýtať "PREČO ??!" Odpoveď je jednoduchá - LEBO SI DRŽAL PAPUĹU KEDY SI MOHOL NIEČO ZMENIŤ !
  Dnes sa čudujeme, ako v takej vyspelej krajine ako bolo ( predvojnové ) Nemecko sa mohli dostať k moci fašisti ?! Preto lebo tam bolo veľa "opatrných" a pos.atých, boli tam takí, čo sa takticky hrali na neinformovaných nevinných idiotov, bolo tam dosť podlízavcov ktorí si chceli prihriať svoju polievočku, ale aj takých čo im voňalo "30 strieborných"...
  Takže "dejiny sa opakujú" a "naše slobodné" média robia dobrú špinavú prácu za svojich "30 strieborných"... veď majú svoje rodiny a deti ktoré musia živiť...
  Ak sa po.erieme preto, lebo vieme že nás budú teraz sledovať, tak dovi čoskoro v zákopoch ( či hroboch ) na ruskom fronte !!!

  • JUDr. Stanislav Furda napsal:

   PS: K tomu čo som napísal. Moja babka nebola vzdelaná, do školy chodila 2 zimy, lebo v lete musela pracovať aby rodina prežila. Bola to však múdra žena ( na rozdiel od mnohých vzdelaných hlupákov ) a okrem iného vravela ( napíšem to v orginálnej zemplínštine ) :"NAS.AC DO TAKOHO ROZUMA, CO POZDNO CHODZÍ !!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!