Nejvyšší představitel LNR podepsal zákon o mobilizaci

article3133Luhanské informační centrum sdělilo, že Igor Plotnický podepsal zákon o mobilizační přípravě a mobilizaci v LNR. „Tento zákon stanovuje postup přípravy a samotnou mobilizaci v Luhanské národní republice, stanoví práva, povinnosti a odpovědnosti výkonných orgánů státní moci, orgánů místní samosprávy, podniků, institucí a organizací bez ohledu na formy vlastnictví, jejich úředníků a občanů LNR,“ - píše agentura.

Agentura také zmiňuje, že Plotnický „nejednou řekl“, že pro podepsání zákona o provedení všeobecné mobilizace v samovyhlášené republice v tuto dobu nejsou předpoklady a na rozdíl od Ukrajiny „mobilizace v LNR proběhne výlučně na základě dobrovolnosti“.

Avšak 21. února bylo oznámeno, že Plotnický v blízké době zákon o mobilizaci podepíše.

Nejvyšší představitel republiky k tomu řekl, že zákon se přijímá proto, že „v republice musí pracovat zákony“.

9. února zahájila dobrovolnou mobilizaci občanů v opolčení i vláda DNR. Hlava republiky Aleksandr Zacharčenko řekl, že se předpokládá doplnění opolčení republiky šesti novými brigádami.

„Zatím je čas do jara, nové jednotky budou mít kdy projít základní bojovou přípravou: od mobilizace očekáváme minimálně pět dalších brigád, z toho tři motostřelecké, jednu dělostřeleckou a jednu tankovou,“ - vysvětlil Zacharčenko.

Zdroj: http://rusvesna.su/news/1424527294
8 Komentářů k Nejvyšší představitel LNR podepsal zákon o mobilizaci

 1. novapalo napsal:

  Súhlasím.
  Musia sa pripraviť na vojnu, ktorá sa na jar rozbehne podstatne intenzívnejšie, ako doteraz.
  Nie sú to somári s vygumovanými mozgami západných demokratov a humanistov, duševne chorých feministiek a homosexuálov a iných tupcov....
  Neviem, ale možno sa raz označí vysoká miera hlúposti (nechápania reality) za duševnú chorobu??!!

 2. Alfa napsal:

  Ukrajina se na invazi nezmůže. Jediné co může dělat a o co se také usilovně snaží, je zatáhnout do konfliktu EU. Konkrétně přinutit EU k invazi na Rusko. Což je ale velice málo pravděpodobné, takže stačí zachovat klid.
  Ukrajina se bude asi pokoušet o různé provokativní false-flag, ale to budou lokální konflikty, které DNR a LNR hravě potlačí.
  Pokud se do konfliktu nepodaří dostat EU, tak už invazi do Ruska může provést pouze Amerika, ale to je pro ní též ohromné riziko.
  Takže nejpravděpodobnější v dohledné době je totální rozpad Ukrajiny a Ameriky.

  • Contumax napsal:

   Alfa
   Když budou chtít a to chtějí válčit budou, třeba skrz Poláky...

   • Alfa napsal:

    Už dávno chtěli 3.sv válku, ale nedaří se jim. Mnoho lidí jejich intriky prohlédlo. Sice nějaké lokální konflikty mezi Ukrajinou a Novorusijí budou, ale je velice malá šance že by to přerostlo v něco většího.

 3. bývalý spřízněnec napsal:

  ČÍM VÍCE VOJÁKŮ,TÍM VÍCE MÍRU V EVROPĚ :-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!