Ani pravice, ani levice, jenom samí šmejdi!

Je načase, aby to už někdo řekl takříkajíc „na plnou hubu“. Celých posledních 25 let většině politiků sedících v parlamentu a vládách nejde o žádné velké pravicové, nebo levicové ideály, ale jen o to, jak nahrabat co nejvíce peněz, jak obejít platné zákony, které se jim nehodí a okrást stát a jeho občany! Pojďme se společně ohlédnout do minulosti, aby tu někdo neřekl, že jsou to jen prázdné urážky a tlachy.

Začalo to slavnou kuponovou privatizací, při které se pod cenou rozprodal národní majetek patřící do té doby 100% státu a jeho občanům takříkajíc za babku do rukou cizího, většinou nadnárodního kapitálu, který většinu podniků co koupil, rovnou zavřel, aby se zbavil konkurence a v případě, že je některý z těchto podniků dále provozován, nevidí náš stát z jeho zisku ani korunu na daních, protože cizí podniky daní v zemích, kde jsou registrované, nebo podle občanství vlastníka, tedy v cizině! Nikoho z těch úplatných „šmejdů“, kteří tehdy vládli, ani nenapadlo ponechat ty nejlepší a nejvýdělečnější podniky v rukou našeho státu, případně je aspoň prodat domácímu provozovateli, aby z nich stát a potažmo naši občané něco měli! Prodat je do ciziny tomu, kdo dá nejvíc peněz do kapsy těm, kdo o tom rozhodovali, bylo přece o tolik jednodušší a výnosnější!

V průběhu tohoto obrovského rozkrádání si chtěl každý utrhnout svůj kousek z tohoto obrovského koláče a tak se rozdělila i naše republika, přesně podle hesla rozděl a panuj! Bylo úplně jedno, že podle tehdy platné federální ústavy šlo zemi rozdělit pouze celonárodním referendem! Pár politických panáků se v zákulisí dohodlo, že to prostě udělají a tak se také stalo! Nikomu nevadilo, že jde o nelegitimní, neústavní kriminální čin a vlastizradu! Političtí šmejdi, tehdy využili toho, že většina lidí se v nových zákonech a v politice vůbec po nedávné změně režimu a celého systému nevyznala a neorientovala a provedli takovou zákeřnost a podlost, že kdyby žil Masaryk, kterého se tak často dovolávají naši falešní pravičáci, minimálně půlku z nich by odsoudil za vlastizradu rovnou na šibenici a ostatní by potupně vyhnal z politiky. Podobně by se zachoval Gottwald ke komunistům, kteří něco takového bez boje dopustili poté, co po druhé světové válce slavnostně přísahali, že další rozdělení země již nikdy za žádnou cenu nepřipustí!

Rozdělení republiky také pomohlo získat v České republice znovu post prezidenta opilci Václavu Havlovi, přestože k tomu museli zavřít jednoho poslance na pár dní do kriminálu, aby nemohl hlasovat a Havel se tak stal hlavou podvodnou vlastizradou nově vzniklého českého státu o jeden jediný hlas, což je další šmejďárna, nad kterou si musí každý slušný člověk jen odplivnout! Následovalo období vlády šmejdů schvalujících bombardování Jugoslávie, zatažení naší země do „čtvrté říše“ zvané EU a do údajně obranného vojenského paktu NATO, který bombarduje a obsazuje cizí země po celém světě, jak si zrovna zamane, přestože v roce 1989 Havel sliboval, že již nikdy do žádného paktu nevstoupíme!

Havel a ostatní „ulhaní šmejdi“ kolem něj však také slibovali, že zachovají sociální jistoty, že se nebude zdražovat, že se lidé nemusí bát nezaměstnanosti a spoustu dalších věcí, které nehodlali nikdy dodržet. Každý z nich si pro sebe později urval nějakou tu dobře placenou funkci a zbohatl na zlodějnách, nebo podvodných restitucích odporujících Benešovým dekretům! Každý politik, který hodlal čestně plnit své předvolební sliby, byl nakonec nějakým způsobem umlčen, očerněn a odstraněn (ne, že bych s nimi ve všem souhlasil), Miroslavem Sládkem, který byl proti rozdělení republiky počínaje, Vítem Bártou, který chtěl zprůhlednit a zlevnit státní zakázky pokračujíce a Tomio Okamurou, který bojuje za závazné lidové referendum a proti nesmyslnosti imigrační politiky Evropské unie konče. Všem těmto šmejďárnám v klidu a míru přihlíží údajně levicová, za lidi bojující KSČM, plná pupkatých růžolících „salónních lvů“, kteří nevytáhnou paty ze svých kanceláří a z parlamentních lavic, kde velice opatrně a umírněně občas pronesou nějakou tu „kritickou poznámku“.

Jako kdyby to všechno nestačilo, snaží se v současnosti prozápadní politici přepsat dějiny a poštvat nás proti Ruské federaci, z které se snaží udělat viníka druhé světové války a zamlžit skutečnou pravdu a historická fakta o tom, že to byl právě Sovětský svaz, jehož je Ruská federace nástupcem, který po zradě našich současných spojenců v Mnichově roku 1938 a obsazení nejdříve našeho pohraničí Německem, Polskem a Maďarskem a posléze celého Československa nacisty a klerofašisty osvobodil za cenu mnoha milionů padlých Rudoarmějců většinu Evropy od hnědého moru, který západní velmoci nechaly záměrně rozšířit v naději, že zničí a zadusí Rusko a celý Sovětský svaz!
33 Komentářů k Ani pravice, ani levice, jenom samí šmejdi!

 1. Revizionista napsal:

  Vidím na spousty budoucích obvinění a exekucí oběšením z vlastizrady.

  • jokikoki napsal:

   Bratia Češi...ja to vidim tak zás,že provozovňa Terezin,aby mohla do prevadzky na nejaký čas,músi na repás.

  • lulu napsal:

   Tak krasne a pravdive napsany text jsem dlouho necetl.Konečně někdo,kdo není zaslepen falešnou prozapadni falešnou propakandou.Uz nezbývá nic jiného než položit otázku,co s tím uděláme????

 2. svobodný napsal:

  To mi je jasné už samotného převratu v 89tém . Proto je třeba nepřipustit provedení klasických voleb aby se tato mašinerie rozkrádání a pokořování národa už konečně zastavia.Pak můžeme všechny viníky odsoudit a jejich majetky zestátnit a konečně zajistit důstojný život občanúm .

  • Contumax napsal:

   Nazývat je šmejdy je moc lichotivé slovo...
   Ani takto si nezaslouží být nazvaný...
   Těžko najít slova co to je za " živočichy " ???
   Lidmi je nazývat nelze protože právě lidství potlačují a zotročují !!!
   A lidství v nich nikdy nebylo !!!
   Takže Živočichové... obyčejný prachsprostý kreténi !!!

   • Jarek* napsal:

    Kolego, už jsem se chtěl pohoršovat, že ty výkaly společnosti nazvete zvířaty. To ty by si to nezasloužily, je připodobnit k tomuto genetickochemickému odpadu.

 3. Jirik napsal:

  http://www.webnoviny.sk/slovensko/clanok/919001-skok-chce-aj-odluku-politickych-stran-od-statu-zacne-kampan/

  Chcú zmeniť systém financovania strán

  Podľa poslanca Daniela Krajcera, ktorý otvoril otázku finančnej odluky cirkvi od štátu aj ako minister kultúry, by túto sumu mohol občan dať niektorej z registrovaných cirkví alebo nejakému subjektu z tretieho sektora. Ak by občan peniaze nechcel dať nikomu, išli by do špeciálneho fondu pre umenie, z ktorého by sa financovali svetské aj sakrálne pamiatky.

  Skok chce zmeniť aj systém financovania politických strán, ktoré sú podľa predstaviteľov vznikajúcej strany lenivé a užívajú si pohodlný príspevok od štátu.

  "Chceme zrušiť všetky súčasné príspevky, ktoré politické strany od štátu dostávajú, a nahradiť ich jednou paušálnou sumou stotisíc eur na každú parlamentnú stranu," vysvetlil Martin Chren. To by podľa Chrena malo stranám stačiť na zaplatenie kancelárií, administratívnej sily či telefónov. "Všetko ostatné by si mali strany platiť zo svojho," ukončil.

  • Contumax napsal:

   Za své " pány " je nepovažuji a vážně je neberu víc jak 24 let...
   Takže ať kradou, ať loupí, ať lžou od rána do večera, ať intrikaří, a ať co nejdřív chcípnou !!!
   Protože je zahubí záhadná nemoc a ta se nazývá všeobecná blbost....
   Na tu onemocněla i převážná část lidu obecného !!!

 4. Justass napsal:

  pan Kašuka to píše jasně a přesně, ostatně jako většinou.
  Od majetkového puče 89 až do 2012 jsem volil komunisty. A to sice jako protestní hlas. Rozhodl jsem se k tomu po tom co ke mně ( a celému národu ) promluvil jakýsi ožralec, který vylezl někde z kanálu a snažil se mi tvrdit, že jsem tady 40 let ( v té době můj věk ) žil v tmavé vlhké díře, v králikárnách... a jak budeme vbrzku žít na slunci a bohatí.
  To mě dost urazilo, poněvadž jsem si vůbec nemyslel, že jsem svůj život prožil v tmavé vlhké díře ( možná on se svými opileckými rány). Tehdy jsem si uražen řekl, že budu volit komunisty do té doby, než mi nějaká jiná strana, resp. režim nedokáží, že jsou lepší hospodáři a kvalitnější lidé.
  Bohužel mi k tomu, abych mohl volit někoho jiného, nedali "posametoví" mocipáni nikdy příležitost, spíš naopak.
  No ale v současnosti, pokud vznikne do příštích voleb nějaká strana která bude mít na prvním místě svého programu vystoupení z NATO a EU a navíc, a to je důležité, reálnou šanci aby vyhrála volby, tak tu volit budu. Myslím, že by se k ní možná přidali i ti, dodnes připosraní komunisté.

  • martin bareš napsal:

   justasi nehrál jste mi perfektně.
   Hlavně ty "králíkárny.
   Dodnes toho vola vidím jak stojí na kruháči v Bohnicích jak na dívadle asi, rozmachuje se levou rukou a pronáší ty památný králíkárny.
   O co jde? Bohnický sídliště není hezký, velký odlidštěný, nic mezi paneláky, tak to aspoň bylo na počátku 80 let, když jsem v Bohnický léčebně pracoval.

   Jak to ten šmejd a nemakačenko řekl, urazil mne.Strašně.
   Stavěl jsem totiž před tím družstevně: 100 - 120 hodin měsíčně nejtěžší práce při plným pracovním nasazení v Uranu. Po tři roky - a výsledek: byt 1+1.SAle zato jsme postavili jesle, mateřskou školku, garáže, komunikace, zdravotní středisko, kromě tří menších a hezkých "králíkáren" se zahradní úpravou - a těď po mnoha letech tam má dcera vedle paneláku kousek hezkého vyrostlého lesa.
   Přeze všechno špatné a zdraví zničené jsem na to velmi hrdý, že jsem pro naše město něco udělal. I když po převratu hoši a děvčata z ODS rozprodávali obratem ruky, co se prodat dalo.
   Navíc ten Havliho vejšplecht pro mě znamenal zásadní obrat v mém do té doby proti komunistickém myšlení a zájem o marxismus, který mám dodnes - ne o členství v komunistické straně, pro kterou jsem třídní nepřítel takový, jako je jistý Dolejš zmrd - podporovatel TTIP, nepřítel ruského imperialismu a korektor drobných chyb západu v ukrajinské krizi (to jsou jeho citace, ne moje, prosím) nepřítelem pro mě.

   No nic. Díky tobě nebo Vám jsem se rozpomenul.

 5. Paul Durham napsal:

  Zápal autora jeví se až husitským býti, aneb jak Pejsek s Kočičkou vařili blog. Upínat se na komunistické zločince z jejichž lůna vzešli všichni ti klausové, topolánkové, zemanové, grosové a stovky dalších pohrobků národní fronty jest příznak duševní nepohody.
  Rozkrádačky byly, jsou a budou trvalým klenotem národní kultury (1918, 1938-39, 1945, 1948, 1989, 2014) . Musíte emigrovat nebo si taky urvat nějakou šlachu z ohlodané kosti, když už maříte svůj limitovaný čas života vezdejšího v pokusné zóně.
  Anebo si usekněte ruku i s volebním lístkem mezi nenechavými prsty.

  • Jarek* napsal:

   Drobná oprava, to lůno není komunistické, ale Jezuitsko -Vatikánské, ze kterého i ta K.S. vzešla, všechny světové revoluce a války se řešily a dodnes řeší. Černý papež by mohl vyprávět.

 6. jan napsal:

  Kde zvítězí ve "volbách" a zemi ovládne a porobí žid,v prvé řadě vytvoří "politické" strany,tzv. pravici a levici.Tyhle strany mají za úkol odvést pozornost od skutečných problémů,na oko se mezi sebou "hádat" a mimo jiné slouží jako nástroj židovského parlamentismu,vytvářející ztrátu jakékoliv odpovědnosti za židovské zločiny a ostatní marasmus,který tenhle parazit národů všude,kde vstoupí produkuje.
  V tomhle smyslu se vyjádřil již A.H. ve svém Mein kampfu,mimochodem velmi dobrá nadčasová kniha,její obsah se na 100% shoduje se současnou židovskou nadvládou tzv. demokracie,jednoduše řečeno,sedí jako zadek do záchodu,úplně a na chlup přesně vyjadřuje současnou situaci národů,porobených židovskoamerickou nadvládou.

 7. martin bareš napsal:

  pro Paula Durhama: intelektuálně hezké, jazyk obracíte v puse a Vaší mysli zdatně (abych trochu napodobil Váš archaický a lehce ironizující tón), leč Vaše promluva vážený pane, k hovnu jest.

  Neb intelektuálské řečnění zde i onde k ničemu nevede. Jak jste mohl již za 25 let poznati, pokud byste prdel venku provětral. Tam život plyne bez řečí a prudce.

  • Justass napsal:

   TO: martin bareš -hezké moc hezké pane Bareši. Natřel jste mu to moc pěkně. Tentokrát díky já Vám. Já s takovými tupci já obvykle čas nemarním

 8. Sokrates napsal:

  Demokraticke zrizeni doplati na to, ze bude chtit vyhovet vsem.
  Chudi budou chtit cast majetku bohatych a demokracie jim to da.
  Mladi budou chtit prava starych, zeny budou chtit prava muzu a cizinci budou chtit prava obcanu, a demokracie jim to da.
  Zlocinci budou chtit obsadit verejne funkce a demokracie jim to umozni.
  A az zlocinci demokracii nakonec ovladnou, protoze zlocinci od prirody tihnou po moci, vznikne tyranie horsi nez dovede nejhorsi monarchie anebo oligarchie.

  • Justass napsal:

   To: Sokrates - vznikne? -možná. Možná ale také, že dřív
   "bouchnou saze" a vznikne možná úplně něco jiného, ale demokracie už to nebude. Tedy alespoň ne v té současné, zmutované podobě, takže se to asi bude jmenovat jinak, aby si to nedělalo ostudu v nástupnictví. :-)

 9. Contumax napsal:

  Foto :
  Retardovaný na chodbě.....

 10. Ola napsal:

  Poněvadž vše je u nás zřízeno tak, aby od dolních pater společnosti bohatství proudilo k vrchnosti a to prostřednictvím legislativy,justice,ministerstev /"agentur"pro okrádání lidu/, vlád, různých Fondů národního majetku,DPH a jiných kulišáren, navrhuji think-tank, který by byl schopen vymyslet, jak zastavit ten penězotok. Občané by se mohli domluvit a zásobit se na měsíc i déle potravinami.Následně vyhlášena generální stávka na dobu neomezenou a vystoupit s formulovanými požadavky.Sbírám zájemce o toto hnutí!!!

 11. Kurt napsal:

  Pan Kašuka tady pokračuje ve svých eltrabolševických výlevech, které prostě s ealitou mají pramálo společného a tak se dá souhlasit jen s nadpisem, už ne s obsahem.

 12. Ladislav Kašuka napsal:

  Nevšiml jsem si, že bych psal v tomto článku cokoli dobrého o komunistické straně, tak nevím, jestli ten článek pan Kurt a jemu podobní vlastně četli ...:-) Jinak jsem nestraník a spíše než komunista jsem idealista. Dva roky, které jsem strávil jako řadový člen v KSČM, během kterých jsem opravdu nikoho nezavraždil, ani neumučil ...:-) mě vyléčili z představ, že by tato strana mohla být ještě někdy přínosem pro našízemi. Jsou to stejní šmejdi jako ten zbytek ...Budoucnost vidím v lidové demokracii a většinovém, nikoli úplném národním hospodářství, ale to je na dlouhé povídání ...

  • Justass napsal:

   Dobrý večer pane Kašuko.
   Onehdy jsem četl, že jste z toho psaní unaven a na čas si dáte "odmach". Je dobře, že se vracíte. Modrými bolševiky a trolly typu Kurta se nenechte otrávit. Jejich realitou je honorář za podobné výlevy. Pište dál rád Vás čtu a určitě nejsem sám.

  • eM napsal:

   Také děkuji. Článek je napsaný velice pěkně, jen s malým jen.
   Na první pohled to vypadá, a působí dojmem, že je to pytel šmejdů, ale taky by se mohlo stát že je všechny lidi vyhází na chodník z pátého patra, a tím by to jistě odskákali i jedinci, kteří mezi nimi jsou, kteří se opravdu snaží než jim dají přes prsty.

   Stejně tak fotografie je sice odpovídající tématu článku, ale na druhou stranu to vypadá, že Havel, Klaus a Zeman jsou ti samí šmejdi, a s tím určitě nesouhlasím. Dokonce bych řekl že opravdový šmejd je mezi nimi jen jeden.

   Možná jsem bláhový idealista (těší mne že jste také idealista) ale myslím že třeba pan Klaus sice neudělal dobrou práci tím, že podporoval kapitalismus, ale on tomu opravdu věří. No a pan Zeman pro naši zem udělal taky dost dobré práce, i když s ním v mnohém nesouhlasím, ale věřím, že to dělají z přesvědčení a ne pro pár "kerclí". No a Havel to taky bohužel nedělal pro prachy, ale to je jinej kalibr, to byl prostě sionista a okultista vysokého kalibru, jak jinak by mu také mohli postavit pomník v emerice.

   Apropós, dochází Vám někomu, jak moc se všechny západní národy snaží tvrdit nám že jsme úplně bezvýznamná země? Tak proč u nás vládl jeden z jejich nejuznávanějších hrdinů? Oni prostě potřebují abychom si to mysleli, protože tady dřímají "Blaničtí rytíři"! A těch se bojí nejvíc!

   • Justass napsal:

    TO: eM - musím trochu poopravit. Zemana a především Klause v žádném případě neomlouvá jejich přesvědčení, že naši zemi dovedli ekonomicky cu-grunt, jak říkáte z přesvědčení. To co nadělal především Klaus je těžký ekonomický zločin proti státu, potažmo proti všem lidem mnoha generací, kteří v tomto státě před majetkovým pučem žili, dodnes žijí a budou žít. No a co se týká rádoby morální autority-alias lháře a pokrytce Havla, tak ten to dělal pro prachy od samého počátku, tedy minimálně od roku 1997, kdy založil chátru. Četl jsem, že jeho roční příjem od švédské nadace (ta dělala jen křoví US penězům), byl 40 000 přepočítáno na tuzexové poukázky. Vynásobte si to x 5,50 Kč a dostanete roční příjem 220 000,- Kč
    Průměrný měsíční plat by tehdy v ČSSR necelých
    3 000 Kč x 12 měsíců = roční plat 36 000,- tedy 6x menší. Proto také jezdil po Práglu v mercedesu v té době v Praze asi jediném. Navíc, jak pokrytecky před svou volbou presidentem prohlašoval, že on bydlet na hrad nepůjde, že bude presidentovat ze svého panelákového bytu, tak jeho konečné jmění po všech těch restitucích ( o kterých samosebou věděl, že přijdou) bylo hodně "neskromné!"
    Pozn: co mi vrtá hlavou- Vondra podle toho článku bral 60 000,- TK. Možná z toho něco pouštěli soukmenovcům z Chátry- to nevím, ale jistě štědrost emerických "přátel" pro pátou kolonu byla bezedná.

 13. Marco napsal:

  Mě také nejvíce mrzí, že se rozprodal majetek šmejdy, kteří nikdy v životě ani nesáhli na jeho vytvoření. Kdysi dal stát materiál a lidé si to postavili sami, mělo to i dobrý výchovný účinek, jelikož se k tomu pak lidé chovali úplně jinak, neničili ho. Takže spousta občanů této země postavila ve svém volném čase různé školky, tělocvičny, bytovky,zdravotní střediska, garáže atd ale za jejich výsledek práce inkasovali jiní. Ti, kteří se celou dobu flákali a pomlouvali státní zřízení po hospodách. Tohle mi asi nikdy hlava nepobere. Nebýt této obrovské křivdy a krádeže za bílého dne, nikdo by na komunisty neustále nevzpomínal.

 14. pavel napsal:

  Ještě mezi těmito třemi schází mr.Dlouhý.Bylo by to foto ucelenější.Jinak článek odpovídá,nelze než souhlasit.

 15. JARIS napsal:

  Take to tak vidim jako vy, pane Kasuko. Trefny clanek.

 16. novapalo napsal:

  Samozrejme vy somári demokratickí.
  Je to skutočne tak ........
  Čítajte knihy pána Kysuckého a hlavne jeho prvú knihu "Demokracia je principiálny omyl". Autor dokazuje - nezvratne dokazuje - že demokracia je duchovne degeneratívny systém, nedá sa nijako opraviť a musí sa definitívne odstrániť.

  Musíte vy somári demokratickí všetci pochopiť, že ak by zločincom tohto sveta demokracia nevyhovovala, tak by ju už dávno zrušili .........!!!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!