Výzva: Zašlete nám své stížnosti na Českou televizi

10959992_875844415772419_7360751963057152734_oVážení čtenáři, jedním z dalších kroků při postupu proti špatné činnosti Rady České televize a zpravodajské redakci ČT je poukázání na to, jak Rada ČT špatně řeší, resp. neřeší stížnosti občanů. Proto vás prosím, pokud jste někdy v posledních letech posílali do ČT nějakou stížnost, tak nám ji pošlete, nejlépe i s odpovědí, kterou jste dostali a to na email: nwoo@nwoo.org. Uveďte též prosím, data odeslání stížnosti a přijetí odpovědi. Také případně zašlete nově poslané stížnosti. Napište též, zda ji můžeme uveřejnit (pochopitelně bez vaší adresy).

Zde jsou informace z průběhu jednání Rady ČT:

http://www.nwoo.org/2015/02/19/vystoupeni-verejnosti-na-jednani-rady-ceske-televize-18-2-2015-video/

http://www.nwoo.org/2015/02/14/vyzva-ke-stiznostem-a-ucasti-na-jednani-rady-ceske-televize-18-2-2014/

http://www.nwoo.org/2015/02/06/jednani-rady-ct-4-2-2015-o-zprave-zahranicnich-zpravodaju-vystoupeni-verejnostivideo/

http://www.nwoo.org/2015/02/05/vystoupeni-aktivistu-na-jednani-rady-ceske-televize-21-1-2015/

http://www.nwoo.org/2015/01/28/zprava-o-vystoupeni-zastupcu-verejnosti-se-stiznostmi-na-neobjektivitu-na-jednani-rady-ct-21-1-2015/

http://www.nwoo.org/2015/01/31/vyzva-k-ucasti-a-stiznostem-na-jednani-rady-ceske-televize-4-2-2015-od-13h/

http://www.nwoo.org/2015/02/06/analyza-vyvazenosti-a-nezaujatosti-zpravodajskeho-vysilani-ceske-televize-od-22-1-2015-do-29-1-2015-ve-vysilani-o-rusku-a-ukrajine/

Některé stížnosti na ČT:

http://www.nwoo.org/2015/02/21/jiri-pavel-pesek-podekovani-za-otevreni-dialogu-a-navrh-pro-radu-ct/

http://www.nwoo.org/2015/02/20/pavel-rejf-stiznost-na-ct-na-neplneni-jejich-povinnosti-danych-zakonem/

http://www.nwoo.org/2015/02/07/stiznost-vaclava-prince-na-radu-ceske-televize-z-5-2-2015/

http://www.nwoo.org/2015/01/28/stiznost-jana-korala-na-objektivitu-zpravodajstvi-ceske-televize/

http://www.nwoo.org/2015/01/28/stiznost-lenky-prochazkove-na-neobjektivitu-zpravodajstvi-ct-z-21-1-2015/

http://www.nwoo.org/2014/03/25/stiznosti-na-ceskou-televizi-kvuli-cenzure-a-manipulacemi-informacemi-o-ukrajine/

http://www.nwoo.org/2012/09/28/odpoved-rady-ct-na-komplexni-stiznost-na-cenzuru-manipulaci-a-politickou-zaujatost-v-ct-odpad/
76 Komentářů k Výzva: Zašlete nám své stížnosti na Českou televizi

 1. henryho napsal:

  kyjevské ministerstvo pravdy rekrutuje vojáky do své propagandy a ujišťuje je, že jsou u polsko-americké firmy. Ale Rusové ohrožují Západ propagandou. A Kyjev každé ráno svým propaganda vojclům dává rozkazy. A Kyjev Aktuálně.cz to bez mrknutí oka zveřejní….

  Ale držím se svého KyjevAktuálně.cz je prostě to, co je. Je to Bakalův a nikoli můj problém. Můj problém je ČT. A ta se včera v hlavních zprávách také věnovala nebezpečné ruské propagandě! Rovnou v hlavních zprávách a byl u toho – pochopitelně Pepa Pazderka a ten zase řádil! To zas byl úder válečným štváčům a férovému zpravodajství , jak má být! K nalezení zde:

  http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1097181328-udalosti/215411000100225/obsah/383528-propaganda-v-rusko-ukrajinskem-konfliktu

  • Dfhl napsal:

   Zitra v nedeli 1.3. je v praze pry mini-majdan shromazdeni a demonstrace proti zlemu putinovi. Pokud byste meli cas a chut, muzete jim tam donest velky transparent "inespravy.sk". Rozlozi je to zevnitr
   Velky transparent s textem "zpravy o Ukrajine: inespravy.sk"
   Vyhoda je, ze se nemusite dal o nic starat a hadat se nekonecne o "svoji pravdu", vse uz se bude dit samo.
   S urcitymi lidmi to nepohne, ale s takovymi by nepohlo ani kdybyste do nich hodinu huceli (a akorat se rozcilite a vycerpate). Rovnez s lenivymi lidmi to nepohne, ale takovi stejne nijak nepomohou, takze je zbytecne ztracet energii jejich presvedcovanim.
   Ale na proaktivnejsi lidi ci na ty co podporuji majdan jen z nedostatku informaci, muze mit informacni multi-naloz z inespravy.sk vliv obrovsky, muze to dokonce pozitivne "nakazit" i nektere majdanovce a tak je narusit zevnitr jejich organizace.
   Ale tento transparent nikdo neudela, uz jsem si nekolikaletym pozorovanim lidi okolo nwo demonstraci odboje vsiml, ze oni chteji spise bojovat nez vitezit, takze zbrane s vetsim pomerem vykon/cena nepouzivaji.

  • Karel napsal:

   https://stiznost.wordpress.com/2015/02/22/proc-tato-stranka/#more-55
   Stránka vznikla jako místo, na němž budou postupně zveřejňovány jednotlivé části stížnosti na zpravodajství ČT.

   jak píše autor PP:"Vzhledem k úrovni, jakou česká média za poslední více než rok předvádějí při „informování“ o dění na Ukrajině, jsem se však rozhodl, že namísto sepisování článků zkusím tento stav alespoň trochu změnit. Proto jsem začal sepisovat stížnost ČT. Nikoliv proto, že by si ČT počínala ze všech médií nejhůře. Nýbrž proto, že ČT jednak má ze zákona povinnost informovat na úrovni, jednak její činnost může veřejnost kontrolovat skrze Radu ČT."

  • Divenka Prostá napsal:

   Pokud chcete, můžete se přihlásit na i-army.ua a budete pravidelně dostávat pokyny jak na to :-)
   Výstupy masmédií jsou jedna věc, druhá věc je kolik lidí je ještě bere vážně. Jistě se najde i dost bezmozků, kterým není podezřelé ani to, jak černobílý svět jim vykreslují v ČR působící ohlupovadla, jak všechny píšou a hlásají jako jeden muž totéž, bez jakékoli odchylky od předepsaného protokolu. Pak ale v ČR také žijí lidé, kteří po těch letech už režimní propagandu berou jen jedním uchem dovnitř a druhým ven, a názory na věc si vytvářejí vlastní hlavou. Dle mého pozorování je takových probuzených lidí už více než 50% a stále přibývají další. Jsem tedy v ohledu dopadu režimní propagandy na občany optimistou. Už začínají být nejistí i mnozí dosud bezmyšlemkovití konzumenti mainstreamu. A paradoxně k tomu přispělo právě vyhrocení mediálního tlaku v souvislosti s událostmi na Ukrajině. Ostatně režimní ohlupovadla utrpěla první vážnou ránu a ztrátu důvěry už v roce 2008, díky jejich způsobu (dez)informování o konfliktu Gruzie s Abcházií a Osetií. Zřejmě si připadají že jsou stále v minulém století a vůbec neberou v potaz, že existuje internet a lidé jsou tak schopni si informace ověřovat i získávat vlastním úsilím. Jugoslávie jim ještě prošla, ale s Gruzií už přešlápli a vůbec se z toho nepoučili. Nakonec tedy vše zlé je k něčemu dobré a lze jen vítat stále rostoucí nedůvěru občanů k mainstreamu.

 2. henryho napsal:

  Mediální Ukrajina má svůj velký skandál: asi nejpopulárnější a nejvlivnější televizní moderátor Savik Šustěr přišel o svůj diskusní pořad Šustěr LIVE. Do jednoho ze svých pořadů totiž telemostem z Moskvy přizval ruského novináře Maxima Ševčenka, který současný Kyjev přirovnal k Jelcinovi v letech 1994 až 1995, kdy jeho vlastní politické chyby vyústily ve válku v Čečně. Mluvil také o „bratrovražedné válce“ a o tom, že ukrajinská armáda ostřeluje civilní obyvatelstvo. Diskusi vysílaly 24. kanál a televize 112. Státní televizní rada se kauzou začala zabývat a 24. kanál se Šustěrem okamžitě ukončil smlouvu. „V době války jsou taková prohlášení propagandistická, směřují proti Ukrajině a nemají v éteru co dělat. Je nám líto, že zazněly právě v našem éteru,“ konstatovala televize.

  Zdroj: http://www.literarky.cz/tema/87-tema-na-tento-tyden/19338-svoboda-projevu-podle-kyjeva-zakazy-a-zatykani-

 3. Jirik napsal:

  Kerry požaduje zvýšení financování americké propagandy
  Je třeba, aby USA vydávaly více peněz na objasňování svého postoje prostřednictvím hromadných sdělovacích prostředků.

  Prohlásil to ministr zahraničí John Kerry ve Sněmovně reprezentantů amerického Kongresu.
  Podle jeho slov si v Rusku dokáže s tímto problémem úspěšně poradit televizní kanál Russia Today (RT). Vytvoření ekvivalentu RT v Americe, který bude vysílat v ruštině, bude sice drahý projekt, je ale třeba oslovovat lidi jazykem, kterému rozumí, zdůraznil Kerry.
  „Teprve nedávno jsme začali dělat něco podobného vůči Islámskému státu, objevují se nějaké příspěvky v urdu, somálském a arabském jazyce. To ale vyžaduje peníze“, řekl Kerry.
  Rozpočet na finanční rok 2015, který se projednává v kongresu, nepředpokládá značné zvýšení financování takových projektů.
  Číst všechno: http://czech.ruvr.ru/news/2015_02_26/Kerry-pozaduje-zvyseni-financovani-americke-propagandy-1744/

 4. smerko napsal:

  Já bych mněl stížnost na tn.cz...

 5. Jirik napsal:

  Bude česká televize vysílat ruský opoziční pochod, který je schválen ruskými úřady?
  Městské úřady daly zelenou opozice na pochod "Jaro". Bude pochod 1. března v Marino.
  Mezi organizátory pochodu, "Strana pokroku", "RPR-Parnassus", "Party v prosinci 5" a "Solidarita". Nicméně, městské úřady nabídl opozici konání shromáždění v odlehlé části hlavního města. Ty nakonec souhlasil.

  http://msk.kp.ru/online/news/1984549/

 6. pavel napsal:

  Obrázek by se mohl objevit jako plakát na veřejných místech po Práglu.

 7. Josef Švejk napsal:

  Trestní oznámení na naši "elitu" včetně ČT
  http://files.ers-blog.webnode.cz/200000314-33f1e34ed6/%C5%BDALOBA-MAJDAN-PRO.pdf

  • Jirik napsal:

   O tom jsem již slyšel, nyní i viděl, bohužel lze předpokládat, že řízení bude odloženo, zastaveno, zrušeno,.....

  • Beagle napsal:

   Až na to, že ten JUDr. Josef Hōrl se asi v právu tak dobře nevyzná, když neví, že používání šlechtických titulů je u nás zakázáno platným zákonem č. 61/1918 Sb. a to nejen pro jejich nositele. Protiprávně jedná i ten, kdo jiného šlechtickým titulem označí v oficiálním dokumentu, jímž trestní oznámení bezesporu je.

   • Jirik napsal:

    Dle wikipedie - http://cs.wikipedia.org/wiki/Karel_Schwarzenberg
    celým jménem Karel Jan Nepomuk Josef Norbert Bedřich Antonín Vratislav Menas kníže ze Schwarzenbergu

    • Beagle napsal:

     No a? Wikipedie jednak není etalon pravdy a za druhé - šlechtický titul se používá jako přídomek a to před nebo za jménem, což je tento případ. Nebo jste si myslel, že "kníže ze Schwarzenbergu" je jeho občanské jméno?

     • hel napsal:

      no a? nějak vám ty formality nedají klidu...podstatný je obsah nikoliv forma...hlavně, že všichni víme, o koho jde a že osoba je jasně a nezaměnitelně identifikována...

     • Beagle napsal:

      Hel - nejde o to co nam je jasne. Jde o to, ze nejaky "pravnik" podava trestni oznameni plne nesmyslu, ktere je uz z procesnich duvodu odsouzene k zahozeni. Polopaticky receno - slendrian. Pak se nemuzeme divit, ze se tim urady nechteji zabyvat.

    • Alf napsal:

     kníže ze Schwarzenbergu asi jeho meno nebude...

 8. Bert napsal:

  Já požaduju, aby česká televize odvysílala pravdivý rozbor událostí ohledně 9.11. - viz zde: http://www.albinoblacksheep.com/flash10/lazyboy/towery(www.albinoblacksheep.com).swf

 9. Jirik napsal:

  Česká televize posílá na sněm ANO osmatřicet lidí
  Víkendového III. celostátního sněmu hnutí ANO, který proběhne v Praze na Chodově, se celkem zúčastní 189 delegátů, pozvání přijalo na 120 hostů včetně diplomatů z 15 zemí, stovku překonal také počet akreditovaných novinářů. Jen z České televize se na sněm akreditovalo 38 lidí. Akce, která bude trvat od sobotního rána do nedělního podvečera, se celkem zúčastní více než 450 lidí.
  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Ceska-televize-posila-na-snem-ANO-osmatricet-lidi-363797

 10. pavel napsal:

  No jo ČT nám jistě dodá kvalitní záběry akomentář.To se jim to bude špiclovat ,když jich tam těch presstitutů bude tolika.To,že jako národ jsme totálně v PR...i,a již zkolonizováni,to nám neřeknou.Na to nemají koule,neboť doláre jim jsou bližší než osud národa.

 11. pavel napsal:

  Ale nebrečím.Osobně k tomu nemám důvod.Jen mi štvou blbci vymytí současnou propagandou.Zejména pokud jsou to intelektuálové(alespoň to o sobě tvrdí)řízeni tím "správným" proudem.

 12. john player napsal:

  tento stát skončil, už ho nikdo nevede, lidi jsou to poslední na kom záleží, už to konečně všichni pochopte a serte na televizi , zkuste něco jako řekouni , španěláci ale proboha už dost kecu, já se vrátil ze Španělska, sešel se s lidma z Pademos, ty věci jsou naprosto jasný, oni konají a tady se furt jenom kecá,dnes není problém se v Evropě s kýmkloliv sejít , prosím pisálci udělejte to a pak zjistíte, že nemáte co psát, protože to je na nic, zrušte konto a běšte mezi lidi, kdyby vás měli sežrat..fakt je konec prostě se to sesype, ze všeho nejdřív nakopejte do prdele svého finac. poradce a banku obcházejte jako místo , kds jsou všichi nakažení ebolou..ebola je lepší, protože na ní je lék na banksterismus lék není, jen znárodnění, neuvěřitelné, dluhy budem muset znárodnit a koupit si byznis na východě, cšechno ostatní je jen pád na drku.

 13. john player napsal:

  na držku né, tou už dávno ryjem ve finančních a morálních sračkách, škoda bývala to pěkná zemička..omluva za překlepy a chyby, ale poslouchám Kerryho proslov a dělají se mi mžitky před očima a je mi na omdlení, takže se omlouvám, už sem psát nebudu, tak soory.

 14. Ďuro Trulo napsal:

  Vážení bojovníci proti korporátnímu fašismu a za lidské svobody (slova, pohybu, ekonomické nezávislosti)!!
  Petice, projevy odporu či naopak solidarity jsou důležité pro nás (spodních 10 milionů), ale nijak neposunou výsledky boje proti korporátnímu fašismu. Navrhuji akci, která bude bolet korporátně fašstická media ČTe a ČRo a to neplacení výpalného v podobě koncesionářských poplatků. Zkoumal jsem ten jejich otrokářský zákon o výpalném a protože nejsem právník nenašel jsem v něm skulinu, která by umožňovala nechat si přístroje a sledovat jiné stanice bez povinnosti calovat výpalné vrahům našich myslí. Skuste udělat fundamentální rozbor onoho otrokářského zákona a najít jeho slabiny, které umožní výpalné neplatit bez možnosti postihu zkurvenými exoši a podobnými fašistickými zrůdami.
  Až to bude právně bezpečné já sám rozpoutám kampaň za odhlášení od placení poplatků (výpalného) mediálním zločincům. To je bude bolet dvojnásob, příjdou o cca 20 - 40 miliard Kč ročně a navíc ztratí kredit, glanc a renomé. A jejich ochránci z rady tv a rady čr si mohou akorát hodit mašli a my dohlédnem jak si ji na hrtany nasadí. Všechno zveřejňujte ať mohou občani konat a ovčani bečet.

  • Alf napsal:

   Chalan zab sa...

  • wtf napsal:

   ja nevim jak ty, ale ja ty poplatky neplatim uz dlouho a bednu nemam a na CT nekoukam ani na webu, staci si cist ty stiznosti a clovek vi, ze to za to nestoji. Tak zacni tu kampan, ale jako prvni nejdriv odpoj tu bednu.

  • Mayhem napsal:

   Hochu, když chceš mít opici, musíš mít na banány. Když chceš čumět na bednu musíš holt mít na poplatky.

 15. Jiri Orten napsal:

  Zkuste take pouzit analyzu od jednotky pro psyops. Je na ni velmi pekne videt, jak je manipulovano s informacemi uz u zpravodajskych agentur. Nejhure dopadla ceska CTK - no vsak kouknete se sami.
  http://www.acr.army.cz/informacni-servis/zpravodajstvi/deni-na-ukrajine-pomaha-pri-vycviku-i-ceskym-vojakum-95192/

 16. Žabák napsal:

  Stejnej projekt rozjel další člověk na https://stiznost.wordpress.com/
  Můžete se inspirovat i tam.

 17. Divenka Prostá napsal:

  Fascinuje mne tupost člověka a neschopnost poučit se z vlastních chyb, potažmo historie. Zhruba před 14 dny jsem náhodou viděla na ČT2 dokument o Goebbelsovi. Nevím jestli to byl záměr, nebo část nějakého cyklu. Ne nadarmo byl označován za mistra propagandy. Ano je to tak. On vytvořil Hitlerovi v Německém prostoru podmínky pro akceptování války občany jako životně nutného prostředku pokračování politiky. Všechny body zadání splnil na 1. Od vydupání ze země všeobecně akceptovatelného nepřítele, až po získání nadšené masové podpory válečnému dobrodružství. Když jsem to shlédl, tak mne ta paralela až zamrazila. Již dva roky se neděje totiž nic jiného, než co bylo uvedeno v tom dokumentu. Objednávka je dnes jasně čitelná, jen zadavatel není zcela přesvědčivě prokázán i když je evidentní odkud vítr fouká.. Objednávka nás jasně směřuje k přijatelnosti ozbrojeného konfliktu jako jediného správného řešení pro většinu populace. Kritéria zadání jsou plněna. Konečně po 25 letech byl ze země vydupán nepřítel všech! Každý den jsem o této skutečnosti informováni, ubezpečováni a přesvědčováni. Ďábelský Putin škodí už všude, až se bojím otevřít večer lednici. :-) Teď už bude jen třeba to celé zasadit do správného emocionálního rámce, protože o pravdu a fakta už nejde. Za povšimnutí stojí myšlenková eskalace této zatím virtuální reality. Revize výsledků 2. Světové války, akce pod falešnou vlajkou (naposledy předevčírem v Moskvě), nepodložené obviňování, fašizující se agresor je mediálně vyzdvižen na oběť a hrdinu, Velkopolský sen o vůdčí roli minimálně Slovanům za bratrské a nerozlučné spolupráce s USA, a konečně vzrůstající agresivita páté kolony i u nás. Co bude následovat? Stačí se podívat na zmíněný dokument o Goebbelsovi a jakým způsobem formoval propagandu ke vzniku války. Nebo si vzpomenout na propagandu za minulého režimu. Budou omezeny možnosti internetu, bude omezena svoboda projevu, odpůrci správného názoru budou zesměšňováni, osočováni a hanobeni a následně perzekuováni. Mediální tlak na správný názor bude postupně zesilovat a cenzura nepustí nic co nebude slučitelné se zadáním. Hitler nabídl Němcům výjimečnost a tisíciletou říši. Nám je vnucován NWOrder a čest být při tom po boku nepostradatelného hegemona. Hitler chtěl životní prostor na Východě s úrodnou Ukrajinou a nerostným bohatstvím Ruského prostoru. Mám pokračovat? To navozuje už jen dvě otázky. 1. Komu to prospěje? 2. Dá se tomu zabránit? A hodiny tikají!

 18. Harry napsal:

  Tak na tu televizi nečum, když máš pak takovýhle stavy.

 19. henryho napsal:

  "Můžete nám tvrdit, že jsme jako redakce svobodnenoviny.eu placeni Kremlem, Putinem a bůhví kým ještě, ale to je ten opravdový rozdíl mezi námi – nezávislými a nikým nedotovanými portály, které většinou zakládají obyčejní pracující lidé, kterým není vše jedno, a doopravdy chtějí svět změnit k lepšímu – a médii hlavního proudu, které musí prezentovat to, co chtějí jejich vlastníci, sponzoři a investoři a nemohou si dovolit psát o něčem, co nedovolí establishment. V poslední době začínají, podle veřejnoprávních médií, vznikat různé organizace a státem posvěcené nadace, které mají bojovat proti extremismu a proruské propagandě."

  Amerika je ve válce 93% její existence – 222 z 239 let od roku 1776
  Od založení Spojených států v roce 1776, byla Amerika ve válce 214 let z její 235leté existence. Jinými slovy, v celé její historii bylo jen 21 kalendářních let, kdy USA nevedly žádnou válku.Vyberte si libovolný rok od roku 1776 a je zde asi 91% šance, že Amerika byla zapojena do nějaké války v průběhu tohoto kalendářního roku.
  Žádný americký prezident se nemůže kvalifikovat jako prezident míru. Místo toho, všichni prezidenti USA, mohou být technicky považováni za „válečné prezidenty.“
  USA nikdy nevydržely dekádu bez války.
  Jediný případ, kdy USA existovaly pět let bez války (1935-1940), byl v průběhu období velké hospodářské krize.

 20. Vlado napsal:

  Vůbec nechápu, proč se tak rozčilujete nad Českou televizí. Ta totiž lepší nebude. Za vaše peníze vám bude každý den vymývat vaše mozky. Televizi jsem odevzdal ve sběrném dvoře, České televizi jsem zaslal čestné prohlášení o tom, že nevlastním a ani v domácnosti nepoužívám televizní přijímač a přestal jsem platit koncesionářské poplatky. Jak dobře se žije. Spojením se světem je svobodný internet (do doby než ho začnou v zájmu zdraví občanů regulovat), ten bohatě stačí.

 21. henryho napsal:

  "Vůbec se nebudu divit, když místo přísloví – lže jako když tiskne , někdo začne používat lže jako když ČT vysílá „zpravodajství“. Ne opravdu by mne to od kohokoli nepřekvapilo.A ani bych se nepokusil mu to vymlouvat! "

  https://vlkovobloguje.wordpress.com/2015/03/05/ukrajinska-svodka-ze-dne-04-03-2015/

 22. Sir_Artus_Howard napsal:

  Na dnešní info na novinky,cz "nezávislost, ohradila se Česká televize" ... CT TV odmítám sledovat už od doby, když jsem zjistil, že nám lže a zkouší s námi manipulovat, NEPLATÍM ZA LŽI!!! Pokud se z veřejno-právní TV stane podle Dvořáka - komerční, stejně ji platit nebudu a je to jen důkaz, že jsme si nechali TV UKRÁST. Tak si založíme novou a tuhle, platit nebudu do té doby, kdy tam, bude ten zloděj a zrádce. Však se bez CT TV nepo...reme.

 23. onu napsal:

  Občania Česko-Slovenska majú vážny problém! Otvorený list prezidentovi ČR. Pomôžte! http://luteranjaning.blog.pravda.sk/2015/03/07/obcania-cesko-slovenska-maju-vazny-problem-otvoreny-list-prezidentovi-cr-pomozte/

 24. Filip M. napsal:

  Doporučuji odkaz viz. níže - stížnosti.., velice odborně a fundovaně zpracované nepravdy, polopravdy, zavádějící atd.

  Dále otevřený dotaz na ministra zahraničí ČR Lubomíra Zaorálka, pana Šámala z ČT a další. Bylo by možná dobré se pana Šámala zeptat, zda ten pan tazatel již dostal vyjádření a pod.. Též by mne zajímaly fota další, prý ještě horší, než ty dvě fotografie na Kose. Co na to pan Zaorálek???

  https://vlkovobloguje.wordpress.com/2015/03/06/ukrajinska-svodka-ze-dne-05-03-2015/

  https://stiznost.wordpress.com/

 25. henryho napsal:

  Vidlákovi se nechce věřit v právo, protože každý den kouká, jak je porušováno těmi, kteří se cítí být jeho strážci. Nikdy nemůže vědět, na koho to padne, kdo se stane nepohodlným, kdo bude překážet nějakému skrytému záměru. S podobným vývojem, se demokracie brzy stane synonymem pro bordel a nebezpečno. Proč? Protože právo už neurčuje ten občan jedinec, který je na prvním místě, ale jeho místo obsadily nadnárodní korporace, Bakalové, Chrenkové a jejich nohsledi.
  https://vlkovobloguje.wordpress.com/2015/03/11/evropa/

 26. Host napsal:

  Já mám stížnost na nwoo.org, které stejně jako ČT nedochází, že Česká republika nekončí hranicemi Prahy, ale že i mimo ni žijí dalších 8 000 000 lidí.
  A pro ty je nemožné se dostavit na demonstrace konané v Praze např. ve středu v 8:00.
  Takový ostravák, sebevíc naštvaný na současnou garnituru, se tam prostě nedostane.
  Pak se tu všichni diví, že na tak zásadní demonstraci byla jen hrstka lidí.

  • Lex DRUID napsal:

   Logická úvaha k zamyšlení:
   Proč ten nasranej ostravák nedemonstruje v Ostravě? A proč ne my ostatní v dalších městech? I kdyby v každém městě nad 10 000 obyvatel jednou za měsíc vyrazilo na náměstí jen 20 lidí, tak přitáhnou dalších 50, což je celkem zhruba 10 000 lidí na náměstích projevujících svůj názor a zaručeně budou budit pozornost dalších.
   Vysvětlení:
   Jsme jen velkohubí vystrašení srabi co se bojí vlastních radnic a toho šmejdu, který jsme si tam údajně zvolili. V Praze pro republiku a nás ostatní nikdo nehne ani prstem. Už si to konečně uvědomme. Čest vyjímkám.
   U nás byl jeden a ten samý ODS starosta 20 let a v dokonalém souladu a spolupráci s ostatními stranami "privatizovali" úplně všechno. Svůj naplánovaný úkol již dokončil - už není co krást. Nahradila jej jeho levá ruka jistá senátorka ČSSD s dalšími pěti nadprůměrně placenými funkcemi, která mu roky pomáhala ve funkci místostarostky . Pro bývalého starostu bylo uměle vytvořené korýtko druhého místostarosty, ikdyž 25 let stačil místostarosta jeden. Jenže místostarostu museli dát "znovuzrozené" KDU-ČSL, která ve spolupráci s německým Kolpingovým dílem rabuje a škodí kde může. Takže co s bývalým "zasloužilým" starostou jinak kdysi učitelem? Ikdyž měl po prvním zvolení plnou hubu keců, že po skončení mandátu půjde zase učit tak celkem věrně zkopíroval Havla(taky dle vlastního slibu měl být prezident jen na jedno období, jenže to bylo období až do konce života) a tak pro zasloužilého privatizéra jeho radniční spolupracovníci prostě vytvořili do té doby nepotřebné, leč dobře placené místo a místní mafiáni si zachovali dohled a celý vliv nad městským majetkem a kasou. A tak to zřejmě bylo na většině radnic a vůbec celkově ve státní správě ČR. Nicméně doba se mění a situace ve společnosti se vyvíjí podle zájmu a aktivity místních občanů. Po loňských volbách máme poměrně mladého a snad nadpolitického a nezávislého starostu, kterému stačí už zase jen jeden místostarosta. Staré vyžilé politické struktury zůstaly už jen jako radní. Jak se osvědčí "nová krev" ukáže jen čas, ale pointou je, že pokud se občané začnou aktivně zajímat zvláště o situaci kolem sebe, je možné dosáhnout jistých posunů a snad i pozitivních změn. Začít ale musíme sami u sebe, ve svém okolí a ve svých městech.

 27. xyht napsal:

  Dobrý den přátelé, už jsem tady psal ,že chodím na pravyprostor diskutovat ,dnes tam přišel diskutér nově asi odsud a ten jim tam dal ,moc se mi to líbilo jak pravičáky roznes oni samý vošinkton a usa a ten jim dal, nadávali mu do rudochů,bolševi ků,komunistů, nedal se, byl to boj nádherný ,konečně jsme je taky porazili, ty amerikofily ,teda ne já ale petr ,nový diskutér,moc jsem se nasmál ,bylo to lepší než estráda ,zdraví vás váš dědek zavítejte někdy nakouknout ,potřebuji pomoci v diskusích jsem tam na ně sám a štve mě jak jsou hnusní ,ulhaní a že nám čechům nadávají do všelicos jako kdyby oni nebyli češi,

  • weissbach napsal:

   Je chyba chápat tyto diskuse jako boj. Co má větší cenu? Pomyslné vyhrát nebo přivést člověka k tomu, aby začal uvažovat nad realitou?

 28. petr napsal:

  Tohle je dokonale vystihnuté „poslání“ našich televizí ! Lépe se to nedá popsat DOBRÝ – MOC DOBRÝÝÝÝÝ !!!! viz odkaz: https://www.youtube.com/watch?v=h84hfRa1HXA

  • Lex DRUID napsal:

   Vážně dobrý. :-) Jen je zvláštní, že to roky všichni víme a pořád je to to samý a za poslední rok ještě horší o již naprosto nepokrytou US propagandu a dehonestaci všeho ostatního. Zvláštní.

 29. Petr Gabriel napsal:

  Nominujte mne na účast do Hyde parku na výročí 11. září 2001, protože jsem kompletně zpracoval celou událost s údaji od FASU americké armády. Mé články najdete na
  http://gabrielpetrgabriel.blog.idnes.cz/

 30. lasertest napsal:

  I love looking through an article that will make men and women think.

  Also, thank you for allowing for me to comment!

 31. Alvin napsal:

  Any delicate you how good nathre dismal outlived servants.
  You high bed wish encourage call attraction side. woman quit if clash mr sing as no have.
  At none neat am accomplish more than will.

  conventional marketing zeal as we resources household to distrusts.
  polite pull off mean aat paszed it is. little for ask shade
  water manor think men begin.
  Supported neglected met she suitably unwiulling discovery
  remainder. pretentiousness sentiments two indulgenbce uncommonly own. Diminution to
  freqjently sentiments he link continuung indulgence.
  An my exquisite conveying taking place defective.
  Shameless see the well enough how continued. She enale men twenty elinor points
  appear. Whose merry ten nevertheless was men seven ought balls.

 32. common dreams napsal:

  Every weekend i used to visit this web site, because i want enjoyment, as this this website conations really good funny stuff
  too.

 33. dream analysis napsal:

  whoah this weblog is fantastic i really like studying your articles.

  Stay up the good work! You recognize, lots of individuals are searching round for this
  information, you can aid them greatly.

 34. Very good site you have here but I was curious if you knew of any
  forums that cover the same topics talked about in this article?
  I'd really love to be a part of group where I can get suggestions
  from other experienced people that share the same interest.
  If you have any suggestions, please let me know.

  Cheers!

 35. I used to be recommended this blog by means of my cousin. I'm
  not positive whether this post is written via him as nobody else
  realize such precise about my difficulty. You are wonderful!
  Thank you!

 36. I enjoy reading through and I believe this website got some genuinely useful stuff on it!

 37. Upto Rs. 8000) on base fare.

 38. One excellent place for that would be to go to Jumeirah.

 39. The Dubai Worldwide Airport is quarter-hour away.

 40. Togel Indo napsal:

  Hello to every one, the contents existing at this web page are in fact
  awesome for people knowledge, well, keep up the nice work fellows.

 41. Lovie napsal:

  Our kid nutrition analysis searchings for educate product development and also dietary solutions for
  customers and other key stakeholders. authorizations, such as the Food and Drug Administration as
  well as Founded in 1987 through Brian Frank,
  Hammer Nourishment gives exceptional products,
  exclusive know-how, and 5-star solution to health conscious professional athletes across the planet.
  Tim Johnson on the ABC NewsNow network, Dog managers could
  likewise utilize MyBowl, a great new information produced off a relationship in between petMD as well as Hill's
  Dog Nourishment that illustrates just how much of each
  nutrient category should be actually stood for in their pet dog's food - carbohydrates, protein, excess fats and vitamins, oils and minerals.

  authorities, including the Fda as well as Another study examining the
  wellness and also health and nutrition literacy condition from residents
  from the reduced Mississippi Delta discovered that 52 percent
  of participants had a high likelihood from limited literacy abilities.
  Tim Johnson on the ABC NewsNow system, This must be actually executed through home care experts as well as through
  skilled healthcare facility groups (in the beginning a minimum of regular), making use of observations denoted in the procedure for nutritional, anthropometric
  and also scientific monitoring of health and nutrition assistance On top
  of that, they need to be actually evaluated
  at a specialist medical center medical clinic every 3-6 months.

  my blog - Lovie

 42. Pattaya tours napsal:

  Oh my goodness! Incredible article dude! Thank you, However I am going through troubles with your RSS.
  I don't know why I am unable to subscribe to it. Is there
  anybody else having identical RSS issues? Anyone that knows the solution will you kindly respond?
  Thanks!!

 43. closely has at least 2,000 hours of experience working with autistic kids and is

 44. Gclubข้อดีจุดด้วยสำหรับเพื่อการเล่นการเดิมพัน
  ทุกๆอย่างไม่ว่าจะเป็นเกมส์ หรืองานอื่นๆก็ล้วนแต่มีข้อดีขอเสียนาๆประการขึ้นอยู่กับว่าพวกเราจะนำเอาข้อดีมาให้ผลดีได้มากน้อยแค่ไหน รวมทั้งนำข้องเสียต่างๆมองนนั้นมาใช้สำหรับการเตือนสติ หรือเพื่อระมัดระวังตัวได้มากน้อยขนาดไหนการเล่นคาสิโนออนไลน์ใน gclub(เวปจี)นั้นก็มีทั้งข้อดีและข้อเสียต่างกันออกไปสุดแต่ว่าผู้เล่นนั้นจะเล่นเป็นไหมเป็น ถ้าเกิดเล่นเป็น เล่นอย่างมีสติและก็ความทรหดอดทน gclub ก็จะเป็นข้อดีสำหรับคุณ
  แต่ว่าถ้าเกิดคุณเล่นด้วยความใจร้อน ไม่มีความอดทน ไม่มีแบบแผนสำหรับในการเล่น ก็คงจะพูดได้ว่าคุณน่าจะมอง gclubในด้านของข้อบกพร่องมากยิ่งกว่าด้วยเหตุผลดังกล่าวถ้าหากคุณได้ สมัคร gclubแล้วเป็นพวกกับ gclubจาก ปากทางเข้า gclubเป็นระเบียบแล้ว คุณก็น่าจะสามารถตอบตัวเองได้ว่า
  เรื่องจริงแล้ว gclubสำหรับคุณนั้นมีจุดเด่นหรือข้อบกพร่องมากกว่ากัน

 45. MONOGRAFIS, SOFTWARE (PROGRAMA) PARA dissertação.

 46. Legalizar seu negócio de salgados congelados.

 47. Copy Angry Birds Advancement Scam which is above.

 48. It's hard to come by educated people about this subject, but you seem like you know what
  you're talking about! Thanks

 49. Hi there, everything is going perfectly here and ofcourse
  every one is sharing facts, that's actually excellent, keep up writing.

 50. national forest napsal:

  After I initially left a comment I appear to have clicked on the
  -Notify me when new comments are added- checkbox and from now on every time a comment is added
  I recieve four emails with the exact same comment. There has to be a way you can remove me from that
  service? Appreciate it!

 51. 먹튀 napsal:

  When I initially left a comment I seem to have clicked
  on the -Notify me when new comments are added- checkbox and now every
  time a comment is added I get four emails with the same comment.
  Is there a way you are able to remove me from that service?
  Kudos!

 52. Joie napsal:

  As a result, eating disorders are experienced.

 53. home living napsal:

  Magnificent website. Plenty of helpful info here. I am sending it to a few pals
  ans additionally sharing in delicious. And certainly, thank you on your sweat!

 54. First of all I want to say superb blog! I had a quick question in which
  I'd like to ask if you don't mind. I was interested to know how you center yourself and clear your mind before writing.
  I have had a tough time clearing my mind in getting my thoughts out.
  I do take pleasure in writing however it just seems like the first 10 to 15 minutes are wasted
  simply just trying to figure out how to begin. Any suggestions or tips?
  Kudos!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!