Amnesty International: „Ochránci práv“ gestapácké masy

1424861653_gestapoOrganizace Amnesty International zveřejnila zprávu o stavu lidských práv ve světě. Ochránce práv znepokojuje neustále se zužujícíc prostor pro vyjádření názoru. Domnívají se, že v Rusku je patrný pokles protestní aktivity, zhoršuje se situace nevládních organizací a médií a v regionech novináři prakticky nekritizují vládu.

Když dramaticky mluví o událostech na Ukrajině, aktivisté Amnesty International tvrdí, že je mnoho faktů svědčících o dodávkách pomoci povstalcům ruskými vojsky a zbraněmi. Ale jaká to jsou fakta, se ve zprávě neuvádí.

Pozornosti neunikla ani zpráva o připojení Krymu k Rusku. „Proukrajinští aktivisté a krymští Tataři byli pronásledováni a zadržováni. Na některých místech došlo dokonce ke zmizení,“ - informoval jeden z ochránců. Krom toho se ve zprávě uvádí, že poté, co na Krymu vstoupily v platnost ruské zákony, bylo právo na svobodu projevu, na svobodu shromažďování a sdružování na poloostrově velmi omezené. https://news.mail.ru/politics/21183917/?frommail=1

 

Komentář politického pozorovatele Jurije Selivanova

Řekneme-li, že z této „zprávy o lidských právech“ vstávají vlasy na hlavě, je to málo. Taková fantastická drzost, s níž tato filiálka CIA USA – stavící se do role hlavního světového arbitra v oblasti lidských práv – zcela obchází zakázanou pro něj kritiku konání současné vlády Ukrajiny, doslova bere dech.

Takže na základě zprávy Amnesty International dnes přesně víme, že stav demokratických práv člověka v zemi-spojenci USA je pokládán za naprosto dokonalý, dokonce i obdivuhodný, bez ohledu na následující fakta a okolnosti:

1. Ozbrojené svržení zákonné vlády uznané mezinárodním společenstvím, včetně vlády Spojených států.

2. Akty systematického teroru s cílem zastrašit civilní obyvatelstvo, který probíhá s tichým souhlasem úřadů v atmosféře naprosté beztrestnosti pro pachatele trestných činů. Takových, jako bylo masové upálení členů opozičních hnutí v Oděse, jako byly vraždy a bití civilistů v Charkově, brutální potlačení a policejní násilí ze strany ozbrojených skupin vůči protestujícím v Nikolajevě, Dněpropetrovsku, Záporoží a řadě dalších měst.

3. Ozbrojené potlačení včetně použití regulérní armády – což je v přímém rozporu s Ústavou Ukrajiny – organizovaného odporu jihovýchodních regionů Ukrajiny vůči nezákonnému vládnoucímu režimu v Kyjevě.

4. Cílené válečné zločiny vojsk kyjevského režimu, která vedou ostřelování civilních obydlených čtvrtí těžkou artilerií, což je doprovázeno zničením tisíců civilních obyvatel, včetně žen dětí a starých lidí.

5. Provádění skutečné politické genocidy ve vztahu k drtivé většině obyvatelstva Ukrajiny prostřednictvím cíleného ničení ekonomických základů životaschopnosti, zbavení minimálních prostředků k fyzické existenci, znemožnění lékařské péče a dostupnosti léčiv a stanovení vražedných komunálních tarifů.

6. Provedení „prezidentských“ i „paralmentních“ voleb způsobem, který neodpovídá dokonce ani minimu mezinárodních standardů, a to v podmínkách naprostého rozprášení politické opozice a masového zatýkání a věznění jejích vůdců, což mělo za následek obrovské zkreslení výsledků hlasování, kdy nejextrémističtější uskupení a činitelé, kteří nikdy nedostali víc jak 5 – 10 % hlasů voličů, se stali dominující politickou silou v zemi a ústavotvornou většinou v parlamentu.

7. Prakticky úplný zákaz činnosti jakýchkoli prostředků masové informace – jak elektronických, tak i tištěných – vycházejících z pozic principiálního nesouhlasu s diktátorským vládnutím uzurpátorského režimu.

Transformace státních subjektů jako bezpečnostní služby, ministerstva vnitra, ministerstva informační politiky a Národní rady pro televizní a rozhlasové vysílání v represívní struktury potlačující jakýkoli veřejný nesouhlas.

Organizování totálního pronásledování občanů za sledování telekanálů nežádoucích režimu a za vyjadřování nesouhlasu s činností orgánů v soukromé korespondenci prostřednictvím internetu.

Vyhoštění ze země prakticky všech zahraničních novinářů, především ruských, nesdílejících názor kyjevské junty a vlády USA na události na Ukrajině.

Opakuji, že vše výše vypsané z pohledu takzvané „mezinárodní organizace na ochranu lidských práv“ Amnesty International nemá žádný vztah k charakteristice úrovně demokracie a dodržování práv v souvislosti se státem jménem Ukrajina. Nestydatější zpráva zakázkového charakteru pro západní chápání lidských práv si snad ani nelze představit. A když krátce na základě těchto zkušeností shrneme základní princip demokracie té či jiné strany z pohledu USA, docházíme k následujícímu – pokud orgány země postupují podle instrukcí z Washingtonu, mohou se svým oby vatelstvem dělat úplně cokoli, včetně jeho průmyslového zpracování na sekanou. Nikdo jim neřekne ani slovo. Taková země pak bude oslavována jako „vzor světové demokracie“.

Ale pokud se snad nějaká země osmělí překročit Ameriku, to ve zprávě Amnesty International bude „rozmazávána po zdi“ a démonizována v očích celého světa. Bude neprodleně prohlášena za úhlavního nepřítele demokracie, škrtiče a pronásledovatele všech lidských práv a svobod a vůbec – za ztělesnění ďábla.

Za toho je dnes nařízeno pokládat Rusko. A „mezinárodní ochránci lidských práv“ gestapácké záplavy ochotně zasalutovaly.

Zdroj: http://politikus.ru/events/44214-pravozaschitniki-gestapovskogo-razliva.html
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!