Ukrajinští vojáci Porošenkovi: Dovedl jsi naši zemi do pr…, půjdeme si pro vás do Kyjeva

Snímek obrazovky pořízený 2015-03-01 12:55:56Případů, jako je vidět v tomto 7 minutovém videu, je a bude asi podstatně více. Trojice rozzlobených vojáků Ukrajinské armády nadává Porošenkovi, že se špatně stará o své vojáky. Nemají zásoby, zbraně, vybavení, nemohou domů. Mají mizerné platy, nemohou uživit rodiny, z důchodců se stávají žebráci, ekonomika jde ke dnu. Dochází jim trpělivost a nahlas mluví o tom, že pojedou zpátky do Kyjeva a Porošenkovu bandu postaví na Maidan a zastřelí.
26 Komentářů k Ukrajinští vojáci Porošenkovi: Dovedl jsi naši zemi do pr…, půjdeme si pro vás do Kyjeva

 1. ignác napsal:

  Dobře jim tak. Příroda se s blbcema nepáře. Dokud jim mazali med kolem huby a slibovali, že až pozabíjej Rusy na východě, že začne ráj a proto 90% západoukrajinců volilo nějekého z volitelných zástupců satana. Podívejte se na výsledky předválečných prezidentských voleb. Stejně je trápí to, že ráj nenastal, že je vše drahý a že jim západ neche poslat moderní zbraně. Sami se svou debilitou, vírou ve lži a chamtivostí uvrtali, kde jsou. Dobře jim tak.

  • Contumax napsal:

   Ignác
   Ale to platí všude, co jsi napsal, platí ve všech zemích i u nás ….

   • Contumax napsal:

    Ignác
    Připouštím a o volbách toho moc nevím víš, mě Ti to nějak nebralo a nechodím k volbám, jen jednou jsem byl volit a to mě ukecala má bývalá žena, volil jsem OF po revoluci, lidská psýcha víc kouká aby to bylo co nejdřív, jde jim skoro vždy o sebe a málo myslí na potomky, říká se tomu zabedněnost nebo jinak slepá víra….
    No řekl bych, že se dostáváme do stadia na úroveň Ukrajiny, vládne oligarchie, korupce, soudcovsko exekutorská mafie, úřady porušují zákony, TV lže 24 h denně, děti nám ukradli, snaží se svalit všechno na obyvatelstvo abychom měli pocit viny, svý neschopnosti ve zlatým kapitalismu atd. atp.
    Další obrovský problém je, že neexistuje domluva, lidé přestali rozumět jeden druhému a i tam je obrovská potíž, vyrobil se rasismus i tady na těchto stránkách je plno zakomplexovanych lidí, kteří vidí svůj bordel v hlavě v někom jiném, takže můžeme být kus před Ukrajinou ale nejsme od ní Ignác daleko…
    Morálně jsme taky pěkně na štíru….

  • Martin napsal:

   Dobře jim tak. Fašisti se teď doufám zlikvidují mezi sebou. Zlo vždycky obrátí zbraně proti sobě a zničí samo sebe.Už hledají viníka a sami odstřelovali civilisty a civilní zóny.Doufám,že se navzájem vyhubí jak hladový potkani.

 2. ignác napsal:

  Contumaxi. Máš pravdu, netvrdím že ne. I když mám pocit, že na Ukrajině je debilita silnější než jinde i než u nás. Až nyní jsem pochopil, kde se bere debilita u Čechů, jejichž genom z poloviny pochází od Kyjeva. Nechci hodnotit Zemana ale v prezidentských volbách drtivá většina masmédií silně stranila Schwarzenbergovi a přesto nevyhrál. Jako výsledek střetnutí snaha médií vs. vůle lidí, jsme nedopadli zas tak špatně. Bylo to pro mě obrovské překvapení. Lidi nevolili Zemana, to se projevilo v parlamentních volbách ale volili proti Schwarzenbergovi a tudíž proti médiím. To by se asi na Ukrajině stát nemohlo.

  • hel napsal:

   ano, lidi volili proti schwarzenbergovi a proti mediálním manipulacím…také mě to na chvíli v této duchovní a mravní bídě potěšilo..ale dech mi vyrazili následně naši umělci..mnozí z nich měli do té doby mé sympatie…ale na výroky rež.hřebejka- „rudá a hnědá prasata volila zemana“ apod. skvosty od svěráka a spol. se nedá zapomenout…chápu, že byli před volbami zmanipulováni mladí, tam to není problém pro nedostatek životních zkušeností..ale u těch ostatních nad 35 se projevila nulová zpětná vazba na českou veřejnost..nezajímáme je, to se projevilo i jejich shovívavým mlčením v době kalouskova řádění s důchody, dph a církevními restitucemi..jak mám potom věřit jejich tvorbě ?

  • er napsal:

   jestli tady něčí genom pochází od Kyjeva – tak hlavně pejzatých chazarů, co sem přitáhli ze zakarpatských štetlů a goletů velkou invazí po WW1 k tatičku redlichovi-mesiárikovi

 3. Contumax napsal:

  BBC jsem kdysi i poslouchal a dnes tu stanici ani žádný jiný neposlouchám, to už je mě milejší turecký rádio, tam je alespoň pěkná hudba, už mě to nebaví celých 25 let poslouchat anglosaskou kulturu,debilní amerikanismus, jo kdysi byli kapely dobrý třeba Led Zeppelin nebo Jethrotull ale tj. 40 let zpátky, a rádia ztratili mou úctu hned po TV… neposlouchám to nejmíň 23 let…

  • Roman napsal:

   Radio neposlouchám už několik let. Před rokem jsme zrušili i televizi. Nádhera. Ale nedávno jsem objevil slovenské internetové rádio Slobodny vysielač a teď se každé úterý večer těším na informačnů vojnu s Lubomírem Huděm a postupně procházím archiv a nacházím tam i další zajímavé relace. http://www.slobodnyvysielac.sk/ doporučuju

   • Žabák napsal:

    Doporučuju relace rodnou cestu, cui bono, o slobode v slobodnom rádiu a docela zajímavý jsou i motorové myši.

   • vlad napsal:

    Roman máš moji úctu. Slobodný vysielač už poslouchám rok a půl. Konečně někdo nestranný, kdo dá slovo i těm, kdo je na „druhé“ straně. S některými relacemi nesouhlasím, ale je pravda, že by pak nebyli „Slobodný vysielač“, pokud by stranili jen tomu, komu fandí. Všem doporučuju si vyslechnout zajímavé relace z archivu. Posílám na provoz „Slobodného vysielača“ pár korun i příspěvek na další nezávislé weby. I to málo co pošleme (u mně je to 5 krabiček cigaret za měsíc) snad udrží při životě svobodné šíření pravdy. Nedopusťme aby jsme měli informace jen z lžimedií!!!

  • Boyar napsal:

   jako by jsi psal o mne ..

 4. Contumax napsal:

  Oprava
  Tady jsem se sekl s reportáží výše…

 5. hel napsal:

  jo, hoši, že by pozdě, ale přece jste přišli k rozumu ? ještě si odpovězte na otázku, proč jste se nechali zmanipulovat a šli dobrovolně(!?!) do bratrovražedného boje proti svým spoluobčanům…

 6. Žabák napsal:

  No za blbost se platí. Oni jsou navíc dobrovolníci.

 7. pavel napsal:

  no jo když jsme konečně vyřešili kvadraturu kruhu a přišli na to kdo za ten bordel ve světě udělal. Tak snad budeme něco už konečně s tím něco moct dělat že jo.

  • Žabák napsal:

   Dělat musí oni. Oni si to posrali, tak ať si to taky uklidí.

   • vlad napsal:

    Žabák to je pravda, ale vzbudit národ musíme my.Ta slova stále platí: „Kdo jiný než my a kdo jiný než teď“. Já vím, že je nás málo a většina ovcí čumí na ČTv a žerou Ulici. Ale myslím, že to za to stojí, už jen proto aby nebyla válka. Lidé na Donbase už to ví!!! Český člověk se nacpává vepřem knedlem a myslí si, že se ho to netýká. Sedí v pohodlném kresle a jen komentuje – koukej mámo, v Doněcku zase zabili na zastávce 3 lidi, nooooo to je naštěstí daleko a šlo jen o rusáky. Bohužel, pokud debilové v USSA zmáčknou „knoflík“, budem první na ráně. Pak nebude pohodlné křeslo, vepřo knedlo a naštěstí ani Ulice, Karas a Pazderka. Amen

    • Žabák napsal:

     Jo máš pravdu. A když je člověk pasivní a jen krafe na netu, tak by měl alespoň poslat nějakou kačku těm co sou aktivní.

 8. ok napsal:

  Dobře vymytí. Takže oni jebou Rypošenka, že v podstatě peníze cpe do války a válka poškozuje celý Ukrland, ale sami se té války dobrovolně účastní. A navíc střílejí na sousedy. To jsou všichni ukroši tak vygumovaní???

 9. Marcela napsal:

  Mela jsem moznost poznat lidiz Ukrajiny. Pristehovali se po valce do ceskeho pohranici,kde byly uvolnene chalupy po Nemcich. I kdyz prisli do peknych, udrzovanych chalup. znicili je. V chlevech zustal dobytek – po urcite dobe v peci Ukrajincu pochcipal. Pole, ovocne sady, nikdo se o to nestaral, a zarostlo vse plevelem.

  • svobodný napsal:

   Marcelo – to nemusí být tím,že jsou všichni lidí v tomto národě stejní,nemůžeme soudit celé národy,podle pár jedinců.Ale spíše si myslím,že v každé zemi ve které jejich občané neprošli určitým vývojem a chovají se v neprospěch tohoto národa,jako celku,se stane situace aby si tímto prošli a poznali co měli dělat aby se táto situace už nevrátila viz.Rusko to si prošlo mnohokrát takovým vývojem a proto se chovají dnes jinak,třeba USA si tímto vývojem ještě neprošli a lidé v USA se měli v podstatě vždy moc dobře,vždy žili v blahobytu oni ani nedovedou porovnat sebe s náma,když jsme trpěli za bolševika,nebo za protektorátu,takže proto se tyto situace dějí vždy těm určitým národům,nyní Ukrajině a za nedlouho to čeká i USA.

 10. martin bareš napsal:

  Hezky jsem si početl. Dobrá diskuze.

 11. idiopat napsal:

  Mala by prebehnúť revolúcia, slobodné voľby, následne legitímna vláda by mala dať pozatvárať juntu, dať jej za vinu uvedenie krajiny do vojnového stavu ako aj zodpovednosť za prijaté pôžičky, dodávky zbraní a všetkého toho bordelu. Nová vláda Ukrainy by sa mala takto očistiť. A nech si potom vymáhajú svoje dlhy ich veritelia priamo osobne od junty. Čiže by som im dal zosobniť škody napáchané počas doby ich vládnutia (junty), zmraziť všetok hnuteľný aj nehnuteľný majetok, účty a kontá. Takto by sa to malo urobiť v každom štáte. Viď Island.

  • dunn napsal:

   Máte dobré názory a přehled, ale kecama tady se nic nespraví.Všichni víme co se děje a nebojujeme proti tomu!Rozkradli tady zemi a lidi je stále volí 25 let, tak je to bohužel smutné.Mladí si neuvědomují, že máma tady nebude věčně a kdo je bude živit?Já už to mám za pár, ale vy se hrdě postavte zlu!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!