Kiska požiadal Stoltenberga o pomoc Slovensku v boji s šírením dezinformácií

kiska-stoltenberg-2-ctk"Je zrejmé, že to nie je len demokratické šírenie vlastných názorov, ale platená informačná kampaň," konštatoval prezident. So Stoltenbergom rokovali o tom, ako tomuto fenoménu čeliť, ako úspešne bojovať aj na tomto fronte.
"Zhodli sme sa, že lož má krátke nohy," opísal Kiska rokovania so šéfom aliancie na túto tému. Pripomenul, že v dôsledku konfliktu na Ukrajine vplyv informačnej vojny paradoxne zdvihol dôveru krajín v NATO. Modelom úspechu v boji proti informačnej vojne je podľa neho aj účinnejšie zaangažovanie občianskej spoločnosti a politických lídrov.

Další info zde:

http://www.hlavnespravy.sk/kiska-chce-bojovat-proti-mediam-siriacim-rusku-propagandu-co-si-o-tom-mysli-byvaly-cesky-senator-vyvadil/570409http://www.ceskatelevize.cz/ct24/svet/303456-kiska-a-stoltenberg-informacni-valce-se-musime-branit/

http://www.tyden.cz/rubriky/zahranici/evropa/lez-ma-kratke-nohy-i-na-ukrajine-rekli-sef-nato-a-kiska_335076.html

 

Zdroj: http://afinabul.blog.cz/1503/kiska-poziadal-stoltenberga-o-pomoc-slovensku-v-boji-s-sirenim-dezinformacii
27 Komentářů k Kiska požiadal Stoltenberga o pomoc Slovensku v boji s šírením dezinformácií

 1. Jama50 napsal:

  Samozřejmě, že lež má krátké nohy. Jen jestli je Kiska na té straně pravdy.

  Ale před Bohem již kličkovat nebude moci, tam se vše dozví a bude ohodnocen. Správněji řečeno - se ohodnotí.

  • martin bareš napsal:

   hrznej trotl. Hlavně, že tohle voli volí.

   • susto napsal:

    Nič nové Pavle vy ste exotov volili od nepamäti a svetový bol vašek dolárovej šašek.

   • eru24 napsal:

    Mnohi volili proti Ficovi a nie za Kisku, teraz si na forach trieskaju hlavy o klavesnicu. )))

    • vilon napsal:

     ale nič to, p.Kiska sa učí byť lokajom US governmentu. Nasľuboval, čo bude podporovať, áno, cenzúru slovenského internetu.Vraj konšpirujeme. Nuž čo, z hlavy mi nikto nevybije to, o čom som presvedčený.Že mojim bohom je Stvoriteľ, a nie scientologia s New age, že údajné lietadlá v 9/11 vošli do dvojičiek ako do másla (divné), a nenašlo sa dole nič zo súčiastok.A že na Ukrajine spadlo lietadlo s ázijskými mrtvolami po pitve, a nie živí pasažieri. Akosi sa v tom veziem, a nič z mainstreamu už nepovažujem za pravdu.Asi som chorý a mal by som sa liečiť. Má tu niekto z vás podobné symptomy?

   • tojefuck napsal:

    Vzdyt je to SCIENTOLOG!

  • Jojak napsal:

   V tom prípade by Kiska nemal ísť bežať maratón, nadrel by sa trikrát viac než ostatný bežci. :-)))

 2. Pavel napsal:

  Ten Kiska v ruském překladu p..a je fakt ychtyl. Svoboda slova mu asi nic neříka a pravda už asi vůbec ne. Kabala si najde každého. A Zeman jak panáčkuje v SSA už nebudu vůbec komentovat vůbec. Opilec by měl být pravdomluvný asi mu došla becherovka měl by se srovnat a vzpamatovat než bude s ním zle.

 3. Josef Švejk napsal:

  Vtip dne:
  "Pripomenul, že v dôsledku konfliktu na Ukrajine vplyv informačnej vojny paradoxne zdvihol dôveru krajín v NATO."
  V Česku jsme v poslední době dost často svědkem, že i studovaný člověk, inteligent může být až neskutečným blbcem. Zdeněk Mahler
  Pane Mahler mýlíte se! Nejen v Česku se rodí inteligentní blbci!

  • Tomax napsal:

   To si musíš dát do souvislosti jeho slova: "Pripomenul, že v dôsledku konfliktu na Ukrajine vplyv informačnej vojny paradoxne zdvihol dôveru krajín v NATO" - "Je zrejmé, že to nie je len demokratické šírenie vlastných názorov, ale platená informačná kampaň"
   To je "génius", co? :-)

 4. rtvs napsal:

  ten sa strká do analu usa a nato lepšie ako dzurinda a šebej.tak toto je horší prezident ako kováč.

 5. Dušan napsal:

  Hovorca Bútoru.....

 6. Peter napsal:

  Kiska je taký náš malý slovenský fašista. Pláca nezmysly ktorým už ozaj nikto neverí ale on stále Buuu Buuuu a Búúúú. Nuž bábky riadené západom sú už také

 7. Justass napsal:

  Musím se smát. Propaganda Ruska???. Rusku dnes stačí jen jedno. Říkat a psát holou pravdu. Západu se ovšem tato pravda v jejich lžích jeví jako propaganda. V tom je celý ten paradox dnešní doby z kloubů vykloubené.

 8. paja napsal:

  Jeden židovský "americký" kokot + druhý židovský "slovenský" kokot = židovští kokoti dva aneb Mezinárodní žid od Henryho Forda v praxi. :-D

 9. Definitiva napsal:

  Neuveriteľný príbeh A.Kisku a iné kiskoviny:
  http://www.necenzurovane.net/prez/kiska.html

  Ospravedlňujem sa za nechuť komentovať Kisku, ale obracia sa mi z toho človeka žalúdok.

 10. Zed napsal:

  Nějak těm teroristům ze SSA a NATO začíná vadit malé účinnost jejich propagandy. Tolik se snaží a ono se žádné nadšení pro vojenské prosazení demokracie v Rusku nedostavuje. To těm teroristům evidentně brzdí harmonogram akcí a začínají z toho být nervózní.

 11. Definitiva napsal:

  TV predvolebná kampaň: Kiska podporuje uznanie Kosova. Krym hodnotí ako anexiu Ruskom, t.j. akt vojenskej agresie.
  Skutočnosť: Vojenská agresia bola v Juhoslávii, USA vyhlásili genocídu moslimov v Srebenici, v skutočnosti prebiehala genocída civilov-Srbov zo strany moslimov a Chorvatov.
  OSN pozná právo národov na sebaurčenie. U Kosovčanov bolo toto právo realizované vojskom NATO, na Kryme prebehli slobodné voľby. Je Kiska zdravý člobvek? Je legislatíva OSN o práve na sebaurčenie klamstvo a propaganda Ruska, proti ktorej vystupuje aj Kiska? Človek rešpektujúci legislatívu OSN je konšpirátor, alebo psychopat, alebo zdravý občan? Lietadlo MH17 zostrelené ukrajinskou stíhačkou je konšpirácia, alebo realita? Je vylúčenie Malajzie z vyšetrovania MH17 v súlade s medzinárodným právom? Je zatajovanie výsledkov vyšetrovania v súlade s medzinárodným právom?

  Rusko hovorí pravdu, je to nepriestrelná realita, ktorá zničí každú ideológiu USA a EÚ, dá sa vždy overiť faktami, udalosťami a výpoveďami očitých svedkov. A ideologické drísty Kisku sú jasným klinickým príznakom duševného rozvratu a odtrhnutia od reality života. Žiaľ to je osud politikov.

  Zeman hrá o stupeň vyššie, hrá politiku s AIPAC, výsledok ešte nepoznáme. USA stratili všetku autoritu vo svete, nerešpektuje ich ani Kadyrov, ani Čína, ani Nazarbajev, ani slabí, ani silní hráči. USA sú okupované AIPAC-om, teda Izraelom a Kiska si takýchto fašistických sionistov, ktorí ovládjú USA pod dozorom Izraela, vyberie za svojich pánov. Otrok Kiska, ktorý zradil národ a vybral si na to porazenú a skrachovanú mocnosť, USA. Takto sa správali vodcovia Slovenska od čias Veľkej Moravy. Slovensko a Slováci sú na poradí, zmiznú z mapy sveta.

  Pamätajte, anglosaso židia pod vedením globálneho prediktora majú tisícročný plán a každý deň ukrutne rýchlo na ňom pracujú. Musíte poznať svoje desaťtisíc ročné dejiny a poznať plán nepriateľa ľudstva na tisíc rokov dopredu, aby ste vedeli ako máte žiť. Vaše deti sa narodia do iného sveta, lebo Kiska...

 12. atlas napsal:

  Západná propaganda ovláda takmer všetky médiá na svete. Pomocou nej sa snažia nonstop vymývať ľuďom mozgy ich pravdou. Ale pritom v obrovskom mediálnom priestore malá, relatívne osamelá TV stanica RussiaToday má oveľa väčšiu popularitu vo svete. Prečo sa toto hlavnému prúdu nedarí?! Pozrite si v SR Narkózu alebo TV Hnoj, nonsens, ničím nepodložené, skreslené údaje polopravdy, zkamuflované ničím nepodložené reportáže. Pozrite si RT reportáže priamo u centra diania,podložené videozábermi, nezostrihané, ukazujúce holú realitu. Ľudia už nedokážu prijímať tie bludy hlavného prúdu. Jedno vidíš na vlastné oči a druhé ti hučia do hlavy z TV a rádia. Toto nejde do hlavy, hľadáš preto iné zdroje, internet je sčasti záchrancom, len treba hľadať a selektovať. Takto teraz fungujeme, tzv. západná demokracia. A ani sa nenazdáme a nastúpi cenzúra aj na internete! Umlčať pravdu!
  Ja som sa už pristihol pri tom, že uvažujem, že ak sa to tu začne ešte viac srať emigrujem, požiadam o politický azyl, ale nie v Nemecku ako to bývalo kedysi, ale v Rusku. Ja túto krajinu považujem za jednu z najslobodnejších na svete.

 13. Tartar napsal:

  Prezidenské voľby na Slovensku boli o Ficovi, ktorý väčšinu národa sklamal a preto Kiska vyhral. Myslím si že keby proti Ficovi kandidovala aj baba Jaga aj tá by vyhrala. Otázka je či vyhralo Slovensko s Kiskom, asi nie.

 14. Paul Durham napsal:

  Když si "národ" zvolí ...

 15. kakadoo napsal:

  Co chceme od prezidenta ktory povie ze je presvedceny, ze ludske prava nesmu byt nadriadene obchodnym zaujmom :((

  https://www.youtube.com/watch?v=RVVPiCgmibM

 16. medved napsal:

  Kiska,ty uz nie si môj prezident,ty sa uz nikdy nespamätas,americke skolenie,peniaze a moc ti na cisto znicili sedu kôru mozgovu.!!!Najvätsia teroristicka organizacia sveta a jej vedenie,sucastne s tebou,zabudla,alebo chce zabudnut,ze kazdy,kto provokoval a utocil na Rusko,slovanou a slovanske srdcia,napokon skoncil,velmi,velmi spatne.Ocista zeme nastava,toto sa uz neda zastavit,ty,a vela dalsich spinavcov stojite na spatnej strane,prebudenie pre vas a vasich pätolizacou bude velmi krute!! APROPO..dokresli svojmu "Dobremu anielovy"krvave oci,zakrvavene ruky,satansky pohlad,gulomet a rucny granat a nezabudni slogan"pomaham a branim bankovo,kapitalovu,uzernicku slobodu a tym ktorym tato sloboda vzala vsetko...!

 17. gagarin22 napsal:

  Teraz by som celkom rád vašu reakciu na tento článok, vážený?.
  Spoveď ruského vojaka: Zhorel som na Ukrajine, ale vedel som, do čoho idem - bol uverejnený v iDnes.. u nás v HN.. original je z Novaya Gazeta:
  http://zpravy.idnes.cz/dorzi-batomunkujev-novaja-gazeta-rusko-ukrajina-vojak-raneny-u-debalceve-1lh-/zahranicni.aspx?c=A150303_155422_zahranicni_aha
  ....
  http://hn.hnonline.sk/svet-120/spoved-ruskeho-vojaka-zhorel-som-na-ukrajine-ale-vedel-som-do-coho-idem-675036
  ....
  http://www.novayagazeta.ru/society/67490.html
  ...
  youtube som nenašiel

 18. rudi napsal:

  hambím sa za tohto odporného slizkého chuja

 19. rudi napsal:

  hambím sa za tohto odporného slizkého uja

 20. janos smatraj napsal:

  Co siria tkz slovenske platky a miktv groftva bojktv za tu uniformovanost tzv totalita bola len odvar to co produkuju kiskovi sudruhovia, uz su povedla ciest ako vystraha pre Slovensko Pan Kiska preco nezariadite aspon jedny noviny a jednu tv,ktore by informovali aj pravdivo teda v opozicii toho hnusu a hnoja, ktore produkuju vsetky media svorne jednostran e vy nemate ani stipku sebakontroly Neurobil vam demokrat UA CUCFLEKY krasa, mame zase Brezneva Husaka a Honekera. Jednotne vpred za svetle zajtrajsky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!