Shromáždění na podporu demokracie a českého prezidenta – 7.3.2015 – 14:00 – Praha – Hradčanské náměstí

10987378_10152709713478207_423613801509368248_nV sobotu 7.3. 2015 od 14.00 hodin pořádá na Hradčanském náměstí v Praze Strana Práv Občanů shromáždění na podporu demokracie a českého prezidenta. Na akci vystoupí zástupci některých politických stran, společenských organizací a občanských iniciativ. Prezident Miloš Zeman přednese shromáždění svoji zdravici. Další vystupující:  Jan Veleba, Jaroslav Foldyna - ČSSD, Bohumír Dufek - předseda odborů, Tomio Okamura - Úsvit, Vojtěch Filip - KSČM, Oldřich Pospíšil - předseda Svazu důchodců, Jozef Regec – poradce prezidenta pro sport, Jaroslav Vodička – Svaz bojovníků za svobodu, Jan Kavan - SPaS. Konec akce: cca 15.30 hodin

Všem lidem dobré vůle – odborářům, seniorům, politikům a všem slušným lidem

Vážení přátelé, v předvečer druhého výročí vstupu Miloše Zemana, prvního českého prezidenta zvoleného lidem této země na Pražský hrad organizujeme v Praze shromáždění na podporu demokracie a českého prezidenta pod názvem „Národe, probuď se!“.

Akce se uskuteční v sobotu 7. března t.r. od 14 hodin na Hradčanském náměstí v Praze s tím, že nás osobně přijde pozdravit i pan prezident Miloš Zeman.

Naším společným cílem bude jasně a hlasitě vyjádřit postoj tzv. mlčící většiny k zásadním otázkám současné doby, jak vnitřním, tak i mezinárodním. Vyjádříme se a dáme najevo své názory k sílící kampani proti českému prezidentovi, k dezinformacím veřejnoprávních a dalších médií a stejně tak k velmi kritické mezinárodní situaci.

Česká republika je naším společným domovem a my se v něm chceme cítit jako plnohodnotní svobodní občané a nechceme, aby naše životy, naše osudy řídil a ovlivňoval někdo jiný.

To všechno prosím přijďte podpořit 7. března do prostor, které jsou našemu národu tak drahé, nad nimž vlaje prezidentská standarta s heslem Pravda vítězí!

Je na každém z nás, aby se tak stalo.

Rozšiřte prosím tuto informaci a přijeďte v co největším počtu!

S přátelským pozdravem za pořadatele Jan Veleba senátor a předseda Strany práv občanů

Událost na FB: https://www.facebook.com/events/1610630652505064/

Zdroj: http://www.stranaprav.cz/tiskove-zpravy/oznameni--spo-porada-73-shromazdeni-na-podporu-demokracie-a-ceskeho-prezidenta.htm
54 Komentářů k Shromáždění na podporu demokracie a českého prezidenta – 7.3.2015 – 14:00 – Praha – Hradčanské náměstí

 1. geronimoh napsal:

  Někdo se asi zbláznil. Demokracie není a Zeman je jeden z největších vlastizrádců.

  • samouk napsal:

   podle čeho to soudíš? vlastizrádce jseš ty, když tady třepeš takovy kokotiny, zeman má aspon ted i když nadělal v našem state zle, aspon spetku rozumu a snaži se lidem otevrit oci, proboha lidi, nevláznete usa se snaži rozpoutat 3 svetovou, ovladaji media, a politiky, podplácí a vydírá už snad všude kde se dá...

 2. Dušan napsal:

  Po tom ako sa predviedol na AIPAC ......

  No neviem ľudia.

  • jokikoki napsal:

   Správne Dušan...po tomto všetkom tam môžu prísť len ľudia pod vplyvom narkozy alebo inej návykovej latky.

 3. paja napsal:

  Není odpornejší a zprofanovanější slovo než tzv. demokracie,správně lžidokracie,židokracie,demagogracie - nejdekadentnější židovský systém všech dob,určený ke genocidě především bílé Slovanské rasy a defraudaci všech lidských hodnot a morálky.
  A podpora židáky ovládané marionety,ožraly Zemana??? To si děláte snad srandu??? Poté,co doslova proleze nekriticky všechny židovské prdele na světě,zrazuje spolu se svou parlamentní pejzatou sqvadrou národ?? Jeví se žádost o podporu jako velmi špatný vtip!
  A zná někdo jediný národ na světě,který se bez boje vzdá svého území,které naši předkové zaplatili vlastní krví?
  Že takový stát neexistuje??
  To neznáte židoamerickou kolonii,Yzraelský protektorát,jmenující se Česko,do nebe volající absurdistán,který se souhlasem odstoupí a "daruje" své území,cca 365 ha Polsku,židoamerické podržtašce?
  Pokud k tomu dojde,můžeme čekat,že ČR bude za plného souhlasu vlastizrádné židovlády okleštěna v brzké době o Sudety a pohraničí!!

  • admin napsal:

   máš lepšího prezidenta? přiveď ho. vyměníme :-)

   aneb asi tak k politické realitě

   • svobodný napsal:

    Admin bingooooo tady se v poslední době setkávají lidé kteří si potřebují jen zanadávat,jedno na koho,mít někoho do koho se můžou trefit.Tyto stránky by měly sloužit KE STMELENÍ NÁRODA a zatím se hledá viník KDO ZA TO VŠECHNO TADY MŮŽE
    víte kdo ??? VY VŠICHNI CO SE TADY NAPARUJETE KDOVÍ JAK JSTE CHYTŘÍ kdyby jste udělali aspoň tolik pro změnu k lepšímu co udělal prezident Zeman bylo by to fajn.Pokud máte nějakého jiného - lepšího prezidenta sem s ním snad Havel,nebo Husák ??? co říkáte, byli lepší? tak si taky nehoňte trika a nebuďte alibisti,když už se na víc,než na pomluvy nezmůžete

    • martin bareš napsal:

     tak si svobodný upřímně odpověz (pokud nejseš trol či oranžovej bezpáteřnej hajzl), upřímně: KDO TADY ROZEŠTVÁVÁ NÁROD?"
     Jsem zvědavej, co vymyslíš. - podívej se na příspěvek "hel", krásně napsané a s citem a přitom zásadově.

    • martin bareš napsal:

     svobodný: pokud nejsi trol či oranžovej bezpáteřnej hajzl, tak si odpověz.

     "KDO TADY ROZEŠTVÁVÁ NÁROD". Jsem zvědavej co vymyslíš.

     Podívej se na krásný příspěvek od "hel", tam je pro mě odpověď.

     napsané s citem a přitom jasně a stručně.

    • ninja napsal:

     Národem podporovaný prezident se nemůže politicky vymezovat. Nemůž být ani pravičák, ani levičák. Zejména pan Veleba, slušovický čuba a další komunisté, není divu, mají podporu levicového prezidenta Zemana. Jsou to bývalí komunisté a starci, kteří vzpomínají s láskou a nostalgií na časy SSSR a CSSR. Cílem je vrátit nás do smrdutých a šedých let r 1968 a naplnit své budovatelské ideje po svém. Mají pochroumané a své představy o demokracii, ostatně jako každý soudruh. Od těchto dob se mnohé změnilo. Jsme jeden národ, jsme EVROPANE. EU je přemnožená soudruhy a potřebuje uzdravit.

     • martin bareš napsal:

      ninjo, mslím, že tvoje předsatava o "Evropě přemnožené soudruhy" je narosto mylná. To ráda tvdí neoliberální pravice.
      A pokud se na Evropu podíváš je přesně taková, jaká právě ta naše pravice je.
      neoliberální, neschopná, defacto podporující fašismus v syrii a na Ukrajině. A slabá.

     • martin bareš napsal:

      ninjo, myslím, že tvoje představa o "Evropě přemnožené soudruhy" je naprosto mylná. To ráda tvdí neoliberální pravice.
      A pokud se na Evropu podíváš je přesně taková, jaká právě ta naše pravice je.
      neoliberální, neschopná, defacto podporující fašismus v Syrii a na Ukrajině. A slabá.

     • pohádka napsal:

      k ninja..... Cílem je vrátit nás do smrdutých a šedých let r 1968 a naplnit své budovatelské ideje po svém.----Člověče, já v těch letech žila a musím zcela zodpovědně říct, že celkově ta doba byla pro většinu lidí mnohem lepší než to, co nastalo po roce 1989. Tehdy existoval řád, po roce 1989 neřád..
      Demokracii už vnímám jako sprosté slovo, pokud je neustále spojováno s tou devastací pod tímto heslem, která tady nastala. Hlavně téměř zmizel všeobecně "slušný člověk". Pana Velebu za slušného člověka, podle jeho vystupování, považuji.Bez ohledu, co jste napsal vy. Tento způsob dehonestace čehokoliv, co není "součástí plánu" je teď běžný.. Ostatně i dalších, kteří tam vystoupí, jako pana Okamury.K panu Kavanovi a Vodičkovi mám také pochybnosti, ale nevím, tak si je poslechnu a udělám si dojem.
      Prezident Zeman má momentálně velmi těžkou úlohu a tančí na velmi tenkém ledě. Mám také výhrady k některým jeho aktivitám a postojům, ale co když je to součást hry, kterou hrát musí, aby aspoň zkusil NÁM VŠEM TADY ZACHRÁNIT KEJHÁKY??? Jsem přesvědčená, že válku nechce!!
      Ne v teple mastit do počítačů, ale všichni lidé v této zemi by měli jít do ulic s nápisy CHCEME ŽÍT V LÁSCE A MÍRU, NECHCEME VÁLKU, NECHCEME,ABY NAŠE DĚTI UMÍRALY ZA CIZÍ ZÁJMY.....Dát veřejně najevo svůj postoj.
      Toto nepotřebuje slov, to je prostě strašný http://www.nwoo.org/2015/03/05/velvyslanec-usa-v-cr-bude-6-3-2015-od-13h-na-facebooku-zive-odpovidat-na-vase-dotazy/.Podívejte se na jeho fotku a uvědomte si souvislosti...

      A proto zvednu zadek a půjdu tam, i když mám chřipku a je mi 66. Považuji lidský život v lidském těle, na této zemi za největší zázrak, jaký se dá zažít. Narodila jsem se v míru, žila jsem v míru a chci v míru přirozenou cestou zemřít. Eva

     • Karel napsal:

      Fascinuje mne jak matláte všechno dohromady. Navíc pochybuji, že znáte význam slov které používáte. Podle toho že jsou to starci tipuji, že jste se života před 89 aktivně neúčastnil. Tak nehodnoťte a běžte si pro červenou kartu na velvyslanectví.

   • JARIS napsal:

    Urcite jsou v Cechach velice schopni lidi. Pevne verim, ze by Ceskou republiku vedli velice uspesne. Neslysime o nich jen z toho duvodu, protoze by nehajili zajmy EU a USA. Nikdo mi nenamluvi, ze v Ceske republice jsou k mani na prezidentskou stolici akorat dva uslintani a presluhujici dedkove - Svancnberk a Zeman, kteri spis patri do domova duchodcu nez do vlady. Jeden horsi nez druhy.

   • Dunčo napsal:

    admin zabodoval si, veľmi výstižné, palec hore pre admina

  • Karel napsal:

   Kde se ve vás bere ten antisemitismus? Naposledy když lidi takhle přiblble řvali tak z toho byl holocaust a 2.sv. válka. Zkuste občas použít tu hmotu co máte v lebce.

   • mila napsal:

    Tak to musí být vrchol infantilnosti,když věříš židácké vylhané povídačce o tzv. holokaustu - správně holohoaxu. A obě světové války,1 i 2 ,vyvolali rovněž židáci a dnes dělají vše pro to,aby vyvolali 3.
    https://koschernostra.wordpress.com/2011/06/01/mytus-o-siestich-milionoch/

   • JARIS napsal:

    Je to zrovna obracene, Karle! jsou to prave prolhani zidi, kteri naplno rvou antisemitismus, zatimco maji kudlu v tvych zadech. Podivej se kolem, co dnes pachaji se svymi dobre proverenymi 'pomocniky'. Takovy jednoduchy priklad je zid Stropnicky! Nebudu tady jmenovat kazdeho spinaveho zidaka v ceske vlade a bankovnictvi, ale je jich opravdu HODNE. Nerekla bych ani popel, kdyby prispivali k blahu spolecnosti. Opak je vsak pravdou. Staci se kriticky zamerit na zido-americkou vladu kolik zla a utrpeni od nich plyne do sveta. Co drzy Izrael, ktery vrazdi za bileho dne s pozehnanim OSN a jinych organizaci jen proto, ze tam na hlavnich mistech sedi zase zidi? To neni muj vymysl, to jsou fakta! Je proste prezidovano! No a prezident Zeman je zastance moderniho vlezdoprdelizmu, kdyz na zasedani v Usraeli provolava symbolicky, 'Ja jsem zid'. Stydim se za Zemana.

 4. varachamichara napsal:

  Vodička a Kavan? No tě pic. To jsou ti správní bojovníci za práva obyčejnejch ovčanů.))) Něco tu smrdí.

 5. Alfa napsal:

  Na věc je potřeba nahlédnout více reálně. Ano, demokracie ani tento prezident nejsou dokonalý. Ale je potřeba přijmout fakt, že zrova teď to tak je. Je tu tento prezident a je tu tento demokratický systém. A otázka zní, jaké jsou možnosti a co stim uděláme?
  Tento stát, tuto organici lidí asi jen tak nepřetvoříme na dokonalejší systém, během dne. To je na dlouhodobou práci.
  A co se týká prezidenta, je to volba lidu z několika kandidátů. Ani jeden nebyl dokonalý.

  Pokud si někdo troufá, může založit novou politickou stranu a usilovat o lepší svět.

  • hel napsal:

   alfo, souhlasím...je to tak, je třeba vycházet z reality a ta je bohužel taková, jaká je...nic dobrého, jen stále volba mezi menšími a většími zly...základní chybu vidím v chování obyvatelstva, které většinově není schopno ani ochotno se jakkoliv angažovat či klást odpor, vynutit si cokoliv na státní moci...max.tak odpovídat agenturám pro výzkum veřejného mínění..politická a mediální manipulace kolem ukrajiny je asi nejhorší neb jde o podporu čirého fašismu, ale předtím snad bylo manipulací málo? sobectví, individualismus, každý sám na sebe, peníze až na prvním místě...každý zdravý rozumný člověk by se nebetyčně naštval a projevil hned v 90.letech při rozkrádání státu..ne tak češi..teď jim zbyla jen hořkost z pocitu nespravedlnosti, který nezmizí po generace a který patří k těm, které bolí nejvíce...stejně jako bolí ukrajinu její neuvěřitelně drzí, cyničtí a krutí oligarchové a prázdné kapsy a bída většinového "zbytku"...a už nás naši vládci šikují pod nadvládou usa pod vlajkou nato do boje proti rusku, které nás nenapadá..čili do dobyvačné nespravedlivé války!...tak co, kucíí, kdopak chce umírat jako ukrajinci za zájmy všehoschopných nenažraných lidských zmetků ?? :-(

   • Alfa napsal:

    Jako nejschůdnější možnost mě napadá založit novou stranu, od nekoho ze zdejších lidí co usilují o správný svět. Tato strana pak může mít i vlastní zpravodajství na svém webu, kde bude šířit pravdu, čímž si získá přízeň voličů.

    • hel napsal:

     ani to nebude řešením, pokud si každý nepřerovná své priority a nebude se podle nich chovat...lidé jsou nemocní...do interakce s ostatními vstupují svým egem nikoliv srdcem, jejich srdeční centrum je zavřené, resp. omezené na své nejbližší...ale v tomto směru začínám být mírný optimista, už potkávám lidi, kteří to mají v sobě srovnané...jen je těžko najdete tam, kde jde o MOC nad jinými, neusilují o ni..

  • JARIS napsal:

   Alfo, jakmile je nekdo prozidovsky, je nadeje na zmenu tvrde zaslapnuta do zeme. A Zeman prozidovsky je, a to mi vadi, ze tim padem schvaluje jejich nasili a vrazdy na Palestincich. Israel drzi Ameriku pod krkem jak to sam pred lety vyjadril zidak Kissinger.

 6. martin bareš napsal:

  já to vidím takto:

  Vždycky, když se politici dostanou do úzkých, volají "nádore pomoz". Schválně jsem slovo národ zkomolil.

  Navíc za sebe mohu říci následující:.
  Několikrát jsem na ÚV KSČM psal, že vedení této strany není komunistické. Že pokud se nevymezí, nemají moji podporu (mohu o tom napsat více, ale teď to není důležité - nazval jsem jejich vedení oranžoví komunističtí mutanti). A oni se nikdy (vedení) nevymezili. Místo toho se stali pobočkou ČSSD, nejzrádnější strany v Česku.

  A totéž platí pro celé politické spektrum: jsme jim dobří tak vyjadřovat podporu, když jim teče do bot.

  Prezident Zeman není můj prezident - příznivec Izraele, leze USA do zadku v okamžiku, kdy tato říše zla chce válku mimo území USA, za jeho vlády se vesele kradlo a lhal, jeho protimuslimské projevy vůbec nerozlišují dvě věci: muslimům patří muslimský svět, nám Evropa - ale směšuje a podporuje u hloupých nenávist vůči nim jako celku. Ostatní strany včetně komunistického vedení nejsou mé strany.
  Když voláme po jednotné protifašistické frontě bez rozdílu pravice x levice, dočkáme se?

  Nedočkáme. Každý si hraje na svém písečku.
  Komunisti do toho písečku strčili hlavu až po řiť - doporučuju si občas přečíst jejich podivná prohlášení a reakce.

  A slavný kontrarevoluční magazín pana Hájka, hradního mluvčího pana Klause.

  Kapitola sama pro sebe. Tomu jde o Ukrajinu a mír "až v první řadě". Podívejte se na několik jeho koláží: Hitler vedele Stalina, mrkající táta Klaus.

  Po 25 letech rozkrádání a devastace společnosti bez jakékoliv sebereflexe chtějí pouze zpátky do rozhodujících pozic. Přitom sedí úplně všude, nestačí jim to. Chtějí víc a víc a vylézají jako krysy z děr.

  Také si všimněte zručné reklamy, co dělají: Když mluví o Ukrajině často používají slova soudruzi, horší než za totáče - prostě chtějí, aby si lidi spojili výrazy fašizmus = socializmus (který nazývají schválně nesprávně komunismem) Tomu říkám kvalitně dělaná reklama pro hloupé a zhlouplé.

  Alfo rozumím tvému argumentu, ale intelektuály podporovat a nahrávat jim nebudu. Už jsem to v životě dělal, strávil jsem s tím stovky hodin a nikdo ani neřek "Děkuju". Blbý, ale kouzelný slůvko.

  Ale to je můj příběh a věřím, že i příběh mnoha jiných, kteří jako já ztratili důvěru v tento establišment.

  Národ je jim ukradenej, slovanství, patriotismus, úcta k tomu národu, kde zemřelo 27 milionů lidí (SSSR) za druhé světové války jim nic neříká, a přitom díky nim není nás pár zbylých Čechů v Patagonii. Na Rusy plivou a na Putina při každé příležitosti.

  Ne řeči, ale skutky mluví. A ty od této zákeřné vlády nevidím.

 7. pepe napsal:

  Tak tam bych nikdy nesel ani by mne to nenapadlo.

 8. sibolet napsal:

  někde jsem na webu četl,že štamgasti v Bechyni vyvlékli KALOUSKA k řece a tam ho vymáchali...Nejsem pro FÉMOVOU VRAŽDU,ale pár takových ze SNĚMOVNÍ takto obdařit PREVENTIVNĚ se slovy,že pokud zvednou pracky pro US ARMY personnal ZDE,tak to BUDE DRSNĚJŠÍ..Motorkáři z pořadu tv KMENY prý sdělili,že pokud TV o nich OPĚT ZALŽE,přerazí jim kosti...

 9. Ola napsal:

  Haha, Zeman, a "národe, probuď se "???
  Vypuká zřejmě závěrečný tyátr v našem protektorátě: výbuchy v pololegálních skladech, další sklad se semtexem, majitel stále na svobodě, soudci dostávají miliardu na přilepšenou, církev se bije za uchvácení hektarů lesů, Vidnavsko a Javornicko nabídnuto Polsku, američtí vojáci přicházejí do Česka, aktéři metanolového zabíjení a oslepování odsouzeni, ale náhle propuštěni, vor v zakoně chycen v Armenii, ale ČR nemá o něj zájem, 8 lidí mrtvých nebo polomrtvých neosvobozeno policajty, Zeman: I am a Jew,a pošlete tam drony,2/3 středoškoláků neumí utvořit větu na zadané slovo, exekutoři exekvují s podporou státu,miliardy proudí na Panenské ostrovy a prý - národe, probuď se! Probuď se, opravdu, konečně už jednou, ale sám od sebe, nikoliv v adoraci jekéhokoliv politika. Národe, hoří ti koudel u prdele.

  • JARIS napsal:

   Moje rec, Olo! Jsem stastna jak blecha, ze zde vetsinou mame na kolaboranta Zemana stejny nazor.

 10. martin bareš napsal:

  tady něco nehraje.

  Dvakrát jsem odpověděl na "svobodný" pro - zemanovský příspěvek.

  Nezjevilo se to ani jednou.

  Zvláštní. Hodně zvláštní.

 11. Já tam taky nepůjdu.Jsem zklamaná.Souhlas s Martinem -můj názor.
  jituš

 12. Pražskà vlaštovka napsal:

  Souhlas s Martinem ,!tentýž nàzor.
  jituš

 13. Pražskà vlaštovka napsal:

  Martine,mně před chvílí zmizely dva delší maily...proto jsem teď napsala kratké,ale ty takè zmizely a pak se najednou objevily ty krátkè poslední..?!nevím ,co to je ?
  jituš

 14. Pražskà vlaštovka napsal:

  zmizelo mi několik mailů!!!!

 15. Pražskà vlaštovka napsal:

  mně se nezjevujou komentàře!!!!!
  poslala jsem jich už asi pět !!!!!

  • Josef Švejk napsal:

   Strpení. NSA to musí nejprve dekódovat, zaevidovat, přidělit jednací číslo, adresu autora a ještě pár maličkostí. Teprve pak to může jít na sklo.

 16. Pražskà vlaštovka napsal:

  nejdou mi psát komentàře ,co se děje???

 17. pražská vlaštovka napsal:

  nejdou mi psát komentáře -nezobrazí se?!?
  co se děje?
  jituš

 18. pražská vlaštovka napsal:

  už to jde

 19. veronika napsal:

  neříká vám nic pojem - SMĚJÍCÍ SE BESTIE????

  od pussy riot zemanovi fandím..., i když jsem ho nevolila..
  je to jediný aktivní politik, který veřejně kladně mluví o českém národě a vytváří naši obranu - i když to není na první pohled vidět - jsme z 87?% závislí na zahraničním vývozu.., proto politikové šoupou nožkama dle rozkazu ze západu..., protože západ si je omotal a zavázal mnohem dřív, než se stali tak významnými lidmi...

  lidi už veřejně mluví o defenestraci...

  na ua brání jv veteráni z afghánu, kterým je +- 50...a vyhrávají nad obrovskou přesilou mlaďochů z centrální ua...

  tady padesátníci tehdy třásli klíčema, způsobili to, tak to ted asi budou muset napravit..
  ale není pravdou, že vyloženě mladí jsou zalezlí u svých pc a nic..

  ten DUCH OBRANY NÁRODA JE NAPROSTO VE VŠECH, KTEŘÍ JSOU TADY DOMA...
  když zvednou packu za nato, skončí ve vltavě - to fakt neskousneme..
  neporodila a nevychovala jsem svý děti proto, aby 50-tníci v parlamentu odhlasovali válku a moje děti tam musely odejít..
  branná povinnost?? kvůli vyhládlým prchajícím ukáčkám??? tam bude fakt hlad a dojedou na to nejvíc jejich malý děti.., ty magory asi nikdy nepochopím...

 20. veronika napsal:

  Kalouskova TOP09 se asi pomátla, když navrhují, aby v souvislosti s děním na Ukrajině byla zrušena dotace Jihomoravského kraje pro dny ruské kultury, přičemž šéf jihomoravské TOP 09 Jiří Vitula řekl, že by neměli být do ČR vůbec zváni ruští umělci. Vysvětlil to slovy: „Je dobré jasně říct ruským občanům: pokud váš prezident páchá na Ukrajině toto, nejste zvaní.“

  To je jako bychom řekli, že nebudeme na akce pouštět členy či voliče TOP 09, protože váš šéf, pan Kalousek, spáchal tu či onu blbost. Ruská kultura je víc než geopolitické hrátky a patří po staletí k evropské špičce - bez ohledu na pana Vitulu. To, co je třeba, je lidi spojovat, nikoliv štvát proti sobě. Jen hloupý člověk si přeje zvyšovat zlobu mezi národy. Dnes je třeba naopak dialog, diskuzi posilovat na všech úrovních, pokud nechceme dospět k válce. Navíc původcem celého problému a tím i agresorem není Putin, ale Kyjev, který se pokouší dobýt území ukrajinských Rusů, co nechtějí žít ve státě ovládaném nacionalisty a fašisty.

  • Dunčo napsal:

   Veronika, ak si dáš dve a dve dokopy, politici v zásade ťažia , koristia na vlastnom národe a veľmi často majú biznis na západe, ale dojná krava je pre nich volič-ovčan. Nič v zlom, neber to prosím osobne, iba reagujem tak ako to vidím ja, že máme na Slovensku prezidenta podnikateľa, ktorý si hreje polievočku na západe. No jasné keďže má v UK nehnuteľnosti a biznis. Alebo nášho diamantového kráľa, ktorý išiel teraz na Ukrajinu radiť v otázkach financií, no na Slovensku mu išlo dobre tomu Ivanovi.Teraz bude spolu s Ivetou radiť Petrovi a Jacovi ako učiť Ukrajincov žrať hlinu.

  • JARIS napsal:

   Zazpivam si Kalinku a Katusu sama i bez Kalouska. A ruskou hymnu si casto zpivam v koupelne. Ma nadherna nova slova.

 21. Paul Durham napsal:

  Nejsem žid, takže se nezúčastním.

 22. svobodný napsal:

  Martin Bareš jak Tě tak tady čtu tak bys asi potřeboval psychiatra

 23. Dunčo napsal:

  Dunčo

 24. Pavel napsal:

  Donedavna tady vsichni Zemana obdivovali. jen co promluvi v Izraeli jejich jazykem, tak je po podpore. Zemana neobdivuju, ale vas uz vubec ne.

  • JARIS napsal:

   Ono zmenit nazor v tomto pripade neni chyba. Ten, kdo nazor nikdy nemeni, tak ho taky nema, Pavle.

 25. Carlos IV napsal:

  Jo tak si tam jdi podporovt a nezapomen si vzit jarmulku.
  Masaryk, ac nebyl bez chyb rekl; Kazdy narod ma takoveho vudce jakeho je hoden. Full stop.

 26. Carlos IV napsal:

  Komentare nejdou. Pan admin se na*ral ze Zida Zemana nechci podporovat.

 27. korsun napsal:

  Niekto múdry niekedy povedal. Národ ktorý si nevie vážiť a chrániť svoje pomníky, nemá právo sa nazývať národom. Rúžový tank na Václavskom námestí, červený partizán v Banskej Bystrici

 28. Carlos IV napsal:

  Jaris - vysvetlete Karlovi ze kritika Chazaru neni antisemitismus. Tot vse. A toho se oni prave nejvic boji. Cas oddelit koukol od zrna. (Zemana se timto nedotykam - ten si jen chtel splhnout - coz nesnima vinu z toho jeho prohlaseni v "US knessetu". Havel prece taky omluvu Nemcum podal "ciste soukromne" ne? Jenze prezident si musi uvedomit ze pro nej "soukromi" neexistuje. Ostatne, za to je prece placen, ze).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!