Německo je podřízené USA tajnou smlouvou a A. Merkelová studovala v Doněcku

6_44

12-ti minutový díl ruského pořadu Člověk a zákon vypráví o tajné smlouvě mezi USA a Německem, jehož nastupujícíc kancléř podepisuje pokaždé smlouvu o ekonomické, politické a vojenské podřízenosti USA. Proto  Německo přijme všechno, co si ve Washingtonu zamanou.
18 Komentářů k Německo je podřízené USA tajnou smlouvou a A. Merkelová studovala v Doněcku

 1. Jarek* napsal:

  Na tom pane není přeci nic divného. Již v minulosti jsem se na toto téma zmínil, sice jen jednou, ale to musí stačit. SRN není právoplatný stát, ale jen „firma“ s.r.o. ve vlastnictví USA. Je to podáno velmi hrubě, ale v konečném důsledku to tak platí. Pan Gerhard Schröder by Vám to objasnil jistě podrobněji, má s tímto své neblahé zkušenosti.

 2. Robo napsal:

  posledmná veta komemntátora je kúzelná…:-)

 3. Pavel napsal:

  Káždá smlouva se dá vypovědět…to mi nikdo nebude vymlouvat. Němci by se měli proti nim postavit…spíš si vybojujou vítězství a svobodu proti SSA než proti Rusku, které nikoho neohrožuje.

  • Jojak napsal:

   Zmluva podpísaná pod nátlakom a značne nevhodnými podmienkami jednej strane robiac z jednej zo strán v podstate otroka by asi nemala veľkú hodnotu podľa medzinárodného práva a kedže je tajná asi by sa s ňou otrokár na verejnosti ukazovať veľmi nechcel. Takže nevidím tam veľký problém keby sa z nej chcelo Nemecko dostať.

  • WIKINGER Petr napsal:

   KAŽDÉMU VRTÁ HLAVOU PROČ POSLOUCHÁ NĚMECKO USA JAKO HODINKY

   Je to jednoduché.Na konci války bylo Nemecko donuceno podepsat pouze BEZPODMÍNEČNOU KAPITULACI.V důsledku rozdělení Německa NEMOHLO DOJÍT K PODEPSÁNÍ MÍROVÉ SMLOUVY.Ta měla být podepsána až při sjednocení.K tomu však nedošlo zejména proto,že by v ní musely být vyčisleny reparace a je jasné,že k vyrovnání by se použilo zlato,které sice Německu patří,ale je v USA,BRITANII a FRANCII.Proto nebyla Mírová smlouva podepsána,Německo má místo Ústavy pouze Základní zákon,kde je i napsáno,že Ústava bude po sjednocení.TO VŠAK BYLO NĚMECKU MOCNOSTMI ZAKÁZÁNO,nyní asi navěky bude mít status vazala a pokud se nebude ČR hlásit o reparace bude dluh republice NESPLACEN.A to je panečku 3,6 bilionu dne3n9ch korun..

   • WIKINGER Petr napsal:

    O VĚCI MÍROVÁ SMLOUVA S NĚMECKEM EXISTUJÍ ČLÁNKY O KTERÝCH MÁ SNAD I TAKOVÝ WEB JAKO NWOO PSÁT.JINAK BY TU BYLY

    Zde je jeden z nich,který je pěkně nebezpečný tak čtěte

    http://www.ceskenarodnilisty.cz/clanky/kdy-nam-nemecko-zaplati-reparace.html dokud ještě můžete.Ono co kdyby se dal dotaz na ministerstvo zahraniči,kde vědí,že Německo plave v penězích a posílá fašistům do Kyjeva vagony dynamitu,patron a peněz namísto,aby nám dalo peníze které dluží.KDOVÍ JESTLI BY SE VÁLKA NA UKRAJINĚ NEPŘEMĚNILA NA MÍR,nebot by jí chyběly peníze.

 4. Oldcrock napsal:

  problém je to, že by asi němci přišli definitivně o své zlato v Americe. Tím jsou asi také nuceni podepsat ty smlouvy. Zřejmě netuší, že jejich zlato je už dávno fuč. Proto jim amíci nic nevrací a mlčí.

 5. jardo napsal:

  A čo iné by ste chceli počuť od ruskej štátnej propagandy

  • Montisan napsal:

   Co má fakt že Německo dosud nemá platnou ústavu a podepsanou Mírovou smlouvu s vítězi WWII společnýho s jakousi „státní propagandou“ či co, kreténe zhovadilej? Kde tě vykopali ty chazarská mršino? Ať tě zas nepřijdu zahrbnout! Dej bacha, kryple jeden dementní …

 6. jardo napsal:

  …a čo byste chceli počuť od ruskej štátnej propagandy.

  • Montisan napsal:

   Co má fakt že Německo dosud nemá platnou ústavu a podepsanou Mírovou smlouvu s vítězi WWII společnýho s jakousi „státní propagandou“ či co, kreténe zhovadilej? Kde tě vykopali ty chazarská mršino? Ať tě zas nepřijdu zahrnout! Dej bacha, kryple jeden dementní …

  • WIKINGER Petr napsal:

   STAN SE JARDO,ALESPON NA CHVÍLI PUTINOVÝM BOLŠEVIKEM

   než začnes žrát USA zdegenerované žrádlo a zdechneš na žaludek..

 7. Paul Durham napsal:

  Kdyby to nebylo k smíchu , bylo by to k pláči. Nebo opačně. K úplnému štěstí chybí informace o kupírované oháňce Guido von Lista a jemu podobných melody boys.

 8. Richard napsal:

  Přátelé, kdyby jste se zajímali o dějiny naší diplomacii, tak by jste věděli, že obdobná smlouva byla tajně podepsána i mezi MZV ČR a EU v době, kdy byl ministrem ZV pan Schwarzenberg.To si totiž myslel, že bude zvolen prezidentem ČR. A když pak vyhrál pan Zeman, který odmítá respektovat tuto smlouvu, tak vznikají ony štvanice na prezidenta, který se smlouvě odmítá podvolit a dokonce si dovoluje mít svůj vlastní, neotřelý názor na zahraniční politiku nejen ČR, ale i EU. Tak že, nic nového pod sluncem. Jsme na tom s EU stejně, jako Němci s USA.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!

NEKRMTE TROLY!