Blackwater / Academi: soukromá armáda Monsanta a Ukrajina

Academi-Blackwater-Monsanto-620x330Zcela jednoduchá matematika stačí k pochopení, proč žoldáci, zapojení  prostřednictvím Academi (dříve Blackwater), se pilně vměšují do dění  na Ukrajině. Majitel Monsanto má s úrodnou černozemí vlastní plány, kterým povstalci na východě stojí v cestě. Dvě a dvě jsou čtyři.

Nejsou to jen oligarchové na Ukrajině, kteří si drží vlastní soukromé armády k prosazení svých zájmů. Také zemědělský velikán Monsanto, který především kvůli svým obchodním praktikám a zaměření se na geneticky modifikované organismy  (GMO), se dostává do hledáčků ekologů, organizací pro lidská práva a GM kritiky, má vlastní soukromou armádu. Přitom se jedná o žoldáky z Academi, kteří se ještě v době válk  v Iráku octli na palcových titulcích pod názvem Blackwater z důvodu válečných zločinů.

K čemupak potřebuje koncern  soukromou armádou? Tuto otázku by si položilo mnoho lidí. Pokud se podíváte na obchodní model nadnárodních společností, je rychle  zřejmé, že takto těžce ozbrojené skupiny vojáků mají svůj smysl. Koneckonců se koncern  prosazuje v mnoha zemích proti zájmům místního obyvatelstva a zabírá úrodnou zemědělskou půdu jiných pro sebe. Jen proto, aby tam sázel více geneticko technicky upravených  rostlin.

Zajímavá je v této souvislosti také okolnost, že mnoho dřívějších spolupracovníků CIA a bojových jednotek USA teď pracují v této žoldácké službě. Cílem vlastního oddělení je infiltrovat  a vyšpionovat diverzní nevládní organizace. Zvlášť takové, jejich postoj vůči Monsantu je kritický. Pomocí výsledků těchto špionážních akcí je snaha diskteditovat tyto organizace a jejich vedoucí lidi. Jen k tomuto účelu údajně vydává Monsanto ročně přes 100.000 dolarů.

S ohledem na plány Monsanta na Ukrajině je zřetelné, proč jsou tam žoldáci Academi aktivní: mají se postarat o rychlý konec konfliktu mezi Kyjevem (který Monsanto podporuje) a povstalci. Čím rychleji se to podaří, tím rychleji si bude moci Monsanto výhodně zabrat obrovské zemědělské plochy. Potenciální milardový obchod, jehož součástí jsou milionové investice do žoldáků.

Autor: Marco Maier

Zdroj: http://www.contra-magazin.com/2015/03/blackwateracademi-monsantos-privatarmee-und-die-ukraine/
11 Komentářů k Blackwater / Academi: soukromá armáda Monsanta a Ukrajina

 1. Alfa napsal:

  Takovou bandu křiváků a zaprodanců Rusko hravě zvládne eliminovat.

 2. Josef Švejk napsal:

  Již hrdý Albion pod vedením královny Viktorie přišel na to, že Východo-Indická společnost je výborným zdrojem peněz a blahobytu peerů. Nelze se tedy divit, že zaostalejší pindostánci volí také tento "výživný" prostředek ke svému přežití. Nezapadající sluníčko nad Albionem zapadlo a nad Pindostánem se už také objevují temné mraky. I Rakousko zahalily temné mraky a nepomohl ani klystýr. Holt, nic netrvá věčně, ani láska k jedné slečně.

 3. Tykva Bukvatyr napsal:

  Dúfam, že tí žoldnieri nájdu na Ukrajine pokoj. Konečný.

 4. Mirec napsal:

  GMO pyl se vetrem dostane i do Ruska a okoli, casem.

  • eM napsal:

   Klika je že GMO plodiny budou pravděpodobně vykazovat stejné známky, jakou vykazují všechny GM úpravy - neschopnost vlastní reprodukce. Čili GMO pyl se rozšíří, začne se míchat s jinými, a ty vymřou protože nebudou schopny se rozmnožit. Mezitím se objeví druhy imunní vůči křížení s GMO, a ty se rozmnoží. Rychlost množení bude závislá na rozsahu problému s GMO, protože na to má příroda i planeta svoje mechanismy ;-)

 5. mino napsal:

  Takže pánové,za vším stojí USA.Padá chemtrails,je otravená voda, půda vzduch,potraviny(navíc modifikované),USA válčí na všech frontách zákeřně ať politicky nebo ekonomicky.To vše jen proto aby si sionisté vydobyli ty nejlepší podmínky pro svůj zhýralý život.Evropští přištípkáří taky něco dostanou,prostě se stolu něco spadne.Rusko a Čína se již probudily díky vedení svých zemí,přidávají se další státy a petrodolar jde sr..!Jaké budou následky,ví jen Pan Bůh ,ale fakt je ,že kůň,který je zahnán do kouta kolem sebe zuřivě kope.Tak hezký večer,přátelé.

 6. Definitiva napsal:

  Anglosaso židia bez príjmov z kolonií by vykapali hladom, tá banda degenerátov sa nevie sama uživiť. Západní Slovania sa po 1989 stali kolóniou fašistickej sionistickej EÚ pod vedením USA. Francúzom na prežitie nestačia ani príjmy z ČS Veolii, kde máme v cene vody započítaný aj zisk pre Francúzov, aby chudáci mali na chleba.

  Koloniálnu minulosť a prítomnosť čítajte tu: http://www.czechfreepress.cz/afrika/ani-dan-z-kolonizace-francii-nestaci.html

 7. KohoChciTohoSiVezmu napsal:

  To už víme dávno, že se ta zkurvená USSA pokouší dostat na ukrajinu také kvůli černozemi a pěstovat tam GMO a udělat svět více potravinově závislým.
  Proti Monsanto všemi prostředky, nejlépe B52.
  Mimochodem Nestlé je podobný svinstvo.

 8. Michal napsal:

  SVĚT PODLE SPOLEČNOSTI MONSANTO (2008)

  Znepokojivý dokument o praktikách nadnárodní společnosti Monsanto a její aktuálních krocích na poli biotechnologií a kontroly potravin. Již od jejího založení v roce 1901 se rozvoj a bohatství společnosti Monsanto spojují s výrobou a prodejem mnoha chemických produktů, které byly později zakázány. V každém z těchto případů se později ukázalo, že společnost lhala, zatajována důležité skutečnosti, nebo si jednoduše zaplatila studie, které měly dokázat neškodnost a zdravotní nezávadnost jejích produktů. Na základě několika soudních rozhodnutí musela společnost platit nemalé částky, nijak to však nezastavilo její vítězné tažení celým světem. Dnes je společnost Monsanto světovým lídrem v produkci geneticky modifikovaných potravin as nimi spojeného herbicidu Roundup.

  Ke shlédnutí zde:
  http://www.mustwatchtv.cz/2-zivotni-prostredi/19-svet-podle-spolecnosti-monsanto/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!