Je normální, že ve zpravodajství České televize je tolik lidí s vazbami na USA?

10698396_526601297478740_5976518996122592030_nAno, zpravodajství České televize je pro-americké, neboli ovlivněné americkými zájmy, i když to např. členové Rady ČT vehementně popírají. A tak není na škodu se podívat na veřejně dostupné zdroje o lidem, kteří jsou za zpravodajství c ČT odpovědní.

 

Petr Dvořák - Generální ředitel České televize
Na University of Chicago v USA získal titul MBA...Rád cestuje, nejraději má New York City v USA.V letech 2003–2010 působil jako generální ředitel TV Nova. Z vedení Novy odešel v červenci 2010 na pozici viceprezidenta pro vysílání skupiny CME (USA), kde zůstal do konce roku 2010.
Dne 21. září 2011 byl zvolen Radou České televize do čela veřejnoprávní televize s nástupem od 1. října toho roku. Ve svém prvním projevu se rozhořčil nad stavem ,,Události" v České televizi. Podle něj bylo potřeba dát šanci novému týmu.

Též bývalý člen KSČ.

 

Zdeněk Šámal - Ředitel zpravodajství
Jako zpravodaj ČT působil v letech 1994 až 1998 v Rusku(tam je vždy jen prověřený a loajální člověk)
Je autorem rusofobních knih Ruská mafie a Objektivy z Ruska
Od prosince 2007 pracoval jako jako šéfredaktor internetového zpravodajství skupiny CME z USA(TV NOVA). Od roku 2009 byl generálním ředitelem zkrachovalé zpravodajské televize Z1.

Petr Mrzena - Šéfredaktor zpravodajství
Má za sebou stáž v televizních stanicích v USA.
2006–2010 – šéfredaktor zpravodajství TV NOVA skupiny CME (USA)

 

 

Michal Kubal - Zástupce šéfredaktora zpravodajství-vedoucí redaktor zahraničního zpravodajství
V letech 2008-2012 byl zpravodajem ČT v USA

 

 

Lukáš Dolanský - Vedoucí redaktor domácí redakce
1992–Vzdělání : Methacton HS, Pennsylvania, USA
2000– redaktor Bakalovo zkrachovalé TV3

 

 

Marek Wolner - Šefredaktor publicistiky

Přímé spojení na USA zde chybí, o to zajímavější je důkazy o jeho rusofobii zde: http://bezkorektnosti.blogspot.cz/2014/08/ceska-televize-opakove-porusuje-svuj.html

 

Alžběta Plívová - vedoucí komunikace a vnějších vztahů

Bývalá mluvčí TOP09 viz zde:

http://instinkt.tyden.cz/rubriky/rozhovor/alzbeta-plivova-a-viktorie-plivova-schwarzenbergovi-papousci_26598.html

Přímo odpovídá odpovídá výroku Miloše Zemana, že ČT je hlásnou troubou TOP09.

I když se u nás ČT přezdívá Bakalovize dle hlavního sponzora TOP09, tak ve výsledku bych preferoval hůře vyslovitelný, avšak přesnější název Pentagonovize :-(
34 Komentářů k Je normální, že ve zpravodajství České televize je tolik lidí s vazbami na USA?

 1. Josef Švejk napsal:

  Osazenstvo ČT je jen součástí rozsáhlé páté kolony v Česku sahající až ke členům vlády. Každý kdo chce být jejím členem musí podstoupit školení v Pindostánu. Jde o nutnou výchovu "kádrů". Bez toho se naše demokracie neobejde stejně, jako se neobejde bez banánů. Už dobře 25 let.

 2. weissbach napsal:

  Díky, pane Korál. To je dobře nastavené zrcadlo tzv. „objektivitě a nezávislosti" ČT.
  -Alžběta Plívová - vedoucí komunikace a vnějších vztahů
  Bývalá mluvčí TOP09. O líhni CME nemluvě.
  To hovoří za vše....

 3. martin bareš napsal:

  díky autorovi za portréty z galerky

  • Dívenka Prostá napsal:

   Chtěla bych těm kreaturám položit pár otázek:
   1.Kde jste byli, když byla zahájena konverze zbrojařského průmyslu (v podstatě útlum zbrojařské výroby a vyklizení trhů konkurenci) a pomlčková „válka“, které vedly k rozpadu československé státnosti? Kde jste byli v době, kdy se prezident Havel omlouval sudetoněmeckým spolkům? Cožpak jste netušili, co z toho v budoucnu může potenciálně vzejít?
   2.Kde jste byli, když státní vyjednavači vyjednávali diskriminační přístupové podmínky do EU, kterých přijetí mnohdy znamenalo likvidaci celých sektorů české ekonomiky a jejich ovládnutí zahraniční konkurencí?
   3.Kde jste byli v době, kdy byly pokládány základy mafiánského kapitalismu v české zemi?
   4.Kde jste byli v době divokých privatizací, když se tvořily základy dnešní oligarchie a stát byl brán neskutečným způsobem na hůl?
   5.Kde jste byli v době, když stát pod cenou vyprodával přírodní zdroje a klíčové strategické podniky, produktovody, energovody … zahraniční konkurenci anebo subjektům se sídlem v cizině?
   6.Kde jste byli v době, když stát ztratil kontrolu nad měnovou oblastí?
   7.Kde jste byli v době, když stát ztratil kontrolu nad oblastí finančnictví a tuto převzaly matky nadnárodních finančních center a jejich kapitáloví vlastníci?
   8.Kde jste byli, když stát vyměnil státní zlatý poklad (celonárodní sbírku) v době nejnižší ceny zlata za státní dluhopisy cizího zadluženého státu?
   9.Kde jste byli v době, kdy se EU transformovala z relativně volného svazku států v totalitního molocha postupně požírajícího národní suverenitu států? (nadřazenost zákonů EU nad národním zákonodárstvím států atd.)
   10.Kde jste byli v době, kdy se NATO transformovala z obranného bezpečnostního svazku v globální útočný projekt? Kde jste byli v době, kdy se ČR připojila ke svazku států, které provedly v rozporu s mezinárodním řádem násilné odtržení Kosova od srbského státu a zavedly tím v praxi precedent rušící územní nedotknutelnost a suverenitu státu? Cožpak jste netušili, jaké důsledky by to mohlo mít v budoucnu pro český stát?
   11.Kde jste byli v době, když NATO zahájilo pod smyšlenými záminkami sérii mezinárodních zločinů a zatažení ČR do válek, jejichž důsledkem jsou eskalace násilí a radikalismu? Cožpak jste netušili, jaké to bude mít bezpečnostní následky v oblasti migrace obyvatelstva zničených států do evropských zemí? Kde jste, když evropská byrokracie usiluje o určení povinných kvót pro utečence z válečných zón do evropských zemí? Cožpak nevíte, že mezi těmito migranty jsou začasté skrytí džihádisté usilující o pomstu za zničení svých zemí a svých rodin západními armádami?
   12.Kde jste byli, když se český ministr zahraničních věcí veřejně vměšoval do svržení ústavně a demokraticky zvolené státní reprezentace (prezidenta a vlády) cizí země? Kde jste byli v době, kdy český MZV podpořil řádění nacistických bojůvek při svržení legitimní státní reprezentace v cizí zemi?
   13.Kde jste v době, když ČR všemožně podporuje první nacistickou vládu po 2.světové válce (vedenou prokazatelným nacistou Jaceňukem, který zpochybňuje výsledky 2. světové války a o ruském obyvatelstvu Ukrajiny mluví jako o nelidech)? Cožpak nevíte jakým bezpečnostním rizikem je pro Evropu šíření nacismu, které hrozí z ukrajinské migrace do Evropy? Kde jste byli v době, když se majdanisté veřejně prezentovali na Staroměstském náměstí?
   14.Kde jste byli v době, když státní reprezentace české republiky v podstatě veřejně prohlásila stát za nepřítele obyvatel státu a cíleně jej zadlužovala, privatizovala a demontovala?
   15.Kde jste byli v době, kdy byla obyvatelům ČR uměle implantována ideologie genderismu, multikulturalismu, násilí a sexismu? Cožpak jste netušili, jaký vliv to bude mít na kulturní a národnostní identitu české populace?
   16.Kde jste byli v době, kdy česká bezpečnostní tajemství a české vojenské a technologické know how bylo dobrovolně a bezúplatně odevzdáno cizí mocnosti (radiolokátor Tamara etc)?
   17.Kde jste byli v době, kdy se subjekty se sídly v cizině staly spolumajiteli citlivých databází českého obyvatelstva (IZIP, USA mohou znát veškeré citlivé údaje českých občanů cestujících do USA – recipročně to neplatí)…?
   18.Kde jste, když hrozí přijetí utajovaných dohod (TTIP, ACTA…), kterými český stát přijde o zbytek suverenity (českým zákonům budou plně nadřazeny pravidla soukromého podnikání) a čeští obyvatelé přijdou o zbytek soukromí)?
   19.Kde jste byli když byly za velice zvláštních okolností přijaty tzv. církevní restituce, které nejenom jdou proti pravidlům „masarykovského státu“, ale dávají značnou část českého území do vlastnictví subjektů podřízených cizímu státnímu útvaru?
   20.Kde jste byli, když česká armáda byla transformována do takového stavu, který neumožňuje prakticky žádnou relevantní obranu české státnosti? Cožpak nevíte, že článek 5 smlouvy NATO prakticky nic negarantuje (neukládá žádnou povinnost státům, vše je na jejich dobrovolnosti pomoci napadenému členovi paktu a že NATO vůbec nijak neřeší vzájemné územní a mezistátní spory členských zemí – viz konflikt Řecko-Turecko o Kypr)?
   21.Kde jste byli, když byla česká politická reprezentace „spojenci“ (ČR jejich spojencem bezesporu je ale jestli to platí i naopak, o tom mohou být vážné pochybnosti) donucena pod zavádějícími důvody (kdyby platila stejná kritéria i pro „spojence“ musela by tytéž – a ještě mnohem přísnější – sankce zavést z těch samých důvodů a podezření i proti „spojencům“) přijmout ekonomické a politické sankce vůči zemi, ze které ČR dováží strategické komodity – ropu, plyn a palivo do jaderných elektráren? Navíc tato uměle znepřátelená velmoc disponuje jedním ze dvou největších jaderných arzenálů na světě?
   22.Kde jste byli, když část české politické „elity“ sepsala Zvací list č. 2 pro armádu dalšího velkého bratra?

   • Nafna napsal:

    A kde jsi byla ty "Dívenko prostá"
    v době když ještě neexistoval internet ? ....

    Co ? Na to už ti došla slova ?
    Jak jsi získávala informace ?

    Já bych toho radši nechal,stejně to nikam nevede.
    Kdo chce psa bít,vždycky si hůl najde.
    Bohužel...Je to těžký ale mám nápad...
    Co takhle vyjít do ulic s pár lidma,tak jako před lety....Ale ono to chce nejdřív ty lidi přesvědčit ale to je sakra práce na dlouhou dobu...Jak zpívá Michal...
    "Znal jsem jednoho takovýho chlápka,co moudrosti moc nepobral...studu ani kapka a lhal..rozum mdlý,vůle chabá ale touha po novotách veliká"...atd.Je to hnus,tak co s tim velebnosti ? Chtělo by to začít něco dělat,ne ?

   • Lex DRUID napsal:

    Kde by byli? Na motivační stáži v USA! :-(((
    Díky za velmi stručný přehled jen několika málo sviňáren co tady havlisti, námi údajně volení nekoneční papaláši, US agenti a EU poskoci napáchali. To ti při tom psaní ale muselo bejt špatně. Mně vyletěl tlak až do stratosféry jenom jsem to četl. Tfuj! Jdu si zakouřit nebo z toho neusnu.

   • Contumax napsal:

    Dívenka prostá
    Díky za informace...

  • Pavel K napsal:

   Dívenka Prostá, moc krásně napsané, hlavně to nezapomenout. Až přijde čas, který se už možná konečně blíží, tak jim to omlátit o hlavu. Zkonfiskovat majetek a vyluxovat účty a pozavírat všechny zúčastněné na té mega zlodějně.

 4. Radbůza napsal:

  Proto ty problémy s objektivitou a vyvážeností, vždyť ani nechápou význam těchto slov. Ale mají utkvělou představu, že musí národ a národy, obelhávat, morálně i fyzicky devastovat a to, že je to správné pro nás, v tom je ztělesněna jejich vysoká etika a fundovanost(,,která je opravňuje zastávat tyto funkce") vedoucí ke zmaru a pokleslosti. Ať je vezme čert.

 5. Miroslav Kelnar napsal:

  Tuto žumpu v ČT má velkou měrou na svědomí Uhde napojený na CIA

 6. Contumax napsal:

  Buzny nacistický, nezlobte se ale ačkoliv nemám TV, stejně mě tahle jejich debilní " zbraň " jako je TV nezajímá ale udivuje mě co je to tam za retardy a proč jsou tak nebetyčně troufalí ??? !!!

 7. Karel Vázler napsal:

  Jsme hloupé ovce, platíma za lži a mlčíme......Já nikdy platit nebudu...

 8. Benny napsal:

  Autore, hodláte takhle pranýřovat každou jenom trochu známou osobu, která nějakou dobu žila a pracovala v USA? Kdyby třeba byli placení CIA, tak neřeknu, ale to jste tady jaksi zapomněl zmínit (samozřejmě i s důkazy), ale místo toho, abyste nějak kultivovaně sepsal nesouhlas s uvedenými lidmi, tak tady nezmiňujete, že by třeba byli placeni ambasádou USA, ale kdy tam studovali a pracovali, což mi přijde dost ubohé! Pokud bych se čistě teoreticky někdy po škole vydal na roční stáž do USA a po návratu se třeba stal lékařem známým po celé republice, což neplánuji, a začal tvrdit něco, co by se Vám nelíbilo, také byste vytáhl tu roční stáž?

  • Lex DRUID napsal:

   A že zrovna tito a další takoví jako tito šmejdi veřejně dehonestují, zesměšňují a roznášejí na svých kopytech každého kdo byl snad jen na dovolené v Moskvě nebo jinde na východě ti nevadilo a dál nevadí? Jdi se vycpat. A nezapomeň si pustit Korteho, Němcovou nebo Kalouska jako pohádku před spaním. Schwanzerberg tě předběhl a už dávno chrní. Už od dnešních interpelací v PS.

  • Kess napsal:

   Benny,napsal jste to dobře!

 9. Petr2 napsal:

  Kdybyste slyšeli intonaci hlasatele v Slovenské Televizi, zdůrazňující lišáckost, dravost. V kontrastu k tomu si pak pustit hlasatelky z osmdesátych let.

  • Contumax napsal:

   Petr2
   Je to pravda všiml jsem si toho, hystericky podbarveným kvičím hlasem se podávají zprávy, je mě z nich blivno, co je to za nacistický stvůry....

 10. martin bareš napsal:

  Dobře chlapi, že jste si toho všimli. Podle mne to patří k rejstříku manipulátorů.

  Když si jednou začas pustím místo CéDéček Radiožurnál a slyším jejich sametový hlásky - pusťte si ty jejich slogany před zprávami, než přijdou "úderní" hlasatelé zaručených novinek.

  Tahle doba mě vlastně dobře školí. Hlavně v tom, "Kdo je kdo".

  Hezký den.

 11. mino napsal:

  O pokleslé úrovni ČT svědčí,když naše "vlastenkyně"Tvarůžková udělala rozhovor se šlapkama Pussy Riot a vlastně z nich udělala hrdinky.O pánech redaktorech ani nemluvím,jsou něco podobného jak ty šlapky.Presstituti!!!Nejlépe je ČT bojkotovat.Já je neposlouchám.

 12. sibolet napsal:

  mám sloní pamět na ty redukturky,pistolníky minulého režimu..A ty současní PLNÍ ZADÁNÍ,neb musí ŽÍT,platit HYPOTÉKY,atd. POUZE jsou zarytci v MATRIXU a NEVÍ,že každá promyšlená LEŽ se usazuje jako vrub do jejich karmické pažby. Je to jejich RANEC,ne náš,co si hlídáme MYSL a tím jsme chránení ZDROJEM...

 13. proud napsal:

  Je to normalni,stejne jako vliv zapadu na lidi u nas.Kdyz nepocitam nas co jsme utekli pred "revoluci",po ni do Ameriky nebo na zapad odesel kdekdo,bohuzel vina bejvalyho rezimu a zavrenejch hranic.Pritom ani na vychod to nebejvalo jednoduchy a konkretne v Rusku je hodne co videt a z ceho se ucit,coz je opominany dodnes a priznam se ze jsem na to prisel sam taky az pekne pozde,bohuzel.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!