Rusko vydává mezinárodní ZATYKAČ na ROTHSCHILDA a SOROSE!

Russia-Issues-International-ARREST-WARRANT-For-ROTHSCHILD-600x306Vladimir Putin, který nyní plně kontroluje Rusko, když byl ministerským předsedou, TEĎ je presidentem, řekl, že si přeje vybudovat silný křesťanský národ. V televizním vánočním poselství ze 7. ledna 2008 (tj. vánoční podle pravoslavného časování) Putin řekl: V Rusku se projevuje odraz toho, co Spojené státy dovolily Rothschildovi, aby udělal jejich vlastní zemi.

Takže jestli teď vidíte protesty proti Vladimiru Putinovi, tak mějte na paměti, že jsou nejspíš inscenované Rothschildem, který se pokouší Rusko opět kontrolovat.

Poznámka překladatele: Putin se asi týden neobjevuje na veřejnosti a něco se vaří pod pokličkou. Zpráv je jen málo. O co by mohlo jít, viz následující ne zrovna žurnalisticky pojatá zpráva:

Putin vydává zatykač na finančního teroristu George Sorose!!!

Na finančního teroristu a maďarského bankéře, usvědčeného zločince George Sorose…

Ruské Zpravodajství ukázalo na Sorose prstem, že použil křížové provázaných vzájemně si ručících švédských a dánských derivátů na zahraniční měny za účelem útoku na ruský akciový trh.

Soros použil těchto křížové provázaných derivátů za pomoci lucemburských bank, čímž porušil podmínky bankovní dohody Evropské unie Basilej II.

Věc, nad kterou zůstávají Západní šéfové států zaražení, je to, že Putin Rusko vymanil zpod těch, kdo jej chtěli uvrhnout do naprostého ekonomického a sociálního kolapsu, a do žalářů uvrhl ty, kdo se o to pokoušeli.

Upadli snad pod vliv kouzla Lubawitschern Putina? Ve skutečnosti jde o to, že Putin je loajální k Rusku a jeho lidu, a nikdy nikomu nedovolí, ani kdyby velel národu, aby jeho zemi zaprodal a uvrhl ji do spárů NWO. A kvůli tomuhle nařídil vydat na George Sorose mezinárodní zatykač, když jej nachytali s rukama od krve, jak se chystá poslat finanční pomoc tomu, co nazývá opozicí v Rusku, která nedávno vyšla do ulic s desetitisíci lidmi za výkřiků lží a dezinformací o volebních podvodech.

Teď už má Soros jen málo prostoru pro své špinavé hry se spekulacemi, které v kolaboraci s Rothschildy, Rockefellery a dalšími mrchožrouty poničily celý globální finanční systém.

Putinův projev, co oficiálně ruské úřady vydaly.

Dnes bylo veřejně oznámeno následující prohlášení Ruské federace a její hlavy státu Vladimira Putina, že požádala o zatykače na mezinárodního finančního teroristu, maďarského měnového magnáta George Sorose, když ruská tajná služba zjistila, že Soros s ještě nějakými Dány používá zahraničních měnových derivátů k rozběhu útoků proti podílu ruské měny na trhu.

Je třeba připomenout, že Soros těchto derivátů využívá s pomocí lucemburských bank, což je od přistoupení EU ke smlouvě Basilej II zakázané.

Jak MMF (Mezinárodní měnový fond), tak Evropská unie, vydaly „Rudou nótu“, která nejenže je zaměřená proti bezprostředním zatčením ohroženému Sorosovi, ale i proti zločinným organizacím finančních žraloků Bushů, Clintonů, Marcu Richovi a jeho firmě umístěné ve Švýcarsku, komoditnímu brokerovi Richfieldovi, a proto se také nedávno ruský premiér sešel s hlavou Federálních rezerv, aby objasnil, že Ruská federace nebude akceptovat takové jednání, jakého se dopouští Soros a Rich při páchání trestných činů na derivátových a finančních trzích, které vedou k destabilizaci po celé planetě.

Putin se pustí do zahájení honu na tyto zločince a jejich komplice bankéře Rothschildy, Rockefellery aj….

Mar 9, 2015

Vyšlo na Reformy.cz

Zdroj: http://csglobe.com/russia-issues-international-arrest-warrant-for-rothschild-soros/
53 Komentářů k Rusko vydává mezinárodní ZATYKAČ na ROTHSCHILDA a SOROSE!

 1. Robo napsal:

  eM: neviem, či je to pravda. Každopádne, ak aj nie, tak nieje ďaleko tá doba.
  Aj takto sa dá bojovať proti zlu. Tvoriť svetlo nestačí, veď kde by Putin aj s RF dnes boli, keby sa sústredili LEN na svetlo..
  Pozor teda na všetkých, ktorí nás roznymi sposobmi manipulujú…

  • eM napsal:

   Souhlasím, člověk musí chodit po světě s otevřenýma očima, stále přítomen.

   Nevím jestli jsem to s tím světlem popsal úplně jasně, ale právě RF jde tou cestou světla, namísto aby se zabývala neustálými reakcemi na zlo, tak se prostě zaměřila na tvoření toho co chtějí, namísto boje s tím co nechtějí.

   To jsem tím tak nějak myslel :-)

   Jinak tento článek super, na to jsme všichni čekali ;-) jen je k podivu že už na té straně stojí i MMF a EU, mno, tak snad dobré znamení že už i tyto organizace se čistí…

 2. Jarek* napsal:

  Tak na toto jsem celou dobu čekal, kdy kdo konečně tu mezinárodní úplatkářsko-zlodějkou svoloč postaví veřejně dle platné legislativy mimo zákon.

  • Robo napsal:

   Jarek, zažijeme ešte veľa podobnej srandy a najväčšia radosť bude, až zistíme, že i my a dokonca hlavne my máme najväčšiu moc konečne skoncovať s tým bordelom tu u nás.. :-)

   • Věra napsal:

    Robo,máš samozřejmě pravdu,jenže jak to udělat,aby se lidi zbavili strachu,tzn.strach o práci,o bydlení o splácení hypoték a nevím o co ještě.Já když to slyším(dělám v hospodě),tak mě obcházejí mrákoty,kolik lidí je ještě zaslepených a hlavně kolik jich vůbec neví co se děje,jen stále doufám,že se jednou něco musí stát,není přeci možné,aby ty lži a svinstva donekonečna těm hajzlům procházeli a tihle dva už dávno měli být v lepším případě v kriminálu.Ale jestli je to pravda a Putinovi se to povede,tak nevím,co od radosti udělám.

    • Robo napsal:

     je treba chodiť s otvorenými očami a hľadať možnosti.
     Napríklad je tu článok o odboroch. Pracuješ niekde v montovni za pásom a nemáte tam odbory?
     Čo Ti bráni ich založiť?
     atď – je treba hľadť možnosti vo svojom okolí..
     Existuje na to jedno múdre príslovie – kto hľadá nájde.. :-)

   • jan křenovský napsal:

    Robo správně jsi to pochopil i napsal , těšim se až to i ostatním dojde….

 3. pražská vlaštovka napsal:

  Už jsem psala Mírovi !!!
  Jestli tohle klapne ,tak se snad zblázním radostí!!!!!
  jitus

  • Robo napsal:

   Myslím, že ešte chvíľu neklapne. Ale keď je ten zatykacy pravda, tak už jeho vydanie je dôvod k oslavicke… :-)

  • Adolf Balík napsal:

   Jek ten píše ve svém komentáři: „Tohle je trocha informační pěny, která utekla zpod pokličky.“ Není to tedy pravá vyčištěná informace s oddělením signálu od šumu.

   I kdyby snad vydali ty „rudé nóty“, tak to má ještě daleko do zatykače, a kdyby tomu tak skutečně bylo, skončilo to něčím trestním stíháním, budou to místní malé ryby ve výkonných pozicích, nikoliv ty velké, které o ničem nevěděly a jsou pobouřeny, co si to ti jejich podřízení dovolili.

   Tudy možná nějaký ruský protiútok postupuje, ale není to přesně tak jako v této krásné pohádce o něm…

 4. pražská vlaštovka napsal:

  Juhúúú!!!

 5. Robo napsal:

  ďalšia (nepotvrdená) dobrá správa.. :-)

  http://benjamin-fulford-cz.webnode.cz/blog/

  • Jirik napsal:

   Podle zdroju z ruske FSB, rodina Rothschildu a jejich spojenci nedavno spalili historicke archivy za tim ucelem, aby zakrylli okolnosti, za kterych se vytvorila Spolecnost Narodu a Organizace Spojenych Narodu. Prvim byl pozar 30. ledna v knihovne v Rusku, kde byly ulozeny historicke slovanske dokumenty. Potom byl dalsi pozar, 31. ledna ve skladu v Brooklynu, New Jersey. Podle Rusu obsahovaly znicene dokumenty dukazy, ze Car Mikulas II daroval zlato pro zacinajici Trust Spolecnosti Narodu uz pred tim, nez zacala 1. svetova valka. Jako vysledek tedy 88,8% zlata, ktereho se zmocnily Federalni Rezervy muze pochazet od Mikulase II, potvrzuji Rusove. Nedlouho po te, co darovali sve zlato byl car Mikulñas II s celou svou rodinou povrazdeni behem ruske revoluce, ktera byla financovana Rockefellerem. Nicmene, Rusove potvrzuji, ze rusky ex-premier Alexej Kosygin byl ve skutecnosti syn cara Mikulase II, a proto take jeste existuji v Rusku legitimni pozadavky tohoto zlata.

   Jedina nezavisla verifikace, ktera se mi podarila ohledne techto ruskych prohlaseni byly nejake dokumenty, ktere me ukazal jeden knihovnik v Japonske Bance, ze 10 tun ruskeho zlata bylo privezeno do Japonska jednou japonskou valecnou lodi behem bolsevicke revoluce. Japonsko nikdy toto zlato nevratilo. Take Ruske velvyslanectvi v Japonsku musi udelat nejaka vysetrovani.

   Jestlize jsou tatomobvineni pravdiva, mohly by tedy vysvetlovat ty opakovane obavy Jacaba Rothschilda z “ruske agrese a expanze”. Taktez by mohla vysvetlit nynejsi hystericke utoky Rothschildovych poskoku, jako je britsky premier David Cameron, proti Rusku.

   Více zde: http://benjamin-fulford-cz.webnode.cz/blog/

 6. Masrtin napsal:

  No kéž by to byla pravda, připadá mi to až příliš optimistické,je potřeba je chytit za žrádlo, ty kojoty smrduté, pořádně podojit a vykostit.. Soros by byla pěkná rybička pro rozjezd k lepším zítřkům – klidně bych jim u toho zazpíval Internacionálu :

  „Poslední bitvy už vzplály,
  pojďmež, soudruzi, na pochod do lapáku,
  bez možnosti zkrácení trestu služebníkům Kabaly
  a s pobytem na prkně – ve spacáku.

  No a pokud pocházíme ze státu,
  kde trest smrti stále v platnosti jest,
  tak šupajda na lopatu a do pece či do salátu,
  hej soudruzi – vždyť smetí se přece musí mést !!“

  Bylo by potřeba je obvinit z těch skutečně největších zločinů, kterých se dopustili, ti masoví vrazi. Ti by začali mizet z povrchu zemského, ještě než by měl nějakej rozsudek možnost spatřit světlo světa – jen ať zmizí, bastardi, ať zalezou do těch podzemních nor a shnijou tam…

 7. Abc napsal:

  Našel jsem v podstatě stejný článek s datem 23. března 2012 na tomto webu (http://politicalvelcraft.org/2012/03/23/breaking-united-states-new-hero-vladimir-putin-russia-issues-arrest-warrant-for-rothschild-henchman-leftist-savior-george-soros/), jedná se proto pravděpodobně o podvrh.

  • Robo napsal:

   no…pripomína mi to trochu článok o zastavení dodávok plynu niektorým štátom EU niekedy na začiatku roku tuším.
   Od tej doby autorovi (či predkladateľovi) tohoto článku nerozmumiem.

   Abc, ďakujem za upozornenie.

 8. Tomek napsal:

  Soros ,Rotchildovci , Rockefelerovci , Bushovci , Kralovske rodiny ,Bilderberg group ,vsetkych poslat k certu a piramida sa pekne zruti .Hned by bolo na svete krajsie.Nebol by som zasa az tak velky optimista , tycho ludi nebude lahke odstranit , stale maju obrovsku moc a hybu dejinami uz velmi dlho .Ktokolvek sa im postavil na odpor toho odstranili.Jedine cele ludstvo s tym moze skoncovat co je v dnesnej dobe absolutne nepredstavitelne .

 9. Tomek napsal:

  Jedneho Rotchilda nestaci zatknut , treba komplet celu rodinu !

 10. medved napsal:

  Vladko Putin,som v hlbokej ucte pred tebou a pred silami praveho svetla! Je to dalsia potesujuca sprava,po tej z Rakuska o odchode z EU,ktora tiez pomôze k ociste nasej Zeme od temnoty,podvodu,neskutocnych klamstiev a manipulacii..!Velka vdaka ti Vlado aj celemu Ruskemu narodu,jeho spojencom a priatelom!!

 11. Rudolf napsal:

  Oba napochodovat před hlavní do lomu a tam do konce života lámat kámen. Obamové, Klausové, Tuskové a jim podobní ho budou nakládat do vozíků a Bakalové, Babišové a takoví z něj budou vyrábět dlažební kostky. Kostky na cestu k budoucnosti lidstva.

  Jestli je tohle ten NWO, tak ho beru!!!

 12. weissbach napsal:

  Ne, že bych nepřál těm lotrům tepláky, ale ta zpráva je hoax.

 13. Peter napsal:

  Konečne !!!

 14. Contumax napsal:

  Kéž by dal Bůh ….

 15. Adolf Balík napsal:

  Reformy už to smazaly.

 16. Ivan napsal:

  Je potvrdene, ze 20. februara 2014 v Kyjeve na Majdane vrazdili zlocinci najati prostrednictvom najvacsej statnej teroristickej organizacie na svete, americkej CIA (najvyssi velitel vsetkych ozbrojenych sil USA B. Obama), ostrelovanim neozbrojenej policie a demonstrantov (vid zistenia vtedajsej komisarky zahranicia EU Ashtonovej) s vysledkom viac ako sto zavrazdenych… Cielom bolo vzbudit vasne davu, ktore po podpisani dohod s prezidentom Janukovycom o volbach a za garancie ministrov zahranicnych veci Francuzska, Polska a Nemecka, nahle zacali utichat a bolo jasne, ze spory skoncia zmierom…

  Ozbrojeny konflikt obnovili az do dnesneho stavu zapadni genozlocinci, ktori ucitili na Ukrajine korist… Rovnako je tomu v pripade vrazdy Nemcova 28. februara 2015 v Moskve, ked sa blizil termin opozicnych protestov na den 1. marca 2015 a situacia ukazovala na krach tychto demonstracii… Preto bolo potrebne opat vzrusit davove vasne…

  Zapadni genozlocinci nasadili ukrajinsku agentku CIA Hannu Durycku ako volavku, ktora mala za ulohu vylakat Nemcova rovno pred Kremel…! Vsetko dopadlo podla planov B. Obamu, az na jednu vec…, rusky narod nepodlahol primitivnym vasnam, ktore mu zlocinci vnucovali… Durycka si nahle uz nic nepamata a zmizla na Ukrajinu, mozno sla po odmenu na kanadsku ambasadu, ktora v mene CIA vyplacala aj zlocincov, ktori na Majdane polievali benzinom neozbrojenych policajtov a podpalovali ich za ziva… Len aby sa nestratila celkom…! Zapadni genozlocinci vzdy zametaju stopy…

  • František napsal:

   Svět by potřeboval víc lidí jako je pan Vladimír Putin . . .

   • hel napsal:

    jenže každá osobnost, která se postavila diktátu těch „za oponou“, dopadla špatně…jsou neskutečně krutí, bezohlední a cyničtí, pohrdají lidskými životy…už se zase píše, že putin je po mrtvici…předtím to byla rakovina…vím, že mají technologie, se kterými mohou cokoliv…že už nemusí nutně střílet najatými vrahy jako kennedyho a mnoho, mnoho dalších…

   • Věra napsal:

    Máš pravdu je toho na něj moc,bojuje s Hydrou,která má moc chapadel,je to hrdina,když se jim dokázal postavit,jen jedno mu přeju,aby zvítězil a doufám,že ho jeho lidi podpoří až do úplného „vítězného“ konce.

   • JARIS napsal:

    Myslim, ze Lavrov a jini z ruske vlady jsou take na vysoke urovni.

 17. Robo napsal:

  Miro Pavlicek,

  o čo Ti ide? Po článku zo začiatku roku o odstrihnuti od plynu je toto ďalší vymyslený článok!
  Podobnými článkami škodíš našej veci a myslím, že admin by Tvoje príspevky nemal uverejňovať automaticky. V podobnom duchu som už adminovi napisal.

 18. CARLOS IV napsal:

  Abc – prave vcera jsem Vami uvadeny prispevek cetl, predbehl jste mne. Muj zaver byl – nemusi jit o podvrh, dano do casoveho sledu bych videl lonske udalosti na Ukrajine jako Sorosovu pomstu Putinovi, financovanou z jeho kapsy. Dedek je krysa ktera si nikdy neodpusti pomstu, jak se mu nekdo postavi do cesty – viz malajsky premier Mahatir v 90tych letech, ktery s nim asi jako jediny exemplarne vym*dal a Soros ho dodnes medialne vlaci kde muze. No a v Londyne Sorosovi pro zmenu dali toho „cestneho obcana“. Halt asi nevi nic o jeho minulosti – nebo jim jeho davna spoluprace s nacisty lichoti….
  http://itmakessenseblog.com/2011/01/28/george-soros-says-he-feels-no-remorse..

 19. pražská vlaštovka napsal:

  Robo!
  Míra neškodí ,naopak,víš co mà všechno překlàdat a je možné ,že popletení data už převzal !
  To by také odpovídalo tomu,že člànek z reforem stàhnul…( on totiž ví,jak budeme všichni juchat
  radostí,tak nás nechrěl nechat v omylu !!!)
  pa jituš

  • Robo napsal:

   Jitus, má aj istú zodpovednosť, keď sa dal na túto robotu. Zatykač na Rotschilda je pre nás veľká vec a s našimi emóciami by si nemal nikto zohrávať – to sa potom podobá tým kretenom, ktorí nás manipuluju na každom kroku.
   Navyše, u Pavlicka to nieje prvý raz – písal som s ním pár mailov o tom plyne a aj tak to zverejnil.
   Ak má svetlé úmysly, tak by mal byť k nám aj maximálne čestný – obzvlášť, ak čerpá zo zdrojov typu NY Times a podobných..

 20. kakadoo napsal:

  Tento rok bude skutocne zaujimavy.

 21. Pavel napsal:

  a prý je pátek 13 špatné znamení…tak už vím kdo se té pověstné 13 bojí hovada co to tu po staletí plundrujou. Letos mámě 13 úplňku no to je krásná kombinace. Židi bojte se!!!!

 22. francesco napsal:

  „maďarského měnového magnáta George Sorose“ – táto veta je zavádzajúca – Soros nie je žiadny „maďarský“ menový magnát – je to chazar, ktorý sa na nešťastie narodil v Maďarsku, ale s maďarmi nemá nič spoločného – dnes je to „americký menový magnát“ a Maďarsku poškodil viac, ako ktorémukoľvek inému štátu, dokonca podnikol útok na forint a ďalej na OTP banku, za čo nakoniec musel zaplatiť pokutu – je to americký hajzel, patrí do jednej bandy s Rotschildovcami, Rockefellerom, Goldman-Sachsom, JP.Morganom, atď…držím palce Putinovi a jeho krajine…..

 23. pražská vlaštovka napsal:

  souhlas s Francescem!!!!!

 24. Pavel napsal:

  přátelé světlo světlo a pravda boží.

 25. vilon napsal:

  no chcel by som tomu veriť. Ale Fullford to nespomína nikde.

 26. Venedo napsal:

  Myslel jsem že jde o něco nového, tohle už od sebe opisujete pár let – tak jsem zabrousil do zahraničního tisku (stejně debilních informací)
  Kicker_Doomstah:
  Are you fucking kidding me?? The original article is from 2012!
  (Děláš si ze mě srandu, kurva ??Původní článek je od roku 2012!)
  http://politicalvelcraft.org/2012/03/23/breaking-united-states-new-hero-vladimir-putin-russia-issues-arrest-warrant-for-rothschild-henchman-leftist-savior-george-soros/

 27. Ivan Ostružka napsal:

  V kapitalismu je jediný zákon, neustále navyšuje kapitál. Zastavení růstu kapitálu, známe na konec kapitalisty. To Putin velmi dobře pochopil. V kapitalismu funguje jen ekonomický teror. K jeho udržování jsou třeba peníze. Zabavit kapitalismus PENĚZOVODŮ-je konec kapitalismu.

 28. Ivan Ostružka napsal:

  V kapitalismu je jediný zákon, neustále navyšuje kapitál. Zastavení růstu kapitálu, známe na konec kapitalisty. To Putin velmi dobře pochopil. V kapitalismu funguje jen ekonomický teror. K jeho udržování jsou třeba peníze. Zabavit kapitalismus PENĚZOVODŮ-je konec kapitalismu.

 29. Ivan Ostružka napsal:

  V kapitalismu je jediný zákon, neustále navyšuje kapitál. Zastavení růstu kapitálu, známe na konec kapitalisty. To Putin velmi dobře pochopil. V kapitalismu funguje jen ekonomický teror. K jeho udržování jsou třeba peníze. Zabavit kapitalismus PENĚZOVODŮ-je konec kapitalismu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!