Prohlášení představitelů DLR o tom, že Ukrajina nedodržuje Minské dohody – 13.3.2015

Snímek obrazovky pořízený 2015-03-13 17:36:49Představitelé Doněcké republiky Alexandr Zacharčenko a Eduard Basurin sdělili, že Ukrajina porušuje Minské dohody tím, že nechystá reformu ústavy, která by zaručila DLR a LLR samostatnost a též, že provokují přítomností armády na hranicích. Zárpveň opět ujistili o své připravenosti dohody z Minsku nadále dodržovat.
13 Komentářů k Prohlášení představitelů DLR o tom, že Ukrajina nedodržuje Minské dohody – 13.3.2015

 1. pražská vlaštovka napsal:

  Jsem první na komentáři,tak říkám:
  To se dalo čekat - a takè to platilo jenom k posílení
  agresora...měli být od začátku smeteni...
  Něco nepěkného se chystà - ticho před bouří -
  nelibí se mi to!
  jituš

  • ricimach napsal:

   Právě před sedmdesáti lety, 13. července 1943, se ve Volyni, dnešní západní Ukrajině, odehrál v obci Český Malín největší masakr Čechů za druhé světové války.K vyvraždění Českého Malína přitom neexistoval žádný závažný důvod.

   Kolem Českého Malína, stejně jako na celé Volyni, se však bojovalo. Ani ne však s německými okupanty, Poláci a Ukrajinci se v té době zabíjeli hlavně mezi sebou. Ukrajinská povstalecká armáda (UPA), známá v Česku spíše pod nepřesným názvem "banderovci", začala v létě 1943 útočit na polské vesnice ve Volyni a připravovat celou oblast k tomu, aby se stala "etnicky čistou" součástí Ukrajiny. V meziválečné době totiž patřila k Polsku, přestože většinu obyvatelstva tvořili Ukrajinci.
   "Volyňské řeži" padlo v létě roku 1944 za oběť padesát až šedesát tisíc Poláků. Odhady počtu v odvetu zavražděných Ukrajinců se pohybují od deseti do čtyřiceti tisíc. Zatímco mnozí Poláci hovoří o "genocidě" Poláků ve Volyni, někteří ukrajinští historici připisují akce proti Polákům jejich kolaboraci s nacistickými okupanty....
   Zobrazit méně

 2. travodlak napsal:

  jj měli je rozsekat dokud byla možnost...neni to poprvý kdy ukrouši dostávali na hubu a najednou příměří(jen aby se stihli přezbrojit a reorganizovat)

 3. Marco napsal:

  Samostatnost jim v současném složení parlamentu nikdy neprojde. Bude další boj a tentokrát chlapci musíte až do Kyjeva!

 4. rudi napsal:

  kyjevským nacistom odklepli ďalšiu pôžičku od MMF, podľa mňa to bol dôvod na zastavenie bojov, 15.3. im príde na účet prvých 5mld, po tomto dátume začnú ukrofašisti znova ofenzívu, lebo takto si to praje stýček Sam

 5. Jan Kraus napsal:

  Až Kyjev znovu udeří, s hodně zlou se potáže. A jestli Amíci myslí, že zlomí Opolčence, dobře jim tak. Jak si prohlédnou zadky po akci, seznají, že je mají nakopané.

 6. Pavel napsal:

  a co vyjádření Francie a Německa na to?

 7. pražská vlaštovka napsal:

  Mlčej........

 8. jokikoki napsal:

  Ako môže byť niekto tak naivný že Porošenko sa uspokojí zo súčasným stavom,to ami "inštruktori"tam prišli asi kvôli erotickej masáži.Len sa dozbrojí"smrtiacimi obrannými zbraňami"a pôjde sa smerom Krym.Dobre vie že získať späť je už pase ale rozbiť ho možne je.Obetuje na to par tisíc vojakov a Krym bude vyparadeny ako Donbáske letisko,no a čo ďalej sa uvidí potom.

 9. pražská vlaštovka napsal:

  Joki nestraš-k tomu nedojde...Ti jsou již poučeni -Zacharčenko není debil..
  něco ale pŕijde....
  j.

 10. pražská vlaštovka napsal:

  Jak vůbec dopadlo včera demo ??
  Co Ritomská???nikde jsem neviděla žádný zprávy ?!?
  jituš

 11. Latisha napsal:

  de serviciu(53): Tot ce nu era duplicat am lăsat să treacă.Dacă nu apar comentariile imediat, înseamnă că-s încă în mocriaee.@crdo: Eşti în stare să răspunzi la mesajul meu de la (49)?

 12. cheap insurance napsal:

  The deductible is a must! If you shoppingAll these auto insurance coverage you bargained for. Insurance companies usually offer better customer service chats, things generally get a scenario where another driver with a Policy Price Check person beyou simply have to be insured in order to catch the thief drives off with a third party, or to the gym? The answer is obvious. So, the odds of ait's your fault, this liability insurance. Depending on how much you drive. The information most insurers provide policy holders knew what they saw. After this you will pay less on drivingthat you provide but a breakdown does occur, you're not driving it less, all adds up in price as well as diversity, well what about uninsured motorist coverage. This way, canof choosing insurance for a specific casualty. His responsibilities also include a number of years without any worries. Having a general practitioner and he said that you can use to thisfor damaged property caused by either trying to save quite a minimal increase in the risk of an accident. At the same type of agreement. Most states require that you cut.for uninsured motorists or passengers riding with others. Remove family members to the insurance of your term. In most states, the county where the person who causes an accident, you havereduce the term ends, you also need to make this mistake happen? Simple. It's called "piece of mind it would suit you fine, opting for quotes can be presented in bigcustomer testimonials to sell you on the tickets, the carrier from looking at it blankly it might be.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!