V ukrajinské Konstantinovce ukrajinští vojáci přejeli ženu se dvěma dětmi

Snímek obrazovky pořízený 2015-03-17 15:23:13V pondělí 16.3.2015 v ukrajinské Konstantinovce přejeli vojáci Ukrajinské armády matku jdoucí po chodníku se dvěma malými dětmi rychle jedoucím obrněným vozem. Jedno dítě nepřežili, žena je v kritickém stavu v nemocnici, druhé dítě nebylo zraněno. Komentátor konstatuje, že vojáci byli pravděpodobně opilí a že už dříve upozorňoval, že takovýto pohyb armády může mít tragické důsledky a je zvědav na výsledky oficiálního vyšetřování.

Souhrnné vysvětlující video:
8 Komentářů k V ukrajinské Konstantinovce ukrajinští vojáci přejeli ženu se dvěma dětmi

 1. Josef Švejk napsal:

  Situace v Kostyantynivka napjatá na hranici. Lidé rozbíjejí okna v ubytovně průmyslové školy, která je přeměněna na kasárna ukrajinské armády. Dav zuří čím dál více. Ozývají se výzvy, cituji "vyžeňte ten banderovský dobytek do Kyjeva".
  Nejvyšší čas aby senátor Štětina a Karl Johannes Nepomuk Josef Norbert Friedrich Antonius Wratislaw Mena Fürst zu Schwarzenberg vyrazili uklidnit rozvášněný dav. Mohou přibrat i Nulandovou s koláčky. Mohli by zorganizovat ústup do předem připravených pozic a zachránit mladou Ukrajinskou demokracii.

  • hel napsal:

   štětina s feudálem to nezvládají, ani sorosovy ngo, média...lžou a překrucují všichni ostošest, celebrity přišly po letech na chuť vasilu bilakovi a 99 pragovákům a píší potupné dopisy do zahraničí, u kterých se červenám studem!!..no nic, musím to vzít pozitivně, je to jejich život a jejich SVĚDOMÍ...mám vlastně štěstí, že se snažím hledat tu pravdu a lásku asi nějak poctivěji a na nic si u toho nehrát...

 2. Xpartak napsal:

  https://www.youtube.com/watch?v=t42-71RpRgI

  Krym. Cesta domů. Dokumentární Andrei Kondrashov

 3. flamenco napsal:

  Hmm,máme se na co těšit.
  Tedy, když nepřijde velký bum.
  Toto ve zprávách nevidíme pročpak?
  Abychom se necukali dopředu, až nás osvobodí armády podporující depopulaci, nejlépe hrdinsky na neozbrojených a nevinných lidech.
  Otázka zní: Zaslouží si lidé být, když se neponaučí za ta staletí.

 4. JARIS napsal:

  PROKLINAM VSECHNY PRIMITIVNI UKRAJINSKE HRDLOREZY. At se jim stane jeste neco horsiho. To nejsou lidi, to je lidsky plevel, ktery je treba hned v zarodku otravit.

 5. vilon napsal:

  ako to, že sa v ukošské armáde tak chlasce? Velitelia nekontrolujú podriadených? Čo keby sa opitý vojak nasral, a začal by striľať do veliteľov?

 6. Lex DRUID napsal:

  A co na to ČT? Mlčí? Opět mlčí? Není možná! Vyvážené a objektivní médium? To kdyby tam mohli dát komentář "Řádění opilých ruských okupantů a jejich vraždění ubohých ukrajinských civilistů" tak nás tím masírují tři dny od rána do večera. Tfuj! SVINĚ Z ČT alias Hlasu Ameriky za vaše prachy !!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!