Bílá kniha porušování lidských práv na Ukrajině – video průřez

Snímek obrazovky pořízený 2015-03-18 22:10:34

Ke křestu Bílé knihy o zločinech na Ukrajině jsem byl požádán, abych vytvořil video průřez událostmi, které jsou v této knize popsané. Jedná se o období od dubna do června 2014, kdy byla především prostřednictvím extrémistů z Pravého sektoru likvidována ukrajinská politická i občanská opozice, která nechtěla válku a rozvrat země. Byla to nezbytná podmínka k tomu, aby se mohla rozhořet ostrá válka.

Jako samostatná kapitola je tragická událost v Oděse 2.5.2014:
9 Komentářů k Bílá kniha porušování lidských práv na Ukrajině – video průřez

 1. hel napsal:

  tohle zvěrstvo je prostě šílené...kyjevští pučisté -parubij- zorganizovali oděský masakr a štvanici na nevinné lidi společně s oděskou policií..ti upálení a umučení lidé tam museli umírat doslova příšernou smrtí...myslíte si, že to, co o tom víme my, protože jsme si ty informace našli, neví naše vláda?! poslanci?!média a 130 zaprodaných idiotů?? vážně jsou to všichni do jednoho jen zrůdné kreatury bez kapky soucitu? protože kdo jiný by kryl něco tak zvráceného ?!!

 2. Věra napsal:

  Jestliže tohle naše vláda ví (a já tomu věřím)a ještě to podporuje,tak jsou to jen prachsprostí vlastizrádci a justice by měla konat,přeci podporování a schvalování fašismu je trestné,nebo se pletu?Proč se nenajde jeden jediný soudce,který by to odsoudil,nebo někdo,kdo by podal trestní oznámení,jsou už všichni tak zaprodaní západu,že v sobě nemají ani kousek vlastenectví?
  Věřím,že všichni ti,
  kteří těží z války a
  přispěli k jejímu vzniku,
  by měli být zastřeleni
  hned první její den občany
  své země. E.Hemingway.

  • hel napsal:

   samozřejmě, že o tom vláda ví...a jediné alespoň lidsky obhajitelné vysvětlení nacházím ve slovech slovenského p.banáše..http://www.zemavek.sk/articles/view/sme-rukojemnikmi-nato.....u jeho slov na téma útoku na charlie hebdo mě ale znovu šokuje šílená zvrácenost strůjců takových "inscenací"...to skutečně stačí, aby president hollande nesouhlasil se sankcemi proti rusku a v paříži se "vyrobí" další masové vraždění ?! a svět je ještě stále klidný a nikdo se ani moc nahlas neptá, jak to vlastně bylo ?! zřejmě je to stále tatáž cynická fašistická píseň mocných, která od 11/9 nabrala na obrátkách nebývalým tempem...na ukrajině má na 6 tisíc nevinných lidských obětí..za lidsky normální považuji být otřesen a alarmovat spící, neinformované a nevědoucí...každá jiná reakce je zvrácená, nenormální, neobhajitelná..

 3. ignác napsal:

  V klidu tak jako tak dopadne Slavná Ukrajina špatně. Evropa je držena USA pod krkem ale potají si jde svou cestou a Ukrajinci vsadili na krachující kartu. Vůbec nechápou, že evropský bussinnes jde jinou cestou. Vše se otočí proti nim. Podle mne po zásluze.

 4. hel napsal:

  po zásluze ? jak se o to zasloužilo těch 6 tisíc mrtvých? a co těch našich 150 psavých rádoby elitních lezprdelistů ?? taky budeme za ně trpět coby příslušníci stejného státu ?? a jaké POTAJÍ ještě dnes vůbec existuje, když usa odposlouchává koho chce a kdy chce ?? ...jo, souhlas, možná by to byla i zábavná bojová hra, ale je tady příliš mnoho mrtvol a zmrzačených lidí...všude, po celém světě..dobrý bussines..z cizího krev neteče..

  • Contumax napsal:

   Hel
   Těch mrtvých je tam víc ,odhad kolem víc jak 40 000 ....

   • Justass napsal:

    Contumax - proběhla zpráva cca před dvěma měsíci, dokonce na liště naší pravdomluvné ČT 24, že zprávy rozvědky SNR mluví o 50 000 mrtvých. Nějak nám ale ta zpráva v našich propagandistických médiích zapadla - holt nehodí se - to už je totiž velké číslo zavánějící genocidou či válečným zločinem.

 5. Bugler napsal:

  Když vidím v televizi Zaorálka, jak obhajuje protiruské sankce, je mi z něj na blití. Stejně tak z těch ostatních vlastizrádců, které jsme si bohužel do čela toho našeho "Absurdistánu" zvolili.
  Brzy se k tomu ještě přidá provokace Amíků a jejich nesmyslné "přeměřování ocasů" na našem území. Je to prachsprostá demonstrace síly, zastrašování a vyhrožování : "...dejte si pozor, Čecháčci, buďto budete poslouchat nebo..." No a ti naši superkokoti ve vládě jim budou ještě tleskat...

  • hel napsal:

   to je v podtextu, ale jinak budete ještě blinkat, až uvidíte usměvavé us vojáky, jak chovají děti a ukazují jim vnitřky bojových vozidel...já asi budu..pokrytectví moc nesnáším..

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!