Bílá kniha aneb Pravda o Ukrajině – křest českého vydání – 17.3.2015 – CZ titulky

IMG_7634

V ruském kulturním centru v Praze se konal slavnostní křest Bílé knihy, viz. tisk. konference. Vystoupili: Robert Vinogradov, Petr Hájek, Oskar Krejčí, Daniel Solis, Oleg Bondarenko.

Promítaná videa zde:

http://www.nwoo.org/2015/03/18/bila-kniha-porusovani-lidskych-prav-na-ukrajine-video-prurez/

 
15 Komentářů k Bílá kniha aneb Pravda o Ukrajině – křest českého vydání – 17.3.2015 – CZ titulky

 1. Jirik napsal:

  Nová zpráva ruské Zahraniční zpravodajské služby (SVR) pro Ministerstvo obrany (MO), která dnes koluje v Kremlu, praví, že velitelka válečné komunikace presidenta Baracka Obamy byla zatčena a zbavena velení, protože nepředala vypouštěcí kódy povolující první útok atomovými zbraněmi na Rusko, koordinovaný s podobným „překvapujícím“ útokem plánovaným Spojeným královstvím.
  http://orgo-net.blogspot.cz/2015/03/americka-kapitanka-odmitla-vypustit.html#more

  • hel napsal:

   já už na to nemám nervy...jestli je tohle pravda..tak je hodně zle..daleko víc, než si kdokoliv u nás vůbec připouští..zle pro všechny..i pro ty, co si myslí, že je před jádrem zachrání kryty, event. příslušnost k dommnělé elitě..

   • Jirik napsal:

    Chtělo by tu zprávu nějak ověřit.
    xxxx
    NATO začalo při samotných hranicích Ruska vojenskou operaci – Atlantické odhodlání. Tato operace se pozoruhodně podobá plánu Barbarossa uskutečněný Hitlerem v roce 1941.
    Stačí připomenout, že americké korporace, banky na Wall Street v průběhu 30tých let minulého století investovali značné prostředky na vybudování nacistického vojenského stroje. Vůdci také tajně nadbíhala britská konzervativní elita v čele s premiérem Chamberleinem a ministrem zahraničních věcí lordem Halifaxem. Když nacistické Německo anektovalo Rakousko a Sudetskou oblast v roce 1938, byla to jen předehra k útoku na Sovětský svaz.
    http://svobodnenoviny.eu/nato-kopiruje-hitleruv-plan-barbarossa/

    • hel napsal:

     včera mě naprosto otrávil pořad "máte slovo" u jílkové na čt1...takový úpadek si snad tento národ ani nezaslouží...kalousek a spol. coby otevření agresívní obránci ukrofašismu a proti nim argumentačně neschopní oponenti kováčik s vyvadilem...celkově obraz bídy a utrpení, na který se nedalo dívat..přitom je dost lidí, kteří by agresívního fašizoidního demagoga kalouska dokázali zkrotit...proč je televize nepozve? nebo se české televizi už vyhýbají sami?

     • hel napsal:

      naopak chválím slobodný vysielač, noro lichtner si vede velmi dobře...připomínám relaci ze srpna 2014, kde byl hostem barabanov...https://www.youtube.com/watch?v=xkaT4QCGssA...o skutečných ukrajinských poměrech to napoví mnohem více než jalové "diskusní" pořady čt se všeobecně profláklými demagogy typu kalousek!

     • admin napsal:

      nevyhýbají se, čt vybrala záměrně tyhle neschopáky a lidi s kvalitními argumentačními schopnostmi tam nepustila, vím o dost lidech, kteří tam nesmějí, i když se hlásili

     • Jirik napsal:

      Třeba Hájek z Protiproudu má zákaz vystupování v TV i radiích!!!!!

    • hel napsal:

     uff..tak podle slobodného vysielača o nepřesný překlad z angličtiny...teď o tom mluvil lichtner v pořadu audi alteram partem..

 2. Bogus Sobotka napsal:

  Nizozemští vyšetřovatelé: Nalezli jsme ve vraku MH17 střepiny z hlavice rakety systému Buk

  Vyšetřování katastrofy letu MH17 Malajsijských aerolinií nedaleko města Torez se blíží k závěru. Nizozemští vyšetřovatelé nalezli v troskách kokpitu střepiny, které podle nezávislé expertízy pochází z hlavice střely protiletadlového systému Buk, jsou vyrobeny z příslušné nízkolegované oceli a nesou zbytky nápisu v azbuce. Podle expertů společnosti IHS Jane´s se jedná o fragmenty z hlavice rakety 9N314 používané v modernizované verzi systému Buk, M1-2. Ta se nachází ve výzbroji ruských ozbrojených sil, ale nikoliv ve výzbroji ukrajinských jednotek.
  Varianta Buk M1-2 byla vyvinuta v roce 1997, do výzbroje ozbrojených sil Ruské federace byla zavedena v roce 1998 a nikdy nedošlo k exportu na Ukrajinu.
  To by mimo jiné znamenalo, pokud analýzy ještě dále potvrdí, že systém, který sestřelil MH17, musel obsluhovat ruský personál.

  http://www.rtlnieuws.nl/nieuws/binnenland/bewijs-voor-neerhalen-mh17-door-buk-raket

  • Věra napsal:

   No nevím,ale myslím si,že Nizozemští vyšetřovatelé našli to co na rozkaz USS najít měli.

  • Valduk napsal:

   Attův pas se taky v troskách věží našel a byla v něm čitelná arabská písmenka! Ale netrvalo jim to skoro rok, než ho našli:))) Přeci jen prohledat jeden trup letdla a hromady trosek na stovkách metrů čtverečných je krapet rozdíl, ne?

  • Cico Ciciak napsal:

   Ty tajtrlík, keby ussa niečo mali, tak s tým už dávno výjdu pred svet a budú to roztrubovať až do ďalšej galaxie!!! Oni však nemajú nič, len jeby, drby, jpp, lži, propagandu, hovná, sračky, chcanky a mrdky, ktorými iba formujú verejnú mienku podľa svojej vlastnej potreby!!! Tak už bež do piče ty tajtrlík!!!

 3. Justass napsal:

  Přesně tak Věro - přesně tak. Bohužel od Ušáků a jejich vazalů(včetně těch kyjevských) jsme za posledních několik dekád slyšeli tolik lží, že nevím čím už by mohli překvapit. Jedině další lží - není-liž pravda. :-)

 4. henryho napsal:

  "Ukrajinské sdělovací prostředky oznámily, že Varšava se dohodla s Kyjevem o předání asi 300 kusů tanků T-72, modernizovaných v souladu s normami NATO a označovaných jako PT-91. „
  https://vlkovobloguje.wordpress.com/2015/03/20/939898/#more-939898

  RUSKO JE VE VÁLEČNÉM STAVU VŮČI nato...SSA, MALA BRITÁNIE. POLSKO, POBALTÍ
  http://orgo-net.blogspot.cz/

  už to jede

  osobně bojovat-zabíjet nehodlám...dál se budu věnovat potřebným lidem, třeba je i léčit, když too bude nutné :)

 5. mino napsal:

  Bogus,ty jsi vypatlaný magor,který čerstvě vylezl sůvičce(kalousek) z pr....

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!