Národní demokracie proti vstupu cizích vojsk

vlastizradaNárodní demokracie zásadně odsuzuje rozhodnutí vlády premiéra Sobotky, kterým povoluje manifestační průjezd amerických ozbrojených vojsk našimi zeměmi. Vláda tímto krokem zrazuje občany, jejichž zájmy má zastupovat, protože se tak podílí na štvavé protiruské propagandě a napomáhá přiblížení válečné hrozby. Válka přitom není v zájmu České republiky a jejích obyvatel. Česká republika bude naopak jednou z prvních obětí  případného válečného konfliktu.

Podobné kroky představitelů vlády tak naplňují skutkovou podstatu vlastizrady. Argumenty, že jde o běžné cvičení a že takových přesunů se během roku koná běžně hned několik, neobstojí. Chystaný přesun vojsk je třeba vnímat v kontextu současné vyostřené geopolitické situace a proválečné propagandy Západu, které se česká vláda hanebně podřizuje a propůjčuje. Právě v tomto kontextu viděno nejde a nemůže jít o obyčejné cvičení, ale o demonstraci síly a snahu zastrašit český národ, který ještě není pro válku s Ruskem zcela zmanipulován.

Národní demokracie s takovouto provokací nemůže souhlasit. Pokud byl někdo až dosud k dění kolem sebe lhostejný, po této události už být nemůže. V sázce je příliš mnoho. Zastavme dunění válečných bubnů, řekněme společně válce NE. Nenechme zatáhnout svoji zemi do války s bratrským národem.

Národní demokracie proto s radostí vítá spontánní iniciativu občanů, kteří se chystají proti americkému vojenskému konvoji protestovat. ND je připravena se k těmto protestům připojit, stejně jako je organizovat. ND také podporuje myšlenku blokády vojenského konvoje a zabránění jeho vpuštění na území republiky. Cizí vojska by měla být zastavena přímo na hranicích naší země a neměla by být na naše území vůbec vpuštěna. Národní demokracie je proto připravena podílet se na právě takové formě národního odporu.

Ve chvíli, kdy vláda nehájí zájmy svých občanů, ale vychází vstříc zájmům agresora, nezbývá než vzít spravedlnost a obranu vlasti do svých rukou a postavit se cizím vojskům na odpor.

předsednictvo Národní demokracie

Zdroj: http://narodnidemokracie.cz/narodni-demokracie-proti-vstupu-cizich-vojsk/#more-2697
44 Komentářů k Národní demokracie proti vstupu cizích vojsk

 1. strelec napsal:

  Národní demokracie do parlamentu, Adam B.Bartos na Hrad!

  • Jan Jinsky napsal:

   Bartoše na Hrad,ať tam vyvěsí své seznamy Židů a ostatních…
   Nejsem moc nadšený z toho průjezdu Američanů, ale srovnávat to s rokem 1968 je dost mimo mísu. Američané PROJEDOU. Rusové DOJELI a už neodjeli. Takže srovnání poněkud kulhá.

   • Jirik napsal:

    Jen aby tady několik desítek jich nezůstalo na tzv. přátelské návštěvě.

   • Spravedlivý napsal:

    KULHÁŠ TY BLBE !
    ..buď jsi USSRAELSKÝ ZAPRODANEC A PROVOKATÉR, nebo takový omezenec, že ti není jasné že:
    1) – je to provokace Rusů a zatahování ČR do 3.sv.války
    2) – zastrašování suverénního národa Čechů
    3) – to že jen PROJEDOU ti tvrdil LHÁŘ Sobotka a spol. a ty tomu věříš jko TUPÁ OVCE ..mimochodem LHÁŘ Sobotka také slíbil že NEBUDOU CÍRKEVNÍ RESTITUCE – AHA – A BYLY !!!!
    ***
    tak zalez a neplkej takové kraviny !
    ***
    SMRT AGRESORSKÉMU NATO, USSRAELI, ŽIDOBANKSTERŮM A JEJICH PŘISLUHOVAČŮM !!!
    ***
    AŤ ŽIJE SVOBODNĚ LID VŠECH NÁRODŮ BEZ OTROKÁŘŮ !!!!!!!

    • Justass napsal:

     Že ti Rusové neodjeli je jen dobře. To bychom tady měli ty USA a západní sračky obecně už o dvacet let dřív a to by mně opravdu vadilo a myslím, že nejsem zdaleka sám.

   • Jarek* napsal:

    Armáda USA je již dávno na území ČR, akorát se to tají. Mají zde dislokovanou základnu a ne jednu, nenechte se mýlit iluzemi o svobodné zemi.

    • Bogus Sobotka napsal:

     No nepovidej Jarku…a nebo spis povidej, kde ze jsou u nas ty americke zakladny?
     Zajimavy ze o nich nase vlada nevi, ale Jarek z internetu to vi :))

     • hel napsal:

      jak víš, o čem ví a neví vláda? oni se ti svěřují? americkou základnou jsou tady prakticky každá kasárna, protože jsme součástí nato…jinak oficiálně nejbližší americké výsostné území s armádou je rammstein.. zeptej se němců, jak jsou tím nadšeni..jsou okupovaným státem..

     • Jarek* napsal:

      Hrom do police, neměl jsem se raději vyjadřovat. Utrpět dopravní nehodu s fatálními důsledky v dnešní době není žádný přepych, to je třeba mít stále na paměti.

     • Vítězslav napsal:

      Bogus Sobotka napsal:
      19.3.2015 (14.59)
      No nepovidej Jarku…a nebo spis povidej, kde ze jsou u nas ty americke zakladny?
      Zajimavy ze o nich nase vlada nevi, ale Jarek z internetu to vi :))

      A Co Sokolnice u Brna to celé je obsazené s posádkou a americkým radarem.

   • Definitiva napsal:

    Jinský! Rusi boli pozvaní a odišli, keď tomu zodpovedala situácia v spoločnosti. USA do Nemecka prišli a zatiaľ sú tam na večné časy a teror USA je taký, že celá Nemecká politická garnitúra sa bojí čo len pípnuť proti USA.

   • JARIS napsal:

    Ten seznam zidu, p.Jinsky, by byl velice uzitecny, ba potrebny, aby se zidi nedostavali na vysoka a zodpovedna mista ve vlade a bankovnictvi, kam rozhodne nepatri. Je to vsivacka vykutalena pakaz, ktera privede KAZDY narod na kolena a sama na tom vydela a zbohatne. Z tohoto duvodu byli vzdycky z hostitelskych zemi vyhozeni. To se stalo uz vice nez stokrat (naposled v Guatemale 2013). Samozrejme se nejedna o antisemitismus, ale o holou skutecnost, ze se kazda zem pro svou zachranu musela tehle podryvajicich zidovskych parazitu zbavit, aby prezila. I dnes je jejich destruktivni prace okate videt jak na Ukrajine, tak i v Cechach a hlavne v Americe. Svet je dnes kvuli zidum a jejich poskokum opet ve valce. Kdo tohle nevidi, tak je bud zid a nebo, reknu to kulantne, naivka.

   • rad napsal:

    Jestli pak je znamo, ze ta jejich zakladna je cca 65 kilometru od nasich hranic? Oni tu opravdu vlastne jsou. Dokonce ani v Nemecku nemaji co dešlat. Jsme okupovani

  • jenda napsal:

   cetl jsem navrhy pro ty opatrnejsi – vyvesovani velkych anglickych napisu na domy, dokonce promitani na domy…

   vse dat na youtube vcetne ruskych vlajek…

   ja si myslim, ze si elita dost nabehla a my jsme ve vsi bezmocnosti po mnoha letech dostali obrovskou sanci se projevit…
   a to bez ujmy…

   nutno sirit vsude mezi lidma, trpelive vysvetlovat jak je to dulezite…
   muze to skutecne ovlivnit budoucnost..

   • jenda napsal:

    ……………………./´¯/)
    ………………….,/¯..//
    …………………/…./ /
    …………./´¯/’…’/´¯¯`·¸
    ………./’/…/…./……./¨¯\
    ……..(‚(…´(..´……,~/’…’)
    ………\……………..\/…./
    ……….“…\………. _.·´
    …………\…………..(
    …………..\………….\

    FUCK OFF US ARMY!!!

 2. Janhonza1 napsal:

  No, už vidím koho volit a koho ne!

  • Josef Švejk napsal:

   Koho nevolit je vcelku jasné – kohokoliv. Nějak mi ale nezbývá nikdo k volení. Nezbyde, než zvolit sama sebe.
   Jak dlouho ještě bude nutné se každé 4 roky přesvědčovat, že to nemá smysl? 10, 100, nebo 1000 let? Volby mají smysl pouze v případě, že současně budou moci lidé okamžitě, na hodinu vyrazit voleného, pokud dojdou k závěru, že je to hajzl. Asi jako zaměstnavatel vás zaměstnance, když ho stojíte moc peněz. Současně s volbami by měl každý váš zaměstnanec (Od prezidenta až dolů) mít vámi určený plat, nejprve zkušebně na tři měsíce minimální možný a později až jak se osvědčí upravený. Atd. atd. Pár jednoduchých a elegantních opatření pro vaše zaměstnance by jim jistě pomohlo nalézt ten správný vztah k vám – zaměstnavatelům.

 3. Ondřej Dvořák napsal:

  Petice za zahájení veřejné diskuse o vystoupení České republiky z NATO

  http://jednej.parlamentnilisty.cz/petition.php?id=2503

 4. Ondřej Dvořák napsal:

  Skvělý článek, díky za něj!

 5. Bogus Sobotka napsal:

  Prosim vas, jak dopadla ta Bartosova demonstrate pred americkou ambasadou?

  Byl zde celkem humbuk a pak se ta cela Bartosova groteska vyparila jako para nad hrncem.
  Aby to nebylo stejne divadylko :D

  • Jan Jinsky napsal:

   Asi to dopadlo tak, ze uz Bartose nemel ani kdo filmovat… vzdyt tam nikdy neprislo vic jak 15 lidi. To ukazuje na drtivou silu jeho strany.

   • Pája5 napsal:

    Ovšem a taky to ukazuje, kde jste se v ony inkriminované dny nacházel vy:D A nezačínejte zase s tím, že co je z Ruska je čisté, ostatní je placené… Nějakou dobu jsem vás tady neviděla, čekala jsem, že přijdete s něčím lepším, ach jo no, zase nic.

 6. hel napsal:

  ano, ten obrázek je vskutku vydařený…bilakovy děti dokázaly svoji vlastizradu rozhodně lépe prodat…takový plakát by měl lemovat minimálně prahu na každém sloupu..hlavně vchody státních institucí a domovů zobrazených..hanba jim

 7. Bogus Sobotka napsal:

  Ruští studenti se omlouvají za napadení Ukrajiny.
  Svetylko nadeje pro Rusko a otvira Rusum oci. Ale mozna marna snaha v orwellovskem Rusku.

  http://zpravy.aktualne.cz/rusti-studenti-se-omlouvaji-za-napadeni-ukrajiny/r~c24d94bab38e11e49fc3002590604f2e/

  • hel napsal:

   heh, rozhodně to pečlivě nacvičovali, artikulují přímo vzorově;-)..ale určitě v jednom lze souhlasit: není možné nebýt na straně pravdy….jen k ní někdo nemůže najít cestu…jiný ji prodá za osobní výhody…

   • Jan Jinsky napsal:

    Vse co pochazi z Ruska je ciste a vedene temi nejlepsimi umysly.
    Kdyz se nahodou nekdo projevi opacne, tak je placeny. Jesteze jste se svymi nazory tak v mensine…

    • hel napsal:

     i konkrétně vaše cesta k pravdě je hodně daleká..zatím spíš jen samý argumentační faul

    • zerling napsal:

     Je to celkem logická reakce na intenzivní protiruskou propagandu v čr.

    • JARIS napsal:

     Pravda je v tom, ze vzdycky tomu tak nebylo. V dnesni dobe Rusko je vsak ta kladna strana a cely Zapad, zaporna. Role se vymenily. Rusko se snazi globalni valce zabranit stuj co stuj, zatimco zapadni zeme tlaci na pilu, aby valka kvuli ekonomickym potizim byla co nejdriv. Zapad ma na svedomi za poslednich 15 az 20 let hodne zlocinu a valek. To nevidite?

 8. Pavel31 napsal:

  Jistě , pár studentíků možná dostane zaplaceno ,ještě se zviditelní.No a můžeme dál podporovat vraždění,že pindostánci.
  Nikdo netvrdí,že co je z Ruska je svaté.Ovšem dovolím si tvrdit,že za posledních 20 let je nám do hlav každodenně vtloukáno,že co je Z SSA je svaté.A studentíci ať u nás či v Rusku ,to je stejná kapitola.

  • Bogus Sobotka napsal:

   Vyšetřování katastrofy letu MH17 Malajsijských aerolinií nedaleko města Torez se blíží k závěru. Nizozemští vyšetřovatelé nalezli v troskách kokpitu střepiny, které podle nezávislé expertízy pochází z hlavice střely protiletadlového systému Buk, jsou vyrobeny z příslušné nízkolegované oceli a nesou zbytky nápisu v azbuce. Podle expertů společnosti IHS Jane´s se jedná o fragmenty z hlavice rakety 9N314 používané v modernizované verzi systému Buk, M1-2. Ta se nachází ve výzbroji ruských ozbrojených sil, ale nikoliv ve výzbroji ukrajinských jednotek.
   Varianta Buk M1-2 byla vyvinuta v roce 1997, do výzbroje ozbrojených sil Ruské federace byla zavedena v roce 1998 a nikdy nedošlo k exportu na Ukrajinu.
   To by mimo jiné znamenalo, pokud analýzy ještě dále potvrdí, že systém, který sestřelil MH17, musel obsluhovat ruský personál.
   http://www.rtlnieuws.nl/nieuws/binnenland/bewijs-voor-neerhalen-mh17-door-buk-raket

   • Martin23 napsal:

    Kdybyste ten článek četl a pochopil, tak byste věděl, že to je povídání o nějakém soukromém vyšetřování nějakých novinářů. Něco na způsob, že zítra přijde Karas do ČT s kusem železa,a vítězně oznámí, že ho našel v místě dopadu Boingu a že to nechal zkoumat nezávislými odborníky s tímto výsledkem.

 9. Definitiva napsal:

  Keď cvičenie NATO začínalo, tak žiadne US vojsko cez ČR nemašírovalo. Cvičenie skončilo a vojsko sa okotilo, je ich toľko, že musia cez ČR. Žeby v Nórsku bola liaheň techniky NATO?

 10. martin bareš napsal:

  ještě si ten troll tady dá jméno takovýho blba: Bohouš nebo Boguš Sobotka. Není to jen trol ale taky trotl čili jelito.

 11. CARLOS IV napsal:

  A co jineho jste pro Boha Sobotko od syrovych hlav cekali? Zeme ktera ma na svem uzemi utocne jaderne zbrane USA a jeji lidi o tom ani nevi. Tem dvema „raketovym urednikum“ to zrejme taky nevadi a nezavislost jim kouka primo zpoza brejli. Buhvi kdo v Kyjeve jim ten srot prodal :-)
  Vylouceni Malajsie jako vlastnika letadla z vysetrovani je nejen projev nejhrubsi arogance – zeme se proti tomu odvolala ale hra jde prilis vysoko. BTW – v Holandsku studovala a zila Putinova dcera (on sam se tam pry casto objevoval). No a Malajsie ma od Ruska stihacky a jednala o nakupu dalsich. Cile jsou vzdy jasne a rukopis taky: rozdelit lidi na znepratelene skupiny a vrazit klin mazi zeme jako takove. V pripade MH370 to bylo postavit malajske Cinany proti premierovi ktery reprezentuje necinskou vetsinu populace.“Rozdel a panuj“ – kdoze to rekl? Nakonec jste to zazili uz i na domaci pude nekolikrat a dalsi dejstvi takove hry se prave chysta.

 12. Jana napsal:

  Jestli Američani pojedou kolem našeho domu,vyvěsíme Ruské praporky.Nechceme tu Americkou armádu,nechceme válku.Nikdo nás neohrožuje.Chceme tady mít dobré sousedské vztahy s okolními státy a Američany poslat domů.

 13. Josef napsal:

  Především je nutno si uvědomit,že v současnosti žádná tzv. vláda ČR neexistuje,ta stávající pozváním okupačních hord USRAELE ztratila jakoukoliv legitimitu,byť ji nikdy ve skutečnosti neměla!!! Oni jsou zde pouze dosazeni sionisty a jejich cíl je jediný: ČR jako takovou zlikvidovat a její obyvatelstvo totálně zotročit.
  Z tohoto prostého důvodu se jeví jakýkoliv,a to především ozbrojený odpor proti okupačním hordám USRAELE naprosto legitimním opatřením,pochopitelně s odporem židofašistické usraelem dosazené juntě,která má tu bezmeznou opovážlivost a drzost nazývat se „vládou“!!!!
  Žádný národ na světě se nikdy nezbavil okupačního jha,vlastní genocidy a teroru a nevydobil si opět svou svobodu peticemi,bezcennými cáry papírů,planými žvásty nebo shnilými rajčaty v kombinaci s transparenty!!
  Ale jen a pouze zbraněmi a ozbrojeným odporem!!!!!!
  Nesmíme dopustit průjezd a obsazení naší vlasti tlupami sioamerických vrahů a špinavých hrdlořezů i za cenu obětí nejvyšších!
  Pokud se zaměstnanci zdejší junty siozločinců,pokrevní čeští lidé-pracující v PČR-zločinecké organizaci persekuce národa – postaví na stranu vlastizrádců a okupačních tlup,musí být tato zločinná organizace rozpuštěna a všichni vlastizrádci odsouzeni k trestu smrti oběšením.
  Národ,který si neumí nebo snad nechce
  svobodu a vlast vybojovat,si žádnou svobodu nezaslouží!!

 14. pepe napsal:

  Udelal bych to objektivne vedl bych seznam a ve valce nebo po ni az zde zbude jadernej spad bych tyto lidi potrestal.kdo udela planetarni zlo je vcelku jasne.koukam co se deje kde se valci a hlavne kdo..at si ss armada valci na svych gmo kukuricnych polich smejdi…

 15. yes napsal:

  Kováčik v debatě s Klvaňou pronesl hrozivá slova: Přejezd amerického konvoje byl schválen v rozporu s ústavou

  Česká vláda ohnula ústavu, když odsouhlasila přesun amerického vojenského konvoje přes české území. V diskusním pořadu internetového projektu DVTV to uvedl předseda poslaneckého klubu KSČM Pavel Kováčik. Podle české ústavy jde prý o přesun vojsk, pokud se na našem území nezdrží déle než 48 hodin. Pokud jde o delší dobu, jde z hlediska ústavy o pobyt vojsk, který musí odsouhlasit Poslanecká sněmovna. Tak prý tomu mělo být i v tomto případě, protože americký vojenský konvoj bude na našem území po dobu čtyř dnů, ve dnech 29. března až 1. dubna.

  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Kovacik-v-debate-s-Klvanou-pronesl-hroziva-slova-Prejezd-americkeho-konvoje-byl-schvalen-v-rozporu-s-ustavou-367133

  • Rohl napsal:

   Mainstreamová media nechávají vyjadřovat jako protistranu jenom komunisty. Co tím asi sledujou? Lidičky podívejte, proti konvoji jsou jen komunisti, tzn. že když si proti tak si taky komunista a pošuk a stará struktura atd. Jinak kdo volí komouše natruc ostatním stranám je stejnej vůl jako ten co volí ostatní „tradiční“ strany. Komouši tam v parlamentu jen seděj na prdeli a hrajou si na opozici. Nechávají si vyplácet poslanecký pomeje stejně jako ostatní. A na obecních zastupitelstvích to pečou s opozicí jako by se nechumelilo. V tomhle bordelu by měli být těmi kdo má nejvíc nahlas protestovat a oni nic. Amatéři. I já bych byl o 100% lepší komouš než oni. Jsou to zkrátka poserové. Takže protestní hlas komunismu = zahozený hlas. Radši ho dát něčemu protisystémovějšímu, něčemu co je bude bolet nebo aspoň vytáčet do běla.

 16. yes napsal:

  Čo bolo – to bolo , keď nemožem dať štyri dni, tak jim povolujem 2 x dva dni na prejazd.

 17. rad napsal:

  sude ctu o tom jak maji strach, ze lidi budou protestovat, ale nenarazil jse na zadny stranky, kde bych se mohl k necemu pripojit. Kde budete moravaci? Sam tam blbnout nema smysl

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!