Výzva k účasti na jednání Rady ČT v Praze 25.3.2015 od 13h

goebelsVážení čtenáři, zvu vás na další pravidelné jednání Rady České televize, na kterém se tentokrát bude projednávat opět zajímavý materiál a to je Výroční zpráva o činnosti ČT v roce 2014, jak je uvedeno na pozvánce. Vzhledem k tomu, že já už mám na jednání Rady ČT zakázáno mluvit, tak se pokuste někdo požádat Radu ČT emailem nebo telefonicky o vystoupení. Je třeba uvést téma stížnosti. Pak je třeba Radu konfrontovat s nezpochybnitelnými fakty: Na stížnosti veřejnosti Rada reaguje s velkým zpožděním nebo vůbec. A reakce prakticky vůbec nic neřeší a jsou jen ignorantskými výmluvami!

Z řady stížností a případných odpovědí i ze zkušeností mých vlastních i mnoha známých či kolegů lze snadno prokázat, že Rada ČT odmítá řešit stížnosti, které kritizují pro-elitářské zaměření ČT.

Zajímavá informace je to, že i během letošního roku proběhnou v Poslanecké sněmovně volby 5ti nových členů Rady ČT. Je tedy naděje, že se tam dostanou noví lidé, kteří budou pracovat pro občany alespoň o něco více, než většina současných členů.

Seznam kandidátů zde: http://www.novarepublika.cz/2015/03/do-rady-ct-kandiduje-pres-padesat-lidi.html

Zajímavé je i to, že se Volební výbor Poslanecké sněmovny výjimečně rozhodl nechat v Parlamentu promluvit před poslanci všechny kandidáty, tj. celkem 53 osob, což bude probíhat celý den 15.4.2015

Je zřejmé, že v České televizi probíhá boj o vliv, podobně jako na celé české mediální scéně a to boj mezi Havlisty (pravdoláskaři, Schwarzenbergovci, TOP09), Babišovci (společně s ČSSD) a obyčejnými občany.

Myslím, že je jasné, kdo vy v tomto souboji měl zvítězit.

Ten, kdo chce zvítězit, si to vítězství také musí zasloužit díky vlastnímu úsilí.

Proto, prosím, přijďte znovu na jednání Rady ČT a vyjádřeme tam adekvátním způsobem naši nespokojenost s činností zpravodajství ČT a s činností Rady ČT.

O tom, jak je předseda Rady ČT Jaroslav Dědič vynervovaný z toho, že lidé začínají chápat, kdo je žába na prameni Pravdy v ČT, se můžete přesvědčit zde:

http://video.aktualne.cz/dvtv/ct-je-pod-obrovskym-tlakem-rika-sef-rady-ct/r~d05d57dece5f11e497be0025900fea04/

 

Celé poslední jednání Rady ČT: https://www.youtube.com/watch?v=lquf4iUuDlE

 

Informace z průběhu jednání Rady ČT:

http://www.nwoo.org/2015/02/25/vyzva-zaslete-nam-sve-stiznosti-na-ceskou-televizi/

http://www.nwoo.org/2015/03/11/rada-ceske-televize-se-rozhodla-umlcet-verejnost-a-zabranit-konfrontaci-s-nepohodlnymi-nazory/

http://www.nwoo.org/2015/03/12/radni-ct-pdmitaji-navrhem-senatora-jana-veleby-na-moznost-neplatit-koncesionarske-poplatky/

http://www.nwoo.org/2015/02/19/vystoupeni-verejnosti-na-jednani-rady-ceske-televize-18-2-2015-video/

http://www.nwoo.org/2015/02/14/vyzva-ke-stiznostem-a-ucasti-na-jednani-rady-ceske-televize-18-2-2014/

http://www.nwoo.org/2015/02/19/analyza-objektivity-a-vyvazenosti-zpravodajskeho-vysilani-ceske-televize-o-rusku-a-konfliktu-na-ukrajine-od-30-1-2015-do-16-2-2015-na-ct24/

http://www.nwoo.org/2015/02/06/jednani-rady-ct-4-2-2015-o-zprave-zahranicnich-zpravodaju-vystoupeni-verejnostivideo/

http://www.nwoo.org/2015/02/05/vystoupeni-aktivistu-na-jednani-rady-ceske-televize-21-1-2015/

http://www.nwoo.org/2015/01/28/zprava-o-vystoupeni-zastupcu-verejnosti-se-stiznostmi-na-neobjektivitu-na-jednani-rady-ct-21-1-2015/

http://www.nwoo.org/2015/01/31/vyzva-k-ucasti-a-stiznostem-na-jednani-rady-ceske-televize-4-2-2015-od-13h/

http://www.nwoo.org/2015/02/06/analyza-vyvazenosti-a-nezaujatosti-zpravodajskeho-vysilani-ceske-televize-od-22-1-2015-do-29-1-2015-ve-vysilani-o-rusku-a-ukrajine/

Některé stížnosti na ČT:

http://www.nwoo.org/2015/02/21/jiri-pavel-pesek-podekovani-za-otevreni-dialogu-a-navrh-pro-radu-ct/

http://www.nwoo.org/2015/02/20/pavel-rejf-stiznost-na-ct-na-neplneni-jejich-povinnosti-danych-zakonem/

http://www.nwoo.org/2015/02/07/stiznost-vaclava-prince-na-radu-ceske-televize-z-5-2-2015/

http://www.nwoo.org/2015/01/28/stiznost-jana-korala-na-objektivitu-zpravodajstvi-ceske-televize/

http://www.nwoo.org/2015/01/28/stiznost-lenky-prochazkove-na-neobjektivitu-zpravodajstvi-ct-z-21-1-2015/

http://www.nwoo.org/2014/03/25/stiznosti-na-ceskou-televizi-kvuli-cenzure-a-manipulacemi-informacemi-o-ukrajine/

http://www.nwoo.org/2012/09/28/odpoved-rady-ct-na-komplexni-stiznost-na-cenzuru-manipulaci-a-politickou-zaujatost-v-ct-odpad/
10 Komentářů k Výzva k účasti na jednání Rady ČT v Praze 25.3.2015 od 13h

 1. Xpartak napsal:

  Sionistická organizace Ameriky – offiko dokumenty z webu FBI.
  http://vault.fbi.gov/Zionist%20Organization%20of%20America

 2. hel napsal:

  jaké mocenské boje, jedni jako druzí jsou tam navedení a poplatní někomu…včera o tom mluvili hezky pánové huďo a lichtner na slobodnom vysielači v pořadu audi altera partem…kde byl „dovzděláván“ ředitel dvořák, redaktoři dolanský a spol…vžďyť je to na nich všech vidět, jak jsou vycvičení..

 3. hel napsal:

  seznam nových kandidátů do rady nevypadá tak špatně, bude mě zajímat, jak se postaví poslanci ke kandidátům navrženým iniciativou Ne základnám…můj hlas by dostali..ovšem holt máme zastupitelskou demokracii, nikoliv přímou…takže se nejspíš ani nedozvím, co si o tom myslí ten parlamentní „mezičlánek“ ..jen se budu divit, proč v radě sedí fibingerová s doktorem a kandidáti za česko- izraelskou obchodní společnost ;-)

 4. Contumax napsal:

  Krásný obrázek, fakticky to vystihuje ČT…!!!

 5. Ivan napsal:

  Sledujte cesku humoresktnu opretu na (cast libreta):

  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Ministr-Stropnicky-s-generalem-po-boku-domlouval-novinarum-Je-na-vas-jaky-prostor-dostanou-odpurci-konvoje-Prectete-si-to-slovo-od-slova-367215

  Spieva…,
  F. Malenínský: Já jsem minulý čtvrtek jménem náčelníka generálního štábu poslal dopisy dotčeným hejtmanům a hejtmanum…, primátorce Prahy a Prahy…, abych je informoval o tom, co se plánuje, s tím, že až bude konkrétní plán celého přesunu do detailu, jak bylo řečeno panem ministrem, tak že dostanou veškeré informace od krajských ředitelství, tak aby byli přesně informováni. Teď se to rozšířilo i na to, že budeme informovat i starosty i starosty…, obcí na těch trasách, kudy budeme projíždět, to samé i primátory Liberce, Pardubic, Vyškova, tak aby byli upozorněni na to, že v jejich regionu budou ubytováni američtí vojáci a přítomnost našeho zabezpečení.

  Spieva:
  M. Stropnický: Já bych ještě možná si dovolil dodat, protože to je součást té odpovědi. My dostáváme dost e-mailů a žádostí od různých spolků a žadatelů a sběratelů té techniky, především americké z druhé světové války, aby se na tom mohli nějak podílet a mohli se zúčastnit. I dokonce takové ty romantické představy, aby se stali součástí té kolony, spoustu lidí stojí o ten kontakt, ale to se třeba nepublikuje. Takže rozhodně ten obrázek není jednobarevný.

  Spieva:
  F. Malenínský: A já jen dodám, že v tomto jsme v rozporu s panem ministrem, neb já nechci, aby nám tyto historické kluby vjely do konvoje. Tím bychom mohli ohrozit tu bezpečnost. My jsme domluveni s historickými kluby, že umožníme setkání s americkými vojáky v místech, kde budou odpočívat…! odpocivat…!, odpocivat…!, a dostanou od taty…!

  Další dotaz, MF Dnes.

  A pokracovanie slavnej operety v uvedenom zdroji

 6. Ivan napsal:

  A operenbalarmy pokracuje…, pan starosta Putimsky organizuje, prijede pan Jisef Svejk

  Zpiva:
  F. Malenínský: Já jsem minulý čtvrtek jménem náčelníka generálního štábu poslal dopisy dotčeným hejtmanům, primátorce Prahy, abych je informoval o tom, co se plánuje, s tím, že až bude konkrétní plán celého přesunu do detailu, jak bylo řečeno panem ministrem, tak že dostanou veškeré informace od krajských ředitelství, tak aby byli přesně informováni. Teď se to rozšířilo i na to, že budeme informovat i starosty obcí na těch trasách, kudy budeme projíždět, to samé i primátory Liberce, Pardubic, Vyškova, tak aby byli upozorněni na to, že v jejich regionu budou ubytováni američtí vojáci a přítomnost našeho zabezpečení.

  M. Stropnický: Já bych ještě možná si dovolil dodat, protože to je součást té odpovědi. My dostáváme dost e-mailů a žádostí od různých spolků a žadatelů a sběratelů té techniky, především americké z druhé světové války, aby se na tom mohli nějak podílet a mohli se zúčastnit. I dokonce takové ty romantické představy, aby se stali součástí té kolony, spoustu lidí stojí o ten kontakt, ale to se třeba nepublikuje. Takže rozhodně ten obrázek není jednobarevný.

  F. Malenínský: A já jen dodám, že v tomto jsme v rozporu s panem ministrem, neb já nechci, aby nám tyto historické kluby vjely do konvoje. Tím bychom mohli ohrozit tu bezpečnost. My jsme domluveni s historickými kluby, že umožníme setkání s americkými vojáky v místech, kde budou odpočívat.

  Další dotaz, MF Dnes.

  Chtěl jsem se právě zeptat, zda jsou někde plánovaná ta setkání s obyvateli, nebo s občany měst, a zda bude možné obyvatelům umožněno se s nimi setkat, a kdy je plánována návštěva Plzně.

  F. Malenínský: Tím, že jsme si dnes doladili, můžeme říct, už detailnější časy, tak, co se týká těch odpočinků, tak i americká armáda má své regule, že při příjezdu techniky musí tu techniku ošetřit, musí zaparkovat, tak pokud bude ta možnost, tak bude Vyškov, kde přijedou v odpoledních hodinách, v Liberci a poté hlavně v Praze na Ruzyni, kde toho 31. budou mít volný den, aby si připravili techniku na další den. A my plánujeme, že v odpoledních hodinách bude možnost, že v těch každých posádkách chtějí ukázat lidem, že jejich technika není nic proti ničemu, takže budou mít ukázky té techniky, takže bude možnost se do těch míst podívat. Řešíme to i s VP, aby na tu dobu, která bude vyčleněna pro tu veřejnost, jsme se postarali o den otevřených dveří a umožnili jsme se do těch míst podívat. Ta návštěva Plzně se plánuje 31. 3., my ji musíme ještě dořešit, neboť velvyslanec americké ambasády se toho chce zúčastnit, chce pozvat pana ministra, nebo někoho z rezortu obrany, takže my to nyní plánujeme společně s městem Plzeň, abychom udělali nějaký slavnostní ceremoniál a aby se naši lidi společně poklonili památce toho monumentu v Plzni. Ale čas vám zatím neřeknu, pořád se to plánuje, kdy, jak, ale myslím, že toho 31. 3. se to v dopoledních, odpoledních hodinách uskuteční, ale nemůžu říct přesně.

  Deník Právo.

  Dobrý den, jen abychom si to ujasnili. Vy jste říkali 31. 3. To měl být den volna tady v Praze Ruzyni a 1. 4. odjezd. Tak jestli to tak platí. Z Prahy do Plzně to pojede jako kontinuální kolona, nebo se to bude nějak dělit? Američtí vojáci budou spát v kasárnách, nebo ve městě?

  F. Malenínský: Toho 31. 3. plánujeme DOD v dopoledních hodinách, oni vyčlení část techniky do určitých míst tak, aby k tomu měla přístup veřejnost. V odpoledních hodinách se zaměří na to, aby připravili techniku na odjezd, který proběhne 1. 4. v ranních hodinách. Do ČR jedou ve třech proudech, ty se ještě rozdělí na tři podproudy, ale z Prahy na Rozvadov už pojede každá rota v hromadě, ale mezi nimi bude jednohodinový interval tak, aby se ty kolony nespojily v jeden proud, a my jsme nezapříčinili nějaký kolaps na našich silnicích. Je to vybráno tak, abychom odjeli v takových hodinách, aby ten největší provoz nebyl v té největší špičce.

  M. Stropnický: Ještě tam byl dotaz na to ubytování.

  F. Malenínský: Ano, všechna místa budou v ubytovacích posádkách.

  M. Stropnický: Jenom k té dopravě. O moc víc se v té přípravné fázi nedá udělat a pak samozřejmě záleží také na ukázněnosti řidičů, já o ní nějak zvlášť nepochybuji předem, myslím si, že do určité míry by ji mohli, jak znám ze své praxe řidiče, bych tipoval, mohli by ji zkomplikovat některé kamiony, které někdy dlouze a nešikovně předjíždějí a blokují levý pruh, protože vpravo bude ta kolona, která pojede 50 km/h, ale do stoupání 40 a ten kamionista, který má tu devadesátku a většinou ale jezdí víc a tím pádem se ta dálnice může stát méně průjezdná. Ale to jsou prostě věci, které se nedají přikázat, určit. Člověk může apelovat s nějakou elementární disciplínou těch lidí a nějakým pochopením.

  F. Malenínský: I oni sami mají v kolonách nějakou pomoc, tzn., že pokud by došlo k nějaké závadě na jejich vozidlu, řešili by to vlastními silami za naší pomoci. Pokud by došlo k tomu, že by těch závad bylo vícero, máme připravené naše technické prostředky, takže bychom vyjeli k jejich pomoci, abychom závadu, která může vzniknout, odstranili z dané komunikace a vše odstranili tak, do posádky Ruzyně, tak, abychom jim mohli okamžitě poskytnout pomoc.

  Tak ještě jeden dotaz, deník Právo.

  Kolik počítáte, že na to bude vyčleněno lidí z VP, armády, Policie ČR?

  F. Malenínský: Ten můj pracovní tým se skládá z deseti lidí, kteří na tom pracují. Z VP, každá ta kolona bude mít dva doprovody, dvě vozidla, v každém dva lidi. Takže když si to spočítáte, u té VP to bude zhruba 40 lidí, při parkování se na tom bude podílet VP i Policie ČR, aby byla zajištěna veškerá bezpečnost a v daných posádkách je to do 10 lidí, kteří budou pomáhat při ubytování, stravování a hlavně při té pomoci logistické. Suma sumárum, do 100 lidí z naší strany.

  Pokud už není další dotaz, tak vám poděkujeme a přejeme pěkný víkend.

  M. Stropnický: Děkuji, a pokud vás mohu požádat, tak nezapomeňte na ten začátek. Protože právě proto, že, já věřím, že si rozumíme, a že víte, o čem je řeč. A pokud někomu po tolika letech členství se zdá nestravitelný fakt toho členství, s tím my tady toho mnoho nenaděláme. Ale třeba tím, že se zvládne takovýto přesun, tak že občané uvidí, jak to prostě dobíhá a že to není nic tak zas mimořádného. Že vezmou v potaz, jaká je mezinárodní bezpečnostní situace a že to možná přispěje k tomu, že si víc občanů uvědomí, že členy Aliance jsme, což je také přínos. Děkuji.

  F. Malenínský: Já také děkuji.

  Panove ja dekuji taky…, autor!

 7. Jana Karásková napsal:

  Dobře že je tam Dan Solis…

  tentokrát jsem si toho že budou tak brzy další volby ani nevšimla, přihlásila bych se…

  minule jsem se přihlásila právě z toho důvodu, abych poslancům mohla něco důležitého sdělit, ale to nechali promluvit jen vybrané jedince…

 8. jfglkh napsal:

  Nápis, který se při průjezdu vojsk NATO nikde neobjeví:

  MÁME VÁS RÁDI! JSTE LIDÉ! JSTE SILNÍ, ODVÁŽNÍ A SCHOPNÍ MUŽI!
  Nemáme ale rádi vaše mocipány, kteří zneužívají vaší vojenské poslušnosti pro své geopolitické hry, které začínají false-flag iniciačními událostmi, a končí hospodářsky zlikvidovanou zemí a miliony mrtvých civilistů.
  A když se po letech vrátíte domů a máte nadbytek času si zjistit, koho jste to vlastně zabíjeli a za koho jste ve skutečnosti byli ve válce, pak pácháte „syndromové“ sebevraždy.
  Převrat na Ukrajině nebylo přání obyvatel Ukrajiny, ale byl to převrat organizovaný USA a to několik let dopředu a s náklady řádově 5.000.000.000 USD.
  Proto od nás nečekejte podporu a ocenění, až budete plnit úkol provokovat našeho skoro souseda Rusko stavěním vojenských štábů u jeho hranic. Úkol třebaže maskovaný jako ochrana Evropy před Ruskem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!