Architekti krize na Ukrajině: 2. díl – Bilderberg aneb temná strana síly

arkhitektory-krizisa-na-589-4155228Jsme vděční Washington Post, The New York Times, Time Magazine a dalším velkým periodikům, jejichž ředitelé navštívili naše setkání a respektovali svůj slib zachovávat mlčenlivost po dobu téměř čtyřiceti let. Nemohli bychom rozpracovávat náš plán pro celý svět, pokud by byl v těch letech zveřejněn. Ale nyní je svět složitější a je připraven směřovat k celosvětové vládě. Nadnárodní moc intelektuální elity a bankovního světa je nepochybně lepší než národní sebeurčení praktikované v minulých stoletích. (David Rockefeller, 8. 6. 1991).
Všimněte si data vystoupení – 8. 6. 1991. Co se mohlo v tu dobu řešit? Proč po čtyřiceti letech mlčení právě v tomto roce Rockefeller pronesl tato slova?

V noci z 18. na 19. srpna 1991 konzervativní členové sovětské vlády, kteří vystupovali proti reorganizaci SSSR, silami KGB zablokovali Gorbačova v jeho vládní rezidenci na Forosu, kde byl s rodinou na dovolené, a zorganizovali Státní výbor pro výjimečný stav (GKČP). Nesouhlasili s rozpadem SSSR. Není těžké uhodnout, že v červnu byl osud SSSR už probírán a u žádného z členů klubu nevznikly pochyby o tom, že SSSR končí.

„Vzpomínám si na ten večer, kdy Gorbačov zatelefonoval a řekl: „Jsem v Kremlu úplně sám. Před chvílí byla stažena sovětská vlajka. SSSR už není.“ Byl to jeden z nejdůležitějších okamžiků mého života. Studená válka skončila,“ - vzpomíná generál Brent Scowcroft, který byl asistentem prezidenta pro otázky národní bezpečnosti v administrativě Geralda Forda a George Busche staršího.

Není těžké uhodnout, komu Gorbačov skládal účty. Nemyslel v tuto chvíli na osud sovětských lidí. První, co udělal – hlásil objednavatelům rozpad SSSR. Není tedy těžké uhodnout, že na druhém konci linky byl jeden z „Bilderbergů“. Brent Scowcroft se zúčastnil zasedání klubu v roce 1994. Před ním na postu asistenta prezidenta pro otázky národní bezpečnosti byl Henry Kissinger (člen klubu v letech 1991, 1994, 1995, 1996, 1997, 1998, 1999, 2001, 2002, 2003, 2005, 2007, 2010, 2011, 2012), před ním Zbigniew Brzezinski. To bylo za prezidenta Geralda Forda. Za George W. Bush Brentu Scowcroftovi předcházel Colin Powell (člen klubu v roce 1997) a po něm přišel Anthony Lake.

a96b54c5f8c1f7e7560511ac7ef8e30c

Brent Scowcroft probírá válku ve Vietnamu s viceprezidentem Nelsonem Rockefellerem a ředitelem CIA Williamem Colbym, duben 1975

Zpočátku antisovětský a poté antiruský charakter tohoto prostoru je očividný. Rozpad SSSR byl hlavním tématem těchto setkání poprve za 40 let. Není těžké uhodnout, že zpravdajské služby se postaraly o to, aby se do roku 1991 v tisku žádné informace neobjevily. A opravdu se informace o zasedáních do tisku dostaly jen zřídka.

cdaddc714e5ee7c2fc975a13529af7ec

Vzácný byl případ textu o Bilderbergském klubu, když se v roce 1983 poprvé objevila v tisku informace o budoucí eurointegraci. Nehledě na to, že jednotlivé teorie a dokonce i kroky směrem k eurointegraci byly i dříve, zasedání klubu samozřejmě posuzovala závažnější schémata integrace ještě před rozpadem Sovětského svazu.

Po roce 1991 nastal čas komputerizace, proto se informace stala dostupnější. Postarala se o to dobře známá skupina Anonymous.

4d2d693aadffb8d32a1a44b91d8978a9Henry Kissinger. Jeden z vůdců klubu. Architekt „Nového světového řádu".

Skupina Anonymus: Tento dokument je věnován památce Jamese Tuckera mladšího, bez kterého by se velká část informací o Bilderbergském klubu nedostala na veřejnost.

211e4dcb4b34d0705e32b310e88d21d6

Hlava 1., roky 1991 – 1997

V těchto letech nebylo Rusko ani jednou na schůzích zastoupeno. Zato se o něm často diskutovalo.

– Východní Evropa: ekonomické perspektivy;

– Změny v Sovětském svazu: politický a ekonomický vliv na Alianci.

Na zasedání bylo diskutováno i téma posledních změn v Jugoslávii, perspektivy NATO.

Zasedání se zúčastnil velvyslanec USA v SSSR Jack Matlock a americký velvyslanec v Polsku. Byli zde představitelé tisku – The WSJ, The Washington Post, Le Point, The Daily Telegraph PLC, La Presse, Die Zeit a další. Stejně jako jindy tu byli zastoupeni finanční magnáti – David Rockefeller (Chase Manhattan Bank), Roll Erik (SG Warburg Group PLC), Dick Gunther (Deutsche Bank AG) a další. Účastnili se i premiéři, guvernéři, vlivní politici, vojenští specialisté, zástupci velkých světových společností a další. Celý tento tým pracoval na jedné společné věci – zničení jiného státu.

5f81548f5d72a823036eb6a551967406

David Rockefeller: „Jsme na prahu globálních změn. Vše, co potřebujeme, je správná velká krize a národy Nový světový řád" přijmou, – výňatek z projevu na obchodní konferenci Organizace spojených národů dne 14. září 1994.

Právě v roce 1991 se poprvé na zasedání objevil tehdy málo známý Bill Clinton, tehdy guvernér Arkansasu, který nemá ani 3 miliony lidí. Ale již v roce 1993 se Clinton stal prezidentem USA. Volební kampaň začala 3. 10. 1991.

cdb9f3793405429401bc9852a1c94a8cBill Clinton. V době prezidentství Clintona byla očividným projektem Bilderbergského klubu – válka v Jugoslávii v roce 1999. Na tento rok připadá čtvrté rozšíření NATO, kdy se k Alianci připojily Polsko, Maďarsko a Česká republika – což byl opět projekt klubu. Nicméně došlo i k řadě nezdarů. Jedním z nich byl Clintonův lobbing za uznání homosexuálů ve vojenské službě. Ve vnější politice to bylo fiasko mírové operace v Somálsku, kterou zahájily Spojené státy pod záštitou OSN. Clintonova administrativa podporovala celosvětový projekt regulace porodnosti, který však byl v OSN zablokován Vatikánem. Intimní vztahy s Monikou Lewinskou v roce 1996 se staly důvodem k obvinění prezidenta z křivého svědectví pod přísahou a začátkem procedury impeachmentu Clintona.

 

Setkání v roce 1992 ve Francii bylo téměř úplně věnováno rozpadu SSSR. Nejzajímavější témata:

– Perspektivy bývalých sovětských republik;

– Co je třeba udělat pro východní Evropu;

– Sovětský svaz: pohled z Moskvy;

– Otázky migrace.

Složení účastníků se principiálně nezměnilo, za zmínku stojí jen přítomnost bývalého předsedy FED USA Paula Volckera, ministra obrany Německa a velvyslance USA v RF Roberta Strausse.

Předpokládá se, že právě na tomto setkání zazněla následující slova Henryho Kissingera:

„Dnes by byli Američané pobouřeni, kdyby vojáci OSN vešli do Los Angeles kvůli obnovení pořádku; ale zítra budou vděční! A stane se tak zcela určitě, když se jim řekne něco o vnější hrozbě – ať už skutečné nebo smyšlené – která přímo ohrožuje naši existenci. Jedině tak se všichni lidé žijící na světě spolehnou na své lídry, aby je ochránili před tím nebezpečím. Jediné, čeho se každý bojí – je neznámo. Tváří v tvář takovému vývoji událostí jsou lidé ochotni vzdát se svých práv výměnou za záruky komfortní existence, které jim poskytne světová vláda" (James P. Tucker Jr. „Media Chrání Bilderberg", The Spotlight).

afb4332fcabab9d7f5520ff868aac083Paul Volcker – třetí zleva, David Rockefeller – čtvrtý. Volcker byl členem Rady pro zahraniční vztahy (Rockefeller Foundation) a členem Trilaterální komise. Během své služby v US Federal Reserve došlo k další expanzi měnového úvěru prostřednictvím monetizace zahraničního dluhu.

.... pokračování příště....

Architekti krize na Ukrajině: 1. díl – Rotschildové a David Cameron

Zdroj: http://politrussia.com/world/arkhitektory-krizisa-na-589/

 

 
12 Komentářů k Architekti krize na Ukrajině: 2. díl – Bilderberg aneb temná strana síly

 1. Zed napsal:

  Sametové převraty v bývalém sovětském bloku včetně našeho sametu byly rovnéž naplánovány těmito po celosvětové vládě toužícími teroristy. Je úsměvné nyní se dozvídaz, jak placky s logen Havel na hrad se vyráběly ve Francii již v létě 1989, tady 3 měsíce předem. Tušit něco takového tenkrát, tak bych klíčema nezvonil. Východní blok a SSSR byly na této cestě překážkou. Tak mohla vzniknout EU jakožto první krok ke vzniku NWO. Bývalý šéf ECB a člet terorgrupy Bilderberg J. Trichet to řekl jasně: Pokud zanikne EU, nebude ani NWO. Proto se nikomu dedovolí z EU odejít (ani dnes Řecku přes veškeré s tím spojené prblémy) a naopak je snaha dostat do tohoto NWO přípravného sdružení co nejvíce států. Poslední pokus o přidružení Ukrajiny však nevyšel dle představ a stavající Rusko s Putinem v čele přímo ohrožují pokračování projektu NWO. Odtud pramení ona nekončící averze vůči Putinovi a Rusku. Všichni bývalý účastníci utajených piklení této teroristické a existenci lidstva ohrožující organizece v těvhto souvislostech mluví unisono jedním hlaem: pryč s diktátorem Putinem. Opak je však pravdou. To oni chystají pro svět diktaturu, jaká nemá v dějinách obdoby. Jejich jednání a činy mluví jasnou řečí. Tito diktátoři nebudou váhat rozpoutat i 3. světovou válku. Pokud bude NWO hodně ohrožen již nemají co ztratit.

  • weissbach napsal:

   "Poslední pokus o přidružení Ukrajiny však nevyšel dle představ a stavající Rusko s Putinem v čele přímo ohrožují pokračování projektu NWO. Odtud pramení ona nekončící averze vůči Putinovi a Rusku. Všichni bývalý účastníci utajených piklení této teroristické a existenci lidstva ohrožující organizece v těvhto souvislostech mluví unisono jedním hlaem: pryč s diktátorem Putinem. Opak je však pravdou. To oni chystají pro svět diktaturu, jaká nemá v dějinách obdoby. Jejich jednání a činy mluví jasnou řečí. Tito diktátoři nebudou váhat rozpoutat i 3. světovou válku. Pokud bude NWO hodně ohrožen již nemají co ztratit."

   Přesně tak!

   • Montisan napsal:

    Tak sakra jsi agent nebo nejsi? Začínám se v tom ztrácet!:) Jinak i to tzv. NWO je neprokázaný, patrně se jedná o ideologický konglomerát zvaný obřezanci "euroatlantická civilizace", jejíž snahou je zachovat sionistickou nadvládu nad světem tak jak se stavila v průběhu 18., 19. a zejména pak 20. století! Vše je tu v tomto skvělém sovětském dokumentu! - https://www.youtube.com/watch?v=DSVQHZ3VOt0

    • Montisan napsal:

     Ale pozor! I oni rádi používaj "citáty"! Podle nich by byl antisemitou i Marx!:) I já je někdy používám jako berličku, ačkoliv vím, že je to lživá metoda. Trocký měl takhle nějakému tomu lumenovi taky říct toto: „Musíme ho (Rusko) změnit na poušť obývanou bílými negry, kterým zabezpečíme takovou Tyranii o které se nikdy nesnilo ani těm největším despotům Východu.
     Rozdíl bude jen v tom, že tato Tyranie nebude zprava, ale zleva a nebude bílá, ale rudá. V pravém slova smyslu bude rudá, protože se při tom prolijí takové potoky krve, před kterými zůstanou v šoku a zblednou všechny kapitalistické války. Největší bankéři zpoza oceánu budou pracovat v úzkém kontaktu s námi... Pokud my vyhrajeme revoluci, rozdrtíme Rusko na jeden velký hřbitov a na jeho hrobech upevníme moc sionismu, který se stane tak silným, že před ním poklekne na kolena celý svět. My jim ukážeme, co to je skutečná moc. Cestou teroru a krvavých lázní ruskou inteligenci dovedeme do úplného zničení, do idiotismu, do zvířecího postavení.“ Rád to cituju šmejdům, ač vím že to nikdy jako přesvědčený marxista internacionalsita nemohl říct a neřek! Je to stejný jako ty buulvární plky o Stalinovi, kdy :na rcepci řek to a ono" - JPP! Místo uuvedení skutečných historických resumé, jakým není co kde kdo jaká slepice uklízečská z Kremlu pustila, ale fakt že Stalin učinil ze zaostalé země vořící 4,5% světové HDP zemi s podílem 13,5% na světové ekonomice a to navzdory sabotážím trockistů a jejich wallstreetských spoznorů (viz zlatá blokáda po vyhnání Trockého). Když si tito nosatí světapáni v roce 1945 spokojeně mnuli ruce nad troskami Evropy, jejich odhad zněl: Rusko se be našich investic neobejde! Ani za 25 let nedosáhne na předvlečnou úroveň!" - a on to dosáhl ne za 15, ne za 10, ale za 7 let! A bez nich a navzdory jim!
     V zaostalé zemědělské zemi byl vytvořen moderní průmysl, tempo ekonomického růstu nemělo ve světě obdoby a nemá dodnes, ;ekonomickou silou zaujal SSSR druhé místo ve světě, byl vytvořen nejlepší vzdělávací systém na světě prudce rozvíjející se věda, včetně jaderné fyziky která v krátkém čase zlomila židovský atomový monopol! To je u mě resumé a ne nějaké plky z bulváru vyrobené CIA a MI6 na zakázku Wallstreetu a London City ...

  • Karel napsal:

   Myslím že se shodneme, že implementace neoliberalismu v postsocialistických státech v 90.letech nebyla samoúčelná. Výsledný obraz mozaiky je ten, že privatizace měla jediný účel. Eliminovat finanční zdroje národních vlád, samospráv i samotných obyvatel dotčených zemí a tím podkopat jejich svébytnost a svobodu rozhodování. Naštěstí ( domnívám se ) šedé eminence US zahraniční prezentace nasekali spoustu chyb a naštvali spoustu lidí. Současná situace, jak jí vnímáme u nás nebude přes všechny snahy médií tak jednostranná. Nejsme pupkem světa a netočí se vše kolem Ukrajinské krize. Svůj vliv sehrají určitě státy Latinské Ameriky, Afriky i Ásie. BRIKS určitě není loňský nápad a jeho cíl je naprosto jasný. Vstřícné kroky Ruska vůči Číně a Indii ještě víc upevňují jejich hospodářské svazky. Států, které by chtěly uniknout z petrodolarové pasti je určitě víc než se máme možnost dozvědět z našich médií. Je však jedna indicie v našich zpravodajstvích, která to neomylně potvrzuje. Jakmile chce nějaký stát zpět svoje nerostné a ekonomické zdroje a mít ze svých ekonomik profit pro svoje obyvatele, jsou představitelé vždy označeni za levičáky. Přitom v kontextu ke zpravodajské informaci již tento pojem ztratil svůj význam a je jím označeno vše co je proti činnosti nadnárodních elit. Jsem přesvědčen, že jejich největším omylem je posuzování zbytku světa z jejich ekonomických pozic a myšlenkových schémat. České švejkování je v jejich algoritmech jistě nepopsatelné, protože nepochopitelné a každý národ má svoje specifika, která v určitou chvíli vyplavou na povrch jako součást neoddělitelného softveru nehledě na kolaboranty. Proto dnes musí hrát vabank. Parazit si je vědom, že je odhalen a jestli má chcípnout, tak i s hostitelem.

 2. hel napsal:

  jojo, centrální tiskárny fungují pro celý svět...nešlo si nevšimnout, jak ukázkově ihned po sestřelení civil.letadla nad ukrajinou měli v celém světě - od washingtonu až po prahu protestující jeden a týž plakát s vyobrazeným putinem do podoby hitlera...taktéž tisk byl unisono napříč stejný, nejdramatičtěji ten holandský- palcové titulky: putine, vrať mi dítě! a fotka děcka údajně účastníka letu...frontální útok na emoce..slabší jedinci již podlehli a prosí o záchranu před putinem camerona a nato ;-)

  • weissbach napsal:

   Otázkou ještě nezodpovězenou zůstává, jestli to sestřelené letadlo opravdu nebylo sestřeleno omylem místo letadla, kterým letěl Putin.
   Další věc, která už sice vyšla z pozornosti je havárie letadla s polským prezidentem a generalitou u Smolenska /Katyň/.
   Místo, čas a způsob provedení totiž indikuje obří provokaci.
   Mám silné pochybnosti o tom, že to byla havárie.
   Došlo totiž k eliminaci prezidenta, který nesouhlasil s politikou EU a nejvyššího velení, které preferovalo nezávislost Polska na zahraničních strukturách. Po této eliminaci nastoupil Tusk a vše nabralo razantní obrat. Havárie v Katyni navíc měla psychologický dopad na polskou veřejnost v souvislosti s Katyňským masakrem za 2. světové války připisované NKVD.
   Čili, když si to shrneme do jednoho celku tak z toho vychází buď příliš mnoho náhod a nešťastných okolností, nebo profesionální práce. Důkazy se budou asi těžko hledat, ale pokud si položíme otázku Qui bono? a podíváme se jaké to mělo následky a jakým směrem se vývoj ubíral až k dnešku, je dost těžké si toho nevšimnout a neuvažovat nad tím...

   • Lag napsal:

    Ta provokácia im vyšla,a musím povedať, že to bolo unikátne číslo, sú v tom machry ,ak je to pravda.Touto variantou som sa začal zaoberať v čase, keď vypuklo to šialenstvo na Ukrajine.Pri tom si za Katyň Poliaci môžu samy.(Ak si dáme do súvislosti ,čo Poliaci vystrájali na území terajšej Ukrajiny po 1 svetovej vojne.)Šikovná manipulácia so zmenou dát v navigácii v tesnej blízkosti pristávacej plochy nie je problém a je to prevedené niekde tisícky km od miesta pristátia a nik to nezisti.Ak sa odvážili pristáť v takom nečase museli sa niečim riadiť, a mám dojem že urobili niekoľko preletov, aby si tým boli istý.Sú to iba moje domnienky. Týmto sa zvýšil odpor Poliakov k Rusom.Výsledky si môžte všimnúť samy.

   • Jarek* napsal:

    No konečně čtu, že si někdo všiml, o čem nepochybuji od prvopočátku. No samozřejmě, že šlo o záměrnou hromadnou vraždu tehdy polského vedení státu a to schválně v Rusku a to rovnou v Katyni. To přece muselo napadnout každého normálního člověka. A kdo za touto hromadnou vraždou je, si už dokáže taky každý dosadit. Jinak díky pane weissbach.

    • hel napsal:

     věřím na tyto hromadné vraždy..a od 11/9 i na zásahy do navigace letadla včetně převzetí jeho řízení zvenčí...přišlo mi to dost šílené po dlouhou dobu...dnes už chápu, že přesně tak to mělo i působit- tak, aby člověk neuvěřil...

 3. miška napsal:

  Další jobová zpráva pro Ameriku. Zázrak: BBC věděla 24 minut předem o pádu dvojčat WTC.

  http://prvopodstata.blog.cz/1503/24-03-2015-okenko-marneho

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!