Tisková konference k demonstraci proti průjezdu americké armády – 25.3.2015

Snímek obrazovky pořízený 2015-03-26 13:50:54

Demonstrace proti průjezdu konvoje americké armády se v sobotu 28.3.2015 od 15h na Václavském náměstí v Praze zúčastní řada občanských iniciativ a politických stran. Na tiskové konferenci 25.3.2015 vystoupili: Eva Novotná, Václav Novotný (Ne Základnám), Lubomír Ledl, Milan Neubert (SDS), Petr Šminůnek (KSČM), Lenka Procházková (Evropané proti válce) Dana Feminová (Svět bez válek), Karel Růžička.

V ČT z tiskové konference tento sestřih: http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10101491767-studio-ct24/215411058270325/

V pořadu Události, komentáře na ČT Milan Neubert a Pavel Šafr: http://www.ceskatelevize.cz/porady/1096898594-udalosti-komentare/215411000370325/

 
66 Komentářů k Tisková konference k demonstraci proti průjezdu americké armády – 25.3.2015

 1. Václav Vezsenyi napsal:

  Když Vás vidím takhle hezky sedět v ŘÁDCE je to fakt působivé. Nicméně co kdybyste Nám také nastínily Váš boj proti Mariánskému sloupu, což je především pietní symbol nežli cokoliv co se Vám kdo snaží NAKUKAT. Vyndejte si hlavy z "MEZIPŮLEK" a používejte vlastní mozky. Rád bych třeba věděl za co chcete protestovat, když CELÁ Česká veřejnost má jasno??? A také by mne zajímalo kdy se konečně obrátíte na komisi parlamentu PS s Vašimi zatím nic nezměnivšími stížnostmi které řešíte z nekompetentní radou ČT.

  Vezsenyi Václav

  • Radek napsal:

   Hlupáku!

  • Martina Franzová napsal:

   Naučte se napřed češtinu, pokud je to váš mateřský jazyk!

   • Václav Vezsenyi napsal:

    Milá zlatá, budete se divit ale moje rodina již služby ve vyšších složkách tohoto prokázala. Ale co se s Vámi vůbec bavím. Víte vůbec o té O.S. něco??? Že nee. No tak to bych Vám mohl preposlat reakce na maily od o.s. SVOBODNÁ MEDIA. Asi byste nestíhala tak jako pí. Lenka Procházková, taková ta "SKOROSENÁTORKA".

   • Patrik Semecký napsal:

    Omyl, to patřílo jinému vejlupkovi !Beru zpět !

    • Václav Vezsenyi napsal:

     V pořádku Patriku, vím že když zde reagujete na něčí koment může se lehce státi že se objeví pod úplně jiným. V.

  • Alfa napsal:

   Václave Václave. Vždy se najdou lidi, kterým tyto stránky a informace na nich vadí. My to chápeme. Spousta lidí raději věří lžím a manipulacím hlavního proudu, než aby vynaložili trochu úsilí na vlastní cestu.
   Tyto útoky jsou pro nás jen důkazem, že tyto stránky jsou mnohým trnem v oku, a zároveň to ukazuje prohnilou povahu zastánců demokraci, kteří svobodu nakonec vůbec nerespektují, a mnozí znich ani pravdu nehledají, jen slepě věří co jim televize nakuká.

   • Václav Vezsenyi napsal:

    Uvědomte si že vůbec nehodnotím TYTO stránky, anóbrž podávám svědectví ČEHO jsem byl OSOBNĚ svědkem!!! Bez této znalosti věci se těžko pohneme dále. A možná by nebylo od věci si nejdříve přečísti mé reakce na zdejších diskusích.

    Vezsenyi Václav

  • Pavel Rašina napsal:

   BEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE, BEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE. Jinak bez komentáře pane ovečko. Toto je jediné, co by vás mohlo postrčit kupředu. ;-)

 2. Pier napsal:

  Pane Vezsenyi pokud si pletete používání měkkého i a y,nastínili, tak tak si tu hlavu vyndejte z těch půlek sám.A pokud jde o většinu tak 62 % bylo proti ale jen díky manipulaci s hlasy je možno vše změnit.Jinak článek 1.smlouvy o přístupu k NATO je napsáno.Není možno této organizace používat jako hrozby jinému státu.Potvrzeno OSN.

  • Václav Vezsenyi napsal:

   A z čeho usuzujete že neumím psáti Y a I, pokud jde o mé jméno toto snad ani RADŠI s Vámi nebudu rozebírati. A pokud jde o Váš pomatený systém hodnot Českého národa který ví že se tomu nevyhne ale rozhodně si nebude doma po večerech vyrábět MÁVÁTKA. Tak s tím si budete po skončení SPONZORINGU poradit Vy sám. Zatím se jen oháníte nějakými procenty které pro jistotu ihned OZNAČÍTE za nevěrohodné!!! Nicméně i kdyby to mělo býti 60:(ku)40 tak to není kde potvrditi ale 90:10 tak jak to ve skutečnosti jde, tak to se zase nehodí Vám, ŽE???

 3. mino napsal:

  Vezsenyi,nosíš české jméno,ale zřejmě jsi "hotentot" jinak bys takový plk ani nevypustil z těch svých "půlek".Pokud máš jiný názor nevadí my tady jsme demokraté,ale ty jsi zřejmě volič knížete a to podle tvého vyjádření vyjde na stejno...

  • Václav Vezsenyi napsal:

   Proč mne urážíte??? Já Vážený pane mám osobní zkušenost a navíc podepřenou důkazy!!! A jestliže jste demokrat, tak tedy tento svůj světonázor především uplatňujte ve svém projevu!!!

 4. martin bareš napsal:

  Element se jménem Ves... atd. je trol a provokatér.

  Pletl se do diskuze na zvedavec.org, kde zcela zamotanými větami mátl diskutující, aby narušil diskuzi a uvedl ji do nesmyslů. Nepřinesl jedinou srozumitelnou myšlenku. Záměr.

  • janhonza1 napsal:

   Možná za to ani nemůže, že není schopen vypotit jedinou srozumitelnou myšlenku. K takto degenerativně postiženým bychom se měli chovat ohleduplně.

   • Václav Vezsenyi napsal:

    Že to seš ty? Ten ZRZEČEK??? TY Si ty šašku myslíš že si tady budeš hrát na chytráka, až pochopíš mezi MY nastinili a oni či Vy nastínily tak se můžeme o něčem povídat. Zatím s Vami není o ČEM.

  • Václav Vezsenyi napsal:

   Ras bych Vám vy imbecile (není sprosté slovo anóbrž lékařský termín) připomenul že to mé trolovaní má konkrétní výsledky. Mohu Vám podat důkaz, řekněte si.

   Vezsenyi Václav

   • Drak napsal:

    To věřím. Ukážeš nám snad výplatní pásky, nebo je to na ruku. Ty jsi chlapče buď troll, nebo neobyčejný hlupák. Není jiná možnost i přes tvou snahu předvádět, že jsi vzdělanec a nad věcí. Ubožák a duševní mrzák, to jsi ve skutečnosti.

    • Václav Vezsenyi napsal:

     Imbecilní Idiocie se projevuje především jakýmsi PRIMITIVNÍM chováním ve smyslu toho že si ani neověří TVRZENÉ!!! Kdybyste tak vážený pane učinil dozajista byste mne chválil za moc práci na ZVEDAVEC.ORG, neumím si TOTIŽ jinak vysvětliti Vaše špatně mířené URÁŽKY kterých se dopouštíte ve VEŘEJNÉM prostoru!!! Určitě nepoužíváte k logovaní síť TOR, a tak si Vás dovoluji upozornit že s běžnými znalostmi IOL (internet on line) Vás mohu dle IP. a jiných identykytů lehce ZTOTOŽNITI!!! V.

  • Václav Vezsenyi napsal:

   Myslíte toto: http://zvedavec.org/nazory-6361.htm?status=new :tak to aby jste se podíval znovu příteli, nemyslíte???

  • Václav Vezsenyi napsal:

   To že nerozumíte PSANÉMU textu vypovídá PŘEDEVŠÍM o Vás p. Martine Bareši. A nebo prosím podejte důkaz!!! Tak jak sem učinil JÁ. Ale na to Vy pane nemáte " SŤÁVIČKU" že?

 5. novapalo napsal:

  Všetky takéto iniciatívy nemajú žiadnu šancu na úspech. Ja Vám všetkým prajem a držím prsty, ale ste určite odsúdení na neúspech. A poviem Vám prečo.
  Sú dve úrovne bytia v tomto vesmíre a to :
  - duchovné bytie
  - materiálne bytie
  Duchovné bytie je na najvyššej úrovni a teda je vyššie ako materiálne bytie.
  V súčasnosti v EU vládne hierarchia materiálneho bytia.
  Ak organizujete akékoľvek protesty proti materiálnej moci z pozície materiálnych hodnôt, tak nemáte absolútne žiadnu šancu. Nemôžete premeniť materiálnu moc na inú moc, ak vlastne všetky vaše iniciatívy sú len na úrovni materiálnych hodnôt a pritom ste rádovo podstatne slabší.
  Ak chcete realizovať zmenu, tak musíte urobiť tieto strategické veci :
  - vytvoriť informačný systém, na základe ktorého sa duchovne oddelíte od súčasných demokratických politických strán
  - vytvoriť systém, ktorý vyzdvihne duchovné elity, ktoré budú bez strachu schopní útočiť proti materiálnych (finančným) elitám
  - vytvoriť novú filozofiu, ktorá bude konkurovať súčasnej západnej demokratickej všeobecnej duchovnej degenerácii
  - vytvoriť systém moci založenej na opaku súčasnej západnej degenerovanej demokracii
  Príklad je každému denno denne na očiach - Čína.
  Čína je presný opak západnej demokratickej degenerácii.
  My Slovania sme na podstatne vyššej duchovnej úrovni ako homosexuálmi ovládaný západ.
  Nechajme západ, nech sa teší v homosexuálnych parádach - však duševne chorým ľuďom nie je potrebné nič iné, len zábava a to za každú cenu.
  Nech sa bavia......... Ale vy vytvorte systém, ktorý nás odpúta od degenerovaného západu (najviac degenerované je obyvateľstvo USA, samozrejmé z princípu existencie kresťanstva a demokracie).

  • weissbach napsal:

   Kdo chce kam...

  • Žabák napsal:

   Palo, stádních pitomců je nejvíc. Bačujou to svině. Celej den se řeší to spadlý letadlo. OK. Ale, že na Ukrajině v době války tam těch lidí zařvalo 150 denně, to nikoho nesralo. A najednou whow velké téma letadlo. Probudit tohle zpitomělý stádo opravdu není prdel.

  • Václav Vezsenyi napsal:

   Ano...., přesně jak píšete. V té O.S. Ne základnám stejně tak jako v O.S. Nezávislá média se angažuje pí. Lenka Procházková, ačkoliv jsem se jí pokusil několikrát zkontaktovat a také jsem jí psal jako zástupci oněch svobodných/nezávislých médií tak prostě neprojevila sebemenší zájem. A když jsem jí na tom jejich dýchánku s čajem a namazanými chleby pomazánkou upozornil na tento fakt. Div že nedostala záchvat, a navíc mi sdělila že svou poštu vůbec nevyřizuje!!! Nezlobte se na mne ale i mne chodí SMS, volají mi lidé a také mi mailují a denně takto obsloužím minimálně 2/3 z počtu jejích údajných mailů. A paní toto jako obtěžuje??? Takto by si asi měla zřídit komunikační strukturu. Ale tato paní a ani její soudruzi ze SDRUŽENÍ nemají ani nejmenší ánunk o tom co je to TVOŘENÍ!!! Oni tak maximálně PRSENÍ SE, a přejímání nesmyslů jako třeba jejich boj PROTI Mariánskému sloupu v Praze.

   Vezsenyi Václav

   • hel napsal:

    jasně, jen do nich! lenka procházková jako chartistka mohla mít zcela pohodlný život po roce 89 a na výběr desítky možností uplatnění...na rozdíl od mnoha jiných chartistů a disidentů zvolila poctivější přístup k životu...zatímco naše "elity" mlčely, ona dokázala jít proti církevní krádeži..naše elity se totiž pohodlně vezou po vlně úplně stejně jako před rokem 89...tak kopejte do těch výjimek, které to nečiní!!

    • Václav Vezsenyi napsal:

     Ta madam je pseudodisidentka!!! Stejně jako ostatní!!!

     • hel napsal:

      mě vůbec nezajímají žádné šuplíky, do kterých lidi strkáte, mě zajímá jejich chování a činy..

    • Václav Vezsenyi napsal:

     Proti církevní krádeži??? A to jako jejím postojem k Mariánskému sloupu??? Kdo jste že hodnotíte, já mám OSOBNÍ ZKUŠENOST a navíc jaksi doložitelnou!!! V.

     • hel napsal:

      nevím, odkud jste, ale vidím, že o ní nevíte vůbec nic..že by vám unikl i církevní TUNEL pod názvem církevní restituce ?? pak asi nejste ani z čech..

    • Václav Vezsenyi napsal:

     Pakliže Vás zajímají činy, posuďte prosím odkaz do diskuse výše. Myslím že mi toto přímo dlužíte, jestli Vás ovšem MOJE PRÁCE zajímá. V.

 6. Miroslav Kelnar napsal:

  Snad se konečně tento národ vzepne proti neokoloniální politice USA a občan této země zase bude moci být hrdý na to, že je Čech

  • Pavel Rašina napsal:

   Ovšem to nepůjde bez podpory shora, dokud tam sedí ta banda co je tam doteď, jsme v hajzlu i s celou republikou.

   • Václav Vezsenyi napsal:

    Pane Rašina, jestliže nejste schopen rozlišiti současný!!! zdůrazňuji SOUČASNÝ stav věcí, někde ve Vás je chyba. Co kdybych Vám připomenul že jediný kdo by Nás jako Čechy mohl zavésti do válečného stavu je pan prezident ZEMAN, a to jako vrchní velitel!!! Jistě seznáte že on je v této VĚCI jaksi muž na svém místě. Nebo byste radši pana hraběte??? V.

  • weissbach napsal:

   Nečekejme zázraky. Od husitských válek je česká společnost permanentně rozdělena. Národní elity spojené s touto zemí jsou zde permanentně vybíjeny nebo donucovány k emigraci a to od porážky na Bílé hoře téměř nepřetržitě až do dnešní doby.
   Tím je dána struktura společnosti rozdělené na domácí porobené obyvatelstvo, kterému se občas podaří zdola proniknout do veřejného života a instalované zástupce cizí moci a s nimi spřízněných zájmových enkláv.
   V takovém prostředí se vyvinul v obyvatelích oprávněný závěr, že nemají důvěřovat establishmentu, který je opakovaně dosazován z řad domácích prospěchářů a který vždy prosazuje a hájí výlučně zájmy těchto cizích mocností. Mnoho lidí se naučilo situace využívat ve svůj prospěch a sklouzlo k naprostému cynismu. Po dosažení nějakého výhodnějšího postavení, než je otrok, rab,nevolník se snaží instinktivním způsobem toto postavení uchovat a nezhoršit je změnou. O tuto vrstvu se opírá každá vládnoucí moc v tomto státě již nejméně 400 let. S postupem doby se technologie ovládání výrazně zdokonalily využitím poznatků psychologie, sociologie a jejich aplikací do práce médií, kultury, politického systému. Takto je společnost dlouhodobě rozdělována a tímto rozdělením a dalším drobením na parciální zájmy, aby nikdy nemohlo dojít k nějakému národnímu spojení a jednotnému odporu vůči stávajícímu stavu. Zatímco za Rakousko-Uherska, protektorátu a komunistického režimu byl nepřítel viditelný a tudíž snadno identifikovatelný /císař, papež, Hitler, komunisté/, dnes je skrze rozklad tradičního systému a budováním tzv. "občanské společnosti" stále více ukrývána podstata skutečné moci. Pomocí médií, "občanské společnosti" /neziskovky, účelově vznikající a zanikající hnutí a koalice stran o pár desítkách lidí, zkorumpováním špiček početnějších stran/ se daří úspěšně skutečné vládce a jejich záměry ukrývat v mlze. Loutky, na něž se z důvodu pochopitelné nespokojenosti útočí, se postupně vyměňují za jiné, aby pokračovaly v naprosto stejné linii... Krize, konflikty, korupční kauzy /ne ty skutečné a fatální/ jsou přetřásány v médiích, aby odpoutávaly pozornost od skutečných příčin neutěšeného stavu. Vrcholem jsou pak barevné revoluce a občanské války, které umožní pod různými záminkami potlačení opozice a případné vybití nejaktivnějších odpůrců systému, přičemž se skutečný důvod opět zamění za jiný.
   Dnes tyto praktiky denně sledujeme v přímém přenosu a přesto se chápání těchto metod zoufale udržuje v naprosto minoritní části společnosti. Naopak účinnost technologie rozbití národní a státní pospolitosti již brzy uvidíme v přímém přenosu za blesků fotoaparátů a bzučení televizních kamer. Budou nám ukazovány skupiny lidí mávajících americkými vlaječkami, organizované skupiny obyvatel vítajících vojáky cizí imperiální mocnosti, které se během 15-ti let podařilo uvést do chaosu a rozvrátit život obyvatel 1/4 světa, přičemž další čtvrtina je chronicky otupělá a důsledně amerikanizovaná /imigrací, LGBT, kulturními zvratky, bičováním honby za nedosažitelnými iluzemi materiálního uspokojení/. Extrémisté ze všech pólů a směrů jsou vřele vítáni a vyráběni k dalšímu rozbíjení jednoty národních pospolitostí. Podle potřeby jsou buď odsuzováni, aby se společnost udržovala ve strachu, nebo oslavováni pokud se hodí jejich využití k dosažení /ne/ známých cílů.
   Až se podíváte na zprávy v souvislosti s průjezdem kolony v příštích dnech, uvědomte si, že je to počátek další fáze vyrobeného souhlasu. Následně se objeví řízená společenská debata o zřízení stálých vojenských základen na území této země. A to včetně průzkumů veřejného mínění a mediálního tažení proti cizím agentům, zrádcům, teroristům, xenofobům... To je také nejspíš hlavním smyslem demonstrativního průjezdu obrněnců. Vždyť to lidé chtějí a souhlasí, tak pojďme úroveň "ochrany" posunout do dalšího levelu....

 7. Mlk napsal:

  Minulost se vynořuje: Komunisté všech zemí spojte se....

 8. weissbach napsal:

  Cosi velmi podivného se děje s lidmi v poslední době. Napětí narůstá, lidé se začínají chovat jako by u nich vypukla vzteklina...

 9. Žabák napsal:

  No právě sem byl na youtube, kde nějakej týpek zvracel banán z konzervy a mělo to 350 000 cz/sk shlédnutí. Pak sem viděl video, kde Friedman mluví o strategii SSa jak chce ovládnout svět, přičemž se to asi bez pár milionů obětí neobejde. To video mělo 13 000 cz/sk shlédnutí.
  Takže aniž bych chtěl nějak vyšilovat a hysterčit, tak myslim, že jako západní civilizace jsme opravdu v prdeli.

  K Václaváku a protestům: očekávám pár desítek až sto statečných, na které kolemjdoucí budou koukat jak na blázna a média z nich udělaj na půl teroristy a na půl blázny. Přesto Vám za tuto aktivitu děkuji.

 10. Vlado napsal:

  Nikde nesdělili, jestli ti Američani budou při průjezdu naši republikou rozdávat žvýkačky a kolu. Jestli jo, tak bych je i šel přivítat. Kde to ale zjistit?

 11. miška napsal:

  Francouský prezident Hollande obvinil B.OBAMU, že má na svědomí 150 lidských životů. USA sestřelila letadlo.

  http://prvopodstata.blog.cz/1503/27-03-2015-okenko-marneho

  • hel napsal:

   je to k pozvracení - už mají "viníka" pilota a okamžitě zveřejnili jeho jméno s adresou a celý soukromý život a mainstream cupuje a trhá tam, kam mu ukázali...nikdo nepochybuje a na nic se neptá..mozky nemaje!!

   • weissbach napsal:

    To samé udělali při pádu polského letadla v roce 2010

     • weissbach napsal:

      Nepřivolal. To mi jen už tehdy bylo víc než podezřelé. Nechat spadnout národní elitu /silně protibruselskou/ i s prezidentem a generalitou u Katyně a svést to na Rusko, tak to je přesně ten modus operandi jaký bych očekával. Zbavit se nepohodlného vedení země a ještě rozdráždit protiruské nálady. False flag jako když vyšije.... A pak nastoupil Tusk.

     • hel napsal:

      weissbach - je to stupňovaný útok na emoce...nepotřebují, aby lidi mysleli vlastní hlavou, ale plakali na špatných hrobech a měli vztek na nepravé viníky a úplně nejlépe by se zhostili požadované role, kdyby vzali zápalné lahve a železné tyče a zmlátili ty křivě označené sami...to je pak úplný orgasmus pro jejich loutkovodiče..věřím, že majdanu se smějí, jak cvičené opičky dobře konaly..sice to nějaké drobné stálo za DROGY, zbraně, atd...ale ten výsledek

     • weissbach napsal:

      A vidím, že ten pád ve Francii bude mít také ještě zajímavé pokračování.... To, že teď oprášili údajnou ruskou vinu u toho polského letadla je jen náhodné? Nebo není? Paranoia, nebo spíš intuice mi velí v tom vidět dělostřeleckou přípravu na něco dalšího... Klasická manipulace s využíváním podprahových signálů a programování k přijetí konstrukce.
      Ale jak jsem už psal. Chce to držet se linie media-politici-směr manipulace-dosažený cíl. Ostatní je jen mlha a šum, kterým se má odvést pozornost /různé lasery z kosmu a pod/. Případný únik se pak zabalí do jednoho pytle s těmito nesmysly v balíčku, kterému budou všude do omrzení říkat konspirační teorie.
      A možná o tom natočí i film. Jako o zastřelení Osamy bin Ladina a co se natočí a pak je to v televizi a v kině, to se určitě stalo doopravdy...
      Přece by toho fiktivního panáka nemohli nikdy postavit před soud, aby se zjistilo, že to není on, nebo v případě že by to byl on, tak by mohl mluvit a lezly by na povrch velice zajímavé souvislosti. A kdo by si po těch letech ještě toužil zavzpomínat, že ten 1 300 000 mrtvých ve válce proti "teroru" jde na vrub podvodům a lžím nejvyšších představitelů demokratických a svobodných států. Že toho 11.9. tam /New York/ letěli samí Saudové /a jak na potvoru ani jeden Iráčan nebo Afghánec/, kteří tam před tím měli na návštěvě zrovna svého šéfa tajné služby a že kolem dvou věží poskakovali nějací Izraelci, kteří to natáčeli. Další letadlo zmizí, jiné sestřelí Bug a ještě než se cokoli vyšetří už se ví, kdo to byl a uvalí se sankce a pro jistotu se ještě vyšetřující zavážou nic nezveřejnit a k sestřelení malajského letadla nepustit malajské zástupce /jsou nespolehliví a něco by vynesli?/. Na Majdanu se střílí ze střechy kde mají štáb štětináči z Pravého sektoru a pak se rychle vykácejí a spálí stromy ze kterých se dá určit dráha střelby. Do toho si přečtu, že v Oděse se demonstranti zapálili sami a vítr to rozfoukal.
      Tak se utěšuji, že za tu mou paranoiu vlastně ani nemůžu já, ale ten za lži a mlžení placený mainstream. Navíc zaměstnávají čím dal větší blbce /nesjou lidi?/, takže vyžaduje pořád víc námahy, aby tomu člověk věřil. A ta paranoia se ještě projevuje tak, že když si zapnu televizi /abych se ujistil, že si to jen namlouvám/ tak ve zprávách a různých interview nevidím novináře, ale herce, kteří hrají podle scénáře napsané divadlo.
      Ovšem když jsem paranoidní, tak současně nemohu být ruský agent? Nebo ano. Pan Šafr to nevylučuje a ten o tom musí něco vědět,když se v prostředí paranoiků a agentů pohybuje už takovou dobu. Připomíná mi to takovou jednu kapitolu z Orwella: "Kolik prstů vidíš, Winstone?"
      Nacisti ve 30.letech byli pěkní břídilové. Zmohli se za 10 let jen na požár Reichstagu a vysílačku Gliwitz. Profíci to dnes zmáknou za pár měsíců...

     • hel napsal:

      paranoia je vyšší stav vědomí...pravil john lennon..také jim byl trnem v oku..holt chtěl power to the people..

   • geronimoh napsal:

    hel : nemají to ti pravdoláskaři mnohem jednodušší ? :)

   • weissbach napsal:

    "Vyšetřování pokračuje, pomoci s ním mají také experti amerického Federálního úřadu pro vyšetřování (FBI), uvedla CNN. "

    • martin bareš napsal:

     taky jsem si všiml, dobrý vtip

     • weissbach napsal:

      A mezi mlhou:
      "Deprese, jimiž trpěl německý pilot Andreas Lubitz, byly před šesti lety tak vážné, že při výcviku v Arizoně byl veden jako „nelétající“.

      "Podle diagnózy měl Lubitz vážné psychické problémy a trpěl i úzkostmi. Jeho nemoc si vyžadovala podrobné pravidelné lékařské kontroly a léčbu, napsal Bild. I před havárií vyhledal lékařskou péči."

      "Düsseldorfská univerzitní klinika potvrdila, že se tam Lubitz léčil. "Zprávy, podle nichž se Andreas L. v našem zařízení léčil s depresemi, ovšem neodpovídají skutečnosti," prohlásila mluvčí kliniky."

      http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/365474-lubitz-nemohl-nejaky-cas-kvuli-depresim-letat.html

      Docela důležité věci.

    • hel napsal:

     hmm, jak jinak...a pak až se stanou i agenti fbi nepohodlnými svědky, lze se jich celkem pohodlně a bez většího povšimnutí zbavit v rámci nějakého dalšího 11/9 jako např. ředitele fbi johna o´neilla, kterého nastěhovali do wtc snad pouhý týden před odstřelem budovy..

 12. Jan Jinsky napsal:

  Aspoň nemůžete říkat, že televise neinformuje o aktiovitách proti průjezdu USA :o)
  K letadlu - komu a jak by prospěla ta havárie? Cucáte už ty konspirace z prstu...

  • hel napsal:

   naopak se snažíme další konspiraci čelit...http://prvopodstata.blog.cz/1503/28-03-2015-okenko-marneho

   • Václav Vezsenyi napsal:

    Kdo jste že si vůbec dovolíte se zde projevovati jako "MESIÁŠ" který se zde akorát ztrapňuje, a ve FINÁLE se chcete prsiti odkazy na prvopodstatu!!! Vždyť Vy ani netušíte co je tímto termínem od TOMÁŠE myšleno!!!

    • hel napsal:

     vaši nevěcnou pseudoargumentaci "ad hominem" já neuznávám..jestli někdo bourá diskuse, jsou to právě autoři podobných komentářů..

     • Václav Vezsenyi napsal:

      Mohu Tomáše požádat aby Vám to vysvětlil!!! Přejete si??? V.

      Zatím jste narušitel Vy, uvědomujete si že když poskládám Vaše příspěvky v tomto vláknu budou se některé přímo navzájem POPÍRATI!!! V.

      A ZNOVU SE PTÁM, MŮŽETE PODAT DŮKAZ SVÉ LIDSKÉ SKUTEČNOSTI??? NEBO JSTE tzv. AUTOMAT

 13. Ivan napsal:

  Ten, kto zaklame prvy, je s pravdou o krok vpred...!

  Je neuveritelne, za koho nas maju zapadni genozlocinci, ktori maju v spinavych a krvavych paprciach nase media, vratane tzv. verejnopravnych...!!!

  Ich media predstihli klamstvom, manipulaciou, tzv. prieskumami verejnej mienky s vopred zaplatenymi vysledkami, vsetko to o co sa pokusal znamy Goebbels...!!!

  Pripravujem novu novinarsku cenu a cenu pre politikov, ktori neuveritelne klamu, pod nazvom Cena Josepha Goebbelsa. Bude udelovana raz rocne pre vybranych politikov, staty, novinarov a tituly medii, ktori najviac zaklamu svetovej verejnosti...

  Nepochybne medzi prvymi laureatmi budu: Obama, Porosenko, svetove press agentury, slovenske media a slovenski novinari a politici...!!!

  Pred par dnami som napisal:

  „EUROPSKY INSTITUT PRAVDY JOSEFA GOEBBELSA…“,

  je tesne pred oficialnym zalozenim a bude priamo vcleneny do politickych struktur Europskej unie so sidlom v Bruseli…!

  Zdroj informacie:
  http://spravy.pravda.sk/svet/clanok/348916-europa-skuma-ako-ist-na-rusku-propagandu/

  Európa skúma, ako ísť na ruskú propagandu
  EÚ Rusko propaganda
  Pravda | 17.03.2015 07:49

  Európska únia by mohla poskladať komunikačný tím, ktorý sa zameria na riešenie problému ruskej propagandy v súvislosti s konfliktom na Ukrajine. Informovala o tom agentúra Reuters. V pondelok o tomto probléme mali rokovať aj ministri zahraničných vecí EÚ.
  Vladimir Putin
  Experti nie sú veľmi nadšení nápadom zriadiť komunikačný tím na riešenie ruskej propagandy. Obávajú sa, aby celý projekt neskĺzol do akejsi európskej propagandy.
  Autor: SITA/AP, Mikhail Mordasov
  O návrhu sa hovorí už niekoľko týždňov. Pôvodne to bola iniciatíva Litvy, Británie, Estónska a Dánska.
  S riešením by podľa Reuters mala prísť do troch mesiacov šéfka európskej diplomacie Federica Mogheriniová…

  Pokracovanie v uvedenom zdroji

  A MOJE DOPORUCANIA:

  Nasmu ministrovi zahranicia Lajnakovi doporucujem, aby nova institucia vobec nemenila strategiu odporu proti spravam z Ruska, ale aby este zintenzivnila doterajsie metody. Napriklad, ked BBC ohlasila, ze jej redaktori boli svedkami, ze sto kusov vojenskej pancierovej mobilnej techniky preniklo z Ruska na Ukrajinu…, hned tam bezali novinari nizsich kategorii ale kolonu nebolo vidno…, az musel zasiahnut Porosenko a tento novinarsky plebs informovat, ze kolonu uplne znicili ukrajinske sily a preto nic nevidno, ani stopy po jej zniceni… Tak v takomto pripade mozno pritvrdit tym sposobom, ze BBC prehlasi, ze nepreniklo sto kusov, ale az dvesto kusov tejto techniky, co zmatie spravy pochadzajuce z ruskych ci inych medii…

  Alebo, ked sa „stratil“ Putin a west goebbels media oznamovali vojensky prevrat a jeho zvrhnutie, treba oznamit, ze islo o omyl CIA, tak ako v pripade Saddamovych zbrani hromadneho nicenia… Ked sa Putin opat objavil, BBC by vysvetlila, ze to prevratil kremelsky zahradnik sto gramov vodky…, na pocest Putina…!

  Takto tvrdo na nich, pan minister Lajnak…!

  A UZ JE TO TU…!

  Zdroj informacie:
  http://www.hlavnespravy.sk/eu-planuje-vytvorit-zvlastnu-komisiu-ktora-bude-kontrolovat-ruske-media/581783

  EÚ plánuje vytvoriť zvláštnu komisiu, ktorá bude kontrolovať ruské médiá

  Európa 19. marca 2015 (HSP/Foto:TASR/AP-Sergei Chuzavkov)

  Ruská propaganda či cenzúra?

  Európska únia plánuje vytvoriť zvláštnu komisiu, ktorá bude kontrolovať ruské médiá, aby zabránila preniku publikovaných informácii na Západ. Informáciu zverejnila agentúra Sputnik odvolávajúc sa na internetový denník Spiegel Online.
  Ilustračné fotoIlustračné foto

  Plány o vytvorení zvláštnej komisie sú výsledkom schôdze lídrov diplomacií krajín Európskej únie, ktorá sa konala v utorok (17.3.).

  Podľa nemeckého denníka úlohou komisie bude pozorne čítať a komentovať správy ruských médií a po ich rozbore vypracuje jednotné európske stanovisko o ich činnosti.

  S touto iniciatívou prišli podľa agentúry Sputnik ministri zahraničných vecí Veľkej Británie, Dánska, Estónska a Litvy. Svoju myšlienku vyjadrili v kolektívnom liste…

  Pokracovanie v uvedenom zdroji

 14. Václav Věšený napsal:

  Václav Vezsenyi, číst tvé příspěvky, to je jen škoda času nad těmi slátaninami, nehledě na ubohost v používání "Caps Lock". Opravdu tvé primitivní chování to jen potvrzuje. A ostatní jsou asi všichni primitivové, jen ty jsi pobral všechna moudra světa.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!