Sebevraždy v CIA ve spojení s Airbusem a Ukrajinou

cia-signJak spolu souvisí odstavení Kolomojského, havárie německého letadla a série sebevražd v CIA? Občanská válka na Ukrajině vstupuje do nové fáze. Za prvé je zde stále více důkazů, že válka na Ukrajině není jev nezávislý ve světové politice, o čemž už bylo nejednou psáno, ale jen jedna z mnoha puzzlí (Myanmar, Hong Kong, Sýrie, Jemen, Afghánistán, Libye,...) jednoho scénáře na zničení geopolitické stability Eurasie. V souladu s vývojem celkového globálního scénáře byly provedeny úpravy i v ukrajinském plánu. Nakolik jsou tyto probíhající změny součástí původního plánu, nebo zda jsou to nějaké improvizace – je otázkou diskutabilní. To je na strategické úrovni.

Zaprvé – na taktické úrovni občanská válka na Ukrajině také vstupuje do nové fáze. Hovoří o tom celá řada objektivních příznaků, které mají jeden jednotící rys – probíhá centralizace moci, a to jak v DNR a LNR, tak i v Kyjevě. Tak představitel DNR Zacharčenko nedávno učinil prohlášení o odzbrojení všech ilegálních ozbrojených skupin a jejich převedení pod jednotné velení: „Do 4. dubna 2015 všechny osoby, které se nepodřizují mocenským strukturám Doněcké národní republiky, musí odevzdat zbraně a náboje. Ministerstvo vnitra DNR dostalo příkaz provést opatření k zadržení, odzbrojení a izolování všech osob, které se těmto požadavkům nepodřídí,“ - stojí ve vyhlášce. Všechny osoby a skupiny, které do daného data nesplní tato opatření, budou prohlášeny za nezákonná vojenská uskupení, třeba i násilně odzbrojeny, trestně stíhány a v případě nezbytnosti – likvidovány.

Podobné trendy vidíme v Kyjevě. Zaprvé mohl Porošenko skrze kurátory v USA zlikvidovat nezávislý zdroj moci v Dněpropetrovsku, zlomit odpor Kolomojského a začít centralizovat moc ve svých rukou. Zadruhé skrze šéfa ministra vnitra Avakova byla oznámena likvidace nezávislého „Pravého sektoru“: „Kyjevská vláda navrhla soukromému uskupení DUK PS (Dobrovolnický ukrajinský korpus Pravý sektor) vstoupit do oficiální služby buď Národní gardy, nebo BSU (Bezpečnostních sil Ukrajiny). Po odchodu Kolomojského a faktického sjednocení v politickém segmentu junty došlo na přivedení k poslušnosti i „neoficiální;“ armády. DUK PS, co se týče početnosti a organizace, je ve zvláštní situaci. Po zničení jeho i dalších „příbuzných“ jednotek, Kyjev ukončí zavedení jednoty i v tomto nejdůležitějším segmentu. Před režimem jsou velmi těžké časy a ponechat v zemi silné militantní skupiny mimo kontrolu státní moci by bylo velmi nebezpečné. (http://yurasumy.livejournal.com/452353.html).

Tyto tendence jsou stejného řádu. Chaotická občanská válka přechází do fáze boje systémů. Proto určitá anarchie na obou stranách fronty se likviduje. Po potlačení faktoru Kolomojský USA přestaly sázet na fašizaci kyjevské junty a přešly na měkčí variantu režimu moci Kyjeva. Je jasné, že k tomu došlo kvůli silné pozici Ruska, která vnesla rozkol mezi proukrajinské Německo/Francii a USA, v důsledku čehož Německo/Francie odmítly následovat tvrdý scénář (přerůstání konfliktu do třetí světové války na území Ukrajiny) a nastoupily měkčí režim. Obama rovněž přešel na tuto pozici a stále brzdí vojenskou lobby v otázce dodávek zbraní na Ukrajinu. V odpověď američtí jestřábi uskutečnili provokaci proti letadlu německé letecké společnosti, demonstrujíce tím svou naprostou svobodu v rozhodování.

Pokus německé vlády svést vinu na údajně psychicky nevyrovnaného pilota objasňuje nejen její politickou nepřipravenost (zatím) veřejně oznámit skutečné objednavatele tohoto teroristického činu, ale také z finančních důvodů – aby se zabránilo soudním procesům s příbuznými obětí. Ale Francie nemlčela – protože úder proti ní nebyl o nic menší – po společnosti Airbus, a tak - i když ústy humoristického časopisu - přece jen informovala o přímém zapojení Američanů na katastrofě letadla: „Ti proklatí – Merde Rikaner to udělali znova! Už v roce 1988 měli na svědomí sestřelený Iran Air Flight 655, a nyní dokonce letadlo našich partnerů z Německa! Chcete nás, Francouze, popíchnout k většímu tlaku na Rusko, Merde Rikaner!“ Na výbušnou reakci Hollanda zazněla ozvěna z Washingtonu. Prezident Obama hovořil o „velikém zklamání a hlubokém porušení důvěry", které Holland způsobil. Státní tajemník John Kerry hovořil o „barbarském jazyku 19. století“. A vládní poradce Henry Kissinger varoval Hollanda, že taková rétorika může rychle vést „ke změně režimu v překrásné Francii“. (http://www.imperiya.by/news.html?id=160971)

Samozřejmě že přímo Holland o tom nehovořil, avšak v kontextu toho, co se děje, to není fejk, ale narážka na to, že příští takový teroristický čin ve Francii bude komentovat nikoli jen humoristický časopis, ale daleko zodpovědnější osoby. Připomeňme, že to není první úder ze strany amerických jestřábů po Francouzech: bývalý šéf MMF Strauss-Kahn, šéf Totalu Christophe de Margerie. Ano, změna režimu ve Francii není za horami – Holland totálně prohrál místní volby se Sarkozym, na kterého znova sázejí Američané.

Reakce následnovala ihned: „V pondělí 30. března tři vedoucí pracovníci ukrajinského oddělení v centrálním aparátu CIA spáchali sebevraždu. V Langlay ve Virginii se mluví o vyšetřování podezření, že ukrajinské oddělení dostává hlavní část odměn nikoli ze CIA. Tvrdí se, že daleko větší sumy dostávají z výplatní listiny „jedné z největších investičních společností“. Nebylo toto vyšetřování důvodem, že si tak skromně vedl Igor Valerijevič Kolomojský?“ (http://pravosudija.net/article/tragedii-v-lengli).

Doslova jen za pár hodin byla tato senzační informace doplněna: „V průběhu posledních dvou hodin spáchali sebevraždu ještě dva zaměstnanci ukrajinského oddělení CIA. To znamená, že celkový počet zemřelých dnes spolupracovníků tohoto neblahého oddělení dosáhl pěti. Půl hodiny před tím více než dva tucty zaměstnanců ukrajinského oddělení CIA, prakticky celá sestava sloužících v oddělení centrálního aparátu, se sešli v hale Langley, kde důrazně oznámili všem těm, co chtěli, i těm, co nechtěli slyšet, že není jejich úmyslem páchat sebevraždu a nikdy o tom ani neuvažovali. (http ://pravosudija.net/article/tragedii-v-lengli-prodolzhenie)

Za nějaký čas se objevily i podrobnosti k této události: „Objevila se svědectví osvětlující dnešní tragické události v Langley. Západoevropští politici, kteří potřebovali ukončit válku na Ukrajině, v rozhovorech s americkou stranou použili neopatrný argument: povstalci na jihovýchodě Ukrajiny nejsou teroristé, ale občané bojující proti porušování jejich legitimních občanských práv. Takové věci se sice neříkají veřejně, ale v soukromých rozhovorech se Evropané rozhodli ukázat, že Američanům se nepodařilo je oklamat.

V reakci na to byla rozpracována řada operací, jejichž úkolem bylo ukázat Evropě pravou brutální tvář proruských separatistů. Plán zahrnoval bombardování dětských a zdravotnických zařízení ve střední a západní Ukrajině, daleko od oblasti ATO. Úkolem bylo maximalizovat ztráty na životech. Realizací plánu byla pověřena dobrovolnická diverzní skupina z americké PMC (soukromá vojenská společnost Private Military Company), zatímco ukrajinské oddělení CIA mělo zajistit logistiku a krytí. Tento plán se vedení vojenské sekce ukrajinského oddělení CIA zdál příliš riskantní a o své myšlenky se podělili s náčelníkem, od něhož však obdrželi odpověď: „Vyplňte! Nerozumíte, co je v sázce.“

Odpověď náčelníka podřízené neuspokojila. V ukrajinském oddělení je kromě vojenské ještě několik sekcí: politická a další. Zaměstnanec znepokojený odpovědí náčelníka v rozporu se všemi pravidly se podělil se svými obavami s kolegy na stejné služební úrovni – vedoucími dvou dalších sekcí - a společně řešili přijetí opatření k zábránění realizace kontroverzní objednávky, třeba až na úroveň odvolání se Kongresu USA. Tito tři byli těmi prvními „sebevražedníky“, ale provalilo se, že už došlo k úniku informace i mimo ně. Proto byli zlikvidováni ještě další dva“. (http://pravosudija.net/article/tragedii-v-lengli-chast-iii).

Události posledních dní opět ukázaly, jak tvrdě jsou ukrajinské události vpleteny do globální situace ve světě, kterou se Američané („strana války“) snaží rozbouřit jakýmikoli cestami. „Straně války“ je jedno, kde rozpoutají světovou válku, protože jen taková válka umožní USA na neomezenou dobu zacementovat situaci ve světě a s ní i svoje „vůdcovství“. Bez války tandem Rusko-Čína sebejistě a klidně ukončí Pax Ameriсana založené na krvi a položí základy nového mírového světového pořádku.

Jurij Barančik, šéfredaktor analytické redakce IA REGNUM

Zdroj: http://www.regnum.ru/news/polit/1910441.html
27 Komentářů k Sebevraždy v CIA ve spojení s Airbusem a Ukrajinou

 1. weissbach napsal:

  Politika je jedno velké hnojiště prolezlé červy.

  • Katka napsal:

   má jednu příčinu - z důvodů prošpikování diverzanty tam enormně posílila kriminatlita - a to ta násilná. Je holt nutno rozlišit ty svoje a ty, co tam nepatří, ale přišli tam právě proto, aby zasili svár, bordel a nepořádek.

 2. hel napsal:

  fajn, je to jen pro silné žaludky, ale aspoň konečně se to svinstvo neutají- charlie hebdo, airbus, genocida na jv ukrajiny....koneckonců většina z nás tohle tuší a zprávy o psychopilotovi nebaští, stejně jako cejchování statečných donbaských obránců za teroristy....jen si říkám, kolik že ta vraždící americká monstra mají svých lidí i u nás v česku..odcházím zvracet.

  • hel napsal:

   kolik lidí tady u nás zcela vědomě kryje vrahy ?!! a jsou přitom na významných postech jak v médiích tak vedení státu ?!! kdo chtěl, tak přece věděl...videodokumentace bylo všude dost..

 3. Ďuro Trulo napsal:

  Vynikající článek fakticky usvědčující neocony z bestiálních vražd nejen ukrajinského obyvatelstva, ale i 150 lidí v airbusu německých linek a dokonce vlastních CIA agentů, kteří prokázali alespoň štipku svědomí. Neoconi a jejich přisluhovači (vondra, kalousek, knížátko, němcová kurva) jsou odporné židovské zrůdy, které si vychutnávají kruté vraždy normálních lidí na celém světě a ještě je shazují na Rusy a Putina. Jsou to korporátně fašistické židovské zrůdy, které s krutovládou nad světem končí!!

 4. Contumax napsal:

  Satanovo plémě si nedá pokoj, dokud ho sám satan nezardousí...

 5. weissbach napsal:

  Jaroš bude brzy následovat Sašu Bílého: http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/365890-predak-praveho-sektoru-pohrozil-krvavejsim-majdanem.html
  Jako všechny podobné kratochvíle skončí i ta majdanská vzájemným vyvražďováním. Jednak mu vyschnou finance a jednak ho přátelé z Langley hodí přes palubu jako to dělají všem použitým přátelům, kteří jsou dále nepoužitelní a moc toho vědí.

 6. novapalo napsal:

  Všetci super tupci v Čechách musia vedieť, že USA bombardovali a totálne zničili Škodové závody v Plzni len asi 2 týždne pred koncom 2. svetovej vojny!! Prečo USA zničili tento závod 2 týždne pred koncom vojny, keď bolo všetkým jasné, že je koniec?
  Okrem bombardovania Plzne USA sviňami, tak USA snive bombardovali a zničili vraj viac ako 30 dôležitých priemyselných bodov v bývalom Československu.
  A ste vy demokratickí somári totálne tupí, že to neviete?????????
  Hlavné ničenie USA bombardovaním boli ciele v Čechách a nie na Slovensku - hoci Bratislave znižili tie svine americké Dimitrovku a ďalšie kľúčové závody.
  Samozrejme aj všetky zničené závody na Slovensku USA svine zničili tesne pred koncom vojny........ A prečo tie svine americké ničia nás Slovanov????????
  Prečo angličania a američania sú tak posadnutí zničiť Slovanov??????
  Pretože títo degeni duchovní vedia, že Slovania sú nielen geneticky, ale hlavne duchovne, na podstatne vyššej úrovni, ako ich vlastné anglické retardované gény a ............
  Takže musíte vedieť, že duchovne a už skutočne aj materiálne degenerovaný západ nutne potrebuje "novú krv a nové myšlienky od Slovanov....., ha, ha." Pretože ten tupý západ je už totálne zdegenerovaný...........
  Však oslavujú duševne chorých homosexuálov? Ak nejaký psychiater povie, že homosexualita nie je duševná choroba, tak mu treba okamžite odobrať jeho titul a musí sa vrátiť do školy .....
  Ja, ako amatér psychiater, bez problémov dokážem tupcom demokratickým, že homosexualita je duševná choroba, ktorá sa dá liečiť. Ale táto svinská západná - usa - demokracia nám hovorí, že je všetko iné??
  A ste vy skutočne vymatlané mozgy americké a anglické ?? ....
  Pozrite sa na USA filmy v našich TV. Však sú to duševne chorí jedinci, ktorí vystupujú v týchto filmoch. Je teda isté, že USA obyvateľstvo sú retardi, totálni chuji degenerovaní a my Slovania nemáme nič spoločné s týmito degenmi ........
  My Slovania sme nebetyčný duchovný vzor pre USA retardov, ktorý však oni nikdy nedosiahnu, pretože sú tá najnižšia reinkarnácia a indiáni sa s nimi už skoro popasujú, ha, ha.... Zánik a zničenie USA indiánmi je už len otázka krátkeho času. Teda z pohľadu historického času ........

  • JARIS napsal:

   Novapalo, jde tady o nepresnost. Skodovku v Plzni bombardovala 'pratelska' Anglie se svou RAF (Royal Air Force), aby po valce nemela konkurenci ve vyrobe automobilu. Amici dorazili do zapadnich Cech a zustali tam sedet jak kvocny na vejcich. Dokonce chteli Praze pomoci, ale nesmeli, protoze hranice mezi zapadni a vychodnimi zememi Evropy byly jiz rozhodnuty a vytyceny Churchilem, Roosveltem a Stalinem.

  • vilon napsal:

   novapalo, ty gádžo slovenský,zostalo tu po tebe kopa neupratanej slamy. Nič nové si nepovedal.Skade si,ty gádžo?

   • brok napsal:

    Arogantní šovinistický primitiv, nevhodný na použití v styku s lidmi. Co tě opravňuje ohrnovat nos nad Slovákem? Fašizuješ, dej si pozor.

    • vilon napsal:

     broku, prečítaj si ešte raz, čo napísal, a zistíš, že toto už dávno vieš. Nie je to plýtvanie plochou na tejto stránke?

  • big napsal:

   je zvláštní paradox, jak v něčem brilantně uvažující osoby mající rozklíčovanou historii a trefili hřebík na hlavičku, když dojde na téma homosexuálů upadá do transu inkviziční justice temného středověku. Otevírá se v nich ona pověstná pandořina skříňka, část vlastního potlačeného „teplého Já“, Nebo je to psychická porucha (homofobie), kterou i já jako amatér z nich dokážu vytlouct, či vyléčit? (parafráze na jeden přízpěvek).

 7. Dunčo napsal:

  dobrý článok, fakt namakaný, mám taký dojem, že amika čoraz viac stráca kontrolu nad situáciou, palec hore

 8. :-) :-) :-) napsal:

  novapalo=novapablb

 9. weissbach napsal:

  "V současné době je v Evropě takto umístěno a vyčleněno cca 150 – 200 kusů amerických taktických jaderných pum B61 o hmotnosti 360 kg, s nastavitelnou silou výbuchu od 0,3 do 340 kilotun TNT, které jsou umístěny v Belgii (10–20 pum), Německu (10–20 pum), Itálii (do 70 pum), Nizozemsku (10–20 pum) a Turecku (do 70 pum). Pro jejich použití jsou v armádách uvedených zemí vyčleněny speciálně upravené letouny a udržovány posádky vycvičené v jaderném bombardování. Tyto země se rovněž podílejí na konzultacích k politice použití jaderných zbraní a poskytují skladovací prostory pro jejich uložení.
  V souhrnu se jedná o jaderný potenciál o celkovém ekvivalentu až 68 megatun TNT, schopný učinit minimálně ze střední Evropy na mnoho let radioaktivní poušť (pro srovnání – jaderné pumy, svržené na Hirošimu a Nagasaki měly ekvivalenty 13 a 21 kilotun TNT, přičemž v Hirošimě byl poloměr úplného zničení cca 1,6 kilometru s následným požárem v oblasti o ploše 11 km², bylo zcela zničeno 69 % budov, 70.000 až 80.000 lidí bylo zabito okamžitě, dalších 70.000 obyvatel podlehlo svým zraněním a nemoci z ozáření později). Sklady těchto pum a základny, odkud operují letouny určené k jejich nasazení, jsou proto v případě vzniku jaderného konfliktu naprosto logickým cílem pro ruské jaderné údery. Tohoto rizika si musí být vedení hostitelských zemí vědomo. "
  http://euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/13525-nejaky-konvoj-jsou-tu-mnohem-vaznejsi-veci-hrozi-islamsky-prevrat-v-evrope-rika-analytik-stefec-a-popisuje-co-u-nas-delaji-usa-s-jadernymi-zbranemi-a-kde-jsou-v-evrope-rozmisteny.aspx

 10. weissbach napsal:

  "Pokud budou chtít Američané v současné době vybudovat kdekoliv v Evropě svou základnu, vybudují ji bez ohledu na názor obyvatel příslušné země. USA dlouhodobě vytváří své pozice v jednotlivých evropských zemích pomocí takových politických a ekonomických nástrojů, které jim to umožňují. Rozhodnutí americké administrativy zrušit plánovanou výstavbu radarové základny v Brdech proto rozhodně nebylo vítězstvím „protiradarových“ aktivistů, ani důsledkem zpackané prezentace tohoto záměru vládou, která věděla, že ať se bude snažit jakkoliv, konečné rozhodnutí stejně závisí na americké straně. Totéž bohužel platí i pro případné záměry Německa, Itálie nebo Francie ovlivňovat americké kroky v Evropě. "
  Tamtéž

  • big napsal:

   je zvláštní paradox, jak v něčem brilantně uvažující osoby mající rozklíčovanou historii a trefili hřebík na hlavičku, když dojde na téma homosexuálů upadá do transu inkviziční justice temného středověku. Otevírá se v nich ona pověstná pandořina skříňka, část vlastního potlačeného "teplého Já", Nebo je to psychická porucha (homofobie), kterou i já jako amatér z nich dokážu vytlouct, či vyléčit? (parafráze na jeden přízpěvek).

   • weissbach napsal:

    Konkrétně?

    • weissbach napsal:

     Je rodíl mezi homofobií a odmítáním ideologie homosexualitu propagující /ve školách atd/. To je agenda, která ani nevzešlo od homosexuálních osob, ale od těch, kteří sledují úplně jiné cíle. Nějaké přirovnávání k inkviziční justici ve středověku /konkrétně v mém případě/ je zcela mimo mísu.

 11. Pier napsal:

  Výborný článek,potěšující je jen jedno.Ve vojenský strukturách USA jsou snad ještě myslící bytosti,dokonce bych řekl hrdinové,kteří jsou schopni myslet i za cenu,že za to zaplatí vlastním životem.Oproti Evropským strukturám,hlavně dosazeným z tak zvaných východních zemí.Viz politici a generalita od nás.Marek Obrtel je v podstatě naším hrdinou.

 12. CARLOS IV napsal:

  Novapalo - Z plzenske Skodovky chtel Henry Ford vybudovat prodejni a servisni centrum sve firmy pro celou Evropu. Tedy proto.
  Weissbach - zase me to "berete z huby" - ohledne US zakladny v CR ale mam za to ze veskery perzonal by musel byt americky protoze jim musi byt jasne ze na Cechy spolehat nemuzou. Neni moc zname ze upusteni od stavby radaru v Brdech Obama "vysvetlil" doma svym ovcim jako (naopak) selhani ze strany jejich planovacu a nestydate prohlasoval (stejne jako media tamtez) ze "Cesi byli rozhodnutim US strany radar nebudovat ZKLAMANI". (pochopitelne - "modro-knizkar" Vondra urcite).
  Stredni Evropa - Cesko - polsky prostor je ruskym legalnim cilem uz ted, pote co polaci dali souhlas s US zakladnou u nich. Kdyz jsem se tohle snazil par z nich vysvetlit, koukali na mne jako volove.Mimojine ani nechapali me tvrzeni, ze si to tim pos*ali jeste vice u Nemcu, kteri je moc "nemusi" ("Polnischer Witschaft" - uz jsem to tu psal:-)
  Cili 2ma slovy - Wake up Europe!!!

  • weissbach napsal:

   Očekávám, že se Němci a Rusko nakonec nějak domluví /pokud to nějaká obří provokace neodpálí-to vtahování ruské tajné služby do pádu malajského letadla se mi vůbec nelíbí../. Je to v jejich zájmu. Pak se budou Poláci divit... Jejich absurdní velmocenská aspirace je už několikrát dovedla na pokraj zničení a nepoučili se, že je dobré nešlapat mocnějším sousedům hloupě na kuří oka...

 13. CARLOS IV napsal:

  O tom (ruska tajna sluzba a letadlo) nevim - mate k tomu nejaky link? - dik....
  On i ten Friedman se ve sve knize o polaky silne opira - jenze oni - jak rikate - si budou muset rozhodnout, jestli jim je blizsi evropska kosile nez americky kabat. Jinak MH17 mne zajima protoze jsem onen den - shodou okolnosti cca 6 hodin pred incidentem letel prave z JV Asie do Evropy.

 14. CARLOS IV napsal:

  Diky - nasel jsem to. V podstate nic nerikajici - totiz chybi me tam to nejdulezitejsi: MOTIV. Rusove maji s Malajsii celkem dobre vztahy - prodali ji uz v minulosti SUcka a pry uvazovali o dalsich. Ty ma ovsem i Indie, jejiz letadlo (B787 - Dreamliner) byl jen minutu letu od MH17 a mel mu zprostredkovat spojeni s Kyjevem (ktere uz bylo ztracene). Dalsim byl v dane chvili Singapursky B777 z Kodane do Sing~u. (BTW - Rusko se uchazelo o svoji zakladnu v Singapuru - kde jsou uz 2 americke). Proc prave MH17? Jedina zeme ktera prisla za 1 rok o 3 letadla (posledni Airbus A320 Air Asia, ktery spadl u Javy - tahle firma je Malajska, ackoliv CEO Tony Fernandez tam nezije. Motiv u MH17 sam neni sice predmetem vysetrovani, to vim. Ale bez nej nema - aspon pro me - holandske narceni celkem zadnou hodnotu, snad krome dalsiho (uceloveho)zintenzivneni protiruskych emoci.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!