Havel uletěl ke všem čertům! Huráááá :-D

10547940_814289038640341_8790008241313768729_oObrovský bildoard s fotografií Václava Havla, který už řadu měsíců hyzdil průčelí rekonstruovaného Národního muzea a každého inteligentního návštěvníka Václavského náměstí v Praze přiváděl do depresí, je už dva dny pryč! Nevíme, zda-li ho díky modlitbám mnoha lidí prudký vítr opravdu odfoukl, či zda-li byl preventivně sundán, ale to je jedno. Hlavně že je pryč!

Bohužel se obávám, že se tam s uklidněním počasí opět objeví :-(

Takhle to vypadalo předtím:

 

Ověřit možno zde: http://www.lookr.com/cs/lookout/1345327762-Nov%C3%A9-M%C4%9Bsto#action-play-month

Něco o Havlovi zde: http://www.vaclav-havel.eu/

A také zde: Občan Havel
70 Komentářů k Havel uletěl ke všem čertům! Huráááá :-D

 1. eM napsal:

  Jojo, prozřetelnost si vždy najde cestu, jak nám ukázat kam míří :-)

  díky Bohu, sláva Bohu!

  • r.m. napsal:

   Doufali, že obraz Vůdce poručí větru i dešti. Protože to vypadá, že s větrem geniální instalatér nepočítal.
   Převlečené komouše prostě nepředěláš)))

 2. martin bareš napsal:

  vyhoď ho dveřma, vleze ti tam oknem. Bacha, "legendy" maj tuhej život.

 3. weissbach napsal:

  Nejásejte! Modla musí být uctívána.

  • hel napsal:

   přesně tak, na povinné uctívání havla máme dokonce zákon...informační válka a zejména CENZURA jsou v plném běhu...http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/366056-ruska-propaganda-v-cesku-sili-upozornuje-bbc.html....aneb bbc v útoku...video o krymu na youtube zablokováno!! tímto děkuji p.Ireně, že ho stihla otitulkovat, bylo to tedy o fous...bohužel si to neumím uchovat tak, aby mi to nezrušila blokace na youtube..umíte to někdo?

   • hel napsal:

    dodávám, že z youtube už zmizela spousta dokumentů s vysokou vypovídací hodnotou, které byly schopny vyvrátit zfašizovanou propagandu kyjevské chunty...např. úžasnou demonstraci v doněcku v únoru 2014 v době konání majdanu...amatéry natočenou...kdyby nic jiného,i jen tento samotný fakt mi stačí k poznání, na které straně mám stát - vždy na straně pravdy, nikdy na straně jejího násilného potlačování..

   • zerovka napsal:

    Stáhněte si YouTube Downloader (viz Slunečnice.cz, Stahuj.cz,...) do svého PC a nainstalujte podle pokynů...potom si můžete videa z YT ukládat podle potřeby do svého PC a nikdo Vám je už nevezme:-) - doufám

 4. Anti-Havel napsal:

  Až tam tu obludnost zase pověsí, nechce to někdo malinko vylepšit?

  • Radek napsal:

   Vylepšit? Třeba tykadla namalovat?

   Obávám se, že za to by byl exemplární trest smrti,
   mučení na Václavském náměstí, vpletení do kola,
   rozčtvrcení za živa ...přinejmenším ;-)

 5. Alfa napsal:

  Upadajicí havlisté a jejich marná propaganda. To by to dopadlo, prej Havel navždy :) komedie, fuj.

 6. Jarek* napsal:

  Pověste tam toho havla, pověst ho vejš, ať se pěkně houpá. Co si tam ti idioti vyštěrkali, ať se na to čumí a to všude. V metru bych jim ho vylepil, na všechny baráky, autobusy a to i stou dášenkou. A všechny náměstí bych jim navrhl pojmenovat po něm a celou prahu na havloidno. ť se ho pořádně nažerou i s tím jejich feničem.

  • svobodný napsal:

   Jardo moje slova :-)

  • martin bareš napsal:

   Jarku pozor: Fenič byl těžce pronásledovanej dizident.

   Nemohl točit filmy a musel, představ si, za minulého krvavého režimu dělat průvodce!!!!
   Prostě kalibr, velká ráže.

 7. pražská vlaštovka napsal:

  To je vono....jsem pro!
  všude havel a začnou blít i ti nejzatvrzelejší!

  • svobodný napsal:

   a Kocába ať jim k tomu s Pražským Výběrem zazpívá tu jejich "pražákům těm je tu hej ti v Praze nezablouděj" :-) :-) tam jsou největší ovce s celé republiky, je mi jich až líto...

   • kaya napsal:

    Jen aby jsi k nám do Prahy taky nepřišel! Je vás tady víc než je zdrávo. Nadáváte nám, pražákům a přitom máte všichni na facebboku že jste z Prahy" Ubožáci! Tak sem nelezte a hlavně, nechte si u vás na vesničkách, malých městech Vaše Cikány a bezdomovce. Při sčítání se projevila jedna skutečnost. Sice že bezdomovci v Praze jsou všichni od VÁS - z vesnic a městeček... z Prahy byli v celkovém počtu 2. Slovy DVA... tak nás pražáky už neserte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    • Robo napsal:

     jeee, koľko výkričníkov.. :-)
     To všetci pražáci sú takí vtipní? :-o

    • Lex DRUID napsal:

     Tak za prvé, cikáni jsou vaši a jsou to vaši nejlepší přátelé, zeptej se svýho kámoše Kocába, ten ti to potvrdí. Taháte z nás stovky miliónů na jejich "začlenění do společnosti", polovinu rozkradete ještě cestou a druhou půlku shrábnou desítky nadací, které jsou úplně na hovno. Pozitivní diskriminaci pro cikány a buzeranty tady zavedl další pražák Havel.
     Za druhé, přestaňte okrádat nás v těch městečkách a na těch vesničkách a plaťte si svoje dluhy sami, hajzlové havlovský, zlodějský. Kdyby jste všechno nerozkradli, nebyli by bezdomovci.
     A za třetí, jste zmrdi zrádcovský už od dob husitství. Pro vlastní prospěch jste prodali celou Korunu českou Zikmundovi - nejlítějšímu hubiteli české země a katolickému moru z Vatikánu.
     Tak už zbytek republiky moc neserte, nebo dojde na ty cepy a sudlice!
     Šmejdi jedni nevzdělaní, sprostí, prolhaní.

     • heronik napsal:

      Kocáb je ze Zruče nad Sázavou. Klidně se tam může zase vrátit. Pozitivní diskriminace je v Praze oblíbená zhruba stejně jako ve zbytku republiky. A vůbec, v Praze žije přes 1200000 obvatel, tak je neházej všechny do jednoho pytle.

     • Lex DRUID napsal:

      Vážený heroniku, protože u tvého příspěvku není tlačítko odpovědět, tak to lepím sem. A teď k věci: Pokud v té Praze žije přes 1 200 000 obyvatel, jak píšeš a na demonstraci proti zločinům NATO nebo proti americké propagandě a manipulaci v ČT přijde okolo dvaceti lidí jako u nás v dvacetitisícovém městě, tak do jednoho pytle prostě patří. Ignorace současných problémů celé společnosti pražáky, motivovaná pouze vlastním přežíváním je neuvěřitelná, ve světě bezprecedentní a jejich zvrácené vnímání reality jako nejhlavnější Havlův odkaz je donebevolající. To nejde okecat.
      Kocáb je ze Zruče nad Sázavou - to mají místní jistě radost a už mu tam staví pomník z veřejné kasy, kam budou chodit chcát a srát bezdomovci a blejt spokojení občané cestou z nekuřácké restaurace s rychlým americkým občerstvením místo české kuchyně. Kocáb je ze Zruče nad Sázavou, Hitler byl rakušan, Džugašvili gruzínec a Havel zase pražák - výsledek je vždycky stejný.

     • Montisan napsal:

      Taky lepím sem: takhle mluvil Želivský! Když Kániš navrhoval celkem rozuměn že Prahu je třeba vypálit jako hnízdo neřesti, nový babylon, tak se ohradil stejnými slovy: Což bratře nevidíš ty zástupy věrných Pražanů a Pražanek?!" - a kde pak ti o kterých mluvil byli, když mu zrádný pražský konšelové nechali useknout hlavu když ho vylákali do pasti? Tak Praždá odměňuje dobrotu ... jsou v jednom pytli! A ne že ne ...

     • svobodný napsal:

      Lex DRUID myslím,že bych to líp nenapsal, přesně o tom je to v téhle jejich matičce kterou mají jako zástavu ochrany před nepřízní jakéhokoliv druhu.A vy ostatní v ČR se o sebe postarejte jak umíte.Jen bych chtěl vidět pražáka jak by vyžil za plat,který berou v Ostravě třeba dělníci,myslím,že by se rychle začalo v Praze něco dít,ale dokud se mají dobře - což vláda moc dobře ví a podporuje tu masu ovčanů,aby jim neprovedla třeba defenestraci - tak s dobře placených brlohů manifestovat nepůjdou.Proto jsou pražáci největší ovce ze všech měst v ČR.A neříkejte nikomu,že už nás z tzv.periferie máte dost,my vás po právu nesnášíme pro vaši aroganci a zbabělost postavit se za právo v celé zemi a ne hledět jen na své nadité panděro

     • hel napsal:

      achjo:(, vidím, že dílo "rozděl a panuj" se úspěšně daří...

     • Jana napsal:

      Lex DRUID super si to napsal

    • svobodný napsal:

     keya tady si přečti kolik peněz nás v těch vesničkách bude stát vaše pražská podpora cikánům - ty blbko

     http://www.czechfreepress.cz/politika/zverejnujeme-sokujici-informace-abyste-vedeli-proc-rozbili-usvit-tomia-okamury.html

    • Justass napsal:

     kaya-kaya- no v Práglu jich máte cca 4 000, v celé republice je jich 40 000, takže to přesně odpovídá poměru. To budou tvoji hoši kayo. Kdybycom tam poslali ještě ty naše, tak se z toho v Práglu poserete, nejen naserete. :-)

    • eM napsal:

     A už dost, tfuj. Někdy to vypadá, že je tu opravdu rozumná diskuse, ale tohle, hádat se pražáci s nepražákama o ničem, jak troubové...

     jsem taky z Prahy no a co? Někdo je z Prahy, někdo z Ostravy, někdo z Brna, a někdo z Dolní Třebové, no a jako co? Co to má za vejšku?
     Ještě se můžete začít hádat děti z bohatejch rodin a děti z chudejch rodin, a pak už jen rozdat nějakou tu symboliku na ramena a jste borci!

 8. vojín XY napsal:

  Pověste ho vejš, ať se houpá
  Pověste ho vejš, ať má dost
  Pověste ho vejš, ať se houpá
  Že tu byl nezvanej host :-D

 9. M.B. napsal:

  Kde jsou všichni pouliční sprejerové co ničí fasády, když je Praha potřebuje :o)

 10. Jarek* napsal:

  havel bylo to největší zlo a zároveň trest. Zasloužili jsme si za svůj "celonárodní světonázor", aby na nás byla seslána s "Hůry" tato amorální zrůda. Jezuity byl vybrán dávno v minulosti k tomu, aby vědomě a aktivně rozvrátil národ morálně i fyzicky. Byl k tomuto předurčen pro svou osobně vnitřní zkaženost. Neměl žádné morální zábrany, protože v nich nebyl vychován. Jeho otec přišel k majetku tím, že nechal vyzabíjet společníky. Jeho otec mu byl dokonalým vzorem. Jezuité inklinují k takovým zrůdám a se zjevným úmyslem takové protlačují do čela politiky, financí, zdravotnictví, či armády. Stačí vzpomenout kašpara stropnického. Na to, aby mohl zastávat zde ministra obrany, nejdříve absolvoval kurz ve Vatikánu, co by jakýsi tzv. atašé. A tak to je s většinou dnešní garnitury, co je u vesla. Jen se spoléhá na to, že se už na to zapomnělo. Ale nezapomnělo, ba naopak. Začnou se vést seznamy skutečných vlastizrádců a ti budou dle těchto včetně jejich potomků, izolováni v četně chazarů a "konečně řešeni". Jedině tak může dojít k výchovné očistě lidstva.

 11. doktor napsal:

  ad vyvěšený Havel já se vrátím Dagu Bedmenne a se mnou přijde zákon......

 12. pražská vlaštovka napsal:

  Jardo,moje slova!!!!!
  Díky za přesnou analýzu-máš za jedna!
  :))))jituš

 13. ziarislav napsal:

  JAREK, no proste vynikajúce, s tými jezuitmi a tak, správne pomenované.

  Raz Česko povstane, a spočíta to všetkým tým anglosasko židohitlerovským Havlom, Sobotkom, i so všetkými tými príšelcami z neďalekého okolia, čo Vám ukradol i všetko to, čo, tá Vaša banda rozkádačov nestihla alebo skôr nebola schopná ...

  • svobodný napsal:

   ziarislav kdyby lidé v ČR dneska povstali,tak už je pozdě lidi jsou asi furt spokojení jinak pro to nemám jiného vysvětlení,že se stále nic neděje :-( a nebo ještě nenastala ta správná konstelace hvězd :-) :-)

   • Jan Jinsky napsal:

    Pravdu díš Svobodný. Lidé jsou spokojeni. Proto vaše permanentní revoluce, útočení USA na Rusko či opačně,páně Kašuky 70% státní vlastnictví a další zde velebené myšlenky, jsou jen teorie.

    A dobře tomu tak.

    Jo a k plakátu - mám pocit, že ho sundali, protože konečně začnou s rekonstrukcí Národního muzea.

    • weissbach napsal:

     Lidé nikdy spokojení nebudou, protože modla konzumu není nikdy dostatečně uspokojena a jedno přání plodí další. Permanentní revoluce dnes praktikuje především US governement podle hesla Ordo ab chaos, čehož si mnozí jedinci nemohli i při všeobecně šířené tuposti, nevšimnout. Je zvláštní, že jste si toho nevšiml taky. Nějaký systémový problém? Selektivní slepota?
     I když souhlasím s tím, že některé názory horlivě šířené i zde, ze zdánlivě opačného spektra, jsou bláboly a teorie bez šance k životu. Ale to už tak bývá, že protiklady se někdy přitahují, zvlášť pokud mají společné jmenovatele /nenávist, závist, tupost, omezenost/. Jsou to vlastně stejní jedinci, jen se houpají na opačném konci lana. A vy se houpete kde? Na konci lana, nebo na šňůrkách loutkového divadla?

    • Tykva Bukvatyr napsal:

     Lieky nezaberajú?

   • weissbach napsal:

    Lidi jsou především ovce. Byli jimi vždy, ale dnes už jsou zcela transformováni. Z toho je probudí už jen bída, hlad a utrpení. Do té doby budou jen vyhlížet až přijde hospodář a nasype jim do žlabu.

    • hel napsal:

     weissbach, tentokrát skládám poklonu já vám za tyto dva komenty..pravdivé a na úrovni..i pro mě bylo smutným překvapením, kolik lidí mezi intelektuály se cítilo navždy uspokojených tím, že jim přisypali do žlabu a že nakoupili nemovitosti..nakonec je tento jejich postoj zřejmý dnes už pro všechny..

 14. Levak napsal:

  Kdyz se dari, tak se dari.....

 15. David napsal:

  Jak to má v tomto státě vypadat,když se lidem ukazuje jako modla prochcaný teploušský alkoholik a potomek kolaborantu!

 16. Slovan napsal:

  Ten primitivní"dramatik",ožrala,děvkař a nikotinový feťák na muzeu dělal jenom ostudu tak jak celá havloidní banda.Příroda se sama vypořádala s tímto zrádcem národa.

  • Jan Jinsky napsal:

   A koho máme na Hradě dnes? Ožrala a nikotinový feťák je tam opět. A k tomu sprosťák a lhář :)

   • Montisan napsal:

    To je jedno, ale důležitý je co? Že tam nesedí vlastizrádný lump a nepřítel českého lidu Khárl Poserplína von Pampers! Toho nepřátelé našeh lidu kdysi ustanovili jako poručníka vožraloj Havloj, aby dohlídl na plnění jeho vlastizrádnýho poslání! A když chcíp aniž stih práci zcela dokončit, nominovali ho drze přímo na Hrad! Ale náš lid ho volbou Čecha smetl! Po zásluze! Ale krom vlastizrádných Pražáků zajebaných, zikmundovských!

   • fronty22 napsal:

    Furt má toho rozumu víc a byl zvolen přímou cestou... než ten židovskej, teplej ,ožralej vlastizrádce , kterého nikdo nevolil!!!

   • Tykva Bukvatyr napsal:

    Venco Láhev sa vrátil z pekla na zem? Zabudol si ešte, že bol buzerant.

    • Jan Jinsky napsal:

     Kluci... vy ani jednomu z nich, včetně Zemana nesaháte ani po otlačený malíček. Zbyly vám jen nadávky. Smutný....

 17. pražská vlaštovka napsal:

  Pane Jinský;tenhle president je možná to všechno,co popisujete;ALE
  neprodal národ a snaží se v těžkých dobách tak nějak se ctí ze všeho nebezpečí vybruslit
  jak se dá,aby práve národ nevystavil ještě větší potupě...
  je zvláštní,že Vám to uniklo?....
  jituš

  • Jan Jinsky napsal:

   A jak Havel prodal národ a jaké potupě ho vystavil?

   • hel napsal:

    postavil se na stranu americké propagandy, kterou i sám aktivně spoluvytvářel a šířil, přitom se prohlašoval, že mu jde o lidská práva...jenže ta jsou nedělitelná a mají i oběti v jugoslávii a jinde ve světě, tím směrem ovšem oslepl...většině lidí se chtělo mu věřit..nešlo to, bohužel:-(...nakonec nám vynadal do "smrdutých čecháčků", ale v listopadu 89 jsme mu byli dobří..

   • weissbach napsal:

    "A jak Havel prodal národ a jaké potupě ho vystavil?"

    Protože ideály, které ho vynesly v listopadu 1989 na vrchol zcela podle a pragmaticky opustil a zradil ihned poté, co se usadil na prezidentském křesle po Husákovi.
    Lidé zde chtěli svobodu slova, volný pohyb idejí a být pány ve vlastní zemi.
    Pochybuji, že někdo si tehdy přál mít zde korporátně fašistický režim řízený monopolními kapitalisty s mozky vymytými reklamou humanitárně bombardující malý evropský národ, který dostatečně rychle nepochopil, že má předat svůj osud do rukou profesionálních vrahů ekonomik a tvůrců dluhově exekučního. Na tom nic nezmění ani fakt, že obchody jsou plné /zatím/ a materiální nouze zatím decimuje akorát nějakých bratru 500 000 lidí, kterým už nikdo nepůjčí ani na jídlo. Zbytku se daří dobře, podle hesla feldkuráta Katze: "To se nám to žije, když nám půjčujou.."
    Tak a teď už vážně:
    1/ Řídíme nyní své osudy, nebo jen plníme stanovené vyhlášky, kvóty a vůli jiných? A to jak v domácí, tak v zahraniční politice?
    2/ Jsme ekonomicky silnou zemí, jakou jsme vždy od doby Rakousko-Uherska byli, nebo jsme montážní linkou a zdrojem levné pracovní síly?
    3/ Je náš relativní "blahobyt" výsledkem dobře řízené ekonomiky, nebo je výsledkem enormního zadlužení státu i obyvatelstva?
    Toť otázka. Mně z toho všeho vychází Potěmkinova vesnice obludných rozměrů a proto neváhám, jsem-li tázán zvolat z plna hrdla: KRÁL JE NAHÝ!
    A jestli ten chlup, který čouhá králi ze zadku někdo považuje za brokátový plášť, to je věc jeho úsudku a v lepším případě jeho zraku.....

    • Jan Jinsky napsal:

     1/ Řídíme nyní své osudy, nebo jen plníme stanovené vyhlášky, kvóty a vůli jiných? A to jak v domácí, tak v zahraniční politice?
     Ano, řídíme. Naše setrvání v EU a NATO je dobrovolné. Pokud se to většině národa nelíbí, pak ať vystoupíme. Což neplatí o období 48-89. Chápu, že budu opět napaden, ale tak to je.
     2/ Jsme ekonomicky silnou zemí, jakou jsme vždy od doby Rakousko-Uherska byli, nebo jsme montážní linkou a zdrojem levné pracovní síly?
     Jsme poměrně silní ekonomicky. A nebyli jsme silní vždy. Za socialismu jsme rozhodně silnou zemí nebyli.
     3/ Je náš relativní „blahobyt“ výsledkem dobře řízené ekonomiky, nebo je výsledkem enormního zadlužení státu i obyvatelstva?
     Souhlas, zadlužení je velké a mělo by se omezovat. I za cenu toho, že bude hlouběji do kapsy a podpora státu bude menší.

     • svobodný napsal:

      Jinský jak čtu ty Vaše články,tak nevím či se mám smát nebo brečet,pokud toto co píšete myslíte vážně (což asi ne,ale tímto jen trolujete ) tak jste zralý na psychiatrii :-) :-) poněvač nevím proč jinak by jste tady něco psal,pokud by Vám za to neplatili

     • Jan Jinsky napsal:

      Svobodny: a sdelit jste chtel co? :)

 18. František napsal:

  Kdo vůbec vymyslel tam toho dementa pověsit?

  • Contumax napsal:

   František

   Inu zase dementi... jak jinak... vždyť se " máji " dobře, ho.no dělaj a všecko vokecaj...!!!

  • Contumax napsal:

   František

   Inu zase dementi... jak jinak... vždyť se " máji " dobře, ho.no dělaj a všecko vokecavaj...!!!

 19. Aťka napsal:

  Před týdnem jsem nebyla v Praze,ale v HAVLOVĚ,velmi jsem se divila,proč je na Národním muzeu

 20. Contumax napsal:

  Havel byl retard od samého začátku a to hned v lednu 1990 lezl dalším svým kámošům retardům kongresmanům do pr.ele a mlel o celoplanetarní demokracii přeloženo NWO - takže dement nad dementy a tak se nedivte, že ho dementa věší dementi...!!!

 21. Xanomes napsal:

  Sláva! A ať už se nevrací!

 22. novapalo napsal:

  Havel bol najväčší odpad a duchovná stoka českého národa.
  Nepoznám žiadneho pätolízala do takej dokonalosti a úplnosti, ako sa prejavoval každý deň, na každom stretnutí s verejnosťou tento chrobák nízky, potkan, ktorý vyliezol z kanálov najnižšieho duchovna a podlosti.
  Odkedy táto sviňa dala zavraždiť Dubčeka, tak som neustále sledoval, či sa niekto nepostaví proti nemu. Nie, nikto. Všetci čakali, ako sa to vyvrbí.
  A tak nakoniec túto sviňu musel zabiť duch jeho mozgu...... ha, ha. Tak sa to stane totiž nakoniec vždy, že ak niekto prekročí hranice svoje karmickej nízkosti, tak bude odstránený.
  Neverte vy tupci materialistickí, že si budete môcť robiť, čo sa vám zachce. Samozrejme, že ten kresťanský Boh neexistuje. Taký tupec nemôže existovať. Ale skutočný Boh určite existuje a vôbec nie je milostivý a ľahostajný!! Skutočný Boh je neutrálny a chová sa absolútne neutrálne a každý dostane podľa tohto dokonalého princípu. Nechápete? Viem, ste buď somár demokratický neveriaci, alebo ešte väčší tupec kresťanský veriaci....

 23. jirka napsal:

  Nevim komousi, proc na pana Havla tak nadavate. Nebyt jeho tolerance a slusnosti, lidi by vas v roce 89 za vase zlociny povesili.

  • proud napsal:

   "Nebyt jeho tolerance a slusnosti"....................panecku,tys ale musel bejt ozralej,nebo kdovico jeste,kdyz jsi tohle napsal:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))) S tou svini mel jeho fotr vychcat diru do snehu!!!

   • proud napsal:

    Problem je,ze uz to mel udelat minimalne jeho pradedek s jeho dedkem!Mozna by to bejvalo za valky zachranilo zivoty dost lidi!!!

 24. Tibi napsal:

  A ja som si myslel že česi Havla žerú a oni ho nenávidia krypla jedného.

 25. tension meter napsal:

  Magnetic particle brakes have a space between the coil
  and the shaft, which is filled with magnetic powder.

  • jan nowak napsal:

   Náástupowatt.. Náástupowatt do magnetického wlaku směr NIBIRU ^_^
   přezz Rudnou u Prahé..
   .. český Broď a Wýšné německé - nástupowatt ! !

   A fofrem , už máme hodinu & 2 roky zpoždění : /

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!