Korsuňský pogrom

Snímek obrazovky pořízený 2015-04-04 17:28:32

V noci z 20. na 21. února 2014 nedaleko ukrajinského města Korsuň ozbrojení aktivisté Euromajdanu zastavili autobusy, které se vracely z Kyjeva na Krym a vezli několik set „antimajdanovů“. Autobusy vypálili a zdemolovali a cestujících, včetně žen a mladých lidí čekalo těžké bití a ponižování jen proto, že odmítli zpívat ukrajinskou hymnu a křičet „Sláva Ukrajině!“ Některým liudem sa podařilo ukrýt v blízkém lesíku, mnozí však to štestí neměli. Doteď je 30 lidí nezvěstných a 7 lidí bylo zavražděných. Tento masový zločin zůstal bez trestu: žádné trestní obvinění a žádný z útočníků nebyl zatčen.
8 Komentářů k Korsuňský pogrom

 1. Justass napsal:

  No a toho byl Krym díky Putinovi uchráněn. Bláboly pokrytců Kalouska, Stropnického, Vondru, Gabala jsou úplně mimo realitu. Především Kalousek, který při schválením restitucí církvím předloni, štěstním a dojetím měl v očích slzy. Tak především on ale, i ti ostatní pokrytci, by měli tlačit na kardinála Duku aby se spojil s patriarchou Kyrilem a nechal sloužit v chrámu Vasilije Blaženého ( ten znesvětily ty neposedné ku.dy – ne? )mši na oslavu Vladimíra Vladimíroviče Putina za navrácení Krymu. Vždyť to oni mají své nenažrané tlamy plné hesel -“co bylo komunisty ukradeno – musí být vráceno“. No a kdo ukradl Rusku Krym v roce 1954 – no přeci komunista Chrušťov. Takže pokud by nebyly tito a ostatní pánové pouhými trapnými pokrytci a demagogy, tak by na tu mši do Moskvy jeli. Umíte si to vážení přátelé vůbec představit. Já se směju už dopředu.

 2. hel napsal:

  hrůza.. nezvěstní, zavraždění nevinní..a vrahové běhají po svobodě a jsou chráněni vládnoucí chuntou, kterou moje vláda respektuje, jedná s ní jakoby byla legitimní a varuje mě před jakýmikoliv protesty…nebylo to náhodou v 30.letech tak trochu podobné ?

 3. pražská vlaštovka napsal:

  hel:já z toho taky šílím…
  jituš :(((((ooooo

  • hel napsal:

   to je normální adekvátní přirozená reakce, já spíš šílím z těch, co z toho nešílí…ignorantství, zabedněnost, zavírání očí a spoléhání se na – „on to někdo vyřeší“( většina lidí) a dokonce aktivní vědomé vytváření dalšího false flag ( politici, média!) je projev krajní neodpovědnosti, v tom druhém případě je i kriminální spoluúčast na podvodu šířením dezinformací…překvapuje mě to, mají přece děti..

 4. Petr2 napsal:

  Komu není rady, tomu není pomoci. Cestující byli určitě z těch co se jich nic netýká. Jinak by na Ukrajinu za současného stavu necestovali. Doplatili na svou povznesenost nad věcí.

  • hel napsal:

   nic jste nepochopil, to byli občané ukrajiny ve své vlasti…a nebylo to nyní, ale v době konání úžasného majdanu nebo-li fašistického státního převratu…

 5. Ivan napsal:

  Vlada Slovenskej republiky by mala politicke veci pomenovavat spravne, v ramci Charty OSN ako aj dalsich nadnarodnych zavazkov…!!!

  Kto je na Ukrajine terorista a teroristicke uskupenie…!
  http://www.nwoo.org/2015/01/22/ukrajina-tvrdi-ze-ruske-sily-na-hranici-utoci-v-konfliktni-zone-rusove-odpovidaji-naprosty-zvast/#comment-62084

  Kyjevska moc tvrdi, ze na vychode bojuje s teroristami…

  Teroristickym uskupenim su ozbrojene utocne sily, ktore sa vymkli spod jurisdikcie vlady a nie su v klude, ale utocne ohrozuju…!

  Takym uskupenim na Ukrajine su Jarosove a dalsie uskupenia, nepodliehajuce vlade v Kyjeve a dokonca existencia vlady je na nich zavisla, ked niekolkokrat pripravovali jej povalenie, ak nesplni ultimativne poziadavky…

  Jarosove teroristicke jednotky sa po pucistickom prevrate vydali smerom na juhovychod Ukrajiny, potrestat ruske demonstrujuce obyvatelstvo, po zruseni rustiny ako druheho uradneho jazyka na Ukrajine, novokonstituovanym parlamentom, ktory konal v natlaku, s ozbrojencami priamo v parlamente a to aj pocas hlasovania…!

  Teda niet ziadnych pochybnosti, ze teroristami su Nazzi gardy, ktore maju v moci vladu a nie naopak…! Vlada v Kyjeve nemala prostriedky ako ochranit rusky hovoriace obyvatelstvo pred masakrami az genocidou, na ktoru sa pripravovali Nazzigardy, aj na vyzvu napriklad Tymosenkovej, a tak na Kryme muselo zasiahnut proti genocide Rusko a v ostatnych oblastiach sa musela na odpor postavit Domobrana…!

  Domobrana juhovychodnych oblasti je tiez mimo jurisdikcie Kyjeva, ale tato vznikla ako opravnena obava pred teroristami, ktori sa na pokyn napr. Tymosenkovej, pripravovali k masakru na rusky hovoriace obyvatelstvo. Aky statut dostal Krym, som napisal vyssie. Ostatne oblasti sa na odpor masakru museli postavit sami. Ale po referendach maju uz riadny jurisdikcny statut svojich statov, ide nepochybne o obranne zoskupenia, proti teroristom z Kyjeva…!

  Ozbojene Nazzigardy Jarosa, nepodliehajuce jurisdikcii statu, sa okamzite vydali s tankami a inou technikou najma na Krym…, hrozili masakre az genocida civilistov… Rusko zasiahlo az na poslednu chvilu, nasadenim obrany obcanov Krymu…! Malo na to pravo, pretoze na Kryme dodnes ziju obcania, ktori sa tu narodili ako Rusi este na ruskom uzemi…! Referendum uz len potvrdilo status navratu tychto obcanov k ruskemu statu…!!!

  Rusko, zial, nemohlo az takto pomoct dalsim oblastiam, kde referendom potvrdili samostatnost, pretoze tamojsi Rusi sice tam ziju mozno od cias Kijevskej rusi, ale uz sa narodili na Ukrajine… Preto si slobodu musia vybojovat sami, uz len s ruskou podporou…!

  OPAKUJEM: Na Kryme dodnes ziju ruski obcania, ktori sa tu ako obcania ruskeho Krymu aj narodili…, a to ich malo Rusko ponechat masakrovat az do genocidneho vyhladenia…?!

  Takto by vyrazove mali postupovat a veci pomenovavat aj media, teda pokial nemaju diktovane, kto ma byt tym teroristom…

  Sila pravnej argumentacie vsak nepusti…!!!

  • hel napsal:

   vláda v kyjevě je nelegitimní, nevzešla z řádných voleb, ale fašistickým pučem, já nevidím rozdíl mezi ní a jarošovým pravým sektorem, koneckonců ty masakry ( oděsa aj.) se děly s jejím vědomím a dokonce aktivní účastí ( avakov)..na ukrajině vládne fašistická chunta po násilném státním převratu od února 2014…kdo je terorista a kdo obránce před terorismem, je soudnému člověku jasné…bohužel se média snaží situaci doslova přepólovat…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!