Lékařka z institutu MIT odhaluje spojitost mezi glyfosátem, GMO (geneticky modifikovanými plodinami) a epidemií autismu

death-ROUNDUP-41Hlavním chybějícím článkem ve výzkumu příčin obrovského rozmachu výskytu autismu se ukazje být světově nejprodávanější herbicid Roundup. Doktorka Stephanie Seneff z Massachusetts Institute of Technology (MIT) se otázkou autismu zabývá po několik desetiletí a její rozsáhlé bádání ji přivedlo ke skoro nepopiratelnému závěru, že glyfosát, jakožto hlavní složka Roundupu, je největším spouštěčem autismu.


Podle U.S. Centers for Disease Control and Prevention (CDC), to co kdysi bylo extrémně vzácným stavem, nyní postihuje zhruba jednu z 68 dětí.

A pokud se věci budou ubírat tímto směrem, skoro polovina všech dětí narozených v roce 2025 se narodí s autismem, ke kterému může dojít při ničení střevní mikroflóry, čímž se tělo zbaví potřebných minerálů a může se svýšit toxicita dalších chemikálií, včetně těch, které se přidávají do vakcín.

"Vyšplhalo se to z jednoho z 10 000 v roce 1970, což je neuvěřitelně alarmující posun," sdělila Dr. Seneffová při nedávném interview s Next News Network.

"Znepokojilo mě to před 8 lety, kdy jsem to viděla narůstat a lidé říkali 'jo, víc zjištění víc diagnóz' - což je způsob skrývání důkazů".

Data ukazují "perfektní spojitost" mezi glyfosátem, stříkaným na GMO plodiny, a nárůstem autismu.

Dr. Seneffová se zabývá studiem vztahu mezi výživou a zdravím po mnoho let a během své kariéry vydala více než 170 věděcky recenzovaných spisů a studií. Na nedávné panelové diskusi o geneticky modifikovaných organismech Dr. Seneffová upozornila na jeden z jejích nedávných výzkumů, předpovídající 50 - procentní nárůst autismu v roce 2025, s údaji, které ukazují, že příznaky toxicity glyfosátu téměř přesně souhlasí se statistikami autismu.

"Glyfosát je nasakován rostlinami a dostává se do potravinového řetězce, přičemž vláda USA podniká velmi slabý průzkum, dokonce sotva aby zjistila, zda tomu tak je. Ovšem důkaz je v těch několika spisech, které byly prezentovány."

"Nancy Swanson má údaje, které ukazují Pearsonův korelační koeficient 0,997 mezi užitím glyfosátů u kukuřičných a sójových plodin v USA za poslední 4 roky a případy autismu na prvním stupni amerických škol - perfektní spojitost," vysvětluje Dr. Seneffová

Roundup ničí střevní bakterie a činí chemikálie exponenciálně více toxickými

Jeden z hlavních problémů s přípravkem Roundup, nad kterými dohlížející orgány USA zavírají oči, je fakt, že tato chemikálie umocňuje toxicitu chemikálií ostatních. Kromě vyhlazování užitečných střevních bakterií, které tělo potřebuje pro zpracování potravy a absorbování živin, glyfosát způsobuje podstatně vyšší toxicitu aluminia a glutaminu, přidávaných do mnoha dětských vakcín.
"Hliník, glutamát, rtuť - toto všecko je více toxické ve spojení s glyfosátem a myslím si, že proto je vakcínám přisuzován autismus", říká doktorka Seneffová. "Vakcíny jsou dnes vlastně mnohem více toxické, než byly před 20 lety, s přesně tou samou konstitucí. Důvod je ten, že glyfosát umožňuje těmto vakcínovým chemikáliím způsobit mnohem více škody, než by jinak způsobily".
Glyfosfát zabraňuje detoxikujícím orgánům v eliminování chemických toxinů.
Co se týká přímého dopadu glyfosátu na lidské tělo, výzkum řízený doktorkou Seneffovou a mnohými dalšími ukázal, že tato chemikálie zasahuje detoxikující orgány jako játra a ledviny, zabraňujíc jim ve zbavování těla jak glyfosátu, tak různých dalších konzumovaných chemikálií. Glyfosát také omezuje schopnost jater spouštět vitamín D, což doktorka Seneffová věří, že je z velké části příčinou rozšířeného nedostatku vitamínu D.
"Glyfosát narušuje schopnost jater aktivovat vitamín D, a to je velmi jednoduché vysvětlení pro jeho nedostatek. Spoustě lidí se předepisují masivní dávky vitamínu D pro jeho deficit, jen za ....posledních pět let."
"Roundup není pro lidi bezpečný a důvodem je částečně to, že napadá naše střevní bakterie... takže máme dnes obrovské problémy s poškozenými střevy. Celiakie, která skoro sotva existovala, je nyní pro lidi velkou obavou - před 10 lety ani nevěděli co to je.

 Glyfosát podporuje vznik alergií

Alergie jsou dalším důsledkem toxicity glyfosátu, jelikož tento odplevelující prostředek narušuje a zabíjí užitečné střevní bakterie, spouštějíc zánět, propustnost střeva, endokrinní narušení a spoustu dalších zdravotních problémů. Celiaková disfunkce ,což je velmi komplexní onemocnění, se pojí s tím vším co glyfosát způsobuje," tvrdí Dr. Seneffová. "Umožňuje přerůst původcům onemocnění, jako je infekce C.difficile.. - způsobující zánětlivé onemocnění střev, propustnost střev,... bílkoviny se netráví pořádně, dostávají se do krevního oběhu a způsobují takové potíže jako bílkoviny v lepku a v kaseinu, zapříčiňujíc tyto potravinové nesnášenlivosti."
Dr. Seneffová také varuje před dalšími přísadami obsaženými v Roundupu, jako oxyláty, které dokonce nejsou testované. Varuje, že tyto chemikálie mohou činit aktivní složky jako glyfosát až tisíckrát toxičtějšími, než jsou samostatně. Také například společné působení glyfosátu a glutamátu spalničkové vakcíny může závažně zesílit toxicitu.3 Komentářů k Lékařka z institutu MIT odhaluje spojitost mezi glyfosátem, GMO (geneticky modifikovanými plodinami) a epidemií autismu

 1. miška napsal:

  Lži v novinách neberou konce. Naopak se stupňují. Další dva incidenty u letecké společnosti Germanwings.

  http://prvopodstata.blog.cz/1504/0 4-04-2015-…

 2. Michal napsal:

  JSME POKUSNÁ MORČATA? (2012)

  Francouzský dokument se slovenskými titulky o prvním dlouhodobém testování GMO potravy, dopad na zdraví testovaných krys a důsledky katastrofy japonské atomové elektrárny na obyvatelstvo a okolí. Představa, že vliv GMO potravy nebyl nikdy důsledně prozkoumán a přitom se už distribuuje do potravinového řetězce lidí a zvířat, může být jednou z nejhorších představ naší budoucnosti. Nemoci, hlad, finanční otroctví a sebevraždy jsou úzce spojeny s pěstováním GMO plodin a využíváním atomových elektráren.

  http://www.mustwatchtv.cz/11-zdravi/279-jsme-pokusna-morcata/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!