Mějme na paměti, že nejsme žádní Germáni, ale Slované!

PGN_0365-2Poslední dvě desetiletí se nám germánská část světa snaží namluvit, že patříme k nim, tedy jak oni říkají do Evropy a nikoli „na východ“. Snaží se nám vnutit jejich sobecký germánský způsob myšlení a života (germánský původ nemají jen Němci, ale také Angličané a tím pádem i vládnoucí americká elita).

Tím, že se nám západ snaží vzít naše historické kořeny a národní sebeuvědomění a hrdost si nás připravuje ke konečnému cíli, kterým je potupná kolonizace pod rouškou Evropské unie, ve které se nakonec jako kapka v moři rozpustí naše státní a národní suverenita.

Již dnes jsou zákony Evropské unie schválené v cizáckém městě Bruselu nadřazené našim, které byly schváleny v našem českém hlavním městě!

Již dnes vlaje nad Pražským hradem vlajka Evropské unie!

Již dnes nám Brusel přikazuje co se má u nás jak jmenovat, co můžeme a nesmíme pěstovat, jíst, těžit, nebo vyrábět a vyvážet!

Již dnes začínají na školách naše děti učit, že nejsme Slované, ale pouze nějací Středoevropané, že Jan Hus a Jan Žižka nejsou naši národní hrdinové bojující za českou nezávislost na Německu a Vatikánu, ale naopak obyčejní lapkové bojující proti hodným Germánům a osvícenému Zikmundovi, té Vatikánu sloužící lišce ryšavé!

Již dnes na školách neučí o tom, jak naši legionáři v první světové válce přecházeli s písní Hej Slované na rtech k Rusku a bojovali proti Rakousku-Uhersku za naší samostatnost a suverenitu po 300 letech temna germánského útlaku trvajícího od popravy opravdových českých vlastenců po bitvě na Bílé Hoře až do roku 1918.

Již dnes zamlčují naší mládeži, jak hrdinně bojovali tito legionáři i později v druhé světové válce po boku Sovětského svazu proti nacistickému Německu a že jeden z nich, tehdy podplukovník, později generál, ministr obrany a nakonec československý prezident, válečný hrdina, antifašista Ludvík Svoboda již tehdy varoval před překrucováním historie, hrdě se hlásil ke svému slovanskému původu a odkazu Jana Žižky z Trocnova a upozorňoval na to, jak se západní státy snaží zabránit československým vojákům v SSSR bojovat po boku Rudé armády proti nacistickým zrůdám!

Dnes nás sjednocený germánský západ žene proti jiným Slovanům a snaží se z menších slovanských národů udělat nepřítele toho největšího a nejsilnějšího slovanského národa Ruska!

Rusko vždy bylo poslední baštou slovanských národů proti vrozené germánské rozpínavosti. Kdykoli si germánské kmeny získaly vládu nad ostatními slovanskými zeměmi, byly nakonec vždy zastaveny a poraženy Ruskem! Mezi naší zemí a Ruskem nebylo nikdy žádné nepřátelství, nebo války a kromě rozporuplných událostí v roce 1968, které mohou někteří lidé brát jako kaňku na jinak čistém bílém papíře, ani žádného sporu. Co je však taková kaňka proti tomu co nám udělali, nebo s námi plánovali udělat jiní naši sousedé, které dnes prohlašujeme za své spojence?!

Je pravda, že „pár sovětských vojáků“ zůstalo v lesích na základnách dalších dvacet let a také je pravda, že to byla přímo obrovská chyba a že ne každý s tím souhlasil! Je však také pravda, že ono slavné „Pražské jaro“ bylo mnohem více financované a řízené ze zahraničí než téměř neexistující československou opozicí, stejně jako tomu bylo o dvacet let později v roce 1989.

Jenže co je rok 1968 proti 300 leté okupaci Germány, co je rok 1968 proti nacistické okupaci, protektorátu, vyhlazení Lidic a Ležáků, totálnímu nasazení, gestapákům v ulicích a plánu na většinové vyhlazení našeho národa a poněmčení jeho zbytku?!

Co je rok 1968 proti polské invazi do Těšínska v roce 1919 a následnému obsazení části československého pohraničí polskou armádou v roce 1938, nebo obsazení slovenského pohraničí Maďarskem?!

Co je rok 1968 proti zradě našich „západních spojenců“ v Mnichově v roce 1938 a proti tomu, že nás prostě obětovali a předhodili Hitlerovi jako psovi kost?!

Co je rok 1968 proti zbytečnému americkému bombardování civilních cílů, při kterých zemřelo tolik nevinných lidí, kteří přežili celou válku a nacistickou okupaci jen proto, aby zemřeli díky bombám „spojenců“, když už byla válka rozhodnutá a nacisté na kolenou?!

Proč můžeme toto všechno Němcům, Američanům, Britům, Francouzům, Polákům a Maďarům odpustit a Rusku pořád předhazujeme rok 1968?!

Proberme se dříve, než bude pozdě, dnes se hraje vysoká hra o budoucnost Evropy a celého světa a germánská část lidstva se bohužel stejně jako v minulosti snaží podrobit tu slovanskou, aby pracovala pro jejich blaho a prospěch na úkor sama sebe!

Probuďme v sobě ducha našich slavných předků a s písní na rtech, tak jako husité a později hrdinní vojáci bojující pod Ludvíkem Svobodou, dejme celému světu na vědomí, kým jsme a kým navždy zůstaneme!

HRDÝM A NEZÁVISLÝM SLOVANSKÝM NÁRODEM!!!
128 Komentářů k Mějme na paměti, že nejsme žádní Germáni, ale Slované!

 1. geronimoh napsal:

  Takových článků víc. Díky

  • Jana napsal:

   Souhlasím s článkem.Hodně Rusům i nám uškodil Trockista Chruštov.To byl velký vnitřní nepřítel všech Slovanů.Nyní mají Rusové všeslovanskou ideu a díky tomu nás čeká lepší život a budoucnost.Podle výzkumů DNA jsme z 80 procent shodní se Slováky a Madary.Zbytek se dělí na Kelty,Rusy,Germány.V Madarsku je pouze 3 procenta Tatarů.Z toho můžeme usuzovat,jak velmi byla v minulosti změněna hystorie,hádejme asi kým,a asi proč.

   • gemerka napsal:

    Ta Europska Unia vie ale poriadne klamat a zavadzat, vsak? A este tu chce robit aj genocidu.Znicit niekolke narody v Europe.

    A preco je prava historia Slovanov zatajovana? A to co sa ucia deti o historii je sama loz a prekrucanie dejin? To vie len Boh.
    A preco to tak je? Zapad nenavidel zvysok Europy. Chcu nam nanutit, ze sme ako oni. Ale ked vidim, ze robil zapad po cele storocia kolonializoval skoro cely svet je mi s toho zle. A preco mame byt ako oni? Nie, nie. Povedzme stop. Budme tym kym sme a nenechavajme sa zmanipulovat s takymi recickami. Tak naco s nami zapad spolupracuje ked nas otvorene nenavidi? Preco nas chcela EU ked nas nenavidia? A radsej by nas vyhnali za ural do nejakej riti? Preco si to nepriznaju? Ja to velmi dobre viem aky odpor k nam citia. Chod na zapad a budu sa k tebe spravat s neuctou. A preco mi by sme sa mali k nim prisposobovat a zabit svoju identitu. To zbytocne zomierali nasi predkovia na bojisku po cele storocia? Ucit sa kolonialisticke jazyky ktore po cele storocia utlacali ludi ci uz u nas v Europe, Afrike, Amerike - indiani, Australii??? My mame svoju identitu, svoje korene, svoju historiu ktoru viac a viac skumat a predsadzovat ju. Nikdy sa neponizovat. Sme si pred Bohom vsetci rovni. A preco nejaky Nemec je viac ako ja? Ja sa pred nim necitim by ponizena. Ale seberovna. Lebo citim to tak. A zrkadlim ho.

    Ludia len si spomente co vsetko si museli predkovia vytrpiet aby sme my potomkovia dostali to, za co oni vylievali krv a obetovali svoje zivoty. Tak si to vazme, stojme si pri tom a ked je treba bojujme za to. Ich hrdost je aj nasa hrdost. A nenechavajme sa pozapadnit. Zapad pachal zlo a nebudme ako oni. Budme hrdi na svoj narod.

  • Daniel napsal:

   Ja by som tiež poprosil viac takýchto článkov.
   Napáči sa mi napríkald toto: https://picuscapital.sk

   Tento článok čo som dal hore pekne opisuje čo sa to začalo na SLovensko a v Čechách a ako sa nám snažia vymývať mozgy.

  • Petr napsal:

   Autor článku má poněkud zkreslený pohled na věc.
   Naše území bylo nejdříve hlavně Keltské. Kelti byli vytlačeni germánskýmy kmeny a Slované přišli na naše území až v 6. století. Evropa zažívala migrace a války po celou dobu její existence a tutíš je překřížena tak, že kdo se hlásí čistě k jednomu nebo druhému, tak by se asi hodně divil znát svůj původ více do hloubky. Doporučil bych autorovi se více zajímat o historii, než začne psát hlouposti.

   • proud napsal:

    O historii rikas,v 6.stoleti rikas,hahahahahaha,rikam ja!!!

   • proud napsal:

    A vzhledem k tomu ze Nemecko je umelej narod v umely zemi,nejsem si ani tema germanama jistej,tak jako Keltama,ktery zrejme nebyli pred nami,ale kdyz uz,tak s nami,ne-li po nas................Historii dnes uz operuje jen nekdo,kdo nevi o jakej podvod se jedna.

 2. Petr napsal:

  Bohužel mnoho paradoxů!

  Stále dokola se v diskusích ke článkům a v článcích podobných tomuto objevují směsi paradoxních informací. Dám jeden příklad: přihlásili by se čtenáři NWOO a podobných medií k dnešní ideologii ochrany lidských práv? Jen pokud by byli hlupáci, jen trošku vnímající musí vědět, že jde o lež a pokrytectví šlapající po občanských svobodách, právu na důstojný a plnohodnotný život v míru. Proč potom ta nulová kritičnost ke stejným událostem a ideologiím ovšem vzdáleným ne desítky, ale stovky let? Nebyli snad naši reformátoři inspirovaní osobnostmi ze západu, tedy Anglosasy? Pátrejte po jejich kořenech a jistě poznáte, že se slovanstvím nemají nic společného, nemají nic společného ani s úctou k lidskému životu obecně. Zlí jazykové tvrdí, že "náš" J.A. Komenský byl uherský žid, možná je to pomluva, ale nic to nemění na faktech, že se opakovaně zasazoval o vojenskou pomoc proti vlastnímu národu u Turků - to bychom dopadli. Dalo by se pokračovat o dalších.

  Dovolím si ještě jednu poznámku k obrázku k tomuto článku, symbolika paradoxu je zjevná. Jedná se o výjev ze Slovanské epopeje Alfonse Muchy. Dalo by se očekávat, jak vlastenecké dílo, ale Mucha byl zednář nejvyššího zasvěcení, které je spojeno s odpornými zločiny a veškerá činnost této sekty je vždy protinárodní ku prospěchu bezkrevných internacionálů.

  • kate napsal:

   To jsou ale zavádějící tvrzení.
   Kdo přinesl do Ruska komunismus a nechal svrhnout cara?
   Po kom a komu se v Rusku šlape? Jaké údajné pseudosvobody máte na mysli? Máte snad pocit, že na západě jsou na tom lidé lépe? Myslíte tu jejich svobodu, kdy likvidují jiné národy a vlastní, pod hodnotami, které sami nedodržují? Nebo narážíte na svobody jinak orientovaných? V Rusku je jen ta potlačena propaganda, nikdo jim nijak neubližuje (jen vypatlaní jednotlivci, jako všude jinde) a já se vůbec nedivím, kdo je zvědaví na gay pochody, kdy jde o cirkus na kolečkách a to dost kýčovitě nechutný, plno lesbiček a gayů se za něj více stydí, než ho podporuje..tohle není cesta, ba naopak to společnost štve proti nim...co je tedy účel? "rozděl a panuj"?
   A co se týče zednářů, nebýt jich, tak Amerika nemá ani tu svojí ústavu, která byla na svoji dobu velice revoluční! Dnes už je z ní jen trhací kalendář na podpal..a to díky komu??? Nemůžete všechny zednáře házet do jednoho pytle a měl by jste znát dějiny a vědět, kdy a kým byli infiltrováni jaké to mělo následky a kdo na tom vytěžil..stejně tak si uvědomit dobu, v které toto celé vzniklo a ne to hloupě démonizovat.
   Ve světě je mnohem více spolků a sekt, které jsou nebezpečné a nemluví se o nich a jsou infiltrováni snad všude, proto to budí dojem jaký budí. Vaše jednoduché vidění světa je směšné.. :))))

 3. r.m. napsal:

  Bez našich slovanských bratrů se obejdu velmi rád. U sester jsem tolerantnější.)))

 4. argento napsal:

  Nic ve zlém, ale myslím si, že nejsme ani čistí Germáni ani čistí Slované a je to vlastně zcela jedno! Měli bychom žít tím, že jsme lidé a to lidé moudří!Neměli bychom žít podle toho ,že jsme Germáni,tak budeme pít pivo a pokud jsme Slované tak pít vodku!K čemu bychom se měli hlásit jsou lidské ctnosti jako jsou čest, spravedlivost, odpovědnost,poctivost ,pracovitost ( a mnohé další). Naši předkové v Řecku, Římě,Německu, Rusku a vlastně kdekoliv na světě hledali vždy to nejlepší v člověku ,hledali cesty jak dosáhnout lidské dokonalosti a tím i cesty k dokonalému světu a žití. My se pouze necháváme strhnout tím, že jsme ,,NĚCO" Slované, Germáni a kdo ví co ještě a že se musíme chovat dle toho kam náležíme ! Blbost! Přečtěte si třeba co píše Rousseau a je tam vše! Nebo Seneca, jsme buďto moudří nebo hlupáci.V první řadě bychom se měli začít chovat jako moudří hospodáři kteří moudře hospodaří s tím co jim bylo svěřeno ač věci konkrétní či abstraktní, ať myšlení,zdroje či potomstvo . Spolupracujme pouze s moudrými ať západu či východu ( i jiných světových stran)a nebojme se blbcům sdělit,že bez nich to půjde vlastně lépe! Ať si dělají co chtějí někde na svém písečku. Vraťme se zpět k přírodě a učme se od ní a pokud si nejsme jisti co je správné tak ptejme se Senecy , který říká:,, Správné konání je takové,které je přirozené!"Kdyby se udělala genetická zkouška na původ DNA zjistíme,že jsme od každého národu část a historie je jenom taková jakou nám jí historik předkládá a do jaké míry se mýlí! Máme (až na psychopaty) svědomí a toho se ptejme jak konáme !

 5. Tartar napsal:

  BINGO - dobrý článok

 6. runner napsal:

  Další blábol od zapšklého komunisty Kašuky. To je divné, že mě to už ani nepřekvapuje...

  • Valduk napsal:

   Proč "zapšklý"? Pouze naivní a vycházející z překonaných pozic. Skoukni celý dokument na který odkazuju níže a vše pochopíš! To antigermánství je součástí sionistického teroru, jejich snahy trvající již bezmála 150 let (od sjednocení Německa) tyto dva státy hnát proti sobě pod záminkou "boje Slovanů s Germány". Přitom Ruské impérium bylo spíše germánský stát, jsa řízeno německou elitou (pogermánštělá romanovská dynastie ovládaná baltskými Němci u dvora i v armádě), takže "panslovanské hnutí" bylo spíš hnutím nerealistů - idealistů jakým byl např. Karel Kramář. Když Stalin zmařil jejich dílo tím že zničil jevrejskou sionistickou Pátou kolonu v SSSR, znovu poštvali tyto dva velké národy proti sobě. Ale přepočítali se! Rusko nepadlo na hubu, ale stalo se pod Stalinem supervelmocí! Proto nasadili všechny páky na jeho vnitřní zničení a poté co se dílo zdařilo tak i vnější rozpad. Pátá kolona u nás i v Polsku byla toho součástí. V roce 68 bylo pouze odstraněno zrádné vedení ve straně, ale sionisté zůstali dále na svých pozicích, odkud mohli ovládat dění v zemi (tedy i skrze falešnou opozici -tzv. Chartu 77 a další podobný spolky). Pokud by u vesla byli skuteční stalinovci tak by došlo k definitivní likvidaci sionistické kolony nejen u nás, ale všech zemích VS! Nebyli by žádní Havlové, Dienstbierové, Rumlové, Devátí, Krieglové, Mlynáři, Michnici, Kuroňové a Walesové! Tato kolona zrádných všiváků by byla rozstřílena a rozdrcena již během let 50. či poslední zbytky na počátku 60. Nebyl by žádný rok 68, ani 89!

  • Cico Ciciak napsal:

   Ticho kapitalista!!! Ani nevieš, koľko má tvoje vedomie a podvedomie zakorenených defektných stereotypov, vrátane kapitalistického zmýšľania!!!

  • Cico Ciciak napsal:

   Radšej sa snaž pochopiť tento článok!!! Ale najprv toto, pretože sa z toho vychádza!!! http://www.koncepcia.eu/6-zakladnych-prostriedkov-komunikacie/

   O válkách
   ---------
   http://leva-net.webnode.cz/products/O-valkach/

  • svobodný napsal:

   Runer soudě podle Vašeho komentáře,tak zapšklý jste tady Vy. A v tomto případě je Váš komentář zcela bezpředmětný.
   Komentář pro neandrtálce: nechte si své kidy pro někoho jiného

  • geronimoh napsal:

   runner : ty jsi hrozný ubožák

  • Marie napsal:

   A co jsi tady napsal ty, je co??? Jen rozsudek bez zduvodneni. To dela jenom blbec. Chytry clovek poukaze na nepravdu a dolozi protiargument, jenze na to ty nemas, narozdil od pana Kasuky.

   Jasne?

   Netvrdim, ze mas se vsim souhlasit, ale ani nemuzes se vsim nesouhlasit, to dela jenom posuk. Hezky se nauc konkretne diskutovat, jinak tady vystavujes pouze a jenom svoji hloupost, nikoho jineho...

 7. Karel napsal:

  Určitě nedokážu objektivně analyzovat všechna proč, ale vnímám jeden základní problém. Za soudruhů jsme od 48. dokázali popřít svojí dosavadní historii. Snad jen to národní obrození,Žižka a Hus se jim hodili do krámu, protože byli tak nějak levicového naturelu. Ha,ha. Proto jsme poplivali svoje dějiny a jejich tvůrce a hrdiny zavrhli. Jeden by si pomyslel, že taková zkušenost se musí vrýt do paměti, zalézt pod nehty atd...... A co se nestalo. Po 89. jsme opět pošlapali svoje dějiny. De facto jsme kolektivně prohlásili. " Naši dědové, babičky, mámy a tátové byli rudá vylízaná paka, všechno zkurvili a nic dobrého po nich nezůstalo! " Ale tak to přeci není a nebylo. Výsledkem neúcty k sobě samým a našim předkům bylo rozkradení a rozprodání hodnot, které za své životy vytvořili tím, že museli navázat na hodnoty předešlých generací. A následným důsledkem je současné ohýbání a překrucování dějin. Podotkl bych ještě, že největší zlo našemu národu způsobili hochštapleři a kolaboranti jimiž jsou naše dějiny zhusta protkány. Neschopnost akceptovat naše dějiny jako kontinuitu a potřeba se neustále vymezovat nám nic dobrého nepřinesla. V současném Rusku však vidím úplně jiný fenomén. Oni se hlásí k celé své tradici od Cara, přes SSSR až po dnešek. Berou to zřejmě tak, že je to jejich historie, je třeba to akceptovat a posunout se dál a hlavně nezapomínat. U nás však 25 let neslyším z rádia a televize každý den nic jiného než pozor na komunisty, jako kdyby byli u moci a nebo hrozil akutní převrat. Což dnes ani možná díky extra humánnímu systému nelze podcenit a vyloučit.
  Mám v Praze kamarádku, která má soukromé kadeřnictví. Od prezidentských voleb je ve stresu, že jí ho komunisti seberou a zavřou jí. Nevím kam chodí na školení, ale není zrovna tohle důvod, proč nedokážeme měřit všem stejným metrem? Evidentně je tu opět skupina, která se snaží prosadit svoje ekonomické zájmy na úkor společnosti a každý prostředek jí je dobrý. Jak jinak lze snadno ovládat masy než strachem? Dokud nám všem nedojde, že náš pozemský čas je omezený a tudíž hromadění čehokoliv toliko dobré pro hovado jest, tak bude stále snadné s námi manipulovat. Jsme tu proto abychom žili a radovali se ze života samého. Nejsme tu kvůli narůstajícím cifrám cizích virtuálních účtů, jejichž vlastníci nás potřebují jen k jejich růstu a uspokojení vlastního ega. Není to náš zájem! Není to naše hra! Není to náš život! Náš zájem je smysluplný život ve zdraví, radosti a svobodě ducha. Pokud jim nebudeme věnovat pozornost a nebudeme akceptovat jejich myšlenkové konstrukce tak si je můžou strčit..... Stačí když si večer místo zpráv na ČT a NOVĚ např. zahrajeme všichni karty. Hodinka kanasty nás neunaví, prokrví nám mozek a nezavirujeme si náš osobní softvér :) Když to vydržíme nějakou dobu, nebudeme reflektovat jejich návody a situace a atmosféra se sama začne odvíjet zcela jiným směrem než potřebuje vlčí smečka. " Pustím rádio. Kalousek. Pustím televizi. Kalousek. Bojím se otevřít lednici."
  Všem příjemné velikonoce a ať máme pánové v pondělí pěkně zmalovaná vejce :)

  • Žabák napsal:

   Napsals to dobře Karle. Já bych ještě doplnil, že Rusové i když jsou pravoslavní, tak si pamatují na kořeny své původní víry a respektují je. Stejně tak respektují ty stovky různých národů žijících na území Ruska bez toho, že by je vyhlazovali, zaháněli do rezervací anebo naopak vyhlásili multi kulti revoluci a snažili se za každou cenu smíchat svůj národ s cizími tak jak to dělá EU.
   Prostě žijí vedle sebe v míru a každej si dělá to svoje v klidu.

   • Justass napsal:

    To, že jsou Rusové pravoslavní křesťané je jen dobře. Nejhorší co může být, když už musí pro některé existovat církevní bludy, je křesťanství katolické, resp. římsko - katolické. To je bažina mamonu a krve.

 8. Valduk napsal:

  Ten rok 68 je mytizovaný! Ve skutečnosti šlo o naše osvobození od sionistického teroru! Více v tomto mimochodem vynikajícím a prakticky vše vsvětlujícím (včetně Plyšáku) dokumentu zde - Čas 01:33.00 zde - https://www.youtube.com/watch?v=FNu0gEEpneQ

  • Cico Ciciak napsal:

   Tu je vysvetlený 68. rok!!!

   Otázka - Odpověď V.V. Pjakina ze dne 30.03.2015 Titulky CZ - Aj o "okupácii" v roku 1968
   ------------------------------------------------------------------
   https://www.youtube.com/watch?v=Q-8LMHPIMhc

   • Valduk napsal:

    Je to krapet překombinovaný, ale velmi inspirativní! Proti hovoří že nemělo smysl ani dávat Západu Vídeň, když jak se tam tvrdí "byla dostupná prediktorovi přes Moskvu". Patrně ten "prediktor" moc tomu novému vedení v Moskvě po svržení Pearlmuttera nevěřil! Na druhé straně je fakt, že Brežněv vše prokonzultoval předem jak s Johnsonem tak MacMillanem a ten druhý jmenovaný k tomu jen poznamenal: "Jo kdyby šlo o Jugosávii, to bychom museli jednat! Ale Československo je vaše ...". Taky je pravda že to by právě Brežněv, kdo svrhnul nevhdoného stalinovce novotného a nahradil ho poddajným Dubčekem, což svědčí že SSSR celou situaci narafičil. Ale v rozhovory je plno věcí špatně! Měli se zeptat proč Pearlmutter postavil tu zeď v Berlíně! Jestli to bylo namíření proti Kennedymu který se prediktorům taktéž vymknul jako v otázce Kuby a raket. A chybí tam důležitý faktor raket Pershing rozmístěných v roce 1964 v NSR Američany, čímž byla zvrácena rovnováha sil a na její obnovení bylo potřeba rozmístit obdobné rakety SS-20 u nás, což právě Novotný odmítl.
    Nicméně se vrátím k dokumentu mému! Tam ukazují činnost oněch sionistických centrál právě v Praze, které shodně popisují jako jejich oblíbené centrum z historického hlediska. A srpen 68 jejich úsilí prostě reálně úder zasadil! To je fakt jasně osahatelný, tam není nad čím spekulovat! Jejich lidi od vesla vypadli, jejich ideologie se házela do stoupy (různé ty tiskoviny od Židů Tigrida a Pelikána). Kdyby ne, neusilovali by celých dalších 20 let o repete! Takže pán taky všechno neví,, jen se tváří jako že jo:)

    • Karel napsal:

     Tak nevím, nevím. Pamatuji si, že jsme v 83. na průmce museli jít povinně demonstrovat proti rozmístění Pershingů II v Německu a během demonstrace jsme zjistili, že demonstrujeme za podporu rozmístění SS-20 na našem území. Následně byly v Potštátě u Hranic na Moravě rozmístěny střely SS-12M v kódu NATO SS-22. Tedy rozdíl 19. let. Chtělo by to víc faktů a přesnosti ať nejsme jako na Novinkách.

     • Justass napsal:

      Nu a já si zase pamatuju, když jsem byl na průmce cca ve druháku (rok 1965 a nemuseli jsme povinně chodit nikam), ale běžela ve sdělovadlech taková pěkná říkanka " Táto tatínku bojím se Pershingů - neboj neboj milé dítě SS 20 ochrání tě". Takže to jsou fakta - nikoliv Novinková. Říkám, že nejlepším faktem je to co člověk prožije sám, nebo má sděleno od starších, kterým věří - obvykle jsou to rodiče. Takže třeba moje "fakta" sahají až někdy do roku 1910.
      Studium faktů od historiků je hodně ošidné. Každý historik je jen člověkem s nějakým světonázorem. V současné době je to víc než patrné. Proto říkám že historici jsou prakticky bezcení. To je jako studovat historii husitsví podle Palackého a historii husitství podle Pekaře. Pokud sám nemám vytvořen nějaký světonázor, tak potom husitství pro mě bude jeden velký guláš.

     • Valduk napsal:

      Ty názvy raket nejsou správné, nejsem znalec vojenské techniky! Jde jen o obecnou situaci. Jak se označovaly rakety rozmístěné Židákama v roce 64 za Šumavou a po 68 i před ní si zjisti sám! Dík a sorry ...

    • Cico Ciciak napsal:

     Pozor, medzi tými udalosťami Rakúsko-ČS je 13 rokov!!! Po smrti Stalina pravdepodobne nebolo Rakúsko až tak moc dostupné cez Moskvu, kedže globalistom sa Stalin vymknul z pod kontroly a potrebovali nejaký čas, kým získajú vo východnej Európe väčší vplyv!!! Treba vedieť, že sú dva krídla gp - atlantické a euroázijské a prebieha medzi nimi tandemové riadenie a kreatívny konkurz riešenia globálnych problémov!!! No a ja som to pochopil tak, že pre euroázijské krídlo globálneho prediktora bolo už to ČS až príliš moc a tak to ussákom (regionálna periféria globálneho prediktora atlantického krídla, nástroj) zatrhli za účelom zachovania rovnováhy!!! No a v tejto dobe v roku 1968 už mal gp väčší vplyv v Európe a už nebolo treba ČS destabilizovať v prospech ussákov!!! Ja by som ale povedal, že práve v roku 1968 sa to v ČS globálnemu prediktorovi úplne vymklo z pod kontroly vďaka politikom okolo Dubčeka, ktorí sa snažili zaviesť socializmus s ľudskou tvárou a ktorí boli nezasvätení do diania a konali sami na vlastnú päsť, alebo cítili podporu od ussákov!!! No a to sa už gp nepáčilo!!! Na konvergenciu oboch systémov bolo ešte príliš skoro a museli si na to najprv vycvičiť zasvätené kádre s idiotom chartistom havlom na čele!!! havel bol predsa presvedčený komunista a vôbec nečakal, že sa bude v ČS zavádzať nejaký kapitalizmus!!! Pred 89. bola dohodnutá konvergencia oboch systémov - kapitalizmu a socializmu (akýsi pseudo-socializmus), ale keď sa dostali k moci neokoni začiatkom 90. rokov, tak po rozpade ZSSR, ktorý bol súčasťou plánu konvergencie oboch systémov, neokoni (lokálna/štátna elita ussa + issrael) dostali obrovskú chuť na nwo - pax americana!!! To však ale už nebolo v rámci dohody medzi oboma krídlami gp a tak sa rozhodli deaktivovať ussa podporou Číny!!! A to sa deje až doteraz!!! Gp sa snaží odstaviť ussa z pozície superveľmoci!!! Treba si prečítať aj toto!!! Najprv ale toto!!!

     http://www.koncepcia.eu/6-zakladnych-prostriedkov-komunikacie/

     http://leva-net.webnode.cz/products/o-mire-bezkrizovosti-ci-naopak-krvavosti-udalosti/

     O válkách - Dobre si prečítajte tú tabuľku v strede!!!
     ------------------------------------------------------
     http://leva-net.webnode.cz/products/O-valkach/

     • Valduk napsal:

      Je to krapet překombinovaný, stejně jako se melou teorie Komrsky a Uškujikova! Zanechávají více otázek než odpovědí. V tomto je ten sovětský dokument jasný, zřetelnný, rozporů prostý a srozumitelný všem! Tam je jasně poukázáno na to, jak sionisté pronikli do dělnického hnutí,, ovládli ho a rozkládali či ohýbali ve svém úzkém zájmu podprovovaném střídavě těmi a oněmi imperialistickými kruhy na Západě (dle potřeby tyto kruhy občas sionisty potlačovaly, jindy s nimi spolupracovali). U nás šlo o spojení revizionistů (Dubček se Smrkovskýma jejich teze o "lidském socialismu") právě s těmi sionistickými agenty v dělnickém hnutí jako byli Kriegl, Goldstücker, Mlynář, Šik, Pelikán ad. kteří byli v přímém kontaktu s otevřenými sionisty typu Tigrida a poúnorovou emigrací. O žádným "prediktorovi" tedy nemůže být řeč, protože "kruhy" na Západě jsou stále ty kruhy, nikoliv oko v trojúhelníku, o kterém hovoří stoupenci celkem bláznivých a nepříliš věrohodných teorií globálního spiknutí ...

     • Cico Ciciak napsal:

      Nič nie je prekombinované!!! Je to v celku jednoduché!!! Problém je, že ty si sa uplnul na jediný výklad tých prebiehajúcich (riadiacich) procesov/dejov prostredníctvom nejakého filmu, ktorému veríš a už máš v tom jasno!!! O to ale vôbec nejde!!! Kľudne to mohlo byť tak!!! O čo ide je, že asi moc nerozumieš, kto to je gp, ktorý má najvyššiu konceptuálnu moc (metóda prediktor-korektor), ako pracuje a že pracuje hlavne bezštruktúrnym spôsobom!!! Ešte jedno tajomstvo na záver!!! Židia, sionisti, zednári, rotšild, rokefeler..., tí všetci pracujú pre gp!!! Sú to jeho periférie moci!!! Ďalej nemám s tebou o čom!!! Koniec!!!

      Globálny prediktor, koncepcia sociálnej bezpečnost, manipulácia más...!!!
      ----------------------------------------------------
      http://cicociciak.blogspot.sk/2015/01/globalny-prediktor-koncepcia-socialnej.html

     • Cico Ciciak napsal:

      Štruktúrny spôsob riadenia, štrukturálny spôsob riadenia
      -----------------------------------------------
      Priamo cez instituty/nástroje řízení všeho druhu - zákony, lež, korupce, zdraví, strach, atd...

      Bezštruktúrny spôsob riadenia, bezštrukturálny spôsob riadenia
      -----------------------------------------------------
      Nepriamo skrze znalosti dostatečně přesného prognózování reakcí davu na své iniciační akce (psychologie davu, podmíněné reakce), čímž dav dostávají tam, kde ho potřebují mít pro to, aby s ním dále a konkrétněji mohly pracovat jejich řídící struktury/elitární loutky.

      ...s oporou na statistické zákonitosti a pravděpodobnostní rozdělení v chování subjektu (cíle) řízení, bez předchozího vytvoření mechanismů přímého řízení.

      Normálny ľudský mozog myslí v obrazoch - ak nepozná nejaký obraz, tak si nevie k nemu priradiť vec alebo jav - napr. pod pojmom Boh si každý predstaví niečo iné, alebo výraz hgxfr1egh pre toho, čo ten obraz ešte nevidel a nepochopil význam neznamená nič, ten ktorý v ňom vidí kód, ten si ho dokáže vo svojej mysli zobraziť. Takto pracuje dnešné globálne bezštruktúrne riadenie cez TV a masmédia. Určitá symbolika rôzne zasväteným niečo hovorí a podľa toho konajú alebo nekonajú a bežným ovciam to nehovorí nič .Všetko beží pritom v "priamom prenose" informácií.

      ...systém je globálny, mnohoúrovňový a hierarchicky organizovaný, riadený z drvivej väčšiny bezštruktúrnym spôsobom cez masmédia a dnes už v menšej miere cez kulty (náboženstvá), prostredníctvom tzv. egregoriálno-matricovej "mágie"...

     • Valduk napsal:

      Žid není zvyklý poslouchat prediktory, ani rabiho neposlechne když mu něco nařídí! On poslouchá pouze a jen svůj instinkt - tam kde čichá bezpracný, snadný zisk. Není manipulovatelný - na rozdíl od mnohých z nás. Takže to existenci všech těch "taných center spiknutí" prakticky vylučuje. Vše co Žid dělá vychází tedy z jediné, dědičné predikce - touhy uspět! Naše národy zvyklé na pevnou strukturu moci mají oproti tomu otrockou morálku a jsou ochotné se podřizovat a když je moc náhle zničena, hledají náhradu v podobě spiknutí. Moc byla v minulosti zničena Źidem ze zcela jiného důvodu než aby byla nahrazena nad mocí, jak se hlásá v těchto berličkách "gojímů". A protože Židé se nedokázali prosadit v pevném řádu světa, zacílili veškeré své úsilí na zničení společnosti, její atomizaci a současně na degeneraci každého jednoho člena hostitelského národa. Proto začali hlásat ideologie konzumismu a pseudosvobody. Co ona říká? V principu toto: jediný svobodný je ten svět, ve kterém vítězí ti “schopnější” bez ohledu na zásluhy. Oni přichází s tím, že každý jedinec má práva hned po narození a tudíž se nemusí nic přejímat, nikoho ctít, nic udělat pro společnost, ale jen myslet sám na sebe a dát průchod i těm nejzvrhlejším deviacím, které jsou masovou popkulturou bulváru a konzumu otevřeně propagovány. Má pouze povinnost se naučit obecné technické vzdělanosti, aby se mohl stát kvalifikovaným otrokem ve výrobním procesu a pokud se nějakou náhodou dostane mezi vyvolené, tak aby se uměl pohybovat mezi podobnými šíbry, jaké i z něho tato zvrhlá a zdegenerovaná společnost udělá v průběhu procesu breainwashingu zvaného “vzdělávání”. Z toho pak plyne vše co se kolem děje za bezpráví a zlo, marné jsou pak vzdechy velkých mužů lidstva, že prý současná krize není finanční či ekonomická, ale mravní. I oni totiž měrou nemalou se na oné likvidaci této morálky podíleli a stále podílí, tudíž jejich nářky jsou zcela farizejské. Havlismus je pak nejvyšší forma tohoto farizejství. Jeho smysl je jediný: prázdnými floskulemi relativizovat v myslích lidí poznanou Pravdu, která se mu příčí a absolutizovat vsugerovanou Lež, která mu slouží.

     • Valduk napsal:

      Takže to ne Žid, ale "goj" má v sobě zabudovanou tu "čtečku", která mu polechtá reflexní buňky kdykoliv se objeví určitý symbol! Je to vnitřní touha po harmonickém řádu světa, který tento otrok potřebuje ke spokojenému žití! Žid nikoliv! On je individualista umně využívající schopnost kooperovat k vlastnímu prospěchu s jinými individualisty bez výběru rasy a národnosti. Ve výstupu to pak působí jako "židovské spiknutí", ovšem jde jen o náhodu způsobenou tím, že Židé si po staletí místo neproduktivnímu a spornému poutání se k místu a půdě pěstovali schopnost předávat si špičkové a snadno přenosné know-how! Proto snadno a lehce zaujímali vedoucí postavení mezi elitou v každé zemi, kam přišli a to v krátkém čase! takže hovno "velký prediktor"! Kdepak asi by ten "prediktor" se jako měl nacházet, když v polovině 16. století ovládli Nizozemí? Nebyl žádný! Bylo to v nich - v každém jednom! Oni se ale nebrání tomu aby gojimci s nižší inteligencí ve srovnání s nimi věřili v nějaké prediktory, se kterými pak budou zuřivě bojovat, aby oni mohli dál vládnout a bohatnout. Jen se tomu můžou zasmát! To čeho se bojí a co jediné by jim zlomilo vaz a proto proti tomu zuřivě brojí je kolektivní represe! Tedy to co by je odřízlo od ovládání hostitelských národů: povinné označení na oděvu a v dokladech se zavedením zákonů, bránícím osobám takto označeným vykonávat ona prestižní povolání a zastávat významné posty! Je to možná krutý a nezákonný (právě protože účinný!), ale je to jediná cesta ...

     • Cico Ciciak napsal:

      Chce to študovať!!! Odkazy som už dal!!! Bez toho to nepochopíš!!! Globálny prediktor (= konceptuálna moc od ktorej sa odvíja svetanázor, ideológie, náboženstvá, politické, ekonomické systémy, legislatíva...) riadi hlavne bezštrukturálne pomocou vysielaných matríc a vytváraním egregorov!!! Dnes je v behu tzv. biblický koncept/projekt globalizácie, ako som už napísal!!! Spoločnosť sa riadi hierarchicky defakto sama v automatickom móde (so stanovenými mantinelmi) pomocou biblického projektu globalizácie (objektívny proces)!!! Gp iniciuje riadiace procesy spoločnosti a vstupuje do nich hlavne bezštrukturálne pomocou matríc, dnes hlavne cez médiá!!! Predpokladá sa, že predkovia gp siahajú až do starovekého Egypta, kde si tamojší vele-kňazi všimli, že globalizácia je proces objektívny a tam si aj vypiplali židákov (urobili z nich bio-robotov) a "naočkovali" im "program" úžery cez ich náboženstvo!!! Biblický projekt, ktorý dnes beží znamená zotročenie sveta v mene boha a židia sú len jeho štrukturálny nástroj/periféria moci, ktorí majú za úlohu zkúpiť celý svet cez starozákonný monopol úžery!!! Je skutočne možné, že globálny prediktori = admini a tvorcovia biblického projektu už vymreli a spoločnosť sa riadi sama zotrvačne pomocou bežiaceho programu/konceptu/projektu!!! Ďalej fakt s tebou nebudem strácať čas!!! Kto chce ten študuje, kto nie, tak zostane sprostý a nikdy nepochopí ako sa riadi svet a bude ľahko manipulovateľný a nebude vedieť oddeliť pravdu od lži v dnešnej informačnej vojne!!!

     • Valduk napsal:

      To je nesmyslná teorie. Od dob Starého Egypta (kterého to? Byly tam čtyři říše které spolu neměly ani žádnou souvislost, a ani v jedné z nich netušili, že svět existuje i za Saharou a za Arabským mořem, tak koho co - jakej "svět" by globalizovali?:!) Ani Římané neměli takové ambice, i když jejich Pax Romana se podobnému konceptu přibližoval. Ale zájem to byl ekonomickej - o získání zdrojů otroků a některých surovin, např. zlata a koření - nic pro průmysl, jestli rozumíš. O nějakém "ideovém spoutávání" nemohla jít vůbec řeč! Ty kmeny pod nima dál měli svoje krále a zákony (viz Herodes v Judeji či soud nad Nazaretským jako příklad je zde příhodný). Pak přišel chaos a mnoho kmenů spolu zápasilo, že si ani neumíš představit kolik! Já se dnes ráno věnoval jinému studiu - chtěl jsem zjisti co je pravda na tom, že prej Maďaři nemluvili maďarsky v 10. století! Samozřejmě pitomost - mluvili! Jenže apdli u Lechu, prakticky do jednoho! Stihli ale po sobě zanchat zmaďarizovanou elitu atak pak řijala latinu spolu se křetem, ale doma dál mluvili maďarsky. Za nadvlády Turků pouze opustili tu latinu, toť vše! Páč Turci je na jazyk Koránu - arabštinu nelámali, tak se vrátili ke své maďarštině! A hovno pán Kysucký - že prej ji Turci v tý době "vymysleli"! Ale proč o tom .. no jen ty dynastické míchanice už od 10. století! Těch bitev, zrad, tažení, spiknutí a kontrspiknutí, bojů o následnictví, intrik atd. atd. O žádných "globalizacích" natož "prediktorech nemohla být ani zmínka!Náznak čehosi takovýho o čem vy blázni spiklenecký furt melete moh nastat až se vznikem knihtisku - prvního masmédia! A tehdy se začalo rozvíjet protestantství na nové bázi! A tam byl prostor pro Židy jak vyšitý! Mohli infiltrovat některou nově vznikající církev. Ale nestalo se tak! I to mám důkladně prostudované. Místo volovin typu "biblický projekty" apod.
      Skutečný zrod predikce událostí ale nakonec nastal! Šlo o vznik zednářských lóží v Anglii v 18. století, ze kterých vzešly politické strany Toryů i "opozičních" Whigů! Tam už významnou roli jisté kruhy v pozadí hrály a tzv. americký revoluce byla již prokazatelně v jejich režii (vylévání čaje bylo organizováno přímo na zasedání jedné takové velkolože!). Od Francouzské revoluce pak byli zapojeni do každé podobné akce i na kontinentě! Ale! Do Ruska a dá na Východ prakticky nedosáhli!!! A ani opakované pokusy toho dosíci nevedly k úspěchu - národy si šly vlastní cestou - cestou Republiky Tchajpchingů, Nány Sáhiba v Indii, Bábitů v Iránu! Tak se soustředili na koloniální expanzi do Afriky, kde jejich největším úspěchem bylo zničení svobodných republik Transvaal a Oraňsko ve spolupráci s Británií a založení impéria DeBeers.
      Zato v USA měli velký úspěch a po Občanské válce, kterou pomohli rozpoutat ho postupně během let 1870 - 1913 zcela ovládli! Pak už několika akcemi zničili i Čínu (potlačení boxerského povstání a následná zednáři řízená Singhajská revoluce 1911), Osmanskou říši (mladoturecká revoluce 1908 a následná účast na vyprovokované WWI spojená se zánikem říše a jejím nahrazením nacionálním Tureckem) a nakonec i Rusko (1905 to nevyšlo - takže scénář jako u Osmanské říše a následný pád monarchie a vznik Ruské federace). Bolševici nebyli součástí žádných "predikcí"! Ti byli infiltrováni Trockým až v květnu 1917 po III. všeruském sjezdu sionistů!!!! Ten tzv. "prediktor" pak dostal na prdel od komunistů - pravých vlastenců, ale i sám od svých kolegů! Totiž v Rusku se myslil mezi sebou židovskej a nežidovskej kapitál celou dobu existence SSSR! Toho si ten tvůj chytrolín zapoměl všimnout tam v tom rozhovoru! Že axi Peralmutter byl v roce 64 sesazen a to poctivými komunisty, kteří v tý straně zůstali! A jim pomáhali antisionisté z USA! Takže ten tzv. prediktor je jen chiméra, pod kterou se skrývá židovská schopnost vytvářet bezkonkurenční koncentraci bohatství a moci! Nic víc v tom není a nikdy nebude! Tohle není žádná detektivka, to je život na planetě a jeho historie patří k nejsložitějším procesům vůbec! Jak to říkal Švejk? "Ten život lidskej je tak složitej, že samotnej život Člověka je proti tomu ... "

     • Valduk napsal:

      Jen zmínka k pojmu "studovat" - ano, měl by jsi se držet těch věcí co máš na tom účtu Google+! Třeba ten dokument Sebevražda Bílé rasy není úplně od věci, i když paušalizuje a přehání. Místo zabředání do okultismu hodného takových webů jako Osud.cz!:) Já postupuju opačně! Není to tak, že shlédnu dokument, který mě osloví a pak se držím jeho rezultátů! Já nejprve porovnávám různé soupeřící teze a hledám k nim důkazy a ty pak konfrontuju. Často získám takto více otázek než odpovědí, podobně jako pan Komrska, kterej se tomu ale věnoval skoro 60 let, což mi ani není! A ani tak nedospěl k jednoznačnému resultátu! Ale když mám na výběr z několika verzí událostí které zbyly vylučovací metodou, pak mě dokáže takový dokument jako ten sovětský přesvědčit! Protože sovětší badatelé patřili k nejlepším a měli na to celé ústavy, skvělou rozvědku atd. A pokud argumenty v jejich dokumentu sedí na dříve mnou zjištěná fakta (třeba o podílu sionistů na politické likvidaci generála DeGaulla, abych byl konkrétní), tak ho teprve doporučuju!! A ne že mě "okouzlí" nejaký blábol nabízející okultní teorie (neověřitelné fakty) jakýchsi "vesmírných lidí" či něco podobného ("biblický projekt" - sic!) a hned ostatní budu poučovat a vyzávat ke studiu! Není tu co by se dalo studovat. Tomuhle co oni hlásaj (ne dokázali, ale tvrdí) můžeš leda věřit! A já na víru moc nejsem ...

     • Cico Ciciak napsal:

      Pravdepodobne staroveký Egypt!!! Môže to byť aj skôr!!! To nikto nevie!!!

      Globalizácia je proces koncentrácie riadenia a výkonných síl spoločnosti/sveta!!!

      Globalizácia je proces objektívny...

      Kňazy bánk, chrámových sýpok..., zístili veľmi závažný fakt, pohľad. A to, že tento (ostatne ako každý) objektívny proces pôjde ďalej, či nejaký kňaz, faraón, minister, kráľ, občan, nevoľník, či otrok chce, alebo nie. Silnejšie kráľovstvá (nie len vojensky, ale hlavne finančne, kultúrne, informačne,...) zvyknú postupne pohlcovať slabšie, atď.

      Už ma fakt začínaš kakať, pretože odkazy nečítaš, ale len meleš hlúposti!!! Že sa ja vôbec trápim!!! No snáď niekto iný si to prečíta!!! Bez teórie v odkazoch, čo som ti dal, to nemôže všetko pochopiť za jeden deň!!! To sa nedá!!! Ani ja tomu ešte moc nerozumiem!!! Je to postupný proces vzdelávania!!! Toto je už fakt môj posledný príspevok!!!

      Globálny prediktor riadi pomocou matríc bezštrukturálne (najmä)!!! On nemusí žiadnemu židáčikovi nič prikazovať (výnimočne)!!! židáčik sa samo-riadi a riadiace procesy bežia samé/automaticky na základe príslušných stereotypov v danej kultúre, ktoré sa dostávajú do danej spoločnosti pomocou matríc = egregorov!!! To nie je žiadna ezoterika v negatívnom zmysle!!! I keď ezoterika znamená len - (tajné) vedomosti v uzavretej skupine!!!

      Tu je teória!!!

      Vis Maior (VM) - Vyššia moc, Boh...

      HNR
      ---
      HNR (Hierarchicky najvyššie riadenie - odb. tech-terminologický pojem na to, čo sa niekde nazýva Príroda, Boh a pod.)

      V tomto kontexte by som si dovolil moju definíciu Boha/HNR. Je to miera, ktorá je mierou v každom procese. Teda inými slovami - všeobjímajúca miera.

      Matrica, matica - Forma
      -----------------------
      Podprahové vzorce (stereotypy) správania založené na symboloch (sérii vzájomne prepojených symboloch) vysielané napríklad cez filmy...

      Matrice sú založené na symboloch tej-ktorej kultúry a obrazoch a následných emóciách, ktoré sa v rámci spoločenských stereotypov cieľovej skupiny z kombinácie daných symbolov rozvinú. Forma komunikácie, ktorá sa zneužíva ako bojový prostriedok najvyššej 6. úrovne vedenia informačnej vojny (term. prír. elit. Fakulta riadenia). 95% dlhodobých vojenských operácii "elity" sa globálne prevádzkuje práve spomínanými spôsobmi (1-5 priorita). Tzv."horúce" vojenské konflikty sú naozaj vyvolávané iba výnimočne v rámci okamžitej krátkodobej "korekcie" vývoja. "Vládne" štruktúry štátnych mocí, tajné organizácie a niektoré ideológie slúžia ako výkonná moc tzv. moci konceptuálnej ("levitujúce oko elity").

      http://leva-net.webnode.cz/products/jak-pracuje-globalni-prediktor-matrice-rizeni-/

      Matricové riadenie je založené na príslušných symboloch a obrazoch určitej kultúry a následných emočných stavoch, ktoré sa z daných symbolov rozvinú na základe stereotypov u cieľovej skupiny v danej kultúre (ak je napr. Havel cez masmédia prezentovaný do hláv ako symbol slobody, humanizmu... a väčšina populácie to tak príjme, tak sa na danom symbole dá ovplyvňovať myslenie min. určitej cieľovej skupiny mládeže, "humanistov" a liberálov apod.).

      Matrica = agregátny materiálny modul - pravdepodobne torzné pole (egregor alebo jeho fragment), ktorý má určité informačno-algoritmické naplnenie a nachádza sa v tzv. noosfére Zeme.
      Vzniká alebo iniciuje sa myslením, emóciami príslušných jedincov, ktorí sú na daný modul myšlienkovo napojení (myšlienka je hmotná a má príslušné kmitavé charakteristiky, a tak smeruje do určitých podobných agregátov) a postupne sa energeticky "nabíja". Celý život spoločnosti, systémy usporiadania života, bežná činnosť človeka a aj samotná hmota (matéria) fungujú na základe takýchto matríc. V podstate sa jedná o základný princíp tvorenia (stvorenia, s-troj-ovania MIM).
      Matricové riadenie je založené na príslušných symboloch a obrazoch určitej kultúry a následných emočných stavoch, ktoré sa z daných symbolov rozvinú na základe stereotypov u cieľovej skupiny v danej kultúre (ak je napr. Havel cez masmédia prezentovaný do hláv ako symbol slobody, humanizmu... a väčšina populácie to tak príjme, tak sa na danom symbole dá ovplyvňovať myslenie min. určitej cieľovej skupiny mládeže, "humanistov" a liberálov apod.).
      Na určitej úrovni chápania je matricové riadenie istý spôsob komunikácie (výmeny infa), ktorá sa dá zneužiť ako vojnový nástroj najvyššej priority v globálne vedenej informačnej vojne.
      Cieľ vojny: dosiahnutie nezvratného typu psychiky Človek z pozície VM a bránenie tomu všetkými dostupnými prostriedkami z pozície GP.
      Keď sa matrica emóciami ľudí nabije, tak je možno spustiť príslušnú algoritmiku tejto matrice do činnosti. GP vytvoril za svoju existenciu mnoho matríc (napr. religióznych, ideologických..), ktoré riadi (vystupuje tu ako manažér matrice) a môže spúšťať určité algoritmiky vývoja procesov, ktoré už bežia v normálnom živote ako automat, na báze samoriadenia určitej cieľovej skupiny, lebo rýchlosť procesov je ďaleko rýchlejšia ako bežná úroveň kultúry myslenia ľudí, vo vzťahu k meniacemu sa prostrediu.

      http://leva-net.webnode.cz/products/matrice-egregory-costa-concordia-a-titanic/

      Masmédia teda plnia úlohu zavádzania určitých spoločenských stereotypov, a to za pomoci symbolov/matríc, ktoré hrajú kľúčovú úlohu v tejto dez-in-Formačnej vojne (podsúvajú sa defektné obrazy). Symboly potom vyvolávajú emócie, ktoré sa kontrolujú, usmerňujú a riadia.

      Tzv. matrice (podprahové vzorce správania založené na symboloch) sa takto profi skupinami, firmami vytvoria a následne sa vo vypočítaných termínoch nabíjajú. Majú svoju štruktúru (pravidlá) a energiu-sú teda hmotné, reálne existujúce. Členovia cieľovej skupiny fungujú ako baterky. Do "služieb" príslušných matríc (ich strojcov) sa potom dostávaju napr. hlavne cez série tzv. blockbuster filmov.

      Normálny ľudský mozog myslí v obrazoch - ak nepozná nejaký obraz, tak si nevie k nemu priradiť vec alebo jav - napr. pod pojmom Boh si každý predstaví niečo iné, alebo výraz hgxfr1egh pre toho, čo ten obraz ešte nevidel a nepochopil význam neznamená nič, ten ktorý v ňom vidí kód, ten si ho dokáže vo svojej mysli zobraziť. Takto pracuje dnešné globálne bezštruktúrne riadenie cez TV a masmédia. Určitá symbolika rôzne zasväteným niečo hovorí a podľa toho konajú alebo nekonajú a bežným ovciam to nehovorí nič. Všetko beží pritom v "priamom prenose" informácií.

      Ľudia musia zmeniť svoje myslenie, konanie a najmä morálku, lebo ináč sa z matrixov = matríc = egregorov, z ktorých mnohé boli cieľavedomo umelo vytvorené, tak ľahko nedostanú a nebudú si vedieť pozitívne modelovať v hlave(?) svoju budúcnosť cez myšlienky, ktoré sa zhmotňujú v reálnom svete!

      Áno, miera sú aj slová.
      "Na počiatku bolo slovo, to slovo bolo od Boha a to slovo bolo Boh"
      Matrica je séria vzájomne prepojených symbolov, ktoré sa rozvinú do obrazov, ktorým je pridelená príslušná lexika podľa osobnej kultúry a morálky adresáta a interpreta. Egyptské a grécke báje a povesti, biblické príbehy, národné príbehy a rozprávky, ságy, filmy, seriály..
      Symboly znázorňujú, na rozdiel od napr. prirovnaní, dynamické časom sa vyvíjajúce procesy: meč, lano, zrkadlo, štít, kríž, puška, rôzne zvieratá, postavy,..
      Stereotypy, ktoré chcem implantovat do podvedomia cieľovej skupiny, akcentujem hlavne hudbou, pomocou ktorej vlastne nabíjam matricu. Dodávam projektovaným spoločenským stereotypom emócie=energiu matrice. Keďže sa hmota=energii, je matrica hmotný objekt.

      Ako bolo vo filme Matrix správne povedané:
      "Matrica je všade, no rukou ju nechytíš"
      Niektoré iné vyjadrenia a sprostredkované obrazy v tomto filme sú však až fatálne demagogické.

      Matrica = agregátny materiálny modul - pravdepodobne torzné pole (egregor alebo jeho fragment), ktorý má určité informačno-algoritmické naplnenie a nachádza sa v tzv. noosfére Zeme.
      Vzniká alebo iniciuje sa myslením, emóciami príslušných jedincov, ktorí sú na daný modul myšlienkovo napojení (myšlienka je hmotná a má príslušné kmitavé charakteristiky, a tak smeruje do určitých podobných agregátov) a postupne sa energeticky "nabíja". Celý život spoločnosti, systémy usporiadania života, bežná činnosť človeka a aj samotná hmota (matéria) fungujú na základe takýchto matríc. V podstate sa jedná o základný princíp tvorenia (stvorenia, s-troj-ovania MIM).
      Matricové riadenie je založené na príslušných symboloch a obrazoch určitej kultúry a následných emočných stavoch, ktoré sa z daných symbolov rozvinú na základe stereotypov u cieľovej skupiny v danej kultúre (ak je napr. Havel cez masmédia prezentovaný do hláv ako symbol slobody, humanizmu... a väčšina populácie to tak príjme, tak sa na danom symbole dá ovplyvňovať myslenie min. určitej cieľovej skupiny mládeže, "humanistov" a liberálov apod.).
      Na určitej úrovni chápania je matricové riadenie istý spôsob komunikácie (výmeny infa), ktorá sa dá zneužiť ako vojnový nástroj najvyššej priority v globálne vedenej informačnej vojne.
      Cieľ vojny: dosiahnutie nezvratného typu psychiky Človek z pozície VM a bránenie tomu všetkými dostupnými prostriedkami z pozície GP.
      Keď sa matrica emóciami ľudí nabije, tak je možno spustiť príslušnú algoritmiku tejto matrice do činnosti. GP vytvoril za svoju existenciu mnoho matríc (napr. religióznych, ideologických..), ktoré riadi (vystupuje tu ako manažér matrice) a môže spúšťať určité algoritmiky vývoja procesov, ktoré už bežia v normálnom živote ako automat, na báze samoriadenia určitej cieľovej skupiny, lebo rýchlosť procesov je ďaleko rýchlejšia ako bežná úroveň kultúry myslenia ľudí, vo vzťahu k meniacemu sa prostrediu.

      Symbol
      ------
      Je všeobecne uznavaný znak nejakej hodnoty... (vianoce - symbol šťastia a pokoja, holubica - symbol mieru...)

      Zjednodušene vyjadrená myšlienka prostredníctvom znaku, obrazca???!!! (moja definícia)

      Je (zjednodušené) zobrazenie procesu, tendencie, javu... (moja definícia)

      Stereotyp
      ---------
      Zaužívaný, ustálený spôsob reagovania, konania, uskutočňovania...

     • Cico Ciciak napsal:

      Globálny prediktor, koncepcia sociálnej bezpečnosti, manipulácia más...
      ----------------------------------------------------
      http://cicociciak.blogspot.sk/2015/01/globalny-prediktor-koncepcia-socialnej.html

 9. Slovan napsal:

  Dost dlouhých psaní.Estonci,Lotyši.Litva,Bělorusi.Poláci.Češi,Moravané,Slezané,Slovaci,Rusové,Ukrajinci,Moldavané,Bulhaři jsou všichni Slované a Germani tyto národy odjakživa usurpovaly.

  • Paul Durham napsal:

   V tom případě jste zapomenul jmenovat Finy, Bulhary a Jakuty. :-)
   O kmeni je to zavádějící, je to o lidech a sviních.

 10. Cico Ciciak napsal:

  Super!!! Ale je to mlátenie prázdnej slamy!!! Problém je, že celá naša Slovanská hitória bola zmenená, zamlčaná, rovnako nacistická a vlastne aj celý náš pôvod ako ľudského druhu!!! O čo dnes ide???!!! S najväčšou pravdepodobnosťou má byť naša biela rasa - germáni, anglossassi, Rusi, Slovania, ussáci, zgenocídovaná (agendami ako multi-kulti, lgbti, gender, očkovanie...) a nahradená inou poddajnejšou "biomasou" a buržoázny liberalizmus/kapitalizmus má byť vykorenený a nahradený akýmsi pseudo-socializmom, lebo aj globálne elity, ktoré si chcú zachovať hegemóniu, luxus, bohatstvo a moc iba pre seba, vedia, že je to defektný trvale neudržateľný systém v uzavretom ekosystéme ako je Zem a jeho následok skôr či neskôr, je vyhubenie všetkého živého na Zemi so 100% určitosťou!!! Nevidím to ružovo!!! Ak sa aj niečo zmení k lepšiemu, tak podľa mňa tak najskôr za 50-100 rokov!!! My už nový, dúfam že lepší svet nezažijeme, ani naše deti!!! My si to už len musíme od-otročiť v tomto zasratom kapitalizme s týmito mizernými vedomosťami, čo máme!!!

  Čítajte a študujte!!!

  Povinné čítanie!!! Najprv si ale naštudujte aspoň toto!!!

  http://www.koncepcia.eu/6-zakladnych-prostriedkov-komunikacie/

  http://leva-net.webnode.cz/products/o-mire-bezkrizovosti-ci-naopak-krvavosti-udalosti/

  O válkách - Dobre si prečítajte tú tabuľku v strede!!!
  ------------------------------------------------------
  http://leva-net.webnode.cz/products/O-valkach/

  Otázka - Odpověď V.V. Pjakina ze dne 30.03.2015 Titulky CZ
  ----------------------------------------------------------
  https://www.youtube.com/watch?v=Q-8LMHPIMhc&feature=share

  Globálny prediktor, koncepcia sociálnej bezpečnosti, manipulácia más...
  ----------------------------------------------------------------
  http://cicociciak.blogspot.sk/2015/01/globalny-prediktor-koncepcia-socialnej.html

  • Karel napsal:

   Změna je na každém jednotlivci. Není důvod otročit a sednout si před někým na zadek. Otroků jsou na zemi miliardy a pánů jen 1%. Nebo se pletu?

 11. Žabák napsal:

  Geneticky to je tak, že nejvíc tu je pořád ta slovanská krev i když samozřejmě každej je něčim šmrncnutej :) Jsou tu vidět němci, švédi, francouzi, prostě jsme ve středu evropy.
  Co se týká Němců, tak oni mají ty velkoněmecké choutky, ale nejsou tak zákeřní jako jiné kmeny "vyvoleného" národa :) Navíc jak už někdo psal, dejme si pozor a nenechávejme se hnát navzájem do války, na kterých pak vydělají jen finanční elity.

  Ta myšlenka vytvořit Slovanskou Konfederaci je ať si říká kdo chce co chce správná. Slovani vždy dojeli na to, že byly roztříštěni do malých kmenů a dokud se nesjednotili, tak je nějaká různá impéria šikanovala. Jednou římani, potom germáni, dneska zas EU. V jednotě je síla. Je to tak.

  • Karel napsal:

   Rád bych se mýlil, ale jak to chcete zorganizovat? Rusové jsou mužici co chlastaj jen vodku. My si o sobě myslíme, že jsme z těch Slovanů nejchytřejší a vůbec nejlepší ( asi, že jsme nejvíc na západě ) a Slované jsme spíš omylem. Poláci do toho nepůjdou, protože v sobě mají velkopanskou křivdu. Už tolikrát chtěli tu Slovanskou říši šéfovat a nikdy jim to nevyšlo. Nešlo to za Jagelonců, mezi 2. válkami měli tak pěkně našlápnuto, ale kurňa ani za Hitlera se to nepovedlo bo sloužili dvěma pánům. Ale teď, teď by to šlo. Když jim Amíci odstraní Rusa tak ten zbytek už zmáknou sami. O Slovácích si většinou nemyslíme nic extra a ostatní Slované jsou z našeho pohledu jen do počtu. Taky pěkný obrázek národní ješitnosti!

   • Žabák napsal:

    Karle, prvním krokem v dnešní době je uvědomit si kdo jsme a kam patříme. Nejsme západ. Nikdy sme nebyli. Nejsme sice ani Rusko, ale rozhodně k nim máme blíž než k západu. Když teď odjedu do Ruska a nebudu umět rusky, tak stejně se nějak domluvim, když odjedu do Německa, Anglie nebo Francie a neumim, tak mám smůlu. Prostě přestat se plazit před západem a soustředit se na náš stát tak jako to dělali naši lidi od roku 1918 do roku 1989.
    Skoro bych řekl, že je třeba nového národního obrození.
    S tim ožralym ruskym mužikem opatrně. Spíš platí ožralý český mužik.
    http://cs.wikipedia.org/wiki/Seznam_st%C3%A1t%C5%AF_sv%C4%9Bta_podle_spot%C5%99eby_alkoholu

    • Karel napsal:

     No celé to bylo myšleno ironicky směrem k naší národní povaze. Osobně vím kam patřím a nemám problém s žádným z vyjmenovaných národů. S tím mužikem to bylo směrováno na experty, kteří se nedokážou přehoupnout přez obraz předkládaný propagandou hlavního proudu a nosí v sobě jen anachronismy. V otázce nového obrození jsem skeptický. Když slyším co mým dětem lejou ve škole do hlavy tak se jim ani nedivím, že nemají o vlastenectví zájem. Maximálně tak kdo neskáče......... Spíš bych věřil v sociální emancipaci :) Ale to chce uvědomění sociálního statusu na větší než okresní úrovni. Naštěstí se mocní snaží seč můžou. Ale necháme se překvapit.

     • Žabák napsal:

      No a kdo jinej by měl tvejm dětem vysvětlit jak je to opravdu? :) To národní obrození musí jít od huby k hubě. Nemáme mainstream, takže jinak to nepude.

 12. Jan Jinsky napsal:

  Opet oslava Ruska - nekriticka. Je to dost naivni clanek. Napriklad tvrzení, ze rok 1620 byl porazkou vlastencu. Slo o boj o moc mezi dvema skupinami. Ne o vlastenectvi, tenkrat jeste princip národního statu nehral podstatnou roli.

  A rok 68 - on to nebyl jen rok 68, zacalo to sovetskymi poradci a procesy se Slanskym a spol.
  A v Cechach jsme geneticky pomichani uz tisic let. Premysl Otakar pozval mnoho Nemcu, aby kolonizovali neobydlene oblasti. Pak vsechny valky a vojska pres nas tahnouci...

  • Valduk napsal:

   S tím národním státem máš pravdu, Jíňo! Já bych označil ty zmetky katolický spíš za zemězrádce! A zas nás zradil Západ - ne Rusko! To bylo s námí! Kuba král neposlal oněch 5 tisíc dobrovolníků který schrastili lidi od Frederika Rexe v Anglii - neposkytnul jim lodě!! S tím, že prej nebude podporovat rebélii proti legálním z Boží vůle panovníkovi, protože by si tím prý sám podřeával větev pod svým trůnem! So byli ti Stuartčíci! Náš první Mnichov!
   Romanovci by nám byli bývali pomoc poskytli skrze Bethlena Gábora, ale měli potíže s Pšonkama, který tomu jako obvykle bránili, podporujíce ´římské flanďáky a jim dosazené habsburky, že ...

 13. weissbach napsal:

  Podle mého skromného názoru je důležité žít v míru a spolupracovat se sousedy bez ohledu na nějakou národnost, nebo jazyk. Slované a Germáni se na našem území prolínali po tisíce let. Toho si většinou byli vědomi i panovníci Koruny České a vedli realistickou politiku. Největšího rozkvětu dosáhla země za panování polovičního Lucemburka a za Jagelonce byla za groš ovce. Spory byly uvnitř české šlechty odjakživa a za zhoršených poměrů se projevily naplno prospěchářským lavírováním mezi silami, které zrovna v evropských poměrech měly více "navrch". Proto také část šlechty podporovala Habsburky, protože v tom viděla možnost získat na úkor kališnických a jiných oponentů. To vyvrcholilo po roce 1618 defenestrací místodržících a následných bojích v letech 1618-1620, kde počáteční úspěchy zemské hotovosti vystřídala opět nejednotnost a tragická volba krále Friedricha Falckého a také nedostatek vůle vést boj a zejména ho financovat.
  Oč jde dnes je podle mne udržet státnost a nenechat se vtáhnout do válečného běsnění. Dělení lidí na hodný Slovan a zlý Němec apod. odmítám jako naprostou hloupost. Největší tragédie je neustálé vrážení klínů mezi mírové soužití států a národů novými ideologiemi a zdůrazňováním rozdílů mezi lidmi. Lidé žijící po generace na určitém území časem vytvoří homogenní strukturu již ve vlastním zájmu. Momentálně existují pouze dva skutečné problémy jejichž trpké ovoce sklízíme a budeme ještě sklízet mnohem víc. To je imigrace z kulturně cizího prostředí a následný multikulturalismus, což není nic jiného než vznik ghet, rasové nesnášenlivosti atd.
  Boj Slovanů s Germány je další uměle vytvářený problém, kdy si kladu otázku kdo a proč takovou vizi vlastně má a prosazuje.
  Ve skutečnosti mají všechny národy společného nepřítele a tím je globalizace. Tvorba chaosu, nesnášenlivosti a uměle vytvářených sporů je nejvýznamnějším a nejúčinnějším nástrojem globalizace.

  "Dnes nás sjednocený germánský západ žene proti jiným Slovanům a snaží se z menších slovanských národů udělat nepřítele toho největšího a nejsilnějšího slovanského národa Ruska!"

  To je naprostý slint, protože žádný sjednocený germánský západ neexistuje. Germánský západ je vnitřně rozvrácený programovou imigrací a importem amerikanizace do všech oblastí života. To musí být jasné každému, kdo se podívá na současnou mapu světa. Skutečný nepřítel se skrývá v každém z nás, kteří slyšíme na pískání novodobých krysařů, kteří hledáme zlo v jiných, jen ne v sobě a také ho nehledejme u jiných zotročených národů, které čelí obdobnému nebezpečí jako my. Rozdíl je pouze v tom, že jejich vnitřní rozvrat trvá o něco déle než u nás.

  • martin bareš napsal:

   weissbachu.
   Nejsem proti tvé myšlence žít v míru se všemi a respektovat se navzájem.

   Ale měli bychom se my Slované (jak to zařídit!) sbližovat jako příbuzné národy. Nejsou to jen plané řeči.
   Jazyková příbuznost je silné pouto, nejsilnější, odvíjí se od něj i mentalita. Napsal jsem to zde včera.

   Ano: historie společná s Rakušáky, spousta Čechů ve Vídni, ano, najdeš je tam na firemních štítech na každým rohu.

   Ale taky druhá věc.
   Ludwig Winder, Němec žijící v Praze, historik, před nacisty utekl do Anglie kde ve válce umřel, napsal knihu ... bož můj skleroza.. domu habsburského(?), fakt nevím.
   O posledních zhruba 40ti letech Habsburku a vůbec situaci v říši.
   Skvělý, doporučuju, žádná idylka. Občas mrazení, že teď to ve světě vypadá jako tehdy před první světovou válkou (četl jsem to před lety, takže to opravdu nevypadá, ale je). Zora Beráková: K onec hodokvasu + druhý díl - předbělohorská doba, moc se mi to líbilo a hodně věcí mne napadlo.
   A vlastně proč to píšu: Peter Englund: Třicetiletá válka z pohledu švédského historika. zase skleróza, nevím název knihy. Tady jsem si uvědomil, jak cizina má k nám Čechům vzdálený vztah - žádný. Přitom skvělý dokument z hlediska popisu nejen války. Též studený, odtažitý, prostě cizí. Opravdu ta Slovanská vzájemnost není výpotek, ale dobrá věc.
   Jo a když jsem u tý literatury. Super kniha: Alfred Doeblin nebo Doebling (Němec): Valdštejn. O Valdštejnovi a první části třicetileté války. A pak ještě jeden náš historik, myslím Janeček, či Janáček píše o Moravě, nižší šlechtě, pánu ze Žerotína a hlavně Valdštejnovi- tady je ta "drobná" politika v předbělohorské době. Taky dobrý, jen moje skléroza není dobrá.
   Berte to jako info, ne jako vyučování, co číst a co ne.
   Díky.

   • Contumax napsal:

    Martin Bareš

    Prostě to je dáno s tím nikdo nehne ...ptáci sedávájí podle svého druhu, vrabci s vrabci a orly s orly ...

    Taktéž lidské národy ...

   • weissbach napsal:

    Martin Bareš
    Díky za tipy. Ty zdroje si velmi rád vyhledám. Bohužel, je toho už tolik, že dohledávat a uvést přesné zdroje je problém i pro mě, nemyslím, že jsou to nějaké výmysly.
    Svým příspěvkem jsem neměl v úmyslu zpochybňovat slovanskou vzájemnost. Chci pouze upozornit na nebezpečí, které se skrývá ve zdůrazňování odlišností mezi lidmi. Jde o to vytvářet obraz nepřítele, jako to dělají ONI?
    Pochopte, že rozvrat přichází nejprve zevnitř, teprve pak přijdou ti zvenčí. České země jsou nejzápadnějším výběžkem Slovanů, což je také svým způsobem determinuje k stálému srážení s Němci, Germány.
    Další úvahu odvíjejme od toho, jestli je nějaký daný prostor obývaný nějakým národem náhodně, nebo jestli jde o nejpříznivější prostor pro výskyt určitého druhu jedinců na základě nehmotných /na první pohled neviditelných/ příčino-následných zákonitostí.
    Vždy existuje cesta dobra, nebo cesta zla, kterou se člověk nebo jeho množiny /kmeny, národy atd./ ubírají.
    Z běžného styku lidí nevzchází potřeba vzájemného ničení a likvidace. Je to vždy cesta zlých jednotlivců nebo jejich množin /spolků, kultů, korporací atd.../, která podněcuje a štve lidi vzájemně proti sobě kvůli svým sobeckým zájmům a cílům. Největší chybou každého jednotlivce je nechat se těmito jedinci a jejich množinami zblbnout. Zjednodušeně to znamená, že každý kdo se takto blbnout a zblbnout nechá v sobě musí napřed potlačit člověka. O historické reminiscence se nepřu. Minulost je vždy poučná a historie je pokusem minulost popsat, zmapovat. Jednotlivé pokusy jsou pak ovlivněny autorem a to se vším všudy.

   • LadyAnn napsal:

    Martin Bareš
    Dovolím si připomenout. Autor Josef Janáček - Valdštejn a jeho doba. Od něj mám oblíbenou ještě Ženy české renesance. Osudy a příběhy některých ještě českých šlechtičen a jejich rodin před Bílou horou.(Polyxena z Lobkovic, Magdalena Trčková, Eva Eusebie z Lobkovic.) Jan Gebauer: Osud trůnu Habsburského (ale to je český autor)

    • LadyAnn napsal:

     Oprava. "Osud trůnu habsburského" napsal Jan Galandauer(nikoli Gebauer) a Miroslav Honzík, vydavatelství Panorama, r. 1982,1986.

   • proud napsal:

    "Nejsem proti tvé myšlence žít v míru se všemi a respektovat se navzájem."..........no nevim,tahle myslenka je podle me jedina spravna,jen to doladit s lidma.V dobe miru vytvaret ruzny "skupiny" i kdyz poodle pribuznosti mi nepripada nejstastnejsi,prijde mi to jako zarodek pozdejsich problemu,kamarad ma prece tendence pomahat kamaradum,i kdyby nemeli pravdu......takze bych na mirovy bazi nedelil,ja pan-ty pan,respekt a spoluprace,jediny podminky.

  • Valduk napsal:

   Zradil nás Stuart! Jinak by bylo vítězství takřka jisté! Příbuzný to našeho "zimního" Fricka! Tudíž volba to byla tragická kvůli neschopnosti domluvit se v rodině! Germány a Slovany štve navzájem ŹID, dko jinej? A všechny bílé rasy! Proč nevadí že okamurovci chtěj hájit "národní zájem" (je to formálně nepodporvané, ale tolerované), ale musí se vyhraňovat vůči tomu že "nejsou rasisti"? Proč? Jasně - nacionalismus má skrytou podporu, ale rasismu se Židák bojí, páč to je jeho smrt! Jeho globalizačního projektu, který směřuje k likvidaci naší bílé vůdčí rasy na Zemi! Jinak globalizace je přirozená a v režii právě naší rasy by byla Zemi a Vesmíru prospěšná! Více zde - https://www.youtube.com/watch?v=5Nh-qvN_Vmo

   • martin bareš napsal:

    Stuart nás nezradil, on Fridricha varoval. Jenže Frydrich lehkovážný elegán nepochopil, že moc katolíků je uvnitř Evropy hrozná a Anglie slabá a vzdálená a mající nás u zadku - jak jinak a žezlo královské lákavé. A podle toho dopadl, toulaje se pak ve vyhnanství po Evropě, dostávaje omezenou podporu na svůj blahobyt, až umřel. Dobře mu tak.

    Spíš je mi líto těch opravdových i když cizinců, např. Matyáš z Thurnu a jeho statečný syn. Těm nebyla česká věc lhostejná. I česky se učili.
    Ale nepoučuju, co jsem nabyl ze čtení.
    Měj se.

    • Valduk napsal:

     Samozřejmě je to jak píšeš! Já jen chtěl všem těm Jinským připomenout, že ze Západu pro nás nikdy nic dobrýho nevzešlo jak nám tu furt snaží tihle lokajíci podsouvat ...

   • proud napsal:

    Ona je to vzdycky otazka,"vitezstvi-prohra",pro me jsou to velmi relativni a casto matouci pojmy.Vetsinou totiz "vitezstvi" moc vitezstvim nebejva......spis se vytvarej "tikajici bomby",muj nazor je,ze tudy ne.

  • Karel napsal:

   Naprostý souhlas.

 14. Svobodný napsal:

  Mějme na paměti v názvu zavání manipulací a sugescí a další snaha o rozdělování. Všimněte si kolikrát toto nebo obdobné výrazy se objevují ve vysílání ČT jako třeba: musíme si uvědomit, počítejme s tím atd. Nejsem na ničí straně ani germánů ani slovanů jsem na straně lidí. Nikdo není lepší než ten druhý..všichni kakají;-)

  • Justass napsal:

   Přesně tak - máš pravdu Svobodný.

   • Contumax napsal:

    Svobodný

    Tento názoru mám od mala: neuznavám žádný sekty, kasty, privilegium mocných, elity,bílý, černý, rudý,žlutý ....vzdělané a nevzdělané, bohaté či chudé...

    Vyznávám jen dva druhy lidí - dobrý a zlý...

  • argento napsal:

   To je přesné! Je to ta potřeba lidi od sebe SEPAROVAT! Je můj přítel tem který mi zakazuje kamarádit se s ostatními ? Či obchodní partner který mě obírá a zakazuje mi pod sankcemi obchodovat s někým jiným ? To asi nebudou mí přátelé, když tohle dělají? Nebo lékař který mi zakazuje specialistu ? Každý z těchto lidí se dopouští zvůle vůči mně !Můj osobní názor je ten, že bychom měli pracovat pro své spoluobčany a oni pro nás! Zjednodušeně ,já vypěstuji na vsi zeleninu a jiné produkty které není možné pěstovat ve městě, ve městě je továrna kde dělníci dělají zemědělské nástroje.Jinými slovy, já na bráchu...

   • proud napsal:

    Jiste,zakladem temer ve vsem je hospodareni,rozum a spoluprace blizici se jednote........samozrejme vsechno na bazi dobrovolnosti a pouceni.Nikdy neudelas to co musis tak dobre jako to,co chces.

  • Cico Ciciak napsal:

   Mne len stále nejde do hlavy, prečo nám dal Boh schopnosť rozlišovať rasy a podobne, keď sme vraj jedno a to samé!!! Ďalšia otázka znie, prečo stvoril viacero rás!!! Podľa mňa tam bola nazačiatku stanovená podmienka Bohom, aby sa jednotlivé rasy od seba držali separované!!! Je zaujímavé, že títo humanisti sú schopní poprieť všetky fyzické a psychické zozdiely, teda okrem rozdielu - dobrý/zlý!!! Čo tak poprieť aj túto poslednú vlastnosť, kedže Ježiš či kdo, hovoril, že sme beztak všetci z jednej Božej krvy/z vesímrneho prachu, či ako!!!

   • weissbach napsal:

    Podľa mňa tam bola nazačiatku stanovená podmienka Bohom, aby sa jednotlivé rasy od seba držali separované!!!

    Vzhledem k tomu, že každá rasa obývá určité zeměpisné území, kde má nejlepší podmínky k vývoji, je jisté, že míchání lidstva je zcela proti záměru přírody. Banány také nerostou u polárního kruhu.

   • proud napsal:

    "Buh" nam dal jenom jsoucnost,dal uz musime sami.........doted nas to spousta nepochopila a proto se objevila banda GP ktera to na tom zbytku praktikuje! To bude trvat tak dlouho,dokud bud nedostaneme rozum a neuvedomime si to,nebo se navzajem neznicime.....

  • proud napsal:

   Jsem ale presto na ty strane ktera je pro lidska......i kdyz kakaji obe;-)

 15. novapalo napsal:

  V Európe bude vládnuť Rusko, či sa to niekomu bude páčiť, alebo nie. Mne sa to bude páčiť, pretože ja som proti sviňam západným a proti USA sviňam a nemám žiadny problém to otvorene povedať, že ich nenávidím, pretože dokonale som pochopil, čo je to za čvarga hnusná ..... ako nakoniec písal aj nemecký filozof F. Nietzsche.
  Preto nebuďme my praví Slovania nešťastní. Všetko sa vyvíja veľmi dobre. Rusko rýchle zdokonaľuje svoju armádu a aj zbrojí podľa mňa oveľa intektívnejšie než USA. Každý mesiac, ktorý získa Rusko, zvyšuje svoju vojenskú silu.
  Rusko aj Putin už totálne serú na nejakých somárov demokratických v západnej Európe a v USA. Rusko sa pripravuje na vojnu s USA a som presvedčený, že Rusko vojensky zničí USA aj celý západ......
  Slovania boli, aj zostali duchovne na podstatne vyššej úrovni ako všetky západné národy. A ten národ, ktorý sa neprejaví ako Slovanský, ten bude nepriateľský Rusku a tak sa na neho bude Rusko pri vypuknutí 3. svetovej vojny aj pozerať. Teda určite to bude atómová vojna. Len totálny somár si môže myslieť, že Rusko bude bojovať na území Ukrajiny proti svojmu vlastnému národu ....... To len totálni západní tupci, si toto môžu myslieť. Rusko sa pomstí za mŕtvych Ukrajincov a Rusov na Ukrajine USA aj západu....... Som si tým úplne istý na 100 %. Verím tomu, že sa už Rusko po 100 rokoch ničenia západom poučili.......
  Treba na Slovensku odvolať prezidenta Kisku, USA sniňu a treba podporiť aj z našich štátov Slovanského prezidenta Maďarska Orbána.... Orbán svojim spojenectvvom s Ruskom je náš spojenec.
  Ak nechápete, tak Maďari geneticky neexistujú, sú to Slováci. Tak isto Moraváci sú geneticky Slováci a Česi sú najmladší slovanský národ, ktorý vznikol zo Slovákov...... Neviete? Študujete najnovšie genetické výskumy, napr. aj na http://www.tajnedejiny.sgo.sk

 16. Josef Švejk napsal:

  Jestliže bych byl západoevropan a každoročně z Česka inkasoval 300 mld zisku (čistá ruka) tvrdil bych naprosto totéž od rána až do večera. Přesvědčovat ofčany v Česku za ty peníze stojí, stejně jako likvidace zbytečně konkurujících firem apod.
  Chtěli jste svobodu? Chtěli! Chtěli jste banány? Chtěli! Máte svobodu? Máte! Máte banány? Máte! Tak co by jste ještě chtěli? Máte všechno co jste si přáli!
  Stále jenom brbláte. Jste jak ta žena co měla dvě ňadra a tři zuby a místo toho aby byla ráda, že nemá tři ňadra a dva zuby, nebyla ráda.
  Je prostě normální, že národu který si nechce vládnout sám, je vládnuto. Takový je světa běh.

  • Cico Ciciak napsal:

   Žiadny národ si nevládne sám!!! Respektíve to poviem inak!!! Nejaký hrdinný národ si môže vládnuť sám (iba zdanie), ale len v akomsi automatickom móde, v skutočnosti beztak podriadený otrokármi!!!

  • proud napsal:

   Bohuzel,Svejku.....

 17. rad napsal:

  Germani aspon riskovali svoje zivoty a svoje rise si chteli vybojovat s protivniky na ferovku. ale USA? Co to kurva je? Nemce vzdycky krasne vyuzili. Germany cernej otrok USA. Oni na ne proste vzdycky zapomneli.

  • Justass napsal:

   No, ale určitě na ně nezapomněli, když je směrovali v 30-tých letech na Slovany, resp. hlavně Rusko.
   Do 42 je všemožně podporovali a druhou frontu otevřeli až už bylo skoro dobojováno a jen kvůli tomu aby nepřišli o válečnou kořist.

 18. Tomek napsal:

  Sme v prvom rade ludia !!!Je jedno ci je clovek slovan , german , anglosas ,zid , cigan , atd . Dolezite je aky je clovek tam vo vnutri .V prvom rade netreba nadradzovat nieci narod nad iny ! Vsetci sme si rovny ! To slobodomurarska a kabalisticka banda sa v prvom rade snazi rozostvavat a nicit narody , na to nezabudajte !

  • Cico Ciciak napsal:

   To sa mýliš!!! Popieranie rozdieľov medzi rasami, rodmi (muž-žena), národmi, etnikami, náboženskými skupinami, kultúrami a podobne, je čísté bláznovstvo!!! Tam je toľko opakujúcich sa rozdieľov, že až. Preto zase tento všakovaký bezbrehý liberalizmus (fašizmus) je tak často počuť v médiách a v podobnom duchu funguje aj legislatíva!!! Globálne elity tým sledujú jediný cieľ!!! Zničiť našu bielu rasu/buržoázne liberálnu/kapitalistickú, pretože západná civilizácia, kde patríme aj my + ruská civilizácia má byť zgenocídovaná!!! To je jeden možný zámer, dnes už asi iba jediná alternatíva pre globálne elity!!!

   Liberalizmus, liberalizácia, rasová a iná rovnosť je neprirodzený jav!!!
   —————————————————–
   http://cicociciak.blogspot.sk/2015/01/liberalizmus-liberalizacia-rasova-ina.html

   Povinné čítanie!!! Najprv si ale naštudujte aspoň toto!!!

   http://www.koncepcia.eu/6-zakladnych-prostriedkov-komunikacie/

   http://leva-net.webnode.cz/products/o-mire-bezkrizovosti-ci-naopak-krvavosti-udalosti/

   O válkách – Dobre si prečítajte tú tabuľku v strede!!!
   ——————————————————
   http://leva-net.webnode.cz/products/O-valkach/

  • Cico Ciciak napsal:

   Toto video ma vždycky rozosmeje!!!

   Všichni jsme stejná rasa - Židovský blud!!!
   -------------------------------------------
   https://www.youtube.com/watch?v=y_BS6IX46G0

   Vysvetli mi, prečo mám taký mierny odpor byť v spoločnosti negrov???!!! Respektíve, prečo sa mi čierne ženy nepáčia!!! Myslím si, že to je prirodzená vlastnosť každého človeka, pravdepodobne prirodzená ochrana!!!

   Alebo čo tak preložiť toto???!!! Mohlo by to byť zaujímavé!!!

   We are NOT all one race
   -----------------------
   https://www.youtube.com/watch?v=7p-tU7vOjnY

  • Cico Ciciak napsal:

   Mne len stále nejde do hlavy, prečo nám dal Boh schopnosť rozlišovať rasy a podobne, keď sme vraj jedno a to samé!!! Ďalšia otázka znie, prečo stvoril viacero rás!!! Podľa mňa tam bola nazačiatku stanovená podmienka Bohom, aby sa jednotlivé rasy od seba držali separované!!! Je zaujímavé, že títo humanisti sú schopní poprieť všetky fyzické a psychické zozdiely, teda okrem rozdielu - dobrý/zlý!!! Čo tak poprieť aj túto poslednú vlastnosť, kedže Ježiš či kdo, hovoril, že sme beztak všetci z jednej Božej krvy/z vesímrneho prachu, či ako!!!

 19. Karel napsal:

  No ještě než půjdu spát. Myslím si, že jestli Slovan, Germán, Slovák, Maďar nebo genofond byl a je jen zástupný problém. Hitler umně operoval árijským původem a slovansko asijskými hordami jen proto aby vzbudil vášně a strach, což se mu dokonale povedlo. Nezapomeňte ale na der Lebensraum. Tedy životní prostor tisícileté říše. Myslíte, že mu šlo o dálně východní stepi? Šlo mu o to co je v zemi. Proto se taky hnal jak vítr ke Kaspickým ropným polím a rafinériím. Ještě stále jsou na dálném východě nedotčené oblasti a zásoby jako tenkját :). Kdo chce ovládat státy, musí ovládat zdroje. To platí dnes jako tenkrát. Řekl bych, že to je to co chce imperátor a Řím. A asi si je vědom, že má jednu z posledních šancí než stačí Rusko přezbrojit a vytvořit nějakou rozsáhlejší ekonomickou koalici, což se mu naštěstí daří.

 20. doktor napsal:

  dovoluji si oponovat článku - vládnoucí americká elita v žádném případě nemá anglosaský původ!!!!! ten původ je úplně jinde směrem na Východ - Chazarové.

  • JARIS napsal:

   Doktore, mate pravdu. Ovsem Anglosaxoni take nejsou bez viny. Radi kolonizovali jine narody, pletli se vsude mozne, vymenovali zlato za koralky. Take je to banda zlodejska.

   • Valduk napsal:

    Ta láska Židů s Anglány začala dřív, jak poznamenal Starikov - začli si být souzeni jako nepřátelé Španělského impéria nad nímž Slunce nezapadalo - tedy v 16. století! A nešlo o Aškenáze (Chazary), ale o Sefardy (tedy Hebrejce smíchané se severofrickými kmeny)! Se zkrátka hledali až se našli! dalším národem na který se nalepili byli Turci, kteří je přijali po jejich vyhnání ze Španělska a usadili v Soluni! Jiní odešli do Amsterodamu, pomohli financováním námořních tzv. gézů (protišpanělských partyzánů) vybojovat nezávislost severních provincií a odtud pak financovali anglické Independenty Olivera Cromwella. A ten jim za odměnu otevřel brány Anglie!
    Chazaři jsou jiný příběh - ti se zamíchali mezi Slovany a stali se dominanty Rzeczi Pospolité, kde měli dlouhá léta výsadní postavení! Kazimír Veliký je usadil v Krakově. Svůj vliv si zachovali i po katolizaci země za Báthoryho a po uzavření lublinské unie 1598. Bída na Chazara přišla až s dělením Polska a to pouze v ruském záboru! V rakouském se jim dařilo celkem dobře - viz pojem "Polský žid" - myšleno haličský. Ti z chzarů co se přesunuli do Německa pak vytvořili jazyk jidiš, který dnes převažuje v Izraeli a jehož základem je němčina. Sefardi si zachovali jazyk Tóry - hebrejštinu.

 21. Radbůza napsal:

  I hlavní katolík už varoval ovčany v říši :-) ať se nemnoží jako králíci, že nebude brzo z čeho bráti. Pomalu začínají zločinci a jejich pomahači chápat, že obrovský materiální potenciál Ruska, stejně tak rozsáhlé jeho oblasti jsou pod velmi silnou ochranou a nebudou tedy k mání(nejen Ruska). Pak tedy po toliko marných pokusech, prolhaných a všehoschopných sluhů zla, konečně nastoupí cesta skutečné pokory a jsoucnosti s přírodou a všemi ostatními bytostmi(jiná cesta ani neexistuje, jen v lidské domýšlivosti). Škoda jen, že to nešlo a nejde po dobrém a dobrovolně. Na to mnozí lidé ještě nedosáhnou, i když si ve své pýše myslí pravý opak. Chybami se lidé učí a učit budou, až jednou začnou toužit a konat, že už to bude dobré i pro ostatní, a nejen pro ně. Vše se musí nakonec vyrovnat a věřím, že nakonec není jiné cesty než té vzhůru.

  • Karel napsal:

   To je pohlazení, dík. Ale to už jsme v jiném levlu. A spousta lidí pořád opakuje pokus o dohrání nižší úrovně, místo toho aby se na to už vyflákli začali hrát úplně jinou hru.

  • proud napsal:

   Jeste jepak cesta sebezniceni civilizace,kterou nastoupili snad vsechny pred nami......i kdyz tim "vsechny" si jistej nejsem,ale jejich vetsinou si jistej jsem .

 22. runner napsal:

  To je sranda :-))) Takhle se může nechat fotit jenom imbecil, nebo puberťák. A ještě to dá na FB. :-)) A navíc vypadá víc jako cigán, než jak Slovan :-))

  http://halonoviny.com/komunista-kasuka-vyjdete-do-ulic-vemte-si-na-svou-obranu-vse-co-doma-mate/

  • JARIS napsal:

   No, hlavne, ze cigan neni. Je to chytry clovek a ma v tomto pripade velice spravny nazor.

  • svobodný napsal:

   runner - tady se řeší fakta k tematu,popřípadě názory lidí, majících zájem na zlepšení situace v ČR. Na osobní problémy, nebo psychopatické vyblitky slaboduchých individuí zde nikdo není zvědavý.Takže se srovnejte,nebo navštívte patřičnou ambulanci.

  • proud napsal:

   No je fakt ze oblict si mikinu green lake a stoupnout si pod sovetskou rudou hvezdu z druhy svetovy je trosku "divny" :-)).Ale neodsuzoval bych v dnesni,taky "divny" dobe tak rychle.

 23. runner napsal:

  Jaris: Tak je to Žid. Ale Slovan takhle nevypadá. Kdyby byl chytrý člověk, tak se ten svůj projev ve videu aspoň naučí zpaměti a nečte ho jak imbecil, i když teda ten text je taky snůška žvástů. A pokud mi tvrdíš, že tenhle nesvéprávnej retard, kterej se nechal vyfotit s plastovým samopalem a dal si to na FB, je chytrej člověk, tak to potom nechci vidět tvoji fotku. To bych asi smíchem puknul :-)))

  • JARIS napsal:

   Runner, odkud vis, ze je zid? Nevypada na nej a pokud se tyce projevu, musim rici, ze ve psani clanku je pan Kasuka lepsi. Ovsem i tak, to co rikal nebyly 'blbosti'.

 24. eM napsal:

  Dobrý text! Děkuji za všechny Slovany :-)

 25. runner napsal:

  Svobodný: A proč to píšte mně, že na psychopatické výblitky není nikdo zvědavý? To jste měl adresovat spíš autorovi toho psychopatického článku, panu samopalníkovi Kašukovi :-)))

 26. Larry Fary napsal:

  Tak větší snůšku hloupostí jsem už dlouho nečetl. Zvláštní,kolik naivních hlupáků dokáže věřit těmto blábolům. Lidi, probuďte se už konečně a začněte hlavně každý sám u sebe.

 27. Milan napsal:

  Dovolte mi napsat něco k Německu a jeho národu.Jakým právem dnes diktuje Evropě a zejména národům vých. evropy tudíž i nám Čechům co máme dělat koho máme přijímat atd.Není to náhodou Německo které má na svědomí desítky milionů obětí jejich dvou dobyvačných válek,které dodnes mnoha národům zejména vých. evropy dodnes nevyplatila stanovené válečné reparace?Není to německo které pokračuje ve své tradici nadřazenosti a zašlo až tak daleko že prostřednictvím migujících muslimů chce rozložit evropu jako takovou.Je dobře známo že muslimově nenávidí židovstvo a ti se pomalu z určitých států vystěhovávají z obavy o svůj život.Toto je potřeba Němcům připomět že pokračují tam kde Hitler své dílo nedokončil.

  • weissbach napsal:

   Kolego, máte velmi neúplné informace. Němci se nechali 2x zatáhnout do válek, které jim nic nepřinesly. Vlastně ano, vybití dvou generací mladých můžů jak v Německu, tak v Rusku a nebývalé posílení vlivu USA v Evropě /jako převodové páky bankovního zločineckého kartelu, nebo jinak řečeno chazarské mafie/. Celé dvacáté století je hlavně o tom, jak zabránit spolupráci evropských národů s Ruskem. Němci si dávno nevládnou a jsou určeni k likvidaci jako první na cestě k evropskému totalitnímu superstátu po vzoru USA. Opět je Německo zneužito k rozvratu a chaosu, který má posloužit bankovnímu kartelu k prodloužení jeho vlivu na kontinent a získání času na cestě ke globální tyranii. Z likvidace Německa se nikdo se zdravým rozumem radovat nemůže, protože pak přijde rychle řada na další. Pro nás to bude brzy znamenat buď naši potupnou pasivní likvidaci, nebo tvrdý boj o přežití. Vůbec není náhoda, že hlavní útok je veden v první řadě na Německo jako nejsilnější baštu evropských národních států.

  • Marie napsal:

   Neni to Nemecko, ale jsou to siozidi z USA. Nemecko je podrizeno od 2.svetove bezpodminecne a trvale, proto taky ten priliv nasich vrahu neorganizuji Nemci sami, kdo je Merkelova vite..

 28. Milan napsal:

  Děkuji za reakci ale s názorem na ty 2 války nemohu souhlasit ,německo zvláště prusové byly odjakživa výbojníci.Jinak vše ostatní podepisuji. Německo má v opratích USA viz jejich základny a zejména tak zv .Kanclei act do roku 2099. Čily bez souhlasu USA nemůže být zvolen svobodně kancléř atd.

  • Marie napsal:

   Zeptam se vas: kdo si vybral Hitlera a poskytl mu prachy na valku? Vzdyt to byl castecne zid. Ne Nemec. Nevidite to?

   Neni mozne pouzivat nazvy zemi, zvlaste ne v pripade valek, protoze o tech ty narody nerozhoduji. Ani my. Vzdyt to vidite. Hlasoval jste pro vstup do NATO? Nikdo. A jsou z nas vrazi? Jsou, protoze podporujeme fasisticke vrazdeni nejen na Ukrajine.

   Nase jedina vina spociva v tom, ze to dovolime tem krysam, co nam vladnou. Ze jsme sraci je sundat a dat jim noty sve, kdyz platime!

   • proud napsal:

    "nase jedina vina"........ je ale ta hlavni,podstatna!

    • Marie napsal:

     ANO! ANO! Vzdy se musi jit k podstate. A podstata je, ze bez nasich penez, zadna valka nepojede...

   • proud napsal:

    „nase jedina vina“…….. je ale ta hlavni,podstatna!"..........je naprosta pitomost kteroou jsem pochopitelne nenapsal,v tom case jsem zrovna dodelaval omitku :-)))))))))))))))). Protoze to neni o penezich.ale je to o ldech,porad je to jenom o lidech,vsechno,prachama se muzou udavit,kdyz nenajdou nikoho kdo jim o ne bude za tu cenu stat!!!! A je uplne jedno kdo plati,jestli zid,american,Slovan,Nemec,negr,asiat.......naprosto burt,navic me ty utoky na ostatni zacinaji pekne stvat,snam i dobry zidy,stejne jako mizerny Slovany!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Ps:...debilni strategie,krast nicky,hodna tech "malo" chytrejch a nadanejch,natoz poctivejch a pravdivejch!

    • proud napsal:

     Prachy,stejne jako hlad a bida,vyuzivani vsech nasich slabosti a nevedomosti,jsou nastroje,ktery bez nas nebudou fungovat! Co potrebuje clovek k tomu aby fachcil? Najist se,oblict a mit se kde v teple vyspat,to jsou zakladni veci! Je v nich nekde snad slovo "penize"???!!! Neni,to jen nekdo zaridil abysdme si ty veci sami uz neumeli vyrobit a podelit,zaridil to penezma a manufakturama kde ma kazdej vsechno pod rypakemn za prachy a nemusi nic umet a kdyz umi,tak jenom cast..........chytre vymysleny!

     • Sasin napsal:

      Milý proude, jedině podíly na neprodejné půdě a rozpočtu změní paradigma, šmejdská pravidla obráceného točení energií směrem do jejich chřtánů.

      • proud napsal:

       Porad zvatlas o podilech a rozpoctu a vubec nerozumim co se tim mini a jakej to ma mit ucel a vysledek!!!!!! Navic to zase smrdi prachama a majetkama,tedy znova rozdelovanim!!! Seru na to,chci mit vsechno tak jako chci aby kazdej mel vsechno,ale v prvni rade v poradku hlavu,takze bude vedet co chce a co a kdy a na jak dlouho si vezme ! Chces priklad? Potrebuju nadhernou jachtu? Mozna ano,na tejden,14 dnu jednou za 5-10 let.Musim ji proto vlastnit a zamykat pred ostatnima? Ale jisteze ne,vezmu si ji na dobu kterou potrebuju a predam ji pak dalsimu,ten dalsimu a dasl dalsimu atd..........a tak vlastne se vsim,krome veci ktery potrebuju casto a proto je potrebuju mit u sebe.K tomu potrebuju ono teplo,bydleni,neco na sebe a jidlo.A proto abych ja tohle vsechno mel a mohl,budu makat pro sebe a pro druhy,az nebudu moct,vezmou to za me mladsi a budu si uz jen uzivat dokud to pujde.........a to je ta cela veda,nic vic.To vsechno bez starosti za co si kurva koupim a jestli na to mam,jestli si muzu dovolit a jestli jsem zaplatil priblbly dane,telefon,najem,inkaso a ostatni picoviny!!!!!!!!

       • proud napsal:

        Nechapu tedy,co s tim ma spolecnyho nejaka neprodejna kurva puda ve state kterej mi patri a vsechna puda v nem stejne jako kazdymu z myho naroda!!! Ale na co to delat jednoduse Sasine,kdyz to jde slozite,pravda??! :-))))))))))))))))))))))))))

        • Sasin napsal:

         Milý proude, dyk já nepotřebuji aby ses tolik odkopával. Nepochopil jsi jednu složenou větu a básníš o nějakém slovanství. Dyk se zkus zamyslit taky jednou. Vím že to bolí.

         Možná máš křivej nos nebo zvýšené obočí, já nevím, teřeba gdybych tě jednou viděl, stačilo by mi to a už bychom se nemuseli takto vstřícně bavit. Já na to dám.

        • proud napsal:

         Milej Sasine,bejt Slovanem neznamena,ze te Slovan co o Slovanstvi podle tebe jenom basni,nemuze trefit do cumaku! S tvou ochotou vysvetlovat tvoje gsdyby a muheee,curaku blbej!!! Kdyz se mam podle tebe "odkopavat",tak bych rad aby z toho bylo neco uzitecnyho,pritom odkopavani se ti treba rozkopat tlamu! Na slusnost totiz odpovidas pripitomelym rytim a shazovanim....."slovane",ale vysvetlit ze svejch zvastu umis hovno,takze mi panacku polib rit a dal uz na me nereaguj,pro kurvy tu nejsem!!!!!

        • proud napsal:

         Robik se holt splet,ale to se stane kazdymu.Ty hochu vypadas spis nez na Slovana na nekoho,komu omlatili restituce o hlavu a ted places po vraceni pudy,panacku,uz se na tebe nedostalo,byls daleko v rade,a platilo to jen nez si nahrabali ti "potrebni",patrne i z tvyho bejvalyho a ted je z tebe kreten!!!

        • helevolekdemam napsal:

         Jé proude, to jsme nevěděli, že máš nějakej stát, pozveš na náštěvu?

        • helevolekdemam napsal:

         By the way, to je zajímavý jak se ty ti proudi střídaj pod jedním NICkem a přitom včera jinej produ než dneska a jinej než dny předtím. Nějaká kolísavá směna ne?

        • helevolekdemam napsal:

         A jestli Sasin je čurák - to už je pak fuk jestli "blbej" ale aspoň pěkně re-produkovatelně naditej slovním semenem, který radši slížu než ty tvý plytký hemzy vo ničom.

 29. proud napsal:

  "Mějme na paměti, že nejsme žádní Germáni, ale Slované!"........hmmmm?@........mejme na pameti ze jsme Slovani a Arijci,bratri,bila rasa,to znamena ta "nedotcena"!!! Tohle mejme vsichni na pameti! Jsme tu,abysme pomohli ostatnim z hnoje do kteryho se dostali a do kteryho jsme jim i pomohli se dostat! To nepisu pro vytvareni viny,co se stalo a deje,stalo a deje se.Ale je na case si to uvedomit a zacit se chovat tak,abysme byli hodni toho kdo jsme a co je nasim ukolem!!! Nikoliv rozdelovani se,ale stmelovani se a naprava skod,at uz je zpusobil kdokoliv! Problem je ze mame zatim prace dost sami se sebou,s tim jak jsme se dokazali sami rozdelit a rozdelit i ostatni,bejt neprateli a vrahy,zradci, sami sobe,a skodit si na vsech frontach navzajem,treba napriklad mograntama i migrantum samotnejm! Na to nemohl prijit "barevnej" mozek,ale jenom bilej!!!Proto je na nas,abysme se tomu postavili a uvedomili si co jsme zac a kym opravdu jsme a udelali si pradek ve vlastnich radach,zametli vlastni prah.Proto je cas s tim zacit,cim dyl se zacne,tim vic prace a horsi nas bude cekat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!