Představitel ministerstva vnitra DLR: Kdyby ukrajinská vláda nechtěla válku, žádná by nebyla

Snímek obrazovky pořízený 2015-04-05 16:44:23Viktor Zajac z Ministerstva vnitra DLR, který má nyní na starosti výměnu zajatců, vypráví ve 13ti minutovém videu o začátku války na východní Ukrajině, o násilnostech a počáteční střelbě do lidí, o lžích v západních a ukrajinských médiích, o tom, jak se dostali k prvním zbraním, o chování ukrajinských vojáků, kteří stáli proti neozbrojeným civilistům a o aktuálním procesu výměny zajatců.
4 Komentářů k Představitel ministerstva vnitra DLR: Kdyby ukrajinská vláda nechtěla válku, žádná by nebyla

 1. Contumax napsal:

  Kdyby Merkel ka, řekla ne, nic by nebylo...!!!

  A o " našich " politických retardech ani náhodou...

 2. Definitiva napsal:

  Takéto fakty naše televízie nesmú uverejňovať, kabala zakázala, cenzúra ako sviňa. Lavrov bol na návšteve Slovenska, poklonil sa padlým v 2.sv.vojne a naša verejno právna TV za naše dane túto návštevu zneužila na štvanie proti Rusku. Naše masmédiá, ovládané anglosaso židovskou civilizáciou, aj dobro otočia na štvanie proti Rusku. Hanbím sa, že žijem v kolónii fašistickej EÚ, predtým zvanej aj Slovensko. Kiska ani verejne neskrýva svoj nepriateľský postoj voči Rusku a žerie všetko americké, karieristické správanie typické pre vojsko, keď za vyznamenanie zabijem aj brata. Vyznamenanie od USA, na Ukrajine ich už rozdávali, snáď sa dočká aj Kiska, zradca národných záujmov.

 3. Paní H. napsal:

  Děkuji za tyto dokumenty, které umožňují pohled z druhé strany bez fanatické propagace západu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!