Odhalení: zvrácené plány ,,světové elity“ a to jak jsou pravdivé

Christopher Street Day in FreiburgPropagace homosexuality, zničení rodiny, totální kontrola populace, sabotování léčby rakoviny a zdravotního systému, stejně tak jako utajené a legální eutanazie. O tom všem v roce 1969 hovořil jeden insider ze světové elity před malým kruhem vyvolených na jedné přednášce, která se nikdy neměla dostat na veřejnost. 20 let později jeden z posluchačů vylovil z paměti tento referát. Výsledkem byl ,, The New World Order of the Barbarians“ tedy ,,Nový světový řád (NWO) barbarů.“ A dnes uteklo dalších 20 let - a my jsme uprostřed toho všeho…

Byl jednou jeden vedoucí profesor medicíny ve Spojených státech, který nedokázal držet jazyk za zuby. V roce 1969 dělal interní přednášku o vnitřních tajemstvích a plánech ,,světové elity.“ Jeho jméno je Dr. Richard Day, medicínská veličina na Mount Sinai School of Medicine v New Yorku. A byl tam ještě jeden doktor Lawrence Dunegan, který jeho přednášku pozorně poslouchal. O 20 let později si uvědomil, že všechno co bylo v roce 1969 předpovězeno, se právě odehrává. Ve světle svého poznání namluvil Dr. Dunegan své vzpomínky z přednášky na pásek. Jeho kopie je v oběhu na internetu pod názvem : »The New World Order of the Barbarians«. Každých pár let je na webových stránkách kopie napadená a nakonec opět zmizí v zapomnění.

V tomto případě, se pravost a pravdivost výroků potvrzuje rok co rok. Profesor pediatrie Dr. Richard L. Day nebyl jenom kapacitou v oblasti dětského lékařství (pediatrie) a zejména reprodukční medicíny, ale Dr. Day byl opravdový isider (ten který patří do kruhu zasvěcených a zná plány). Od roku 1965 do roku 1968 byl jako lékař ředitelem Rockefellerem sponzorované organizace pro plánované rodičovství (Planned Parenthood, dříve American Birth Control League), takže měl velmi blízko k vedení globální elity.

Později pracoval jako odborný asistent Mount Sinai School of Medicine na Manhattanu, což je v medicíně špička. A dobrá zpráva je, že tento muž neudržel jazyk za zuby. Dne 20. března 1969 přednesl před Pediatrickou společností v Pittsburghu projev, který se nikdy neměl dostat na veřejnost. Svým posluchačům zakázal používat nahrávací zařízení a dokonce i tužku a papír.

Přednáška se i tak dostala na veřejnost, ale jen v omezené formě. Dvě desetiletí přednáška Dr. Dayse dřímala v hlavách posluchačů. Potom jednomu z nich došlo, že všechno, co Rockefellerův přítel Dr. Day v roce 1969 předpověděl, se během posledních dvou desetiletí stále víc a víc naplňuje.

A tak v roce 1988 jeden z jeho tehdejších posluchačů promluvil. Jistý Dr. Lawrence Dunegan šel do americké anti-interrupční skupiny Coalition of Life a namluvil tam své vzpomínky o přednášce Dr. Daye na pásku. ,,Nejděsivější je“, říká úvod k Duneganovým nahrávkám v (Tonbandabschriften), že ,,mnoho o čem Dr. Day v roce 1969 hovořil a co Dr. Dunegan nakonec nahrál, v tehdejší době vůbec neexistovalo a hodně z toho na naší současnou společnost sedí."

Zdánlivý a opravdový záměr

Dr. Day a stejně tak Dr. Dunegan svým posluchačům řekli, že ,,to byl jejich záměr, informovat nás o změnách, které nás čekají v příštích zhruba 30 letch.“ Podle Dr.Dunegana řekl Dr. Day: ,,Někteří z vás si možná myslíte, že mluvím o komunismu. Nuže to, o čem mluvím, je mnohem větší, než komunismus!“Dr. Day mluví o společnosti, ve které jsou ,,lidé bez kořenů a nemají žádnou oporu a budou jen pasivně přijímat změny......“

Dr. Day potom Dr. Duneganovi řekl, že tuto větu si opravdu každý má zapsat za uši: ,,Lidé jsou příliš důvěřiví. Lidé nekladou správné otázky.“ Dr. Dunegan si vzpomíná, že někdy se také zaměňuje ,,přílišná důvěřivivost“ za ,,přílišnou hloupost.“

A další důležitá věc, které se dá teď všimnout v dalších a dalších médiích a spotřebitelské politice: Podle Dr. Daye má všechno ,,dva záměry. Ten první je údajný záměr, který je přijatelný pro lidi a ten druhý je pravý záměr, který sleduje vznik nového systému (řádu).“

Úplná kontrola populace

V úvodní části přednášky byla myšlenka ,,kontroly populace“ vzpomíná si Dr. Dunegan, čím se v žádném případě nemyslela jen antikoncepce, ale úplná kontrola populace. Elitě nejvíc starostí dělala lidská sexualita a reprodukční instinkt.

Potlačit ho nebylo považované za realistické. Proto se přišlo s tím, aby se propagovala nespoutaná sexualita. Tak ale, že ,,lidé už nebudou mít žádné děti.“ Zejména prostřednictvím podpory ,, sexu pro zábavu“, který bude úplně nezávazný a má spíš připomínat jistý druh sportu (ze kterého nevzniknou děti).

Sex a reprodukce se v tomto případě od sebe mají oddělit. ,,Bude sex bez reprodukce a reprodukce bez sexu. Nakonec budou existovat technologie, které umožní reprodukci bez sexu. Na to se použije laboratoř. Naznačil, že o ,,výrobě“ dětí v laboratoři již existuje velmi mnoho studií “ řekl Dr. Day před téměř padesáti lety.

K sexu bez početí patří také přirozeně homosexualita. ,,Lidem se dá povolení k homosexualitě“, řekl podle Dr. Dunegana v roce 1969 Dr. Day. ,,Homosexualita bude také podporovaná. Zformuluje se to tak, že ,,nebudete muset nic skrývat.“

,,Antikoncepce se bude významně podporovat. Bude tak podvědomě spojená se sexem, že lidé budou automaticky myslet na antikoncepci, když budou myslet na sex nebo se na něj budou připravovat.“ Stejně tak, jako někdo když jede autem, automaticky myslí na bezpečnostní pásy.

,,Antikoncepce bude dostupná po celém světě….Antikoncepční prostředky budou v obchodech mnohem víc vidět, podobně jako cigarety a žvýkačky. (to je vidět v každé drogerii)…Kromě toho, bude antikoncepce distribuována do škol v souvislosti se sexuální výchovou“ řekl Dr. Day. ,,Sexuální výchova se musí využít na to, aby si děti brzy spojily sex s antikoncepcí, ještě předtím, než se sami stanou doopravdy aktivní.“ Jak už jsem řekl, tyto výroky jsou z roku 1969.

Dr. Day ,,řekl, že se objeví nové nemoci, které nikdo předtím neviděl. Bude je obtížné diagnostikovat a nebudou léčitelné - alespoň po dlouhou dobu.“ Objeví se ,,nová nemoc“ AIDS, která povede k tomu, že každý bude mít strach před ,,nechráněným“ pohlavním stykem a v posteli to automaticky povede k použití kondomu.  Zatím do programu kontroly porodnosti patří:

 • antikoncepce
 • potrat
 • pilulka ,,po styku“
 • propagacehomosexuality
 • vynáleznových ,,pohlavních“ chorob jako je AIDS.

A samozřejmě:

Zničení rodiny

K ,,sociální sterilizaci“ lidstva přirozeně patří zničení rodiny: ,,Rodiny co se týká velikosti, budou omezeny“ cituje dál Dr. Dunegan z přednášky Dr. Daye z roku 1969:

,,Rozvody budou jednodušší a častější. Většina lidí, kteří se žení, se budou ženit víc než jednou. Víc lidí se neožení vůbec. Nesezdaní lidé se budou setkávat po hotelech nebo dokonce žít společně. To se stane samozřejmostí a nikdo se nad tím nebude pozastavovat. Mezi sezdanými a nesezdanými lidmi nebude žádný rozdíl a bude to všeobecně přijatelné. Více žen bude pracovat mimo domov. Více mužů se přesune do jiných měst a více mužů bude jezdit na služební cesty.

Z tohoto důvodu bude pro rodiny obtížné, aby s dětmi zůstaly pohromadě. Tím se stane manželství nestabilní a lidé zase nebudou ochotní mít děti. A stávající rodiny budou menší a odloučenější. Po určitý čas bude cestování jednodušší a méně nákladné. Takže lidé, kteří cestují tak získají pocit, že se mohou k rodinám kdykoliv vrátit….a nebudou mít pocit, že jsou od rodiny odtržení. To je ale čistý efekt zjednodušených rozvodových zákonů, kombinovaný podporou cestování, přemístění rodin z jednoho města do druhého k destabilizace rodiny.“

Zní vám to povědomě? A pokud ano, tak to je naše dnešní současná realita. Populační růst by se měl regulovat nejen na začátku života, ale také na jeho konci. Jak už Dr. Dunegana zdůraznil ,,jednou z hlavních obav Nového světového řádu popř. lidí, kteří za ním stojí, je co možná největší snížení populace. Údajně proto, aby se zabránilo přelidnění, ale já to tak vidím také. Několik jedinců se dá ovládat a řídit lépe, než když je jich hodně.“

,,Jak se dá populace trvale zničit, pomocí jemného zničení rodiny“ o tom už víme. Takže teď půjde o to ,,jak úspěšně omezit růst počtu obyvatel a průměrnou délku života pomocí nemocí a systému zdravotní péče. Také budou existovat ,,možnosti řešení“ pro lidi, kteří jednoduše žijí příliš dlouho.“

 

Eutanázie a ,,pilulka smrti“

Každý má ,,žít jen po určitou dobu“ cituje Dr. Dunegan z přednášky Dr. Daye z roku 1969. ,,Staří lidé už nejsou užiteční. Stane se z nich zátěž. Měli by být ochotni přijmout smrt….Jaká je to pro zátěž pro mladé bavit staré lidi!“ říká Dr. Dunegan.

Mladým se to může vysvětlit tak, aby s tím souhlasili, že ,,matce a otci mohou pomoci takovým způsobem za předpokladu, že to proběhne lidsky a důstojně. A pak přišel dobrý příklad: Na rozloučenou je možné uspořádat pěknou párty, skutečnou oslavu. Matka a otec odvedli dobrou práci.“

A potom, když je párty u konce, tak si jednoduše vezmou ,,pilulku smrti“. Do programu eutanazie podle Dr. Daye a Dr. Dunegana také patří:

 • potlačení léčby rakoviny, jako prostředek ke snížení populace
 • spuštění infarktů k zabíjení lidí

 

Rakovina je dobrá věc

Myslí si Dr. Day popř. Dr. Dunegan tvrdí, že je to dobrá věc, když miliony lidí na doslova ,,zdechnou“ na rakovinu:

,,Teď zvládneme vyléčit jakýkoliv druh rakoviny. Informace o tom se nacházejí v Rockefellerově ústavu, pokud se někdy rozhodne, že se mají zveřejnit. Ale mějte na paměti, pokud lidé přestanou umírat na rakovinu, tak rychle nastane přelidnění. Dá se stejně tak dobře umřít na rakovinu jako něco jiného. ... Úsilí v léčbě rakoviny se bude víc koncentrovat na její zmírnění než na léčení. Nakonec existuje několik poznámek o možnostech léčení rakoviny, které jsou skryty v Rockefellerově ústavu. Možná přijdou na světlo světa skrz nezávislé výzkumníky i navzdory úsilí o jejich potlačení. Ale nakonec to dojde do bodu, kdy nechat lidi umřít na rakovinu bude dobrá věc. Tím se zpomalí problém přelidnění.“

Programu ,,kontroly populace“ se elita přirozeně neúčastní. David Rockefeller, šéf Bilderbergu a např. sponzor nápadů Planned Parenthood- bude mít 12.06.2015 sté narozeniny….

Seznam akcí proti NWO:

 • svatba
 • založit rodinu
 • mít co možná nejvíc dětí
 • soudržnost
 • opět nastolit tradiční rozdělení práce mezi muže a ženu
 • nevydávat děti státu (celodenní škola, jesle)
 • nedovolit dětem do 18 let žádné přístroje NWO, tedy smartphony apod.; silně zredukovat používání počítače
 • vystupovat proti školní indoktrinaci (úsilí zaměřené k slepému a odevzdanému přijetí určité doktríny, názorů či postojů)
 • nedůvěřovat doktorům a zdravotnickému systému (viz tady: siehe auch hier)
 • zasadit se o přirozené rozdíly mezi pohlavími
 • vytvářet lokální souvislosti namísto globálních
 • nedávat peníze do sbírky ,,mezinárodním organizacím“ (např. OSN, UNESCO atd.)
 • a pokud poskytnout dar, tak na národní nebo lokální úrovni
 • vystupovat proti hlavním médiím nebo je alespoň neplatit
 • vystupovat proti vládnoucím politikům (rozumí se samozřejmě mírovými prostředky)
 • vystupovat proti měně euro a EU
 • další body jsou vítány….

Autor: Gerhard Wisnewski

Zdroj: http://info.kopp-verlag.de/hintergruende/enthuellungen/gerhard-wisnewski/enthuellt-die-perversen-plaene-der-weltelite-und-wie-sie-wahr-werden.html
27 Komentářů k Odhalení: zvrácené plány ,,světové elity“ a to jak jsou pravdivé

 1. Martin napsal:

  Co na to říct no,všechno je to pravda. A k tomu rozbití a zničení rodiny. To zvládne mnoho lidí i bez temných elit.

 2. Jarek* napsal:

  Myslím si, že ta doba mírných prostředků odporu tak nějak skončila. Dal bych na něco tvrdšího. Granulování politických představitelů, justice a státní zprávy bych vnímal jako optimální formu odporu, s tím, že bude dost žrádla pro psy a kočky.

  • Alex napsal:

   ANO, souhlasím. Politici, úředníci a soudy byli zřízeni pro lidi. Nyní již lidi nezastupují. Je nutno je odstranit.

 3. Rudolf napsal:

  Nechybí v taktice jak bojovat proti NWO náhodou na prvním místě "vybrat z banky veškerou hotovost a zrušit kreditní karty"?

 4. Alfa napsal:

  Rockefiller by mě začít u sebe a vzít si pilulku smrti, aby tady nezabíral místo.
  Přelidnění v dnešní době neni vůbec žádný problém. Pokud se odtajní utajované technologie, neni problém kolonizovat nové planety, a hlavně stavět do výšky. A to i farmy.

  Takže by členové NWO měli konečně požírat svoje problémy řešící pilulky smrti a nehrát si na bohy.

 5. Alfa napsal:

  Jinak k řešení situace by pomohlo zpřísnění trestů pro politiky, zavedení kontrolních orgánů, které se kontrolují navzájem, a jejichž členové se náhodně obměňují, aby nedošlo k jejich ovlivnění, zastrašování, a uplácení.

 6. hel napsal:

  to vymyslela beze vší pochybnosti zvrácená zrůda, která nenávidí lidi...ostatně v rozhovoru s aaronem russo padlo něco hodně podobného..https://www.youtube.com/watch?v=KxT6v5Q6JWA....david rockefeller před 11/9..děs!

 7. Cico Ciciak napsal:

  Trocha som sa nad tým zamyslel a nechápem jednej veci!!! A síce, ako má vlastne propagácia a podpora homosexuálov a lezieb, rozbiť tradičnú rodinu a znížiť populáciu???!!! Čim konkrétne???!!! Ďalej by som k tomu obsahu v článku povedal len toľko, že moc sa im to teda nedarí, keď si zoberieme nárast populácie o nejaké 3 mld. za posledných 50 rokov hlavne v Afrike a Ázii!!!

  Ako rástla svetová populácia
  ----------------------------
  http://www.zosity-humanistov.sk/2011/10/ako-rastla-svetova-populacia/

  • hel napsal:

   ale daří se jim, daří!! nejde o počet zrozených jedinců, jde o zpřetrhání jejich kořenů a tudíž snadnější manipulovatelnost sy systémem...kolik lidí nemá zázemí ve stabilní rodině, jak stoupá rozvodovost,atd...v užívání drog jsme dokonce na jednom z prvních míst, marihuana je něco naprosto běžného..

   • Cico Ciciak napsal:

    S tým súhlasím, že rodina už dnes nemá taký význam ako v minulosti, ale s premnožením Afričanov, Ázijcov a Arabov sa im to moc nedarí!!! S bielou rasou to hej!!! Tá má byť vyhubená!!! Mňa však konkrétne zaujíma, že ako propagácia homosexuality rozbíja rodinu a znižuje populáciu!!! Čím konkrétne???!!!

   • Na nezvyklou cestu zvoucí napsal:

    Nejde jen o zpřetrhání kořenů a zničení vztahů v rodině, jakožto soběstačném celku vzájemně se podporujích jedinců, uchovávajících reálné hodnoty, či dokonce hodnoty stanovené Bohem.

    Jde o klasické schéma jak verbovat a vychovávat nomády, nájezdníky. Dnešní afričané zastávající úřednická místa v Británii, udělají vše co jim vláda nařídí. Vláda jim nařídí například krást děti a zničit je pro plnohodnotnou rodinu. Některé z těchto dětí se stanou časem opět úředníky, navíc s naprosto odlišným morálním kodexem a smyslem pro to co je správné a normální, a opět (budou-li správně vychovávaní) poslechnou svého chlebodárce, který jim navíc poskytne i beztrestnost a zvrácenou zábavu (pro kterou byly násilím připraveni) o kterou by generace před nimi ještě nestála, protože nebyla ještě tak zvrácená.

    Ano za vším je satan.

    Bojovat fyzicky, například oko za oko vůči konkrétním lidem má jistě smysl, ale...

    Ale není dobré zapomínat ještě na jednu věc. Obrátíme-li se (nejlépe jako jakýsi ekvivalent národa, tedy určité skupiny) opět k cestě na které nás chce mít Bůh (Stvořitel všeho a všeh, jediný a nestvořený Bůh, Bůh všemohoucí) dostane se nám ochrany, svázání nepřátel, odstranění působení kletby uvalené globálně na Zemi. Neznamená to, že máme být pacifisti a nechat si vše líbit.

    Byli velikonoce, pokusím se to se zpožděním vysvětlit nevěřícím.

    Bůh/Stvořitel dal vzniknout svému jednorozenému Synu, aby spatřil jeho slávu.

    Poté skrze něj a pro něj učinil Stvoření aby byl také oslaven a vzrostla tak ještě více jeho sláva. Řekněme pro jednoduchost.

    Za tímto účelem ještě před (z našeho časového hlediska, čas je součástí Stvoření, Bůh je mimo čas) Stvořením vyvolil ty které poznal a předzvěděl, takzvané vyvolené (které později zavolá aby plnili k čemu je předurčil), které nechal před sebou a svým Synem očistit od hříchu (již věděl že Adam s Evou zemřou duchem a postihne to i jejich potomky - tzv.prvotní hřích i to, že dovolí satanovi lidi tříbit a všichni lidé mu budou svou hříšnou podstatou náležet).

    Toto očištění od hříchů právě proběhlo tak, že vtělený Syn živého Boha do jednoho z lidí Božího národa (Izraelitů), tedy do Ježíše Krista (lidem seslaný mesiáš) je vykoupil z jejich hříchů. Tito vyvolení tedy v okamžiku kdy na ně Stvořitel zavolal (probudil je ve stavu vůči společnosti ve kterém se zrovna nacházeli) byli díky své čistotě před Bohem bezhříšní, nejsou duchem mrtví, jsou Ježíšem Kristem spasení, z boží vůle a milosti.

    Jejich hlavními úkoly je poukazovat na Boží slávu, být svědky toho jak jsou vyvolení vyvoláváni a přitahování k Ježíši Kristovi a hlásat evangelium proto aby nikdo neměl výmluvu že Boha nenašel, nepochopil a proto aby Bůh dostál svému slovu i vlastnostem jakými se nám dal poznat.

    Tito vyvolení a vyvolaní jsou oním Božím lidem, těmi předzvěděnými a zapsanými v knize života, těmi kteří tvoří Kristovo tělo do něhož byly včleněni když spolu s ním byli vzkříšeni když se Ježíš Kristus oslavil a svým činem definitivně porazil satana.

    Tito lidé a ne kdejaký sírkevní potentát vám mají říkat Pravdu a navracet vás na cestu na které chce svůj národ Bůh.

    Vyvolený může být kdokoli z vás. Dokud nebudete zavoláni, nedozvíte se to. Vyvolaní (ekklesian, do češtiny je ekklesia nesprávně z řečtiny překládána jako církev) prostě uvěří, pochopí a půjdou cestou jakou mají.

    Co se týká zabíjení, fyzické obrany, či dodržování desatera a ostatních božích přikázání.

    Je třeba si uvědomit, že pokud budete plnit boží přikázání budete chráněni a bude se vám dařit (bude-li to boží vůle kletba uvalená na zemi bude pro vás odstraněna, platilo to již za Mojžíše, já sám vidím Boží požehnání na každém kroku, není důvod nedoufat že se Bůh bude věnovat i vám - je to milující Otec a pozorný a laskavý Hospodin).

    Pro mne je řešení dilemat následující. Pokud spáchám hřích (hřích znamená opustit Bohem určenou cestu, pravidla) tak to ta krev která mne z každého mého hříchu vykoupila.
    Nechci Pánovi přidávat další rány a utrpení, ne teď když si to uvědomuji.
    Řekněme, že vy si teď uvědomíte, jakožto nevyvolaní (ale možná vyvolení), že máte na výběr spáchat hřích nebo ne a nespácháte ho. V okamžiku kdy budete vyvoláni, jako by Pán za vás musel méně krvácet.

    Co by se stalo, kdyby vyvolení byly uvědomnělí a nehřešili by ještě před svým vyvoláním (Bůh nám dal moc vzdorovat vzdu, ale jsme slabí a nikým řádně nevedení, neuvědomujeme si podstatu světa - mocnosti a způsob jakým nás ovlivňují)?
    Ježíš kristus by netrpěl? Ne! Krvácel a zemřel by stejně, muselo to tak být. Ale vykoupil a spasil by mnohem více z nás.
    Berte to tak jak to uvádím. Bůh je příliš komplexní a my jeho plnost a záměr nedokážeme pochopit. Také naše cesty nejsou cestami Božími. Nám byl úkon dán a byla nám dána taková podstata abychom ho plnili. Nemáme žádnou zásluhu na tom kým jsme.

    Chcete-li tuto cestu, cestu držení se Božích zákonů a vůle zkusit, tak až potkáte vyvolaného tak ho zkuste hned nenávidět a pronásledovat jako Ježíše Krista, ale požádejte ho o pomoc, zvěstování Pravdy a pomoci udržet se na bohulibé cestě. Tu změnu, pozornost kterou vám Bůh dopřeje, byste neměli přehlédnout a začne se projevovat prakticky okamžitě, i když ji možná ihned nezaregistrujete a neuvědomíte si ji.

    • weissbach napsal:

     "Toto očištění od hříchů právě proběhlo tak, že vtělený Syn živého Boha do jednoho z lidí Božího národa (Izraelitů), tedy do Ježíše Krista (lidem seslaný mesiáš) je vykoupil z jejich hříchů."

     Nic takového jako vykoupení z hříchů neexistuje. Hřích můžete odčinit pouze tím, že prožijete jeho následky.
     Ježíš přišel především odvrátit lidstvo na jeho cestě k sebezničení, čímž dal lidem cca 2000 let času. Momentálně probíhá očista, přičemž zlo se ničí a zničí samo. Kdo v tom hledá něco jiného, mýlí se.

     • Na nezvyklou cestu zvoucí napsal:

      Přečtěte si Bibli. Žádejte pána o poznání. Má-li se vám ho dostat, dostane se.

      Pokud jste ale podlehl dnešní moderně, bohužel satanem záměrně šířené a nepochopil opravdový smysl a důvod křesťanství tak nezoufejte. Nejste zdaleka jediný, spousta lidí prožila celý život v domnění, že jsou věřící křesťané (mnozí jsou i fanatici) a přesto se k Bohu ani nepřiblížili a nepoznali ho, protože vůbec nepochopili co nám Bůh sděluje a co máme znát. To co jsem napsal je pravda, ta důležitá část podstaty v kostce a slovy která může mnohý pochopit.

  • agata napsal:

   Ale daří a jak se jim to daří!!! Před nějakou dobou jsem někde četla, že v jejich záměru je zcela zničit bílou rasu a nahradit je muslimama, kteří se budou lépe ovládat jak bílý vzdělaný a myslící člověk. Oni mají Aláha a poslechnou na slovo co se jim v mešitě nakecá, až tohle zmáknou, postarají se i o muslimáky aby se tak nemnožili.

   • Cico Ciciak napsal:

    S tým súhlasím, že rodina už dnes nemá taký význam ako v minulosti, ale s premnožením Afričanov, Ázijcov a Arabov sa im to moc nedarí!!! S bielou rasou to hej!!! Tá má byť vyhubená!!! Mňa však konkrétne zaujíma, že ako propagácia homosexuality rozbíja rodinu a znižuje populáciu!!! Čím konkrétne???!!!

    • Justass napsal:

     Ako? No to je přeci jasné - jak se mohou lesby a homouši množit? Adopcemi - směšné. Vychovají jen další lesby a další homouše. Ta nenormalita není až tak vrozená, jako z 80% získaná. Když bude stále víc té nenormality, jak bude vzrůstat populace? To konkrétně!!

     • Cico Ciciak napsal:

      To sa mi nezdá moc efektívne!!! Koľko je dnes homošov na Zemi???!!! Tiež si nemyslím, že sa zdravý človek po zhliadnutí homo-propagandy rozhodne byť homošom!!!

     • Justass napsal:

      Plánují dlouhodobě - to snad víme. Tohle o těch adopcích je otázka 3 generací cca 70 let. No a já nepíšu o nějaké homopropagandě - já píšu o výchově dětí od útlého věku u homoušů - co z nich vychovají? Heterosexuály? To asi těžko.

 8. Cico Ciciak napsal:

  Spomenul som si na jednu epizódu zo Star Treku - TNG, ako tam jeden chlapík jednej mimozemskej rasy dovŕšil tuším 60 rokov a v ich kultúre bolo zvykom po dovŕšení tohto roku slávnostne odísť zo sveta a spáchať hara-kiri, ale matka poradkyne Troy tomu chcela zabrániť a tak ho presviedčala, abyto nerobil, ale nakoniec sa aj tak rozhodol ukončiť svoj život!!! Myslím si, že Star Trek je obrovský zdroj matríc globálneho prediktora!!! Pri študovaní tejto teórie ksb/dvtr som narazil na informáciu, že globálny prediktor v týchto sci-fi filmoch, seriáloch a literatúre akoby testuje možné budúce scenáre vývoja/riadenia ľudstva a potom sleduje reakcie spločnosti/sveta na ne!!! A nielen to!!! Takto cez matrice sa aj fajne zavádzajú nové stereotypy konania a uvažovania do spoločnosti!!! Myslíte si, že to scenáristu/spisovateľa toho spomínaného ST príbehu napadlo len tak samého od seba, alebo mu to bolo niekým podsunuté???!!!

 9. Cico Ciciak napsal:

  Ok, ja viem, že to vypadá nefér takto o nás bez nás, ale akú aleternatívu riešenia premnoženia populácie navrhujete???!!! Myslíte si, že keby nám elity prezradili, že je to fakt v riti a musíme sa začať s deťmi krotiť, tak že by ich niekto počúval a dobrovoľne by sa tomu podriadil niečomu takému ako napríklad v Číne (nezaberá), alebo ešte drastickejšiemu???!!! Myslíte si, že väčina ľudí má nejakú prirodzenú sebakázeň???!!! No keď sa pozriem na Afriku alebo Áziu, tak si to vôbec nemyslím a tí ľudia tam asi musia byť fakt totálne na hlavičku!!! Dospieť a hneď našudiť zopár deciek!!! Proste ako zver nehľadiac na následky!!! Teraz mi ešte prisámvačku pripadá aj ten nacistický program na panskú rasu a kontrolu reprodukcie omnoho viac prijateľnejší a "humánnejší" (lebo bol aspoň verejný), než táto skrytá depopulácia a genocída (umelo vytvorené vojny, choroby...), čo sa tu dnes deje a mnoho ďalšieho, o čom možno ani nevieme!!! Takže, čo lepšie konkrétne navrhujete???!!! Alebo to máme skutočne nechať len tak na nejakú náhodu namiesto vypracovania dôkladného plánu, ako napríklad kapitalisti, libertariáni a pravičáci, ktorí sa spoliehajú len na nejakú náhodnú "neviditeľnú ruku" trhu, ktorá vraj všetko sama a správne vyrieši!!! To je ako ten názor Petra Hájeka, ktorý je zapáleným demokratom a ktorý tvrdí, že sa to má všetko nechať na ľud vo voľbách a on sa už nejako rozhodne!!! Je jedno, že zle a nesprávne!!! Hlavne, že sa rozhodne sám!!! Hájek tvrdí, že ľud sa potom zo svojich chýb poučí a nabudúce zvolí lepšie!!! Skutočne???!!! My samozrejme vieme, že je to blbosť a prax nám je svedkom!!! Tu za 25 rokov od "revolúcie" si ľud ešte nedokázal správne zvoliť a hlavne sa dohodnúť a vždy sa nechal len oblbovať, vo svete detto a on si myslí že to dokáže!!! Neviem, v ktorej dimenizii žije!!! Ja naopak viem, že bez dôkladného plánu nikdy nič nevýjde!!! Improvizácia za pochodu je naprd a náhoda blbec!!! Tiež tieto plány na priamu demokraciu alebo dokonca, že by si mali ľudia vládnuť sami (nikto však nepovie ako), mi pripadajú dosť srandovné a nereálne, keď si zoberieme do úvahy fakt, že vždy ľuďom niekto vládnul v celej jeho histórii!!! Už od pradávna to boli v domorodých kmeňoch rôzni šamani, rada starších, alebo v iných kultúrach zase veľkňazi ako napríklad v Egypte!!! A títo vládli buď altruisticky alebo egoisticky, vytvorením nejakej hlavnej koncepcie pre tú danú spoločnosť!!! Od nej sa potom odvíjali aj hlavné plány a budúcnosť celej spoločnosti!!! A takto podobne, dnes egoisticky, nám vlastne vládnu aj tieto naše globálne elity!!! Čo s tým???!!! Oni majú plán/zámer svetovlády, ktorého sa držia, ale my nemám nič a preto sme oproti ním v setsakramentskej nevýhode!!! Dnešné štáty majú aj zákazané zakotviť do ústavy nejakú svoju hlavnú ideológiu alebo filozofiu, vraj kvôli nejakému politicky-korektnému liberalizmu, rovnoprávnosti a ako opatrenie proti údajnej diskriminácii!!! Náš plán/cieľ je teda čo???!!! Nejaké všeobecné, ošúchané a prázdne drísty a slogany typu - liberalizmus, pravda a láska, sloboda, rovnosť a bratstvo, trvale udržateľný rast, milujte sa a množte sa...???!!! To sa sotva dá nazvať plánom!!! Globálne elity majú konkrétny plán/cieľ a metodiku na jeho dosiahnutie a my máme tak leda veľké guľové, ale hlavne, že si chceme vládnuť sami!!!

  • vladimir7 napsal:

   Peter Hájek nežije v inej dimenzii cico, on "toto" tvrdí pretože je ich človek, je to ich sluha, a tvoj a môj nepriateľ.

 10. LGBTano napsal:

  Zdravotnictvi jako byznis a umyslne nicenni zdravi za ucelem kseftu je hnus. Kdo premysli, ten to vidi.

  Eutanazie je sporna, a hlavne zneuzitelna. Nicmene pravo na odmitnuti lekarske pece je zaklad.

  Smatphony and Other Shit - to je des, jak do tho vsichni kolem koukaji a nebavi se clovek s clovekem.

  Antikoncempe - a jak asi bez antikoncepce a s dostupnou lekarskou peci zabranime premnozeni - nemame nekonecny prostor. Jednine prez LGBT.

  Potraty jsou vrazda a meli by byt tak stihany. Existujou snat babyboxy i antikoncepce.

  Rodina, to nic pekneho neni dost cesto. Kdyz uz tak vetsi seskupeni.

  Zadnou propagaci LGBT nemame a nechcem. Kazdopadne je napprosto kazdeho vec jakou ma orientaci a koho si vezme.
  Kazdopadne uz by opravdu meli vymyslet tu zarovku (a poradne silnou), aby se vam rositilo s prestali jste otravoa LGBT lidi.

 11. kruel napsal:

  Vazeni, ja Vam nechci brat iluze, ale to co se chysta se nezastavi u LGBT. Cilem je neco mmnohem vetsiho, LGBT jsou jen jeden z kroku ke snizeni populace, rozbiti rodiny, to ano, nicmene, dale je v planu az to technologie dovoli ocipovani populace, dale technologicke augumentace - tvorba kyborgu a obsolutni ovladnuti lidstva.

  Elita prosadi cokoliv, incest, pedofilii i kanibalismus... jde jen o to, zda se rozhodne ze to chce udelat a kdy to chce udelat. Takto bylo pred casem rozhodnuto o LGBT. Dnes uz je LGBT komunita chranena a kdo ji napadne je ihned dehonestovan, casem bude i veznen.

  • Na nezvyklou cestu zvoucí napsal:

   To jistě. Já bych si jen dovolil pro zaslepené dodat, že ani NWOO a podobné záležitosti tu není pro nic za nic.
   Nevěřte podobným projektům či snad dokonce komunitě kolem (vnímáte-li tak tyto lidi).

   • Dundee napsal:

    S tím nejde nesouhlasit, mohu se zeptat o jaký druh křesťanské víry přesně jde? Má-li název?

 12. Cico Ciciak napsal:

  Overtonovo okno, okná Overtona, okno Overtona
  ---------------------------------------------
  Pojmom Okno Overtona sa označuje technológia postupného odľudšťovania spoločnosti. Táto technológia predstavuje systém umožňujúci, že sa dnes normou stane to, čo ešte včera bolo nemožné.

  Podle „Overtonova okna“ existuje pro každou myšlenku nebo společenský problém tzv. okno možností. V rámci něj lze nebo nelze o myšlence široce diskutovat, otevřeně ji podporovat, propagovat a snažit se ji ukotvit legislativně. Okno se posouvá ze stádia „nemyslitelného“, tzn. veřejné morálce úplně cizího a zcela zavrženého, do stádia „aktuální politiky“, tj. stává se široce posuzovatelným, přijímaným masovým vědomím a fixovaným v zákonech. Nejedná se o vymývání mozků jako takové: technologie je mnohem delikátnější. Postupná systémová aplikace je efektivní proto, že jí pomáhá nenápadnost jejího působení na společnost, která se stává její obětí. Ještě jednou opakuji, Overton popsal TECHNOLOGII, která umožňuje legalizovat naprosto jakoukoliv myšlenku.
  Vezměte prosím na vědomí, že nepředložil koncepci, ale pouze popsal spolehlivou technologii. Tedy takovou posloupnost činů, jejichž realizace vede k požadovanému cíli. Pozor! Tato technologie může být efektivní termonukleární zbraní ke zničení lidských společenství.

  http://www.rodon.cz/print/clanek.php?id=2776

  https://www.lifenews.sk/content/met%C3%B3da-overtonovho-okna-ako-presadi%C5%A5-nepresaditeln%C3%A9-napr-kanibalizmus

  http://protiproud.parlamentnilisty.cz/duchovni-svet/1284-jak-se-to-dela-overtonova-okna-aneb-technologie-zkazy-velka-lez-o-prirozenem-behu-veci-po-homosexualech-legalizace-pedofilie-a-incestu-i-kanibalove-maji-sva-prava.htm

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!