(NE)Vyváženost diskuze o NATO v ČT – 7 ku 1

Snímek obrazovky pořízený 2015-04-08 11:06:34Ve dvou posledních vydáních pořadu ČT Politické spektrum se diskutovala otázka našeho vztahu k NATO s návazností na aktuální situaci. 28.3.2015 byli hosty tři představitelé "nastupující generace politiků." Všichni bez výjimky byli pro NATO. 4.4.2015 byli hosté tři členové mimoparlamentních stran. Proti současné aktivitě NATO vznášel argumenty pouze jeden host - Lubomír Ledl za SDS. Pokud vám počty nesedí, tak sám moderátor se osobně přihlásil k podpoře NATO. Kdepak je v zákoně o ČT uvedená: "rozmanitost politických názorů"?

Politické spektrum - 28.3.2015

Hosté:

Lucie Válová - Mladí sociální demokraté
Jiří Fremr - Mladí Konzervativci
Jan Málek - Mladí křesťanští demokraté

Politické spektrum - 4.4.2015

Hosté:

Lubomír Ledl - Strana demokratického socialismu
Aleš Hemer - VIZE 2014
Petr Havlík - Občané.cz

 

ČT v tomto samozřejmě není nestranná a objektivní, když dělá např. takovéto akce:
22 Komentářů k (NE)Vyváženost diskuze o NATO v ČT – 7 ku 1

 1. martin bareš napsal:

  Děkuji vkladateli i jako nevlastník televíze.

  Sysifoská, ale bohužel velmi potřebná práce.

  Hlavně ti hosté ze skupin "mladí...". To je síla.

  Vize to je pastranička magorů a úzkých spolupracovníků s USA a orgány NATO, viděl jsem jejich předvolební kandidátku do někam.

  • Žabák napsal:

   Mladí jsou vždycky nejhorší, protože jsou přesvědčeni, že ví všechno a ve skutečnosti toho vědí nejmíň. Z toho tradičně těží všechny režimy ať už šlo o Hitler Jugend, socialistický svaz mládeže anebo dnešní mladí partajníci. Největší problém je ten, že po školním brainwashingu není vůbec problém se do takovéto partičky kchárlovců dostat. Většinou takové lidi poučí až tvrdá realita, ale dost často ani ta ne.

 2. martin bareš napsal:

  Zapomněl jsem připomenout známou věc. Důležitý je výběr účastníků debaty. Aby se dílo podařilo.

 3. blaf napsal:

  Viděl jsem , nedopatřením, debatu z 4.4. Kroutili se mi palce u nohou z té demagogie.

 4. pražská vlaštovka napsal:

  S hnusem jsem vyslechla prvních pár idiotů....
  je to katastrofa,jak vytváří nepřítele....
  je mi jich až líto,jak se sami dojímají o obraně vlasti...,kterou jim přitom ohrožuje někdo úplně jiný.
  Nevím ,co mají za rodice...
  u nás doma by si na svý rozhodně nepřišli....
  jituš

 5. Pavel napsal:

  jenom by mě zajímalo když ve vesmíru záříme jak vánoční stromek a všichni inteligentní bytosti pokud něco naladí a sledují nás tak na nás koukají jak na hňupy...je nad slunce jasné že si za problémy můžeme sami když strkáme židům hlavu do oprátky. přitom se stačí probudit

 6. Jarek* napsal:

  Nesledovat, nedívat se, vypustit slovo televize ze slovníku. Jdou z toho sračkometu jen samé lži a navíc do lidí tlačí stacionární vlnění ovlivňující Vaši DNA. Pozor na to. Dělají to stále, u všech těch jejich tzv. pořadů. Pomůže jen jedno, vyhodit ten sračkomet oknem. Brutální, ale velmi rychlé a hlavně účinné řešení.

  • Ondřej Dvořák napsal:

   Mít televizi, tak už bych jí stejně asi rozbil letícím popelníkem nebo něčím podobně účinným. (Nebrat jako návod pro vaukové televize, mohlo by dojít k explozi.) Ačkoliv i tak už jsem se jednou rozčílil nad internetem a zlomil tablet o koleno.

 7. sniper,30 napsal:

  Po delší době jsem zhlédl co nám ta naše veřejnoprávní prestitutka podává k zhlédnutí. Možná je to tím, že ji nesleduju delší dobu ale mě to připadá jako antipropaganda. Ještě přidat, že Putin je upír nebo lykan tak je to dokonalý.
  Většině lidí to stejně nedocvakne protože to říkali v televizi, a co říkali v televizi - to je zákon.

 8. Ecthelion napsal:

  Zpravodajství ČT v jakémkoli pořadu či podání nesleduji již skoro rok, protože poslouchat ty žvásty prostě nemá cenu. Ze záznamu jsem viděl pouze Hyde Park s Martinem Kollerem a to, musím říct, byla paráda. Pan Koller je zkušený, má přehled a hlavně je nestranný a objektivní. K videím v tomto článku: První video s těmi mladými idioty jsem zvládl vidět asi snad do 2-3. minuty. Nejvíc pobavila kráva, která by se nechala naverbovat, ačkoli jakoukoli zbraň zjevně v pazourech nedržela, o nějakých základních znalostech o ukrutnostech války zřejmě nemá smysl se vyjadřovat, ta kráva je prostě mimo. Vůbec všichni tři mladí mi připadají jako takoví ti PC válečníci - prostě když mě zabijí, tak zmáčknu tlačítko LOAD a jede se dál. Prostě magoři.

  Druhé video jsem shlédnul celé, redaktor a ti dva poskoci z Občanů a vize nemá smysl komentovat, to je prostě na pár facek, aby se probrali. Tam žádné argumenty evidentně nepomůžou.

 9. Miroslav84 napsal:

  :-D Naštěstí jsem SRAČKOMET před pěti lety odhlásil a vyhodil do popelnice! Bobánci mektají za co dostali zaplaceno..

 10. Miroslav84 napsal:

  :-D Naštěstí jsem SRAČKOMET před pěti lety odhlásil a vyhodil do popelnice! Bobánci mektají to za co dostali zaplaceno..

 11. Věra napsal:

  To nic není,ale já jsem včera shlédla "události komentáře"a zrovinka tam mluvil Martin C.Punťa,můžu Vám všem říct,že se mi udělalo nevolno,jak tahle kreatůra může dělat profesora,takhle zatemněný mozek už jsem dlouho neviděla(jestli nemá za sebou lobotomii),nestačila jsem se divit.

  • hel napsal:

   oo, ano, důvěrně znám ony stavy nevolnosti z odporného vysílání české televize...proto se nedívám...právě teď začíná informačná vojna na slob.vysielači o soužití rusů a chazarů...těším se, co se nového dozvím...zpravodajské pořady české televize jsou perverzní záležitost..

 12. Ecthelion napsal:

  Ještě bych dodal, že je až směšné, jak si dotyční pánové v diskuzi odporují. Na jednu stranu tvrdí, že armáda RF je schopna převálcovat Evropu, proto potřebujeme US Army, ale na druhou stranu tvrdí, že armáda RF působí na Ukrajině, kde není schopná porazit demoralizovanou špatně vyzbrojenou armádu UA a dobrovolnické bataliony. Prostě propaganda k smíchu.

 13. miška napsal:

  Četla jsem zajímavý článek o dalším možném scénáři:
  Úvahy bývalého civilního pilota ke zřícení Airbusu Germanwings.

  http://prvopodstata.blog.cz/1504/uvahy-byvaleho-civilniho-pilota-ke-zriceni-airbusu-germanwings

 14. miška napsal:

  Nějak se to hošanům z jů es ej vymyká z rukou.
  Konstrukce lží se zhroutila jako domeček z karet. Začíná se lidem po mnoha letech konečně ukazovat pravda, kdo za čím stojí:

  http://prvopodstata.blog.cz/1504/lietadlo-itavia-zostrelili-v-roku-1980-stihacky-nato

  • weissbach napsal:

   Opakující se historie:
   "4. července 1942 večer
   Führer prohlásil, že podle telegramu, který obdržel, protektorátní vláda uspořádala obrovskou manifestaci českého lidu, na které se mluvilo o plné spolupráci s Velkoněmeckou říší a o tom, že kdo bude stát stranou takové spolupráce, bude považován za zrádce českého národa. Führerovy poznámky k tomuto tématu byly následující:
   Tato akce byla inciována během mého rozhovoru s prezidentem Háchou v říšském kancléřství při příležitosti smutečního shromáždění za zabitého SS-Obergruppenführera Heydricha. Řekl jsem Háchovi a členům jeho vlády, kteří ho doprovázeli, že nebudu tolerovat žádný další čin v Protektorátu, který půjde proti zájmům Říše. A pokud k něčemu takovému dojde, tak budeme uvažovat o deportaci celé české populace. K tomu jsem dodal, že když jsme zvládli migraci několika milionů Němců, tak pro nás taková akce nebude problém. Když to uslyšel, tak se Hácha zhroutil jako prasklý míč a stejně tak jeho kolegové.
   Po krátké pauze se mně zeptali, zda mohou - alespoň částečně a s náležitou diskrétností - využít toto sdělení ve své zemi. Protože Čechy pokládám za pilné a chytré dělníky a mým největším zájmem je obnovit v jejich zemi politickou stabilitu - už jen proto, že zde jsou dvě velké a velice důležité německé zbrojní továrny - tak jsem vyhověl jejich žádosti.
   Skutečnost, že protektorátní vláda splnila svůj závazek způsobem, který se dá označit jen jako 100procentně proněmecký, je také zásluhou akce státního tajemníka Meissnera. Po našem setkání s Háchou se Meissner šel projít s Čechy do zahrady říšského kancléřství. Během procházky jim ve svých odpovědích na jejich znepokojené dotazy dal najevo, že to s masovou deportací české populace myslím skutečně vážně, tak jak jsem to řekl.
   Čeští pánové o tom pak neměli žádné pochyby a rozhodli se plně akceptovat jako základ své budoucí politiky, že veškeré benešovské intriky a všichni probenešovští jedinci musí být vyřazeni, a že v budoucím boji za přežití českého národa nebude žádné místo pro neutrály nebo nerozhodnuté.
   Protektorátní vláda se také teď cítí uvolněně, že může konečně českému národu dát pádné důvody pro akci pro benešovcům. Hácha a jeho kolegové nikdy neměli tak dobré podmínky pro uplatňování sloganu: "Kdo není s námi, jde proti nám." a tak se zbavit svých oponentů. V každém případě, měl jsem jasný dojem, že když Hácha se svými kolegy odcházeli, byli spokojeni s tím, že nyní mohou svým lidem naznačit, jaké následky by mělo nepřátelské chování vůči Říši."

 15. Ondřej Dvořák napsal:

  Zpravodajství a politické diskuze na ČT to je říše pohádek pro dospělé. Uondánky, aby myši v kole usnuly a byly zrána čerstvé.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!