Colin Goldner – Za Dalajlámovým úsměvem – 2. část

51W010ProtL._SY344_BO1,204,203,200_Přednáška německého psychologa o obsahu jeho knihy Dalajláma – Pád božích králů vyvrací silný nános mýtů kolem Tibetu a Dalajlámy vydávanými za vrchol moudrosti, osvícení a lásky. Za co dostal nobelovu cenu? Jaké byly jeho začátky v Evropě? Proč se setkával s řadou nacistů, dokud byli až donedávna naživu?

 


Další části:

http://www.nwoo.org/2015/04/11/univerzita-viden-prednaska-colina-goldnera-za-dalajlamovym-usmevem-cast-1/
http://www.nwoo.org/2015/04/17/colin-goldner-za-dalajlamovym-usmevem-3-cast/
http://www.nwoo.org/2015/04/20/colin-goldner-za-dalajlamovym-usmevem-4-cast/
9 Komentářů k Colin Goldner – Za Dalajlámovým úsměvem – 2. část

 1. Alfa napsal:

  No dovídáme se to zajímavé věci. Rozhodně více takových přednášek.

 2. Martin napsal:

  Nechápu co tady dělají videa a články údajného psychológa,který je jasně zaplacený elitami!Další temnář,další kolečko v NWO.
  Nejste ani schopni pochopit,že pokud se setkával např.: jak uvádí s nacistickými pohlaváry,že si k němu chodili pro útěchu atd. Že se třeba postupem času uvědomili apod.

  Ten týpek je čirý nesmysl! Hlavně,že von je přímo sedící Buddha :D :D :D Prostě komedie malých lidí, co člověk všechno neudělá,aby nemusel duchovně růst,že pane psycholog? :D :D

  • Alfa napsal:

   Každej má samozřejmě právo dvrhnout co chce a věřit čemu chce. To nechť ať si každý vybere sám. Ale je to vítaný protipól k tomu co se obecně uznává.

   Rozhodně je vhodné při své volbě využít svojí intuici a cit.

  • Valduk napsal:

   Já na to nekoukám, tyhle mytický pyčoviny mě nezajímaj, ale ta lama z Potaly je gauner jak prase! Vrah a gauner v žoldu CIA a kamarád vraha a zloděje Havla! Zastřelit!

   • Valduk napsal:

    Pardon – lháře a zloděje Havla! nicméně ten si kulku zaslouží taky, dal našim vrahům svobodu a židáckým se klaněl a hájil jejich vraždění!

 3. medved napsal:

  Valduk a ostatny,ktory hanite a nadavate na Dalajlamu,prosim,zastavte sa..!Uvedomte si ze,ako som uz pisal,ublizujete jemu ale aj sebe a nie malo.Tato velmi silna duchovna bytost si poda ruku s kazdym,lebo precituje a veri v jeho dobro,nech to bude ktokolvek.Ze je niekto vrah,zlodej,podvodnik a klamar,Dalajlama za to urcite nemôze,ale môze za to ten ,ktory taky je,ktory si takuto cestu vybral…Goldner si tiez vybral cestu ohovarania a klamstiev,je to jeho dobre zaplatena cesta do temnoty…!Zelam vam vela otvorenej mysle,pravej pravdy a lasky na ceste k poznaniu…

 4. Pája5 napsal:

  Děkuju za za titulky k druhé části:) A opět se těším na další;)

 5. martin bareš napsal:

  Na ikony a modly se těžko plive. Zvlášť když jim člověk dlouho věří, nebo se k nim modlí.
  Nemyslím to ironicky ani urážlivě. Ti, kdož se klaní velikosti lámy, ať se podívají na naše věřící. Stejný problém.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!