Na Ukrajině desítky lidí dostaly trest odnětí svobody za vyhýbání se mobilizaci

na-ukraine-desyatki-426-4184103Podle informací ukrajinských médií už desítky lidí v zemi byly odsouzeny k trestům odnětí svobody za vyhýbání se výzvě k mobilizaci. V počtu případů vede Dněpropetrovská oblast, kde už bylo potrestáno 6 lidí, zahájeno bylo 206 trestních řízení a 455 lidí bylo potrestáno ve správním řízení.

Po většině těch, kdo se vyhnuli mobilizaci, se však teprve pátrá. Nejvíce je jich v seznamech západních regionů, například v Ivano-Frankovské oblasti se pátrá po 8.000 lidech.

Přitom Kyjev informoval o úspěchu čtvrté vlny mobilizace, která skončí 19. dubna. Podle sdělení ukrajinského ministerstva obrany každý osmý z povolaných je dobrovolníkem a "absolutní většina těch, kdo dostali povolávací rozkaz, uvědoměle dorazila na vojenské správy."

Zdroj: http://politrussia.com/news/na-ukraine-desyatki-426/
9 Komentářů k Na Ukrajině desítky lidí dostaly trest odnětí svobody za vyhýbání se mobilizaci

 1. Ondřej Dvořák napsal:

  Planeta opic, Ukrajinské gestapo, Fašismus na steroidech.

 2. JARIS napsal:

  Mezi touto malou skupinkou budou urcite Svedci Jehovovi, kteri odmitaji jit do valky. Delali to jiz za Hitlera, ktery je za to poslal do koncentracnich taboru jako jedny z prvnich obeti. Nosili na uniformach fialovy triangl a Hitler hrimal, ze toto doupe vymaze z historie. Dnes jich je pres osm milionu a stale pribyva po celem svete.

  • Russell´s napsal:

   Tato rodina hrála významnou roli nejen v obchodě s opiem na počátku 18. století i v raném stádiu mormonství, nýbrž je také odpovědná za založení tajného spolku Skull & Bones i Watchtower Bible & Tract Society (Svědků Jehovových).
   Do bezpečnostního systému iluminátů patří Russellova nadace, která je legální krycí organizací pro tajný řád Skull & Bones. Skull & Bones založil William Russell, který měl živé styky s tehdejším opiovým syndikátem a univerzitou v Yale. Každý rok bylo do této tajné organizace zasvěcováno patnáct nových osob, které zastávaly vlivná postavení v americké společnosti. Většina členů řádu Skull & Bones jsou přímými potomky raných puritánských rodin a mají kontakty na hnutí „Unitarian/Universalist". Tyto rodiny řádu Skull & Bones také časem uzavřely pokrevní svazky s bohatými rodinami jako jsou Rockefellerové a další.
   Když se ilumináti dozvěděli o původu Charlese Taze Russella a jeho příslušnosti k třinácti satanským dynastiím, zřídili r. 1881 s finanční pomocí Rothschildů biblovou společnost „Zion’s Watchtower Tract Society" (Traktátovou společnost strážné věže Siónu). Roku 1909 byla založena „Peoples Pulpit Association", která je od r. 1956 známá pod jménem „Watchtower Bible & Tract Society of New York".

   Společnost strážné věže (Svědci Jehovovi) má kořeny v zednářství svého zakladatele Ch. T. Russella, kterého lze jasně identifikovat jako templáře nejen pro jeho proslulá „chrámová kázání", nýbrž i podle symbolu na náhrobku. Jeho poslední slova před smrtí zněla: „Prosím, zahalte mě do římské tógy." Pro nezaujatého člověka je zcela nepochopitelné, proč umírající nemá v posledním tažení jinou starost než být zahalen do římské tógy. Pro zasvěceného znalce je to ovšem jasný odkaz: tóga, tunika a mnohý další antická oděv, stejně jako kněžské roucho a efod patří k úborům různých vysokých stupňů amerického zednářstva. Velmi vysoké stupně celosvětového satanismu sice už dávno kontrolují Společnost strážné věže, ale také již pronikly na veřejnost i různé zprávy o kongregaci Svědků Jehovových ohledně rituálního satanistického zneužívání. Oblastmi, kde má Společnost strážné věže silný religiózní vliv a kde se také stále více množí zprávy o satanismu, jsou především jižní Kalifornie, Florida, Karibik, Skotsko, „Bethel-Central" i další místa v New Yorku.

   Charles Taze Russell kromě jiného vlastnil také hřbitov v Pittsburghu. Je důležité vědět, že přední satanisté se z různých důvodů stále znovu snaží vlastnit hřbitovy. Za prvé jim dává možnost nepozorovaně odstranit tělo zavražděného při satanistických rituálech, a oběti bývají obvykle pohřbívány pod hroby „normálně" zemřelých, za druhé se s hřbitovy pojí magická síla. Prostřednictvím „Kruhu světla", v němž nahý satanista leží, se snaží nabýt spirituální síly mrtvých. A konečně za třetí potřebují satanisté určité lidské kosti jako třeba lebku a levou ruku; ta jim při vzývání ďábla slouží k rituálním úkonům např. k držení svíce při některých obřadech.

   Mocnou skupinou vůdců Společnosti strážné věže jsou tzv. „Rozpolcené osobnosti", pěstující „kult existencí" a mluvící jazykem „enochian", který má také svou vlastní abecedu. Jako okultní jazyk je užíván satanisty na nejvyšších stupních Společnosti strážné věže. Všechny rituály v hlavním stanu Společnosti jsou vedeny v okultní řeči enochian.
   Je třeba zde ještě dodat, že se satanskými symboly se setkáváme doslova po tisících v nejrůznějších publikacích Společnosti strážné věže. Avšak i sami vůdci Svědků Jehovových jsou pouhé loutky, kterými z pozadí obratně manipulují neviditelné ruce, a proto také Společnost strážné věže vždy zastupovala a hájila zájmy iluminátů.

   • cc napsal:

    v kazdom nabozenstve sa najdu dobri aj zli, len Boh vidi do srdca a len On bude sudit. kazdy sam za seba.

   • stavitelé chrámů napsal:

    ... když oni ti zednáři jsou od zdi nářků¨(západní) ...proč ... kdo ? Prý je mlčeti zlato ... opět ... kdo a proč? Jen legrace ...

 3. hel napsal:

  je mi jich líto, nevím, proč by měli střílet do lidí, kteří jim nic neudělali, jen brání svoje města a domovy...a ještě ke všemu velí fašista a nácek...to je spíš ne zrovna chytrý ten, kdo se nechal naverbovat..zemřít pro kriminální zájmy pučistů by jim člověk nepřál..

 4. hel napsal:

  je to názorná ukázka toho, jak vůbec nefunguje ve světě právo...chunta uchopila moc násilným převratem a svět čumí..k čemu jsou osn a mezinárodní soud ?? nebo ten fašistický převrat nenastal jen na ukrajině, ale celosvětově ?? vypadá to tak...ale kdo se má koukat na to, jak jsou trestáni ti, co chtějí vyšetřit krvavé masakry chunty a ti, kdož se právem brání mobilizaci a jak západní a naše média do světa pouští svoji psyop, že fašista je putin...zástupci čt nešetří arogancí a mladí se servilně smějí, jakoby to byl ten nejlepší humor a vysmívají se jejich kritikům..to je tedy obraz skutečného úpadku:-((

  • weissbach napsal:

   "nebo ten fašistický převrat nenastal jen na ukrajině, ale celosvětově ??"

   Tak o tom celkem nepochybuji.
   Je to dlouhodobý proces přeměny světa a to od určitého bodu už nelze provést "demokraticky". Na Ukrajině vidíme to, co mají v plánu provést postupně s celým světem. Rozvrátit zevnitř, pod záminkou ohrožení odříznout lidi postupně od informací a od jejich práv, pak propagandou vymýt mozky a držet všechny v nevědomosti zatímco si rozeberou zdroje, půdu, vodu, vzduch...

 5. predfátor napsal:

  ...jen chuťovky ... trénujem 6. stupeň ...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

code

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Protected with IP Blacklist CloudIP Blacklist Cloud

Upozornění: Příspěvky trolů jsou mazány, proto neodpovídejte na komentáře, které zjevně rozbíjejí rozumnou diskuzi!
Diskutujte k věci, nepište nesmysly, které nikoho nezajímají.

NEKRMTE TROLY!